Team-PIN:     Live-Ticker …
 
Wedstrijden die bezig zijn
Datum Thuis Gast Uitslag
Di., 22.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (4. Speeldag)
De Sport-A The Royal Pub-A _:_
live
 
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 21.10.2019 20:00
2e League E (4. Speeldag)
De Sport-D `t Eikske-C
Verantwoordelijk sinds 21.10.2019
16:8
onbevestigd
Ma., 21.10.2019 20:00
2e League F (4. Speeldag)
De Sport-F `t Steenenkruis-F
Verantwoordelijk sinds 21.10.2019
4:20
onbevestigd
Ma., 21.10.2019 20:00
1e League C (4. Speeldag)
d`r Springbron-A Bie Alois-B
Verantwoordelijk sinds 21.10.2019
18:6
onbevestigd
Ma., 21.10.2019 20:00
1e League D (4. Speeldag)
Oud Spaans-B Apollo-D 10:14
Ma., 21.10.2019 20:00
1e League C (4. Speeldag)
Poolcafe Valkenburg-A `t Volkshuis-B 12:12
Ma., 21.10.2019 20:00
1e League C (4. Speeldag)
`t Pumpje-B Wetzels-B
Verantwoordelijk sinds 21.10.2019
16:8
onbevestigd
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Heikaatsje-B (2e-H) Bie Alois-B (1e-C) 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Leeuwenhoek-B (2e-A) D`r Belg-E (2e-B) 4:20
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Reunie-D (2e-G) D`r Toeëre-A (2e-F) 12:12
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Kroegje-B (2e-G) Apollo-C (1e-A) 12:12
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Mio-D (1e-A) De Koempels-B (2e-B) 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00
1e League C (3. Speeldag)
Oud Molenberg-B Mio-B 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Molenberg-E (2e-D) de Reunie-C (2e-H) 8:16
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Spaans-F (2e-A) Vrij 24:0
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Rumpener Beemden-B (2e-A) `t Pumpje-C (1e-A) 20:4
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Schaesbergerveld-B (2e-A) Oud Molenberg-D (2e-C) 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00
2e League F (2. Speeldag)
Schaesbergerveld-C `t Volkshuis-C 22:2
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
The Royal Pub-E (2e-E) de Gebroken Keu-C (2e-H) 22:2
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Wetzels-C (2e-H) Bie Lowieke-B (1e-A) 8:16
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Steenenkruis-D (2e-A) Rolduc-A (2e-D) 6:18
Vr., 18.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Volkshoes-B (2e-A) de Reunie-B (2e-G) 8:16
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Carboon-A (2e-A) Oud Spaans-G (2e-G) 10:14
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Lounge-A (2e-G) Apollo-F (2e-F) 20:4
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`n Aezel-D (1e-A) Brunssum Noord-A (2e-F) 12:12
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Guusje-D (2e-B) The Royal Pub-C (2e-B) 6:18
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) Fratelli Billiardairs-B (2e-C) 12:12
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Molenberg-F (2e-A) `t Volkshuis-C (2e-F) 10:14
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Spaans-D (2e-G) D`r Belg-C (2e-F) 16:8
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
t Centrum-B (2e-H) `t Eikske-C (2e-E) 16:8
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
The Hustler-A (1e-A) Mofert-A (2e-G) 16:8
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Trefpunt-B (2e-B) Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) 20:4
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Eikske-B (1e-A) de Residentie-A (2e-B) 10:14
Do., 17.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Steenenkruis-E (2e-B) Hofland-A (1e-A) 6:18
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Candlelight-A (2e-C) de Reunie-A (1e-A) 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Leeuwenhoek-A (1e-B) Guusje-B (2e-E) 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
De Ouwe Mert-A (2e-F) Mio-B (1e-C) 4:20
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
De Sport-E (2e-D) Lucky One-A (2e-B) 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Dierks-B (2e-C) Wilhelmina-A (2e-F) 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`r Belg-D (2e-C) De Sport-D (2e-E) 10:14
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`r Sjutt-A (2e-C) Mio-C (1e-D) 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Fratelli Billiardairs-A (1e-B) d`r Springbron-A (1e-C) 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Guusje-C (2e-C) D`r Belg-A (1e-C) 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) t Centrum-A (2e-G) 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Hofland-B (2e-C) Candlelight-B (2e-D) 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
In de Vrie-D (2e-G) Paddock-B (2e-E) 4:20
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Spaans-C (1e-B) Oud Spaans-A (1e-C) 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Paddock-A (2e-D) `t Eikske-E (2e-F) 22:2
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Schaesbergerveld-C (2e-F) Edelweiss-A (2e-C) 15:9
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
The Royal Pub-B (1e-D) In de Vrie-C (2e-E) 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Wetzels-A (1e-D) The Royal Pub-D (1e-B) 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Brandwapen-A (1e-B) Goldfinger-A (2e-D) 18:6
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Eikske-A (1e-B) `t Steenenkruis-F (2e-F) 10:14
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Raodhoes-A (2e-H) `t Brandwapen-C (2e-C) 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Volkshoes-C (2e-H) (*) Oud Molenberg-A (1e-D) 8:16
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Apollo-D (1e-D) D`r Belg-B (1e-D) 8:16
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Brunssum Noord-B (2e-D) `t Brandwapen-B (1e-C) 6:18
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Gebroken Keu-B (1e-D) Lucky One-B (2e-E) 16:8
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Kroeg-B (2e-D) Vrij 24:0
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Leeuwenhoek-C (2e-D) Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) 5:19
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
In de Vrie-B (1e-B) Vrij 24:0
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Rolduc-B (2e-E) Vrij 24:0
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Slek-A (1e-D) Oud Molenberg-B (1e-C) 14:10
Di., 15.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Lauradorp-B (2e-D) De Sport-F (2e-F) 16:8
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Reunie-E (2e-H) 045-B (2e-B) 14:10
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`r Sjutt-B (2e-E) Oud Spaans-E (2e-H) 18:6
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Spaans-B (1e-D) Guusje-A (1e-B) 14:10
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) `t Volkshuis-B (1e-C) 18:6
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Wetzels-B (1e-C) Kroegje-A (2e-H) 8:16
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Eikske-D (2e-D) Slek-B (2e-G) 6:18
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Pumpje-B (1e-C) Oud Molenberg-C (1e-B) 16:8
Ma., 14.10.2019 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Volkshoes-A (2e-G) Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) 8:16
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 21.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (4. Speeldag)
de Bar-B de Koempels-A _:_
Ma., 21.10.2019 20:00
2e League H (4. Speeldag)
de Reunie-E Brand taveerne-A _:_
Ma., 21.10.2019 20:00
2e League D (4. Speeldag)
`t Eikske-D `t Lauradorp-B _:_
Ma., 21.10.2019 20:00
2e League G (4. Speeldag)
`t Volkshoes-A de Lounge-A _:_
Ma., 21.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (4. Speeldag)
`t Volkshuis-A Apollo-E _:_
Di., 22.10.2019 20:00
2e League E (4. Speeldag)
Berg en Dal-B Het Kroegje Heerlen-F _:_
Di., 22.10.2019 20:00
2e League D (4. Speeldag)
Brunssum Noord-B Candlelight-B _:_
Di., 22.10.2019 20:00
2e League D (4. Speeldag)
de Leeuwenhoek-C In de Vrie-E _:_
Di., 22.10.2019 20:00
2e League D (4. Speeldag)
Rolduc-A Goldfinger-A _:_
Di., 22.10.2019 20:00
2e League G (4. Speeldag)
Slek-B In de Vrie-D _:_
Di., 22.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (4. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Gebroken Keu-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (4. Speeldag)
Apollo-A Mio-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (4. Speeldag)
Bie Alois-A D`n Aezel-B _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League H (4. Speeldag)
de Gebroken Keu-C de Sjloes-F _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League B (4. Speeldag)
de Leeuwenhoek-A `t Brandwapen-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League F (4. Speeldag)
de Ouwe Mert-A `t Eikske-E _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League G (4. Speeldag)
de Reunie-B de Sjloes-E _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (4. Speeldag)
De Sport-C de Kroeg-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League C (4. Speeldag)
Dierks-B Candlelight-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (4. Speeldag)
D`n Aezel-A `t Pumpje-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League F (4. Speeldag)
D`r Belg-C Brunssum Noord-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League C (4. Speeldag)
d`r Sjutt-A Het Kroegje Heerlen-E _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League F (4. Speeldag)
D`r Toeëre-A Wilhelmina-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League C (4. Speeldag)
Edelweiss-A Gypsies-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League B (4. Speeldag)
Fratelli Billiardairs-A Oud Molenberg-C _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League B (4. Speeldag)
Guusje-A The Royal Pub-D _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League B (4. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B Berg en Dal-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League C (4. Speeldag)
Hofland-B D`r Belg-D _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League B (4. Speeldag)
Oud Spaans-C In de Vrie-B _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League D (4. Speeldag)
Paddock-A De Sport-E _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League F (4. Speeldag)
Schaesbergerveld-C Apollo-F _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League G (4. Speeldag)
t Centrum-A Mofert-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League D (4. Speeldag)
The Royal Pub-B Slek-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (4. Speeldag)
Trefpunt-A Bie Lowieke-A _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League D (4. Speeldag)
Wetzels-A de Sjloes-C _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
2e League C (4. Speeldag)
`t Brandwapen-C Fratelli Billiardairs-B _:_
Wo., 23.10.2019 20:00
1e League B (4. Speeldag)
`t Eikske-A `t Steenenkruis-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
1e League A (4. Speeldag)
Apollo-C The Hustler-A _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League B (4. Speeldag)
Berg en Dal-C D`r Belg-E _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League A (4. Speeldag)
Carboon-A Rumpener Beemden-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (4. Speeldag)
de Bar-A De Sport-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League B (4. Speeldag)
de Koempels-B Lucky One-A _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League H (4. Speeldag)
de Reunie-C de Heikaatsje-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
1e League A (4. Speeldag)
D`n Aezel-D de Reunie-A _:_
Do., 24.10.2019 20:00
1e League D (4. Speeldag)
D`r Belg-B D`n Aezel-C _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League E (4. Speeldag)
Guusje-B Oud Genhei-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
1e League A (4. Speeldag)
Hofland-A `t Eikske-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League E (4. Speeldag)
In de Vrie-C d`r Sjutt-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League H (4. Speeldag)
Kroegje-A `t Volkshoes-C _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League E (4. Speeldag)
Lucky One-B Paddock-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
1e League C (4. Speeldag)
Mio-B `t Brandwapen-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League B (4. Speeldag)
Oud Genhei-A de Residentie-A _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League C (4. Speeldag)
Oud Molenberg-D Guusje-C _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League H (4. Speeldag)
Oud Spaans-E `t Raodhoes-A _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League H (4. Speeldag)
t Centrum-B Wetzels-C _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League B (4. Speeldag)
The Royal Pub-C Trefpunt-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
1e League A (4. Speeldag)
`t Pumpje-C Bie Lowieke-B _:_
Do., 24.10.2019 20:00
2e League B (4. Speeldag)
`t Steenenkruis-E Guusje-D _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (4. Speeldag)
de Heikaatsje-A `t Steenenkruis-C _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
2e League A (4. Speeldag)
de Leeuwenhoek-B Oud Spaans-F _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
1e League C (4. Speeldag)
D`r Belg-A Oud Molenberg-B _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (4. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A Gorissen-B _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
2e League G (4. Speeldag)
Kroegje-B de Reunie-D _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
1e League A (4. Speeldag)
Mio-D de Bar-D _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
1e League D (4. Speeldag)
Oud Molenberg-A de Gebroken Keu-B _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
2e League D (4. Speeldag)
Oud Molenberg-E de Kroeg-B _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
2e League G (4. Speeldag)
Oud Spaans-G Oud Spaans-D _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (4. Speeldag)
Rumpener Beemden-A Apollo-B _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (4. Speeldag)
Schaesbergerveld-A de Sjloes-B _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
2e League E (4. Speeldag)
The Royal Pub-E Rolduc-B _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (4. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Bar-C _:_
Vr., 25.10.2019 20:00
2e League A (4. Speeldag)
`t Volkshoes-B `t Steenenkruis-D _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
2e League F (5. Speeldag)
Apollo-F De Sport-F _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (5. Speeldag)
de Bar-C Het Kroegje Heerlen-A _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
2e League E (5. Speeldag)
d`r Sjutt-B De Sport-D _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
1e League D (5. Speeldag)
Mio-C D`r Belg-B _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
1e League C (5. Speeldag)
Wetzels-B d`r Springbron-A _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
2e League E (5. Speeldag)
`t Eikske-C Lucky One-B _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
2e League G (5. Speeldag)
`t Volkshoes-A t Centrum-A _:_
Ma., 28.10.2019 20:00
2e League F (5. Speeldag)
`t Volkshuis-C D`r Belg-C _:_
Di., 29.10.2019 20:00
2e League E (5. Speeldag)
Berg en Dal-B The Royal Pub-E _:_
Di., 29.10.2019 20:00
2e League D (5. Speeldag)
Brunssum Noord-B Paddock-A _:_
Di., 29.10.2019 20:00
1e League D (5. Speeldag)
de Gebroken Keu-B Oud Spaans-B _:_
Di., 29.10.2019 20:00
2e League D (5. Speeldag)
de Kroeg-B Rolduc-A _:_
Di., 29.10.2019 20:00
1e League D (5. Speeldag)
D`n Aezel-C The Royal Pub-B _:_
Di., 29.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (5. Speeldag)
In de Vrie-A Rumpener Beemden-A _:_
Di., 29.10.2019 20:00
2e League D (5. Speeldag)
In de Vrie-E Oud Molenberg-E _:_
Di., 29.10.2019 20:00
1e League C (5. Speeldag)
Oud Spaans-A Mio-B _:_
Di., 29.10.2019 20:00
2e League E (5. Speeldag)
Rolduc-B In de Vrie-C _:_
Di., 29.10.2019 20:00
1e League D (5. Speeldag)
Slek-A Wetzels-A _:_
Di., 29.10.2019 20:00
1e League B (5. Speeldag)
The Royal Pub-D In de Vrie-B _:_
Di., 29.10.2019 20:00
2e League D (5. Speeldag)
`t Lauradorp-B de Leeuwenhoek-C _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (5. Speeldag)
Apollo-E Trefpunt-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
1e League B (5. Speeldag)
Berg en Dal-A Oud Spaans-C _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (5. Speeldag)
Bie Lowieke-A D`n Aezel-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League C (5. Speeldag)
Candlelight-A Guusje-C _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (5. Speeldag)
de Gebroken Keu-A de Bar-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League F (5. Speeldag)
de Ouwe Mert-A D`r Toeëre-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (5. Speeldag)
de Sjloes-B Mio-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League G (5. Speeldag)
de Sjloes-E Kroegje-B _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (5. Speeldag)
De Sport-B Apollo-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League D (5. Speeldag)
De Sport-E `t Eikske-D _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League C (5. Speeldag)
Dierks-B Hofland-B _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League C (5. Speeldag)
D`r Belg-D d`r Sjutt-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League C (5. Speeldag)
Fratelli Billiardairs-B Oud Molenberg-D _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
1e League B (5. Speeldag)
Guusje-A Fratelli Billiardairs-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League C (5. Speeldag)
Gypsies-A `t Brandwapen-C _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League C (5. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E Edelweiss-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League G (5. Speeldag)
In de Vrie-D Oud Spaans-G _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
1e League B (5. Speeldag)
Oud Molenberg-C de Leeuwenhoek-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League E (5. Speeldag)
Paddock-B Guusje-B _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
1e League B (5. Speeldag)
`t Brandwapen-A `t Eikske-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League F (5. Speeldag)
`t Eikske-E Brunssum Noord-A _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (5. Speeldag)
`t Pumpje-A de Bar-B _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League H (5. Speeldag)
`t Raodhoes-A de Heikaatsje-B _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
1e League B (5. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Het Kroegje Heerlen-B _:_
Wo., 30.10.2019 20:00
2e League H (5. Speeldag)
`t Volkshoes-C de Reunie-C _:_
Do., 31.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (5. Speeldag)
Apollo-B `t Steenenkruis-A _:_
Do., 31.10.2019 20:00
1e League A (5. Speeldag)
Bie Lowieke-B Apollo-C _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League H (5. Speeldag)
Brand taveerne-A de Gebroken Keu-C _:_
Do., 31.10.2019 20:00
1e League A (5. Speeldag)
de Bar-D de Sjloes-D _:_
Do., 31.10.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (5. Speeldag)
de Koempels-A Gorissen-A _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League G (5. Speeldag)
de Lounge-A Oud Spaans-D _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League B (5. Speeldag)
de Residentie-A Trefpunt-B _:_
Do., 31.10.2019 20:00
1e League A (5. Speeldag)
de Reunie-A Mio-D _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League H (5. Speeldag)
de Sjloes-F t Centrum-B _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League B (5. Speeldag)
D`r Belg-E The Royal Pub-C _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League B (5. Speeldag)
Guusje-D de Koempels-B _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League E (5. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-F Oud Genhei-B _:_
Do., 31.10.2019 20:00
1e League A (5. Speeldag)
Hofland-A D`n Aezel-D _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League B (5. Speeldag)
Lucky One-A Het Kroegje Heerlen-D _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League B (5. Speeldag)
Oud Genhei-A `t Steenenkruis-E _:_
Do., 31.10.2019 20:00
2e League H (5. Speeldag)
Oud Spaans-E de Reunie-E _:_
Do., 31.10.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (5. Speeldag)
The Royal Pub-A de Sjloes-A _:_
Do., 31.10.2019 20:00
1e League A (5. Speeldag)
`t Eikske-B The Hustler-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League D (5. Speeldag)
Candlelight-B Goldfinger-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (5. Speeldag)
de Heikaatsje-A `t Volkshuis-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League G (5. Speeldag)
de Reunie-D Slek-B _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
1e League D (5. Speeldag)
de Sjloes-C Oud Molenberg-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (5. Speeldag)
D`n Aezel-B De Sport-C _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (5. Speeldag)
Gorissen-B Bie Alois-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League A (5. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C Schaesbergerveld-B _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League G (5. Speeldag)
Mofert-A de Reunie-B _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
1e League C (5. Speeldag)
Oud Molenberg-B Poolcafe Valkenburg-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League A (5. Speeldag)
Oud Molenberg-F `t Volkshoes-B _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (5. Speeldag)
Schaesbergerveld-A De Sport-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League H (5. Speeldag)
Wetzels-C Kroegje-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League F (5. Speeldag)
Wilhelmina-A Schaesbergerveld-C _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
1e League C (5. Speeldag)
`t Brandwapen-B D`r Belg-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
2e League A (5. Speeldag)
`t Steenenkruis-D Carboon-A _:_
Vr., 01.11.2019 20:00
1e League C (5. Speeldag)
`t Volkshuis-B `t Pumpje-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
1e League C (6. Speeldag)
Bie Alois-B Wetzels-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (6. Speeldag)
de Bar-B Bie Lowieke-A _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
2e League H (6. Speeldag)
de Reunie-E `t Raodhoes-A _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
2e League E (6. Speeldag)
De Sport-D Rolduc-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
2e League F (6. Speeldag)
De Sport-F Wilhelmina-A _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
1e League C (6. Speeldag)
d`r Springbron-A `t Volkshuis-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
Perfect Brandpreventie SL (6. Speeldag)
Mio-A De Sport-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
1e League D (6. Speeldag)
Oud Spaans-B de Sjloes-C _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
1e League C (6. Speeldag)
Poolcafe Valkenburg-A `t Brandwapen-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
2e League D (6. Speeldag)
`t Eikske-D Brunssum Noord-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
1e League C (6. Speeldag)
`t Pumpje-B Oud Molenberg-B _:_
Ma., 04.11.2019 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (6. Speeldag)
`t Volkshuis-A `t Steenenkruis-C _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief