Skip to main content

Seizoen:     Live-Ticker …
 
Perfect Preventie SL
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Apollo-A
12 11 1 0 +88 +150 23
2
de Sjloes-A
13 9 3 1 +48 +84 21
3
de Sjloes-B
13 7 2 4 +1 +6 16
4
D`r Toeëre-A
12 5 3 4 +7 +12 13
5
Mio-A
12 3 4 5 -10 -18 10
6
de Gebroken Keu-A
12 2 5 5 -19 -30 9
7
Schaesbergerveld-A
12 3 3 6 -26 -42 9
8
De Sport-A
12 4 0 8 -31 -60 8
9
`t Pumpje-A
12 3 1 8 -12 -30 7
10
de Bar-A
12 2 2 8 -46 -72 6
Wedstrijden …
 
P league A
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
De Burcht-B
12 10 1 1 +92 +156 21
2
de Gebroken keu-B
12 7 3 2 +40 +48 17
3
de Sjloes-C
12 7 2 3 +41 +78 16
4
Rumpenerhof-A
12 7 2 3 +12 +36 16
5
Oud Spaans-B
12 4 5 3 +8 +12 13
6
D`r Toeëre-B
12 4 3 5 -15 -18 11
7
Schaesbergerveld-B
12 4 2 6 -5 -24 10
8
`t Steenenkruis-A
12 4 1 7 -29 -36 9
9
`t Brandwapen-D
12 2 0 10 -80 -138 4
10
Het Kroegje Heerlen-A
12 1 1 10 -64 -114 3
Wedstrijden …
 
P league B
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Gorissen-A
12 10 0 2 +38 +72 20
2
`t Lauradorp-A
12 6 4 2 +22 +36 16
3
Apollo-B
12 6 2 4 +16 +48 14
4
Oud Spaans-A
12 5 3 4 +23 +48 13
5
De Sport-B
12 4 4 4 +18 +24 12
6
de Bar-B
12 3 5 4 -1 -12 11
7
de Caumerbron-A
12 5 0 7 -30 -54 10
8
de Burcht-A
12 2 5 5 -32 -54 9
9
Rumpenerhof-B
12 3 2 7 -22 -48 8
10
Bie Alois-A
12 2 3 7 -32 -60 7
Wedstrijden …
 
1e League A
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
de Bar-C
12 11 1 0 +140 +140 23
2
In de Vrie-A
12 8 2 2 +64 +64 18
3
Bie Lowieke-A
12 7 1 4 +24 +24 15
4
Rumpener Beemden-C
12 5 4 3 +32 +32 14
5
de Reunie-A
12 5 2 5 -16 -16 12
6
Oud Spaans-D
12 4 3 5 -8 -8 11
7
D`n Aezel-A
12 3 3 6 -32 -32 9
8
Bie Alois-B
12 4 1 7 -40 -40 9
9
de Sjloes-D
12 1 3 8 -92 -92 5
10
Auwt Einekoeze-A
12 1 2 9 -72 -72 4
Wedstrijden …
 
1e League B
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Apollo-D
12 7 3 2 +44 +44 17
2
Berg en Dal-A
12 7 3 2 +36 +36 17
3
d`r Sjutt-A
12 6 3 3 +28 +28 15
4
D`r Sjtee Uul-A
12 5 4 3 +12 +12 14
5
Dierks-A
12 5 2 5 -12 -12 12
6
`t Steenenkruis-B
12 3 5 4 +4 +4 11
7
`t Pumpje-B
12 5 1 6 -20 -20 11
8
de Koempels-A
12 4 2 6 -24 -24 10
9
D`r Sjpringbron-A
12 2 4 6 -16 -16 8
10
Wilhelmina-A
12 1 3 8 -52 -52 5
Wedstrijden …
 
1e League C
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Heksenberg-A
12 9 2 1 +68 +68 20
2
Utopia-A
12 9 1 2 +64 +64 19
3
`t Brandwapen-A
12 5 3 4 +28 +28 13
4
Mio-B
12 6 1 5 +16 +16 13
5
Rumpenerhof-C
12 4 4 4 -16 -16 12
6
Oud Spaans-C
12 4 2 6 +0 +0 10
7
Rumpener Beemden-A
12 4 2 6 -16 -16 10
8
`t Pumpje-C
12 3 3 6 -48 -48 9
9
Apollo-C
12 2 4 6 -44 -44 8
10
`t Steenenkruis-C
12 2 2 8 -52 -52 6
Wedstrijden …
 
1e League D
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Amicitia-A
12 7 3 2 +52 +52 17
2
In de Vrie-B
12 8 1 3 +48 +48 17
3
de Sjloes-E
12 7 3 2 +44 +44 17
4
Het Kroegje Heerlen-B
12 6 4 2 +32 +32 16
5
Ummer d`r neaver-A
12 6 4 2 +28 +28 16
6
Slek-A
12 5 2 5 +15 +16 12
7
De Sport-C
12 3 3 6 -47 -48 9
8
Rumpener Beemden-B
12 2 3 7 -24 -24 7
9
Oud Spaans-E
12 1 3 8 -68 -68 5
10
Rumpenerhof-D
12 2 0 10 -80 -80 4
Wedstrijden …
 
2e League A
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
D`r Toeëre-C
11 7 2 2 +48 +48 16
2
Heksenberg-D
11 7 2 2 +28 +28 16
3
de Reunie-D
11 7 0 4 +36 +36 14
4
de Varenbeuk-A
11 6 1 4 +40 +40 13
5
`t Steenenkruis-D
10 5 2 3 +40 +40 12
6
De Sport-E
11 5 1 5 -28 -28 11
7
Apollo-E
10 3 2 5 -4 -4 8
8
`t Brandwapen-C
11 1 1 9 -64 -64 3
9
D`r Sjtee Uul-D
10 1 1 8 -96 -96 3
Wedstrijden …
 
2e League B
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Utopia-B
11 7 1 3 +36 +36 15
2
Dingus-B
11 6 2 3 +32 +32 14
3
`t Lauradorp-C
10 6 1 3 +12 +12 13
4
Apollo-F
9 6 0 3 +20 +20 12
5
Berg en Dal-B
11 5 2 4 +8 +8 12
6
`t Heukske-A
10 4 2 4 +12 +12 10
7
Joe`s Place-A
10 3 2 5 -4 -4 8
8
Het Kroegje Heerlen-D
10 2 1 7 -64 -64 5
9
De Koetsch-A
10 1 1 8 -52 -52 3
Wedstrijden …
 
2e League C
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
`t Brandwapen-B
10 10 0 0 +72 +72 20
2
de Kroeg-A
11 6 2 3 +36 +36 14
3
Fratelli-A
11 6 1 4 +32 +32 13
4
`t Pumpje-D
11 6 1 4 +24 +24 13
5
Wilhelmina-B
11 6 1 4 +16 +16 13
6
De Oude Mert-A
11 4 2 5 -20 -20 10
7
Heksenberg-C
11 3 1 7 -56 -56 7
8
Brunssum Noord-B
10 2 2 6 -12 -12 6
9
Oud Molenberg-D
10 0 0 10 -92 -92 0
Wedstrijden …
 
2e League D
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Oud Molenberg-C
11 9 2 0 +83 +84 20
2
De Sport-D
11 8 3 0 +72 +72 19
3
d`r Sjutt-B
10 7 1 2 +68 +68 15
4
De Sjoester-B
9 6 1 2 +56 +56 13
5
Wilhelmina-D
10 3 2 5 -20 -20 8
6
D`r Sjtee Uul-C
10 2 2 6 -12 -12 6
7
de Reunie-E
11 2 1 8 -88 -88 5
8
de Kroeg-B
10 2 0 8 -68 -68 4
9
Apollo-G
10 1 0 9 -91 -92 2
Wedstrijden …
 
2e League E
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
D`n Aezel-B
12 10 0 2 +64 +64 20
2
de Sjloes-F
12 8 1 3 +68 +68 17
3
de Gebroken Keu-C
12 5 5 2 +20 +20 15
4
de Reunie-C
12 7 1 4 +16 +16 15
5
Witste Waal-A (2e)
12 7 0 5 +36 +36 14
6
Spech-A
12 5 3 4 +8 +8 13
7
De Sjoester-A
12 2 5 5 -32 -32 9
8
Galouppe-B
12 2 3 7 -72 -72 7
9
Het Centrum-A
12 2 1 9 -36 -36 5
10
Oud Spaans-F
12 2 1 9 -72 -72 5
Wedstrijden …
 
2e League F
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
`t Lauradorp-B
11 9 2 0 +100 +100 20
2
Oud Genhei-A
11 6 3 2 +32 +32 15
3
Oud Molenberg-B
11 7 1 3 +20 +20 15
4
de Residentie-A
11 6 2 3 +56 +56 14
5
Poelkloep Parksjtad-A
11 3 4 4 -16 -16 10
6
d`r Sjutt-C
11 2 3 6 +16 +16 7
7
Wilhelmina-C
10 3 1 6 -40 -40 7
8
D`r Sjtee Uul-B
10 2 2 6 -52 -52 6
9
Carboon-A
10 1 0 9 -116 -116 2
Wedstrijden …
 
2e League G
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Dingus-A
10 8 2 0 +52 +52 18
2
Brunssum Noord-A
11 7 2 2 +64 +64 16
3
de Kroeg-C
11 4 6 1 +36 +36 14
4
`t Pumpje-E
10 3 5 2 +8 +8 11
5
Galouppe-A
10 4 2 4 +16 +16 10
6
de Varenbeuk-C
11 4 2 5 +8 +8 10
7
de Reunie-B
11 3 3 5 -16 -16 9
8
Heksenberg-B
11 2 2 7 -60 -60 6
9
De Sport-F
11 1 0 10 -108 -108 2
Wedstrijden …
 
2e League H
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Oud Molenberg-A
11 9 2 0 +112 +112 20
2
`t Volkshoes Gelaen-A
11 7 2 2 +52 +52 16
3
Mofert-A
10 6 1 3 +24 +24 13
4
Auwt Einekoeze-B
10 5 1 4 +16 +16 11
5
Het Kroegje Heerlen-C
10 4 1 5 -32 -32 9
6
Schaesbergerveld-C
9 3 1 5 -12 -12 7
7
de Varenbeuk-B
11 3 1 7 -40 -40 7
8
Dormans-A
10 2 1 7 -48 -48 5
9
Oud Spaans-G
10 2 0 8 -72 -72 4
Wedstrijden …
 
Beker `t Patronaat
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 18.09.2023 20:00 Vrijlot Joe`s Place-A (2e) 0:96 0:24
Ma., 18.09.2023 20:00 Wilhelmina-D (2e) Utopia-B (2e) 10:14 10:14
Di., 19.09.2023 20:00 Brunssum Noord-A (2e) de Reunie-E (2e) 96:55 24:0
Di., 19.09.2023 20:00 de Gebroken Keu-C (2e) d`r Sjutt-B (2e) 24:0 24:0
Di., 19.09.2023 20:00 De Koetsch-A `t Heukske-A (2e) 62:91 4:20
Di., 19.09.2023 20:00 de Kroeg-B (2e) Heksenberg-B (2e) 74:89 8:16
Di., 19.09.2023 20:00 De Sport-F (2e) `t Pumpje-D (2e) 83:69 14:10
Di., 19.09.2023 20:00 Dingus-A (2e) D`r Sjtee Uul-C (2e) 20:4 20:4
Di., 19.09.2023 20:00 Galouppe-B (2e) Apollo-E 48:63 10:14
Di., 19.09.2023 20:00 Heksenberg-C (2e) Oud Spaans-G (2e) 24:0 24:0
Di., 19.09.2023 20:00 `t Lauradorp-B (2e) De Oude Mert-A (2e) 81:38 20:4
Di., 19.09.2023 20:00 `t Pumpje-E (2e) Auwt Einekoeze-B (2e) 89:74 16:8
Wo., 20.09.2023 20:00 de Reunie-D (2e) Het Centrum-A 79:82 10:14
Wo., 20.09.2023 20:00 de Sjloes-F (2e) `t Lauradorp-C 85:79 12:12
Wo., 20.09.2023 20:00 De Sjoester-B (2e) Berg en Dal-B (2e) 92:65 16:8
Wo., 20.09.2023 20:00 De Sport-D (2e) Apollo-G 86:51 20:4
Wo., 20.09.2023 20:00 de Varenbeuk-A (2e) `t Steenenkruis-D (2e) 78:33 18:6
Wo., 20.09.2023 20:00 Heksenberg-D (2e) Oud Molenberg-D (2e) 14:10 14:10
Wo., 20.09.2023 20:00 Oud Molenberg-C (2e) de Varenbeuk-C (2e) 86:79 12:12
Wo., 20.09.2023 20:00 Spech-A (2e) de Reunie-B (2e) 42:76 8:16
Wo., 20.09.2023 20:00 Wilhelmina-B (2e) Fratelli-A (2e) 79:81 12:12
Do., 21.09.2023 20:00 Apollo-F de Residentie-A (2e) 66:82 10:14
Do., 21.09.2023 20:00 Carboon-A (2e) de Kroeg-A (2e) 10:14 10:14
Do., 21.09.2023 20:00 de Reunie-C (2e) `t Brandwapen-B (2e) 72:80 8:16
Do., 21.09.2023 20:00 De Sjoester-A (2e) Wilhelmina-C (2e) 86:73 14:10
Do., 21.09.2023 20:00 Dingus-B (2e) de Varenbeuk-B (2e) 88:70 16:8
Do., 21.09.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-B (2e) `t Brandwapen-C (2e) 90:83 16:8
Do., 21.09.2023 20:00 d`r Sjutt-C (2e) de Kroeg-C (2e) 72:87 8:16
Do., 21.09.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e) Brunssum Noord-B (2e) 16:16 10:14
Do., 21.09.2023 20:00 Oud Genhei-A (2e) `t Volkshoes Gelaen-A (2e) 18:6 18:6
Do., 21.09.2023 20:00 Poelkloep Parksjtad-A (2e) De Sport-E (2e) 14:10 14:10
Do., 21.09.2023 20:00 Witste Waal-A (2e) Galouppe-A (2e) 50:60 10:14
Vr., 22.09.2023 20:00 Dormans-A (2e) D`r Sjtee Uul-D (2e) 12:20 12:12
Vr., 22.09.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C (2e) Oud Molenberg-B (2e) 82:80 12:12
Vr., 22.09.2023 20:00 Mofert-A (2e) Oud Spaans-F (2e) 20:4 20:4
Vr., 22.09.2023 20:00 Oud Molenberg-A (2e) D`n Aezel-B (2e) 65:96 4:20
Vr., 22.09.2023 20:00 Schaesbergerveld-C (2e) D`r Toeëre-C (2e) 10:14 10:14
2. Ronde
Wo., 11.10.2023 20:00 De Sport-D (2e) Brunssum Noord-A (2e) 78:73 12:12
Ma., 16.10.2023 20:00 de Bar-C (1e) `t Heukske-A (2e) 89:60 18:6
Ma., 16.10.2023 20:00 de Residentie-A (2e) Brunssum Noord-B (2e) 65:41 16:8
Ma., 16.10.2023 20:00 D`r Sjpringbron-A (1e) De Sport-C (1e) 83:82 12:12
Di., 17.10.2023 20:00 Amicitia-A (1e) D`n Aezel-B (2e) 16:8 16:8
Di., 17.10.2023 20:00 Berg en Dal-A Poelkloep Parksjtad-A (2e) 20:80 4:20
Di., 17.10.2023 20:00 Bie Alois-B (1e) Rumpenerhof-D (1e) 88:76 14:10
Di., 17.10.2023 20:00 de Gebroken Keu-C (2e) Heksenberg-D (2e) 78:82 12:12
Di., 17.10.2023 20:00 de Kroeg-C (2e) Oud Genhei-A (2e) 76:71 14:10
Di., 17.10.2023 20:00 de Reunie-B (2e) `t Pumpje-B 93:75 20:4
Di., 17.10.2023 20:00 Dingus-A (2e) Rumpener Beemden-C (1e) 8:16 8:16
Di., 17.10.2023 20:00 In de Vrie-A (1e) Mio-B (1e) 78:60 18:6
Di., 17.10.2023 20:00 Oud Spaans-D (1e) Mofert-A (2e) 14:10 14:10
Di., 17.10.2023 20:00 Slek-A (1e) Oud Spaans-C (1e) 68:88 8:16
Di., 17.10.2023 20:00 Wilhelmina-A (1e) Rumpenerhof-C (1e) 81:79 16:8
Di., 17.10.2023 20:00 `t Lauradorp-B (2e) Galouppe-A (2e) 87:84 12:12
Di., 17.10.2023 20:00 `t Steenenkruis-C (1e) De Sport-F (2e) 79:49 20:4
Wo., 18.10.2023 20:00 Apollo-E Auwt Einekoeze-A (1e) 44:72 8:16
Wo., 18.10.2023 20:00 de Sjloes-D (1e) de Sjloes-F (2e) 12:14 12:12
Wo., 18.10.2023 20:00 de Sjloes-E (1e) Heksenberg-B (2e) 24:0 24:0
Wo., 18.10.2023 20:00 De Sjoester-B (2e) `t Pumpje-C 14:12 12:12
Wo., 18.10.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A (1e) D`r Toeëre-C (2e) 18:6 18:6
Wo., 18.10.2023 20:00 Heksenberg-A (1e) de Reunie-A (1e) 85:76 14:10
Wo., 18.10.2023 20:00 Oud Molenberg-C (2e) Het Kroegje Heerlen-C (2e) 93:72 18:6
Wo., 18.10.2023 20:00 Oud Spaans-E (1e) Dierks-A (1e) 85:77 12:12
Wo., 18.10.2023 20:00 Utopia-A (1e) Ummer d`r neaver-A (1e) 80:84 14:10
Wo., 18.10.2023 20:00 `t Brandwapen-A (1e) D`n Aezel-A (1e) 41:71 8:16
Wo., 18.10.2023 20:00 `t Steenenkruis-B (1e) Vrijlot 117:96 24:0
Do., 19.10.2023 20:00 Apollo-D `t Brandwapen-B (2e) 81:83 8:16
Do., 19.10.2023 20:00 Bie Lowieke-A (1e) Rumpener Beemden-A (1e) 72:79 10:14
Do., 19.10.2023 20:00 de Koempels-A (1e) de Kroeg-A (2e) 82:82 11:13
Do., 19.10.2023 20:00 De Sjoester-A (2e) Heksenberg-C (2e) 91:66 16:8
Do., 19.10.2023 20:00 Dingus-B (2e) Apollo-C 88:92 8:16
Do., 19.10.2023 20:00 d`r Sjutt-A (1e) de Varenbeuk-A (2e) 89:67 18:6
Do., 19.10.2023 20:00 Het Centrum-A Fratelli-A (2e) 82:82 8:16
Do., 19.10.2023 20:00 Joe`s Place-A (2e) In de Vrie-B (1e) 10:14 10:14
Do., 19.10.2023 20:00 Utopia-B (2e) `t Pumpje-E (2e) 83:83 18:6
Vr., 20.10.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e) D`r Sjtee Uul-D (2e) 16:8 16:8
Vr., 20.10.2023 20:00 Rumpener Beemden-B (1e) D`r Sjtee Uul-B (2e) 18:6 18:6
3. Ronde
Ma., 13.11.2023 20:00 de Bar-C (1e) Auwt Einekoeze-A (1e) 87:76 14:10
Ma., 13.11.2023 20:00 de Kroeg-A (2e) Apollo-B 4:20 4:20
Ma., 13.11.2023 20:00 D`r Sjpringbron-A (1e) Oud Spaans-B (PL) 72:82 10:14
Ma., 13.11.2023 20:00 D`r Toeëre-B (PL) de Bar-B (PL) 87:77 18:6
Ma., 13.11.2023 20:00 Vrijlot Heksenberg-A (1e) 24:96 0:24
Ma., 13.11.2023 20:00 `t Brandwapen-B (2e) de Gebroken keu-B (PL) 4:20 4:20
Di., 14.11.2023 20:00 Bie Alois-B (1e) De Sjoester-B (2e) 81:82 12:12
Di., 14.11.2023 20:00 de Kroeg-C (2e) Amicitia-A (1e) 79:84 12:12
Di., 14.11.2023 20:00 d`r Sjutt-A (1e) D`r Sjtee Uul-A (1e) 83:71 14:10
Di., 14.11.2023 20:00 Wilhelmina-A (1e) Oud Spaans-C (1e) 80:90 8:16
Di., 14.11.2023 20:00 `t Lauradorp-B (2e) Oud Spaans-A (PL) 46:81 4:20
Wo., 15.11.2023 20:00 de Caumerbron-A (PL) De Burcht-B 67:82 10:14
Wo., 15.11.2023 20:00 de Sjloes-E (1e) Het Kroegje Heerlen-A (PL) 16:8 16:8
Wo., 15.11.2023 20:00 De Sport-B (PL) Apollo-C 22:2 22:2
Wo., 15.11.2023 20:00 De Sport-D (2e) `t Brandwapen-D (PL) 85:72 16:8
Wo., 15.11.2023 20:00 Fratelli-A (2e) D`n Aezel-A (1e) 13:12 12:12
Wo., 15.11.2023 20:00 Heksenberg-D (2e) Rumpenerhof-B (PL) 78:89 8:16
Wo., 15.11.2023 20:00 Oud Molenberg-C (2e) `t Lauradorp-A (PL) 32:64 8:16
Wo., 15.11.2023 20:00 Oud Spaans-E (1e) Schaesbergerveld-B (PL) 81:80 10:14
Wo., 15.11.2023 20:00 Utopia-A (1e) Oud Spaans-D (1e) 80:83 12:12
Wo., 15.11.2023 20:00 `t Steenenkruis-B (1e) de Sjloes-F (2e) 85:74 18:6
Do., 16.11.2023 20:00 de Residentie-A (2e) In de Vrie-A (1e) 59:56 12:12
Do., 16.11.2023 20:00 De Sjoester-A (2e) Rumpener Beemden-B (1e) 54:93 4:20
Do., 16.11.2023 20:00 Gorissen-A (PL) Rumpener Beemden-A (1e) 20:4 20:4
Do., 16.11.2023 20:00 In de Vrie-B (1e) de Reunie-B (2e) 20:10 14:10
Do., 16.11.2023 20:00 Poelkloep Parksjtad-A (2e) Rumpenerhof-A (PL) 50:71 8:16
Do., 16.11.2023 20:00 Rumpener Beemden-C (1e) Bie Alois-A (PL) 14:10 14:10
Vr., 17.11.2023 20:00 de Sjloes-C (PL) `t Steenenkruis-C (1e) 96:0 24:0
Vr., 17.11.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e) Utopia-B (2e) 12:13 12:12
Vr., 17.11.2023 20:00 `t Steenenkruis-A (PL) de Burcht-A 76:70 12:12
4. Ronde
Ma., 11.12.2023 20:00 de Bar-C (1e) D`r Toeëre-A (SL) 8:16 8:16
Ma., 11.12.2023 20:00 d`r Sjutt-A (1e) De Sport-A (SL) 85:137 8:16
Ma., 11.12.2023 20:00 D`r Toeëre-B (PL) de Sjloes-E (1e) 128:64 16:8
Ma., 11.12.2023 20:00 Mio-A (SL) de Sjloes-A (SL) 73:89 8:16
Di., 12.12.2023 20:00 de Gebroken keu-B (PL) Oud Spaans-D (1e) 151:65 18:6
Di., 12.12.2023 20:00 de Kroeg-C (2e) Rumpenerhof-A (PL) 8:16 8:16
Di., 12.12.2023 20:00 Oud Spaans-C (1e) In de Vrie-B (1e) 72:130 8:16
Di., 12.12.2023 20:00 `t Lauradorp-A (PL) De Burcht-B 84:146 8:16
Wo., 13.12.2023 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) de Sjloes-B (SL) 106:105 12:12
Wo., 13.12.2023 20:00 De Sjoester-B (2e) Apollo-B 66:94 2:22
Wo., 13.12.2023 20:00 De Sport-B (PL) `t Steenenkruis-A (PL) 163:51 20:4
Wo., 13.12.2023 20:00 De Sport-D (2e) Fratelli-A (2e) 146:70 18:6
Wo., 13.12.2023 20:00 Heksenberg-A (1e) de Sjloes-C (PL) 43:161 4:20
Wo., 13.12.2023 20:00 Schaesbergerveld-B (PL) Rumpener Beemden-B (1e) 91:84 18:6
Do., 14.12.2023 20:00 de Bar-A (SL) Rumpener Beemden-C (1e) 65:85 8:16
Do., 14.12.2023 20:00 Gorissen-A (PL) de Residentie-A (2e) 20:4 20:4
Do., 14.12.2023 20:00 Oud Spaans-B (PL) `t Pumpje-A (SL) 64:128 8:16
Do., 14.12.2023 20:00 Utopia-B (2e) Oud Spaans-A (PL) 126:117 14:10
Vr., 15.12.2023 20:00 Rumpenerhof-B (PL) Schaesbergerveld-A (SL) 96:161 6:18
Wo., 20.12.2023 20:00 `t Steenenkruis-B (1e) Apollo-A (SL) 56:183 2:22
5. Ronde
Ma., 08.01.2024 20:00 de Sjloes-A (SL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 de Sjloes-C (PL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 De Sport-A (SL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 De Sport-B (PL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 De Sport-D (2e) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 D`r Toeëre-A (SL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 D`r Toeëre-B (PL) Gorissen-A (PL) 144:48 18:6
Ma., 08.01.2024 20:00 In de Vrie-B (1e) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 Rumpener Beemden-C (1e) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 Rumpenerhof-A (PL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 Schaesbergerveld-B (PL) Vrijlot 16:0 2:0
Ma., 08.01.2024 20:00 Utopia-B (2e) Vrijlot 16:0 2:0
Di., 09.01.2024 20:00 De Burcht-B de Gebroken Keu-A (SL) 112:137 10:14
Di., 09.01.2024 20:00 de Gebroken keu-B (PL) `t Pumpje-A (SL) 125:113 14:10
Wo., 10.01.2024 20:00 Apollo-A (SL) Apollo-B 156:94 18:6
6. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00 D`r Toeëre-B (PL) D`r Toeëre-A (SL) 10:14 10:14
Wo., 21.02.2024 20:00 Apollo-A (SL) Schaesbergerveld-B (PL) 163:84 18:6
Wo., 21.02.2024 20:00 De Sport-D (2e) de Gebroken keu-B (PL) 103:146 8:16
Do., 22.02.2024 20:00 In de Vrie-B (1e) Schaesbergerveld-A (SL) 87:164 6:18
Do., 22.02.2024 20:00 Rumpenerhof-A (PL) De Sport-A (SL) 109:136 10:14
Do., 22.02.2024 20:00 Utopia-B (2e) de Sjloes-C (PL) 78:172 4:20
Vr., 23.02.2024 20:00 de Sjloes-A (SL) Rumpener Beemden-C (1e) 173:77 20:4
Wo., 28.02.2024 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) De Sport-B (PL) 116:117 12:12
7. Ronde
Ma., 25.03.2024 20:00 D`r Toeëre-A (SL) De Sport-A (SL) _:_ _:_
Wo., 27.03.2024 20:00 Apollo-A (SL) de Gebroken keu-B (PL) _:_ _:_
Wo., 27.03.2024 20:00 De Sport-B (PL) de Sjloes-A (SL) _:_ _:_
Vr., 29.03.2024 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) de Sjloes-C (PL) _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat PL
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 11.12.2023 20:00 `t Brandwapen-D de Bar-B 122:123 12:12
Wo., 13.12.2023 20:00 de Burcht-A de Caumerbron-A 125:99 14:10
Wo., 13.12.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Bie Alois-A 163:49 20:4
2. Ronde
Ma., 08.01.2024 20:00 de Bar-B Oud Spaans-A 96:146 8:16
Wo., 10.01.2024 20:00 de Burcht-A `t Lauradorp-A 123:145 10:14
Wo., 10.01.2024 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Rumpenerhof-B 52:167 4:20
Do., 11.01.2024 20:00 Oud Spaans-B `t Steenenkruis-A 152:99 16:8
3. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00 Oud Spaans-A Apollo-B 14:10 14:10
Di., 20.02.2024 20:00 De Burcht-B `t Lauradorp-A 149:99 16:8
Do., 22.02.2024 20:00 Gorissen-A Vrijlot 2:0 2:0
Vr., 23.02.2024 20:00 Rumpenerhof-B Oud Spaans-B 133:112 14:10
4. Ronde
Di., 26.03.2024 20:00 Schaesbergerveld-B Rumpenerhof-A _:_ _:_
Do., 28.03.2024 20:00 Gorissen-A De Burcht-B _:_ _:_
Do., 28.03.2024 20:00 Rumpenerhof-B D`r Toeëre-B _:_ _:_
Vr., 29.03.2024 20:00 Oud Spaans-A Vrijlot _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat 1e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Wo., 15.11.2023 20:00 Berg en Dal-A de Sjloes-D 0:24 0:24
Wo., 15.11.2023 20:00 de Reunie-A Rumpenerhof-D 87:80 14:10
Wo., 15.11.2023 20:00 Ummer d`r neaver-A Bie Lowieke-A 71:86 8:16
Wo., 15.11.2023 20:00 `t Brandwapen-A de Koempels-A 81:73 16:8
Do., 16.11.2023 20:00 Apollo-D Dierks-A 98:66 16:8
Do., 16.11.2023 20:00 De Sport-C `t Pumpje-C 85:78 14:10
Do., 16.11.2023 20:00 Rumpenerhof-C Mio-B 87:66 18:6
Do., 16.11.2023 20:00 `t Pumpje-B Slek-A 73:80 10:14
2. Ronde
Di., 12.12.2023 20:00 Amicitia-A de Reunie-A 134:80 16:8
Di., 12.12.2023 20:00 Bie Alois-B Oud Spaans-E 96:24 24:0
Di., 12.12.2023 20:00 Slek-A Rumpenerhof-C 79:134 8:16
Di., 12.12.2023 20:00 Wilhelmina-A Apollo-D 2:22 2:22
Di., 12.12.2023 20:00 `t Steenenkruis-C Apollo-C 167:59 20:4
Wo., 13.12.2023 20:00 de Sjloes-D D`r Sjpringbron-A 10:14 10:14
Wo., 13.12.2023 20:00 Utopia-A In de Vrie-A 92:114 10:14
Wo., 13.12.2023 20:00 `t Brandwapen-A D`r Sjtee Uul-A 152:59 18:6
Do., 14.12.2023 20:00 Auwt Einekoeze-A D`n Aezel-A 124:103 14:10
Do., 14.12.2023 20:00 De Sport-C Het Kroegje Heerlen-B 75:132 8:16
Vr., 15.12.2023 20:00 Rumpener Beemden-A Bie Lowieke-A 130:129 12:12
3. Ronde
Di., 09.01.2024 20:00 Amicitia-A `t Steenenkruis-B 122:136 10:14
Di., 09.01.2024 20:00 Bie Alois-B Vrijlot 2:0 2:0
Di., 09.01.2024 20:00 d`r Sjutt-A Rumpener Beemden-A 99:150 8:16
Di., 09.01.2024 20:00 Oud Spaans-C In de Vrie-A 103:149 8:16
Di., 09.01.2024 20:00 Oud Spaans-D Auwt Einekoeze-A 129:122 12:12
Di., 09.01.2024 20:00 `t Steenenkruis-C de Bar-C 104:148 8:16
Wo., 10.01.2024 20:00 Apollo-D D`r Sjpringbron-A 103:112 12:12
Wo., 10.01.2024 20:00 de Sjloes-E Het Kroegje Heerlen-B 160:84 18:6
Wo., 10.01.2024 20:00 `t Brandwapen-A Heksenberg-A 132:133 12:12
Do., 11.01.2024 20:00 Rumpenerhof-C Rumpener Beemden-B 140:115 16:8
4. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00 de Bar-C Oud Spaans-D 138:104 14:10
Di., 20.02.2024 20:00 Bie Alois-B `t Steenenkruis-B 89:165 6:18
Di., 20.02.2024 20:00 In de Vrie-A Rumpenerhof-C 143:118 14:10
Wo., 21.02.2024 20:00 Apollo-D de Sjloes-E 179:66 22:2
Wo., 21.02.2024 20:00 Heksenberg-A Rumpener Beemden-A 94:122 10:14
5. Ronde
Ma., 25.03.2024 20:00 de Bar-C Vrijlot _:_ _:_
Wo., 27.03.2024 20:00 Apollo-D `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Do., 28.03.2024 20:00 In de Vrie-B (1e) Rumpener Beemden-C _:_ _:_
Vr., 29.03.2024 20:00 Rumpener Beemden-A In de Vrie-A _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat 2e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 16.10.2023 20:00 d`r Sjutt-B Auwt Einekoeze-B 8:16 8:16
Ma., 16.10.2023 20:00 Wilhelmina-D Oud Spaans-G 24:0 24:0
Di., 17.10.2023 20:00 De Koetsch-A De Oude Mert-A 61:85 4:20
Di., 17.10.2023 20:00 de Varenbeuk-C Apollo-F 69:93 4:20
Di., 17.10.2023 20:00 Galouppe-B Berg en Dal-B 69:44 16:8
Wo., 18.10.2023 20:00 de Reunie-D de Varenbeuk-B 93:62 18:6
Wo., 18.10.2023 20:00 Wilhelmina-B de Reunie-E 24:0 24:0
Wo., 18.10.2023 20:00 `t Steenenkruis-D `t Pumpje-D 94:67 22:2
Do., 19.10.2023 20:00 Carboon-A de Reunie-C 4:20 4:20
Do., 19.10.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-C Dormans-A 91:73 18:6
Do., 19.10.2023 20:00 d`r Sjutt-C `t Brandwapen-C 82:77 14:10
Do., 19.10.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Spech-A 80:65 16:8
Do., 19.10.2023 20:00 Oud Spaans-F Wilhelmina-C 20:4 20:4
Do., 19.10.2023 20:00 Witste Waal-A Oud Molenberg-D 10:14 10:14
Do., 19.10.2023 20:00 `t Lauradorp-C Oud Molenberg-B 71:73 12:12
Vr., 20.10.2023 20:00 Oud Molenberg-A `t Volkshoes Gelaen-A 93:66 20:4
Vr., 20.10.2023 20:00 Schaesbergerveld-C de Kroeg-B 8:16 8:16
Za., 28.10.2023 20:00 De Sport-E Apollo-G 91:41 22:2
2. Ronde
Di., 14.11.2023 20:00 Brunssum Noord-A `t Heukske-A 96:48 24:0
Di., 14.11.2023 20:00 Galouppe-B de Gebroken Keu-C 81:29 20:4
Di., 14.11.2023 20:00 Heksenberg-B `t Steenenkruis-D 74:88 8:16
Wo., 15.11.2023 20:00 De Oude Mert-A Dingus-A 73:81 8:16
Wo., 15.11.2023 20:00 de Reunie-D Oud Molenberg-D 93:53 20:4
Wo., 15.11.2023 20:00 De Sport-E de Kroeg-B 89:77 14:10
Wo., 15.11.2023 20:00 D`n Aezel-B De Sport-F 107:0 24:0
Wo., 15.11.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-D de Varenbeuk-A 2:22 2:22
Wo., 15.11.2023 20:00 D`r Toeëre-C Wilhelmina-D 10:14 10:14
Do., 16.11.2023 20:00 Apollo-F Heksenberg-C 86:73 16:8
Do., 16.11.2023 20:00 de Reunie-C Wilhelmina-B 81:82 12:12
Do., 16.11.2023 20:00 Dingus-B Apollo-E 80:75 14:10
Do., 16.11.2023 20:00 d`r Sjutt-C Het Kroegje Heerlen-D 86:80 14:10
Do., 16.11.2023 20:00 Het Centrum-A Mofert-A 84:82 14:10
Do., 16.11.2023 20:00 Joe`s Place-A Galouppe-A 43:66 10:14
Do., 16.11.2023 20:00 Oud Genhei-A `t Pumpje-E 16:8 16:8
Do., 16.11.2023 20:00 Oud Molenberg-B D`r Sjtee Uul-B 89:80 14:10
Do., 16.11.2023 20:00 Oud Spaans-F Het Kroegje Heerlen-C 24:0 24:0
Vr., 17.11.2023 20:00 Auwt Einekoeze-B Brunssum Noord-B 62:91 6:18
Vr., 17.11.2023 20:00 Oud Molenberg-A D`r Sjtee Uul-C 94:75 20:4
3. Ronde
Ma., 11.12.2023 20:00 de Kroeg-A `t Brandwapen-B 10:14 10:14
Ma., 11.12.2023 20:00 Wilhelmina-D Het Centrum-A 14:10 14:10
Di., 12.12.2023 20:00 Brunssum Noord-B de Sjloes-F 91:163 10:14
Di., 12.12.2023 20:00 Dingus-A Oud Genhei-A 22:2 22:2
Di., 12.12.2023 20:00 Galouppe-A de Reunie-B 111:125 12:12
Di., 12.12.2023 20:00 Vrijlot Oud Molenberg-A 0:16 0:2
Wo., 13.12.2023 20:00 de Reunie-D de Varenbeuk-A 42:163 4:20
Wo., 13.12.2023 20:00 D`n Aezel-B Galouppe-B 133:90 16:8
Wo., 13.12.2023 20:00 Oud Molenberg-C d`r Sjutt-C 16:8 16:8
Wo., 13.12.2023 20:00 Wilhelmina-B Brunssum Noord-A 8:16 8:16
Wo., 13.12.2023 20:00 `t Steenenkruis-D De Sjoester-A 128:92 16:8
Do., 14.12.2023 20:00 Apollo-F `t Lauradorp-B 90:85 14:10
Do., 14.12.2023 20:00 Dingus-B Oud Spaans-F 24:0 24:0
Do., 14.12.2023 20:00 Oud Molenberg-B Heksenberg-D 16:8 16:8
Do., 14.12.2023 20:00 Poelkloep Parksjtad-A De Sport-E 70:136 8:16
4. Ronde
Ma., 08.01.2024 20:00 Wilhelmina-D Vrijlot 2:0 2:0
Di., 09.01.2024 20:00 de Kroeg-C de Reunie-B 99:99 12:12
Di., 09.01.2024 20:00 Dingus-A de Varenbeuk-A 14:10 14:10
Wo., 10.01.2024 20:00 de Sjloes-F de Residentie-A 162:46 20:4
Wo., 10.01.2024 20:00 Fratelli-A D`n Aezel-B 80:136 8:16
Wo., 10.01.2024 20:00 Oud Molenberg-C Brunssum Noord-A 129:133 12:12
Do., 11.01.2024 20:00 Apollo-F `t Steenenkruis-D 114:148 8:16
Do., 11.01.2024 20:00 Dingus-B De Sport-E 92:68 20:4
Do., 11.01.2024 20:00 Oud Molenberg-B De Sjoester-B 114:133 12:12
Vr., 12.01.2024 20:00 Oud Molenberg-A `t Brandwapen-B 118:130 10:14
5. Ronde
Ma., 19.02.2024 20:00 `t Brandwapen-B Brunssum Noord-A 90:165 4:20
Di., 20.02.2024 20:00 Dingus-A Wilhelmina-D 16:8 16:8
Wo., 21.02.2024 20:00 de Sjloes-F De Sjoester-B 105:129 10:14
Wo., 21.02.2024 20:00 `t Steenenkruis-D de Kroeg-C 99:162 6:18
Do., 22.02.2024 20:00 Dingus-B D`n Aezel-B 14:10 14:10
6. Ronde
Di., 26.03.2024 20:00 Brunssum Noord-A Dingus-B _:_ _:_
Di., 26.03.2024 20:00 de Kroeg-C Dingus-A _:_ _:_
Wo., 27.03.2024 20:00 De Sport-D Vrijlot _:_ _:_
Do., 28.03.2024 20:00 Utopia-B (2e) De Sjoester-B _:_ _:_