Seizoen:     Live-Ticker …
 
Perfect Preventie SL
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
de Sjloes-A
7 6 1 0 +40 +84 13
2
Apollo-A
7 6 1 0 +38 +66 13
3
D`r Toeëre-A
7 5 0 2 +17 +24 10
4
`t Pumpje-A
7 4 1 2 +10 +18 9
5
de Gebroken Keu-A
7 2 2 3 +3 +0 6
6
De Sport-A
7 1 4 2 -1 -6 6
7
de Koempels-A
7 3 0 4 -12 -24 6
8
Gorissen-A
7 2 1 4 -11 -24 5
9
de Sjloes-B
7 2 1 4 -16 -30 5
10
Mio-A
7 2 1 4 -26 -36 5
11
Schaesbergerveld-A
7 2 0 5 -26 -42 4
12
The Royal Pub-A
7 1 0 6 -16 -30 2
Wedstrijden …
 
P league A
Pl. Team W W G V Punten
1
de Bar-A
7 5 1 1 11
1
`t Lauradorp-A
7 5 1 1 11
3
Apollo-B
7 4 2 1 10
3
de Bar-B
7 4 2 1 10
3
de Gebroken keu-B
7 4 2 1 10
6
De Sport-B
7 3 1 3 7
7
De Sport-C
7 2 2 3 6
8
de Caumerbron-A
7 2 1 4 5
8
`t Steenenkruis-A
7 2 1 4 5
10
Oud Spaans-G
7 1 2 4 4
11
de Sjloes-C
7 1 1 5 3
12
`t Eikske-B
7 0 2 5 2
Wedstrijden …
 
1e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
In de Vrie-A
7 6 1 0 13
2
Slek-B
7 4 2 1 10
3
Oud Spaans-B
6 3 3 0 9
4
Bie Alois-A
6 4 0 2 8
5
Auwt Einekoeze-A
6 2 1 3 5
5
de Sjloes-E
6 2 1 3 5
5
Oud Molenberg-B
7 1 3 3 5
5
The Royal Pub-C
6 2 1 3 5
9
de Reunie-A
7 1 2 4 4
9
D`n Aezel-A
6 2 0 4 4
11
`t Kroegje-A
6 1 0 5 2
Wedstrijden …
 
1e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
The Royal Pub-B
7 6 0 1 12
2
Berg en Dal-A
7 5 0 2 10
3
de Bar-C
6 4 1 1 9
4
de Reunie-B
7 2 3 2 7
5
Bie Lowieke-A
6 2 2 2 6
5
Oud Spaans-C
6 1 4 1 6
5
`t Steenenkruis-C
7 2 2 3 6
8
Apollo-C
6 2 1 3 5
8
`t Pumpje-C
6 2 1 3 5
10
d`r Sjutt-B
7 0 3 4 3
10
`t Brandwapen-B
7 0 3 4 3
Wedstrijden …
 
1e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
De Burcht-A
6 5 0 1 10
2
d`r Sjutt-A
7 4 0 3 8
2
Rumpener Beemden-A
6 3 2 1 8
2
`t Steenenkruis-B
7 4 0 3 8
5
Het Kroegje Heerlen-A
5 2 2 1 6
6
Brunssum Noord-A
5 2 1 2 5
7
D`r Sjtee Uul-B
7 1 2 4 4
7
Oud Spaans-A
5 2 0 3 4
7
`t Brandwapen-A
5 2 0 3 4
10
de Kroeg-A
5 0 1 4 1
Wedstrijden …
 
1e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
The Royal Pub-D
7 5 0 2 10
1
Utopia-A
7 4 2 1 10
3
Apollo-D
7 4 1 2 9
4
D`r Toeëre-B
7 3 2 2 8
4
Mio-B
7 3 2 2 8
6
`t Pumpje-B
7 2 3 2 7
7
D`r Sjpringbron-A
7 2 2 3 6
7
Het Kroegje Heerlen-B
7 1 4 2 6
7
Slek-A
7 2 2 3 6
10
Oud Molenberg-A
7 1 3 3 5
10
Schaesbergerveld-B
7 2 1 4 5
12
`t Eikske-A
7 1 2 4 4
Wedstrijden …
 
2e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
de Koempels-B
7 6 1 0 13
2
Dierks-A
7 4 2 1 10
3
de Residentie-A
7 4 1 2 9
3
De Sport-D
7 3 3 1 9
3
Joe`s Place-A
7 4 1 2 9
6
Da Visitare-A
7 3 2 2 8
6
D`r Sjtee Uul-C
7 2 4 1 8
8
Oud Genhei-A
7 3 1 3 7
9
Berg en Dal-B
7 3 0 4 6
10
`t Eikske-E
7 2 0 5 4
11
Het Kroegje Heerlen-D
7 0 1 6 1
12
Carboon-A
7 0 0 7 0
Wedstrijden …
 
2e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
Edelweiss-A
7 7 0 0 14
2
In de Vrie-B
7 5 0 2 10
3
Oud Molenberg-C
7 4 1 2 9
3
Wilhelmina-A
7 4 1 2 9
5
`t Steenenkruis-D
7 3 2 2 8
6
De Sport-E
7 3 1 3 7
6
`t Brandwapen-C
7 3 1 3 7
6
`t Eikske-F
7 3 1 3 7
9
D`r Toeëre-C
7 3 0 4 6
10
de Varenbeuk-A
7 2 1 4 5
11
Het Kroegje Heerlen-E
7 0 1 6 1
11
Schaesbergerveld-C
7 0 1 6 1
Wedstrijden …
 
2e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
De Sport-H
5 4 0 1 8
1
`t Eikske-C
5 3 2 0 8
3
Apollo-F
7 3 1 3 7
4
Heksenberg-A
6 2 2 2 6
4
Wilhelmina-B
5 2 2 1 6
6
Paddock-B
6 2 1 3 5
6
`t Pumpje-E
5 2 1 2 5
8
de Varenbeuk-C
5 2 0 3 4
8
`t Steenenkruis-E
6 1 2 3 4
10
`t Lauradorp-B
6 0 3 3 3
Wedstrijden …
 
2e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
Oud Spaans-D
6 5 1 0 11
2
Auwt Einekoeze-B
6 4 1 1 9
2
Bie Alois-B
6 4 1 1 9
4
De Sjoester-B
6 4 0 2 8
4
Mofert-A
7 3 2 2 8
6
de Sjloes-F
6 3 1 2 7
7
de Gebroken Keu-C
6 2 1 3 5
8
de Reunie-D
7 1 2 4 4
8
Oud Spaans-F
7 2 0 5 4
10
`t Volkshoes Gelaen-A
6 0 3 3 3
11
De Sport-G
7 0 2 5 2
Wedstrijden …
 
2e League E
Pl. Team W W G V Punten
1
Paddock-A
7 5 1 1 11
2
d`r Sjutt-C
7 5 0 2 10
2
Het Kroegje Heerlen-C
7 4 2 1 10
2
Rumpener Beemden-B
7 4 2 1 10
5
Oud Molenberg-D
7 3 2 2 8
5
`t Eikske-D
7 3 2 2 8
5
`t Pumpje-D
7 3 2 2 8
8
Dormans-A
7 3 1 3 7
9
Apollo-E
7 2 1 4 5
10
Wilhelmina-C
7 1 2 4 4
11
de Reunie-E
7 0 2 5 2
12
D`r Sjtee Uul-A
7 0 1 6 1
Wedstrijden …
 
2e League F
Pl. Team W W G V Punten
1
de Reunie-C
7 5 1 1 11
2
In de Vrie-C
6 5 0 1 10
2
Utopia-B
6 5 0 1 10
4
Fratelli-A
6 3 2 1 8
5
Spech-A
6 3 1 2 7
6
Brunssum Noord-B
7 2 1 4 5
6
De Oude Mert-A
6 2 1 3 5
8
De Sjoester-A
7 2 0 5 4
8
de Varenbeuk-B
6 2 0 4 4
8
Oud Spaans-E
7 2 0 5 4
11
De Sport-F
6 1 0 5 2
Wedstrijden …
 
Beker `t Patronaat
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 19.09.2022 20:00 Apollo-E Het Kroegje Heerlen-E 14:10 14:10
Ma., 19.09.2022 20:00 In de Vrie-B vrijlot 24:0 24:0
Di., 20.09.2022 20:00 de Varenbeuk-C Joe`s Place-A 80:57 20:4
Di., 20.09.2022 20:00 Heksenberg-A `t Eikske-D 18:12 12:12
Di., 20.09.2022 20:00 Paddock-B In de Vrie-C 52:62 10:14
Di., 20.09.2022 20:00 Wilhelmina-A De Sport-E 82:84 10:14
Di., 20.09.2022 20:00 `t Eikske-C `t Volkshoes Gelaen-A 93:65 18:6
Di., 20.09.2022 20:00 `t Pumpje-D Paddock-A 76:78 12:12
Di., 20.09.2022 20:00 `t Pumpje-E De Sport-D 82:75 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 de Reunie-D Oud Spaans-F 80:73 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 de Reunie-E Apollo-F 62:76 8:16
Wo., 21.09.2022 20:00 Edelweiss-A `t Steenenkruis-E 90:70 16:8
Wo., 21.09.2022 20:00 Fratelli-A De Sjoester-B 92:66 20:4
Wo., 21.09.2022 20:00 Oud Molenberg-C Schaesbergerveld-C 84:71 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 Spech-A de Koempels-B 10:14 10:14
Wo., 21.09.2022 20:00 Wilhelmina-B Dierks-A 87:82 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 `t Eikske-F Utopia-B 79:76 12:12
Wo., 21.09.2022 20:00 `t Steenenkruis-D de Gebroken Keu-C 68:88 6:18
Do., 22.09.2022 20:00 Berg en Dal-B D`r Sjtee Uul-A 10:14 10:14
Do., 22.09.2022 20:00 Carboon-A Brunssum Noord-B 14:10 14:10
Do., 22.09.2022 20:00 de Residentie-A De Sport-H 77:88 8:16
Do., 22.09.2022 20:00 de Reunie-C Het Kroegje Heerlen-C 82:75 14:10
Do., 22.09.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-C De Sjoester-A 77:80 12:12
Do., 22.09.2022 20:00 d`r Sjutt-C de Sjloes-F 96:0 24:0
Do., 22.09.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Mofert-A 83:77 12:12
Do., 22.09.2022 20:00 Oud Genhei-A Bie Alois-B 85:71 16:8
Do., 22.09.2022 20:00 Oud Spaans-E `t Brandwapen-C 73:90 6:18
Do., 22.09.2022 20:00 Wilhelmina-C De Oude Mert-A 72:87 8:16
Vr., 23.09.2022 20:00 Auwt Einekoeze-B De Sport-G 89:71 18:6
Vr., 23.09.2022 20:00 De Sport-F `t Lauradorp-B 75:89 6:18
Vr., 23.09.2022 20:00 Dormans-A D`r Toeëre-C 57:65 12:12
Vr., 23.09.2022 20:00 Oud Molenberg-D de Varenbeuk-B 75:82 12:12
Vr., 23.09.2022 20:00 Rumpener Beemden-B de Varenbeuk-A 80:86 6:18
Ma., 26.09.2022 20:00 Oud Spaans-D `t Eikske-E 89:74 16:8
2. Ronde
Ma., 10.10.2022 20:00 Apollo-E de Sjloes-E 24:0 24:0
Ma., 10.10.2022 20:00 Mio-B de Gebroken Keu-C 14:10 14:10
Di., 11.10.2022 20:00 Apollo-F Carboon-A 24:0 24:0
Di., 11.10.2022 20:00 De Burcht-A Het Kroegje Heerlen-D 67:72 10:14
Di., 11.10.2022 20:00 De Sport-H De Oude Mert-A 67:81 6:18
Di., 11.10.2022 20:00 D`r Toeëre-C Brunssum Noord-A 78:87 10:14
Di., 11.10.2022 20:00 Heksenberg-A Oud Genhei-A 14:10 14:10
Di., 11.10.2022 20:00 In de Vrie-A D`r Sjpringbron-A 83:67 18:6
Di., 11.10.2022 20:00 In de Vrie-B `t Brandwapen-C 94:70 20:4
Di., 11.10.2022 20:00 `t Lauradorp-B Auwt Einekoeze-B 59:108 12:12
Di., 11.10.2022 20:00 `t Steenenkruis-C Slek-A 18:6 18:6
Wo., 12.10.2022 20:00 Bie Alois-A Bie Lowieke-A 77:73 14:10
Wo., 12.10.2022 20:00 De Sport-E `t Brandwapen-B 63:80 6:18
Wo., 12.10.2022 20:00 D`r Toeëre-B de Varenbeuk-C 77:74 10:14
Wo., 12.10.2022 20:00 Edelweiss-A De Sjoester-A 94:60 22:2
Wo., 12.10.2022 20:00 Fratelli-A Rumpener Beemden-A 78:77 12:12
Wo., 12.10.2022 20:00 Oud Spaans-D Het Kroegje Heerlen-B 10:14 10:14
Wo., 12.10.2022 20:00 Schaesbergerveld-B d`r Sjutt-B 26:4 24:0
Wo., 12.10.2022 20:00 vrijlot Slek-B 0:24 0:24
Wo., 12.10.2022 20:00 `t Brandwapen-A Paddock-A 87:74 14:10
Wo., 12.10.2022 20:00 `t Eikske-F Wilhelmina-B 70:80 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 Apollo-D D`n Aezel-A 82:74 14:10
Do., 13.10.2022 20:00 Auwt Einekoeze-A `t Steenenkruis-B 60:72 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 de Koempels-B Oud Molenberg-C 91:72 18:6
Do., 13.10.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-A `t Eikske-A 10:14 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 d`r Sjutt-C Oud Molenberg-B 74:82 8:16
Do., 13.10.2022 20:00 Oud Spaans-C Da Visitare-A 16:8 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 The Royal Pub-D The Royal Pub-C 88:74 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 `t Kroegje-A de Varenbeuk-A 12:12 12:12
Do., 13.10.2022 20:00 `t Pumpje-B Apollo-C 14:6 14:6
Vr., 14.10.2022 20:00 de Varenbeuk-B de Kroeg-A 4:20 4:20
Vr., 14.10.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-B Het Kroegje Heerlen-A 65:93 4:20
Vr., 14.10.2022 20:00 Oud Molenberg-A Utopia-A 75:78 12:12
Vr., 14.10.2022 20:00 The Royal Pub-B `t Eikske-C 71:63 12:12
Di., 18.10.2022 20:00 `t Pumpje-E `t Pumpje-C 75:87 8:16
Wo., 19.10.2022 20:00 Berg en Dal-A de Reunie-B 20:4 20:4
Wo., 19.10.2022 20:00 de Bar-C de Reunie-C 89:55 18:6
Do., 20.10.2022 20:00 de Reunie-D Oud Spaans-B 68:94 2:22
Do., 20.10.2022 20:00 In de Vrie-C d`r Sjutt-A 74:85 6:18
Wo., 26.10.2022 20:00 Oud Spaans-A de Reunie-A 71:76 10:14
3. Ronde
Ma., 19.12.2022 20:00 de Bar-B `t Lauradorp-A _:_ _:_
Ma., 19.12.2022 20:00 Mio-B de Bar-C _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 Apollo-F `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 Brunssum Noord-A Het Kroegje Heerlen-D _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 de Gebroken keu-B Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 de Varenbeuk-C Apollo-E _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 d`r Sjutt-A `t Pumpje-C _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 Oud Spaans-B de Koempels-B _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 `t Eikske-C Bie Alois-A _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-C de Caumerbron-A _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 Apollo-B Fratelli-A _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 De Oude Mert-A In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 de Reunie-A Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 de Varenbeuk-A The Royal Pub-D _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 Schaesbergerveld-B `t Eikske-B _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 Utopia-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 Wilhelmina-B de Kroeg-A _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-B De Sport-B _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Apollo-D In de Vrie-A _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Oud Spaans-C Berg en Dal-A _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 `t Pumpje-B Oud Molenberg-B _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 Auwt Einekoeze-B Heksenberg-A _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 de Sjloes-C `t Eikske-A _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-B De Sport-C _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 Oud Spaans-G de Bar-A _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 `t Brandwapen-B Slek-B _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat 1e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 19.12.2022 20:00 d`r Sjutt-B D`n Aezel-A _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 de Reunie-B Oud Spaans-A _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 D`r Toeëre-B Slek-A _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Auwt Einekoeze-A de Sjloes-E _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Bie Lowieke-A D`r Sjpringbron-A _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 Apollo-C The Royal Pub-B _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 Oud Molenberg-A De Burcht-A _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 Rumpener Beemden-A The Royal Pub-C _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 `t Kroegje-A D`r Sjtee Uul-B _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat 2e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 10.10.2022 20:00 Bie Alois-B Wilhelmina-C 92:73 18:6
Di., 11.10.2022 20:00 Brunssum Noord-B Oud Molenberg-D 78:71 14:10
Di., 11.10.2022 20:00 De Sport-G De Sport-D 65:74 10:14
Di., 11.10.2022 20:00 `t Eikske-D Het Kroegje Heerlen-E 89:66 18:6
Di., 11.10.2022 20:00 `t Pumpje-D Rumpener Beemden-B 77:78 14:10
Wo., 12.10.2022 20:00 de Sjloes-F Schaesbergerveld-C 16:8 16:8
Wo., 12.10.2022 20:00 De Sjoester-B vrijlot 24:8 22:2
Wo., 12.10.2022 20:00 De Sport-F Mofert-A 77:75 12:12
Wo., 12.10.2022 20:00 Spech-A Dormans-A 85:73 12:12
Wo., 12.10.2022 20:00 `t Steenenkruis-D Oud Spaans-F 83:74 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 de Residentie-A `t Steenenkruis-E 71:64 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 Joe`s Place-A Paddock-B 78:91 6:18
Do., 13.10.2022 20:00 Oud Spaans-E `t Volkshoes Gelaen-A 73:76 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 Utopia-B Wilhelmina-A 72:48 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 `t Eikske-E D`r Sjtee Uul-C 79:69 12:12
Vr., 14.10.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Berg en Dal-B 92:60 18:6
Do., 20.10.2022 20:00 de Reunie-E Dierks-A 50:83 0:24
2. Ronde
Di., 20.12.2022 20:00 De Sport-H de Reunie-D _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 D`r Toeëre-C de Reunie-C _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 vrijlot `t Eikske-F _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 `t Lauradorp-B D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 `t Pumpje-D Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Di., 20.12.2022 20:00 `t Pumpje-E d`r Sjutt-C _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 de Sjloes-F `t Eikske-D _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 De Sport-F Brunssum Noord-B _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 Spech-A Oud Molenberg-C _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 `t Brandwapen-C De Sport-E _:_ _:_
Wo., 21.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-D Paddock-B _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Da Visitare-A vrijlot _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 De Sjoester-A Oud Spaans-D _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Dierks-A `t Volkshoes Gelaen-A _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 In de Vrie-C De Sport-D _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Oud Genhei-A De Sjoester-B _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 Utopia-B de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 `t Eikske-E Bie Alois-B _:_ _:_
Do., 22.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-E Carboon-A _:_ _:_
Vr., 23.12.2022 20:00 de Varenbeuk-B Paddock-A _:_ _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief