Speler > Ramaker , Ruud |
---|
Ramaker , Ruud |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Oud Spaans |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11849 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2021-2022 | ||
NBBR Ranking | 64 | 69 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2021-2022 | |||||
4e van de 6 NBBR Ranking | De Toeere | Open | Zo., 15.05.2022 | 49 | 41 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Spaans-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
Oud Spaans-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Spaans-G | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League H, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Spaans-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
Oud Spaans-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League A, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Spaans-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League E, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Spaans-A (PL) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-B (PL) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-C (1e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-D (1e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-E (1e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-F (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-G (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Oud Spaans-G | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Oud Spaans-B | 1e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Spaans-F | 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Spaans-E | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Spaans- | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Spaans-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Spaans-D | 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Oud Spaans-B | 1e League B |
Oud Spaans-A | 1e League C |
de Sjloes-G | 1e League D |
Oud Spaans-D | 2e League C |
Oud Spaans-F | 2e League D |
Oud Spaans-E | 2e League G |
2020-2021 | |
Oud Spaans-C | 1e League A, Jack Wolter Beker |
Oud Spaans-B | 1e League B, Jack Wolter Beker |
Oud Spaans-A | 1e League C, Jack Wolter Beker |
Oud Spaans-D | 2e League F, Jack Wolter Beker |
Oud Spaans-E | 2e League A, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Oud Spaans-F | 2e League B, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Oud Spaans-C | 1e League B |
Oud Spaans-A | 1e League C |
Oud Spaans-B | 1e League D |
Oud Spaans-F | 2e League A |
Oud Spaans-D | 2e League G |
Oud Spaans-G | 2e League G |
Oud Spaans-E | 2e League H |
Oud Spaans-A (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Oud Spaans-B (1e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Oud Spaans-C (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Oud Spaans-D (2e-G) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Oud Spaans-E (2e-H) | Jack Wolter Beker |
Oud Spaans-G (2e-G) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Oud Spaans-F (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Winst |
02.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Beenen, Albert
Galouppe-B |
Verlies |
02.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Vluggen, J0hn
Galouppe-B |
Verlies |
26.04.2024 2e League H 17. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
26.04.2024 2e League H 17. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
26.04.2024 2e League H 17. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Roeks , Bart
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
19.04.2024 2e League H 16. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Beusen, Francis
Schaesbergerveld-C |
Winst |
19.04.2024 2e League H 16. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Linden van der, Piet
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
19.04.2024 2e League H 16. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Pruisscher, Leon
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
22.03.2024 2e League H 15. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Martens, Ritchie
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
22.03.2024 2e League H 15. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
22.03.2024 2e League H 15. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Martens, Frans
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
15.03.2024 2e League H 14. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Moes, Jozet
de Varenbeuk-B |
Verlies |
15.03.2024 2e League H 14. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Winst |
15.03.2024 2e League H 14. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League H 12. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Mooren, L.ion
Mofert-A |
Verlies |
14.03.2024 2e League H 12. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Beek v.d, R.
Mofert-A |
Verlies |
14.03.2024 2e League H 12. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Mooren-Coenen, M.
Mofert-A |
Winst |
08.03.2024 2e League H 13. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.03.2024 2e League H 13. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Verlies |
08.03.2024 2e League H 13. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Verlies |
03.02.2024 2e League H 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Breidenbach , M
`t Volkshoes Gelaen-A |
Winst |
03.02.2024 2e League H 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Verlies |
03.02.2024 2e League H 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Meulen v/d, Hayo
`t Volkshoes Gelaen-A |
Verlies |
25.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Franssen, Roger
Het Centrum-A |
Winst |
25.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Zwiers, Andre
Het Centrum-A |
Verlies |
25.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Mc Inally, Eddie
Het Centrum-A |
Verlies |
19.01.2024 2e League H 10. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Verlies |
19.01.2024 2e League H 10. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Verlies |
19.01.2024 2e League H 10. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Verlies |
15.12.2023 2e League H 8. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
15.12.2023 2e League H 8. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Roeks , Bart
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
15.12.2023 2e League H 8. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
24.11.2023 2e League H 7. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Zijlstra, Bruce
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
24.11.2023 2e League H 7. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Pruisscher, Leon
Schaesbergerveld-C |
Winst |
24.11.2023 2e League H 7. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Linden van der, Piet
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
10.11.2023 2e League H 6. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
10.11.2023 2e League H 6. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
10.11.2023 2e League H 6. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Cruz Perez, Jesus
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
09.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Ras, Chadley
de Reunie-C |
Verlies |
09.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Verlies |
09.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
List, Roy
de Reunie-C |
Verlies |
03.11.2023 2e League H 5. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Ommen van, Sharon
de Varenbeuk-B |
Winst |
03.11.2023 2e League H 5. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Burg van den, John
de Varenbeuk-B |
Verlies |
03.11.2023 2e League H 5. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Verlies |
27.10.2023 2e League H 4. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Winst |
27.10.2023 2e League H 4. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Verlies |
27.10.2023 2e League H 4. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Vluggen, Harrie
Wilhelmina-C |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Verlies |
06.10.2023 2e League H 2. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Weerman , Albert
`t Volkshoes Gelaen-A |
Verlies |
06.10.2023 2e League H 2. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Meulen v/d, Hayo
`t Volkshoes Gelaen-A |
Verlies |
06.10.2023 2e League H 2. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Breidenbach , M
`t Volkshoes Gelaen-A |
Winst |
29.09.2023 2e League H 1. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Winst |
29.09.2023 2e League H 1. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Verlies |
29.09.2023 2e League H 1. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Winst |
28.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Verlies |
28.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Dohmen, Andre
De Sjoester-A |
Verlies |
28.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F |
Kamp op Den, Patrick
De Sjoester-A |
Verlies |
22.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F (2e) |
Beek-Mooren v.d., Y.
Mofert-A (2e) |
Verlies |
22.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F (2e) |
Mooren, L.ion
Mofert-A (2e) |
Verlies |
22.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-F (2e) |
Mooren , Kevin
Mofert-A (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G (2e) |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G (2e) |
Martens, Wendy
Heksenberg-C (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G (2e) |
Noijen, Frank
Heksenberg-C (2e) |
Verlies |
08.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Schlösser , Yves
In de Vrie-C |
Verlies |
08.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Winst |
08.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Verlies |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Nijsten, Math
Spech-A |
Winst |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Janssen, Dave
Spech-A |
Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
11.04.2023 2e League F 18. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Verlies |
11.04.2023 2e League F 18. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Baten, Jo
Brunssum Noord-B |
Verlies |
11.04.2023 2e League F 18. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Verlies |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Winst |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Wolbertus, Harry
De Sjoester-A |
Winst |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Verlies |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Winst |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Schmit, Lenny
de Varenbeuk-B |
Winst |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Verlies |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
List, Roy
de Reunie-C |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Verlies |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verlies |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Verlies |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Winst |
26.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Rademakers, Ger
De Oude Mert-A |
Verlies |
26.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Winst |
26.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Kessel, P.
In de Vrie-C |
Verlies |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Winst |
11.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Nijsten, Math
Spech-A |
Winst |