Seizoen:     Live-Ticker …
 
Perfect Brandpreventie SL
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Mio-A
1 1 0 0 +12 +12 2
2
Schaesbergerveld-A
1 1 0 0 +2 +6 2
3
Apollo-A
0 0 0 0 +0 +0 0
3
de Bar-A
0 0 0 0 +0 +0 0
3
de Gebroken Keu-A
0 0 0 0 +0 +0 0
3
de Sjloes-A
0 0 0 0 +0 +0 0
3
de Sjloes-B
0 0 0 0 +0 +0 0
3
De Sport-B
0 0 0 0 +0 +0 0
3
`t Lauradorp-A
0 0 0 0 +0 +0 0
10
De Sport-A
1 0 0 1 -2 -6 0
11
The Royal Pub-A
1 0 0 1 -12 -12 0
Wedstrijden …
 
Installatiebedrijf Lemmens PL A
Pl. Team W W G V Punten
1
`t Steenenkruis-C
1 1 0 0 2
2
Apollo-B
0 0 0 0 0
2
de Bar-C
1 0 0 1 0
2
de Caumerbron-A
0 0 0 0 0
2
de Gebroken keu-B
0 0 0 0 0
2
de Koempels-A
0 0 0 0 0
2
D`n Aezel-A
0 0 0 0 0
2
Gorissen-A
0 0 0 0 0
2
In de Vrie-A
0 0 0 0 0
2
`t Pumpje-A
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
Installatiebedrijf Lemmens PL B
Pl. Team W W G V Punten
1
Apollo-C
0 0 0 0 0
1
Bie Alois-A
0 0 0 0 0
1
de Bar-B
0 0 0 0 0
1
de Heikaatsje-A
0 0 0 0 0
1
De Sport-C
0 0 0 0 0
1
Gorissen-B
0 0 0 0 0
1
Het Kroegje Heerlen-A
0 0 0 0 0
1
Rumpener Beemden-A
0 0 0 0 0
1
The Hustler-A
0 0 0 0 0
1
`t Steenenkruis-A
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
1e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
Oud Spaans-C
1 0 1 0 1
1
Slek-A
1 0 1 0 1
3
Bie Alois-B
0 0 0 0 0
3
Bie Lowieke-A
0 0 0 0 0
3
de Gebroken Keu-C
0 0 0 0 0
3
de Reunie-A
0 0 0 0 0
3
de Sjloes-D
0 0 0 0 0
3
D`n Aezel-B
0 0 0 0 0
3
In de Vrie-B
0 0 0 0 0
3
Wetzels-B
0 0 0 0 0
3
`t Kroegje-A
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
1e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
Oud Molenberg-A
1 1 0 0 2
2
de Kroeg-A
1 0 0 1 0
2
de Varenbeuk-A
0 0 0 0 0
2
D`n Aezel-C
0 0 0 0 0
2
D`r Belg-A
0 0 0 0 0
2
Het Kroegje Heerlen-D
0 0 0 0 0
2
Hofland-A
0 0 0 0 0
2
Mio-C
0 0 0 0 0
2
Oud Spaans-B
0 0 0 0 0
2
The Royal Pub-B
0 0 0 0 0
2
`t Brandwapen-A
0 0 0 0 0
2
`t Eikske-A
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
1e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
d`r Sjutt-A
1 1 0 0 2
2
de Sjloes-C
0 0 0 0 0
2
Dierks-A
0 0 0 0 0
2
Het Kroegje Heerlen-B
0 0 0 0 0
2
Mio-D
1 0 0 1 0
2
Oud Molenberg-B
0 0 0 0 0
2
Oud Spaans-A
0 0 0 0 0
2
Poolcafe Valkenburg-A
0 0 0 0 0
2
The Royal Pub-D
0 0 0 0 0
2
Wetzels-A
0 0 0 0 0
2
`t Eikske-B
0 0 0 0 0
2
`t Pumpje-C
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
1e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
Apollo-D
0 0 0 0 0
1
Berg en Dal-A
0 0 0 0 0
1
De Burcht-A
0 0 0 0 0
1
de Kroeg-B
0 0 0 0 0
1
D`r Belg-B
0 0 0 0 0
1
D`r Sjpringbron-A
0 0 0 0 0
1
Fratelli-A
0 0 0 0 0
1
Mio-B
0 0 0 0 0
1
Oud Molenberg-C
0 0 0 0 0
1
`t Brandwapen-B
0 0 0 0 0
1
`t Pumpje-B
0 0 0 0 0
1
`t Steenenkruis-B
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
2e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
Brunssum Noord-A
1 1 0 0 2
2
Brand taveerne-A
0 0 0 0 0
2
de Gebroken Keu-D
1 0 0 1 0
2
de Heikaatsje-B
0 0 0 0 0
2
de Reunie-C
0 0 0 0 0
2
de Sjloes-E
0 0 0 0 0
2
Mofert-A
0 0 0 0 0
2
Oud Spaans-E
0 0 0 0 0
2
Wetzels-C
0 0 0 0 0
2
`t Eikske F
0 0 0 0 0
2
`t Raodhoes-A
0 0 0 0 0
2
`t Volkshoes Gelaen-B
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
2e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
G.O. Candlelight-B
1 1 0 0 2
1
Hofland-B
1 1 0 0 2
1
`t Volkshoes Gelaen-A
1 1 0 0 2
4
de Reunie-D
1 0 0 1 0
4
De Sjoester-A
0 0 0 0 0
4
Het Kroegje Heerlen-E
1 0 0 1 0
4
In de Vrie-D
0 0 0 0 0
4
Oud Spaans-F
0 0 0 0 0
4
Wetzels-D
0 0 0 0 0
4
`t Eikske-D
1 0 0 1 0
4
`t Kroegje-B
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
2e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
Lucky One-A
1 1 0 0 2
1
`t Brandwapen-C
1 1 0 0 2
3
Apollo-E
1 0 0 1 0
3
Berg en Dal-D
0 0 0 0 0
3
de Residentie-A
0 0 0 0 0
3
Dierks-B
0 0 0 0 0
3
D`r Belg-C
0 0 0 0 0
3
D`r Toeëre-B
0 0 0 0 0
3
Edelweiss-A
0 0 0 0 0
3
Rolduc-B
1 0 0 1 0
3
Wilhelmina-A
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
2e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
Berg en Dal-B
1 1 0 0 2
2
D`r Toeëre-A
1 0 1 0 1
2
G.O. Candlelight-A
1 0 1 0 1
4
Apollo-F
1 0 0 1 0
4
de Koempels-B
0 0 0 0 0
4
D`r Belg-D
0 0 0 0 0
4
d`r Sjutt-B
0 0 0 0 0
4
Oud Molenberg-F
0 0 0 0 0
4
Paddock-A
0 0 0 0 0
4
Rolduc-A
0 0 0 0 0
4
`t Steenenkruis-E
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
2e League E
Pl. Team W W G V Punten
1
de Reunie-B
0 0 0 0 0
1
De Sport-D
0 0 0 0 0
1
de Varenbeuk-B
0 0 0 0 0
1
Het Kroegje Heerlen-F
0 0 0 0 0
1
In de Vrie-C
0 0 0 0 0
1
Oud Genhei-B
0 0 0 0 0
1
Oud Molenberg-E
0 0 0 0 0
1
Schaesbergerveld-B
0 0 0 0 0
1
The Royal Pub-E
0 0 0 0 0
1
`t Eikske-C
0 0 0 0 0
1
`t Steenenkruis-D
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
2e League F
Pl. Team W W G V Punten
1
De Sport-F
0 0 0 0 0
1
de Varenbeuk-C
0 0 0 0 0
1
Het Kroegje Heerlen-C
0 0 0 0 0
1
In de Vrie-E
0 0 0 0 0
1
Joe`s place-A
0 0 0 0 0
1
Oud Genhei-A
0 0 0 0 0
1
Oud Molenberg-D
0 0 0 0 0
1
Oud Spaans-D
0 0 0 0 0
1
Paddock-B
0 0 0 0 0
1
Schaesbergerveld-C
0 0 0 0 0
1
The Royal Pub-C
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
2e League G
Pl. Team W W G V Punten
1
Brunssum Noord-B
1 1 0 0 2
2
Berg en Dal-C
0 0 0 0 0
2
Carboon-A
0 0 0 0 0
2
De Oude Mert-A
0 0 0 0 0
2
De Sport-E
1 0 0 1 0
2
Dormans-A
0 0 0 0 0
2
d`r Sjutt-C
0 0 0 0 0
2
Fratelli-B
0 0 0 0 0
2
Rumpener Beemden-B
0 0 0 0 0
2
`t Eikske-E
0 0 0 0 0
2
`t Lauradorp-B
0 0 0 0 0
Wedstrijden …
 
Jack Wolter Beker
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 14.09.2020 20:00 Apollo-E G.O. Candlelight-A 10:14 10:14
Ma., 14.09.2020 20:00 `t Volkshoes Gelaen-A D`r Toeëre-A 14:10 14:10
Di., 15.09.2020 00:00 Apollo-F De Sjoester-A 18:6 18:6
Di., 15.09.2020 20:00 de Gebroken Keu-D Mofert-A 13:11 13:11
Di., 15.09.2020 20:00 de Varenbeuk-C The Royal Pub-C 4:20 4:20
Di., 15.09.2020 20:00 D`r Toeëre-B Carboon-A 14:10 14:10
Di., 15.09.2020 20:00 In de Vrie-D Lucky One-A 18:6 18:6
Di., 15.09.2020 20:00 Rolduc-A Rolduc-B 10:14 10:14
Wo., 16.09.2020 20:00 De Sport-E Het Kroegje Heerlen-E 5:7 10:14
Wo., 16.09.2020 20:00 D`r Belg-C `t Eikske-D 14:10 14:10
Wo., 16.09.2020 20:00 Fratelli-B Oud Genhei-A 16:8 16:8
Wo., 16.09.2020 20:00 In de Vrie-E Het Kroegje Heerlen-F 8:16 8:16
Wo., 16.09.2020 20:00 Paddock-A Oud Spaans-E 14:10 14:10
Wo., 16.09.2020 20:00 Wilhelmina-A Wetzels-D 8:16 8:16
Wo., 16.09.2020 20:00 `t Brandwapen-C de Reunie-D 14:10 14:10
Wo., 16.09.2020 20:00 `t Steenenkruis-D De Sport-F 18:6 18:6
Do., 17.09.2020 20:00 Berg en Dal-D Brunssum Noord-B 16:8 16:8
Do., 17.09.2020 20:00 Brunssum Noord-A `t Eikske F 14:10 14:10
Do., 17.09.2020 20:00 de Reunie-C `t Eikske-C 20:4 20:4
Do., 17.09.2020 20:00 Dierks-B G.O. Candlelight-B 13:12 12:12
Do., 17.09.2020 20:00 d`r Sjutt-C `t Kroegje-B 64:56 12:12
Do., 17.09.2020 20:00 Oud Molenberg-E In de Vrie-C 8:16 8:16
Do., 17.09.2020 20:00 Oud Molenberg-F d`r Sjutt-B 2:22 2:22
Do., 17.09.2020 20:00 Oud Spaans-D `t Raodhoes-A 16:8 16:8
Do., 17.09.2020 20:00 `t Eikske-E de Varenbeuk-B 6:18 6:18
Do., 17.09.2020 20:00 `t Steenenkruis-E D`r Belg-D 6:18 6:18
Vr., 18.09.2020 20:00 de Heikaatsje-B De Sport-D 10:14 10:14
Vr., 18.09.2020 20:00 de Reunie-B Hofland-B 6:18 6:18
Vr., 18.09.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Edelweiss-A 13:12 12:12
Vr., 18.09.2020 20:00 Oud Molenberg-D Schaesbergerveld-B 14:10 14:10
Vr., 18.09.2020 20:00 Oud Spaans-F De Oude Mert-A 14:10 14:10
Vr., 18.09.2020 20:00 Rumpener Beemden-B de Residentie-A 14:10 14:10
Vr., 18.09.2020 20:00 The Royal Pub-E `t Lauradorp-B 8:16 8:16
Vr., 18.09.2020 20:00 Wetzels-C Schaesbergerveld-C 6:18 6:18
Vr., 18.09.2020 20:00 `t Volkshoes Gelaen-B Paddock-B 12:13 12:12
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief