Team-PIN:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Wo., 05.10.2022 20:00
1e League A (2. Speeldag)
Bie Alois-A de Reunie-A 22:2
Wo., 05.10.2022 20:00
Perfect Preventie SL (2. Speeldag)
de Gebroken Keu-A de Sjloes-A 12:12
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League D (2. Speeldag)
de Reunie-D Auwt Einekoeze-B 8:16
Wo., 05.10.2022 20:00
1e League A (2. Speeldag)
de Sjloes-E Oud Spaans-B 12:12
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League D (2. Speeldag)
De Sjoester-B Bie Alois-B 16:8
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League F (2. Speeldag)
De Sport-F de Varenbeuk-B 6:18
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League B (2. Speeldag)
de Varenbeuk-A Edelweiss-A
Verantwoordelijk sinds 05.10.2022
10:14
onbevestigd
Wo., 05.10.2022 20:00
1e League D (2. Speeldag)
D`r Toeëre-B Mio-B
Verantwoordelijk sinds 05.10.2022
4:20
onbevestigd
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League F (2. Speeldag)
Spech-A In de Vrie-C 8:16
Wo., 05.10.2022 20:00
1e League D (2. Speeldag)
Utopia-A `t Eikske-A 16:8
Wo., 05.10.2022 20:00
1e League C (2. Speeldag)
`t Brandwapen-A D`r Sjtee Uul-B 14:10
Wo., 05.10.2022 20:00
Perfect Preventie SL (2. Speeldag)
`t Pumpje-A Apollo-A 9:15
Di., 04.10.2022 20:00
2e League F (2. Speeldag)
Brunssum Noord-B Fratelli-A 12:12
Di., 04.10.2022 20:00
1e League C (2. Speeldag)
De Burcht-A de Kroeg-A
Verantwoordelijk sinds 04.10.2022
14:10
onbevestigd
Di., 04.10.2022 20:00
Perfect Preventie league A (2. Speeldag)
de Gebroken keu-B De Sport-B 9:15
Di., 04.10.2022 20:00
2e League C (2. Speeldag)
De Sport-H de Varenbeuk-C 14:10
Di., 04.10.2022 20:00
1e League C (2. Speeldag)
d`r Sjutt-A Brunssum Noord-A 16:8
Di., 04.10.2022 20:00
2e League B (2. Speeldag)
In de Vrie-B `t Steenenkruis-D 10:14
Di., 04.10.2022 20:00
2e League E (2. Speeldag)
Paddock-A D`r Sjtee Uul-A 22:2
Di., 04.10.2022 20:00
1e League A (2. Speeldag)
Slek-B Oud Molenberg-B
Verantwoordelijk sinds 04.10.2022
18:6
onbevestigd
Di., 04.10.2022 20:00
2e League B (2. Speeldag)
Wilhelmina-A `t Brandwapen-C
Verantwoordelijk sinds 04.10.2022
14:10
onbevestigd
Di., 04.10.2022 20:00
2e League C (2. Speeldag)
`t Eikske-C Wilhelmina-B
Verantwoordelijk sinds 05.10.2022
12:12
onbevestigd
Di., 04.10.2022 20:00
2e League E (2. Speeldag)
`t Pumpje-D Oud Molenberg-D
Verantwoordelijk sinds 04.10.2022
12:12
onbevestigd
Di., 04.10.2022 20:00
1e League B (2. Speeldag)
`t Steenenkruis-C de Reunie-B
Verantwoordelijk sinds 05.10.2022
12:12
onbevestigd
Ma., 03.10.2022 20:00
2e League E (2. Speeldag)
Apollo-E d`r Sjutt-C
Verantwoordelijk sinds 04.10.2022
6:18
onbevestigd
Ma., 03.10.2022 20:00
1e League B (2. Speeldag)
de Bar-C The Royal Pub-B 8:16
Ma., 03.10.2022 20:00
1e League D (2. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A Slek-A 18:6
Ma., 03.10.2022 20:00
Perfect Preventie SL (2. Speeldag)
D`r Toeëre-A de Sjloes-B 18:6
Ma., 03.10.2022 20:00
Perfect Preventie SL (2. Speeldag)
Mio-A Schaesbergerveld-A 15:9
Vr., 30.09.2022 20:00
2e League D (1. Speeldag)
Auwt Einekoeze-B `t Volkshoes Gelaen-A 14:10
Vr., 30.09.2022 20:00
Perfect Preventie SL (1. Speeldag)
de Sjloes-A de Koempels-A 18:6
Vr., 30.09.2022 20:00
2e League F (1. Speeldag)
de Varenbeuk-B Brunssum Noord-B 14:10
Vr., 30.09.2022 20:00
2e League E (1. Speeldag)
Dormans-A Paddock-A 16:8
Vr., 30.09.2022 20:00
1e League C (1. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-B d`r Sjutt-A 10:14
Vr., 30.09.2022 20:00
1e League D (1. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B Apollo-D 14:10
Vr., 30.09.2022 20:00
2e League E (1. Speeldag)
Oud Molenberg-D Apollo-E 8:16
Vr., 30.09.2022 20:00
Perfect Preventie league A (1. Speeldag)
Oud Spaans-G de Sjloes-C 9:15
Vr., 30.09.2022 20:00
2e League E (1. Speeldag)
Rumpener Beemden-B Wilhelmina-C 20:4
Vr., 30.09.2022 20:00
Perfect Preventie SL (1. Speeldag)
Schaesbergerveld-A The Royal Pub-A 15:9
Vr., 30.09.2022 20:00
1e League B (1. Speeldag)
The Royal Pub-B `t Brandwapen-B 14:10
Do., 29.09.2022 20:00
1e League A (1. Speeldag)
Auwt Einekoeze-A Bie Alois-A 6:18
Do., 29.09.2022 20:00
2e League A (1. Speeldag)
Berg en Dal-B D`r Sjtee Uul-C 14:10
Do., 29.09.2022 20:00
2e League A (1. Speeldag)
Da Visitare-A de Residentie-A 8:16
Do., 29.09.2022 20:00
2e League A (1. Speeldag)
de Koempels-B Oud Genhei-A 18:6
Do., 29.09.2022 20:00
2e League F (1. Speeldag)
De Sjoester-A De Sport-F 10:14
Do., 29.09.2022 20:00
2e League A (1. Speeldag)
De Sport-D Dierks-A 10:14
Do., 29.09.2022 20:00
2e League E (1. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-A Het Kroegje Heerlen-C 8:16
Do., 29.09.2022 20:00
2e League E (1. Speeldag)
d`r Sjutt-C de Reunie-E 20:4
Do., 29.09.2022 20:00
Perfect Preventie SL (1. Speeldag)
Gorissen-A Mio-A 15:9
Do., 29.09.2022 20:00
2e League A (1. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-D Joe`s Place-A 10:14
Do., 29.09.2022 20:00
1e League A (1. Speeldag)
Oud Molenberg-B de Sjloes-E 10:14
Do., 29.09.2022 20:00
1e League B (1. Speeldag)
Oud Spaans-C de Bar-C 12:12
Do., 29.09.2022 20:00
1e League D (1. Speeldag)
The Royal Pub-D D`r Sjpringbron-A 16:8
Do., 29.09.2022 20:00
2e League F (1. Speeldag)
Utopia-B de Reunie-C 16:8
Do., 29.09.2022 20:00
2e League A (1. Speeldag)
`t Eikske-E Carboon-A 22:2
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Di., 04.10.2022 20:00
2e League C (2. Speeldag)
Apollo-F `t Lauradorp-B _:_
Di., 04.10.2022 20:00
2e League B (2. Speeldag)
D`r Toeëre-C De Sport-E _:_
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League E (2. Speeldag)
de Reunie-E Dormans-A _:_
Wo., 05.10.2022 20:00
1e League C (2. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A Oud Spaans-A _:_
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League B (2. Speeldag)
Oud Molenberg-C Schaesbergerveld-C _:_
Wo., 05.10.2022 20:00
2e League B (2. Speeldag)
`t Eikske-F Het Kroegje Heerlen-E _:_
Do., 06.10.2022 20:00
1e League D (2. Speeldag)
Apollo-D The Royal Pub-D _:_
Do., 06.10.2022 20:00
1e League B (2. Speeldag)
Bie Lowieke-A d`r Sjutt-B _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League A (2. Speeldag)
Carboon-A Da Visitare-A _:_
Do., 06.10.2022 20:00
Perfect Preventie league A (2. Speeldag)
de Bar-A Oud Spaans-G _:_
Do., 06.10.2022 20:00
Perfect Preventie SL (2. Speeldag)
de Koempels-A Gorissen-A _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League A (2. Speeldag)
de Residentie-A De Sport-D _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League F (2. Speeldag)
de Reunie-C De Sjoester-A _:_
Do., 06.10.2022 20:00
Perfect Preventie league A (2. Speeldag)
De Sport-C de Bar-B _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League A (2. Speeldag)
Dierks-A Het Kroegje Heerlen-D _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League A (2. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-C `t Eikske-E _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League A (2. Speeldag)
Joe`s Place-A de Koempels-B _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League A (2. Speeldag)
Oud Genhei-A Berg en Dal-B _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League F (2. Speeldag)
Oud Spaans-E Utopia-B _:_
Do., 06.10.2022 20:00
Perfect Preventie SL (2. Speeldag)
The Royal Pub-A De Sport-A _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League E (2. Speeldag)
Wilhelmina-C `t Eikske-D _:_
Do., 06.10.2022 20:00
Perfect Preventie league A (2. Speeldag)
`t Eikske-B `t Lauradorp-A _:_
Do., 06.10.2022 20:00
1e League D (2. Speeldag)
`t Pumpje-B Het Kroegje Heerlen-B _:_
Do., 06.10.2022 20:00
2e League C (2. Speeldag)
`t Steenenkruis-E Paddock-B _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
1e League B (2. Speeldag)
Apollo-C Berg en Dal-A _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
Perfect Preventie league A (2. Speeldag)
de Sjloes-C de Caumerbron-A _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
1e League A (2. Speeldag)
D`n Aezel-A In de Vrie-A _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
2e League E (2. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C Rumpener Beemden-B _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
2e League D (2. Speeldag)
Mofert-A De Sport-G _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
1e League D (2. Speeldag)
Oud Molenberg-A Schaesbergerveld-B _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
2e League D (2. Speeldag)
Oud Spaans-F de Sjloes-F _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
1e League C (2. Speeldag)
Rumpener Beemden-A `t Steenenkruis-B _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
1e League B (2. Speeldag)
`t Brandwapen-B `t Pumpje-C _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
1e League A (2. Speeldag)
`t Kroegje-A Auwt Einekoeze-A _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
Perfect Preventie league A (2. Speeldag)
`t Steenenkruis-A Apollo-B _:_
Vr., 07.10.2022 20:00
2e League D (2. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-A de Gebroken Keu-C _:_
Ma., 10.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Apollo-E de Sjloes-E _:_
Ma., 10.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
Bie Alois-B Wilhelmina-C _:_
Ma., 10.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Mio-B de Gebroken Keu-C _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Apollo-F Carboon-A _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Berg en Dal-A de Reunie-B _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
Brunssum Noord-B Oud Molenberg-D _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
De Burcht-A Het Kroegje Heerlen-D _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
De Sport-G De Sport-D _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
De Sport-H De Oude Mert-A _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`r Toeëre-C Brunssum Noord-A _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Heksenberg-A Oud Genhei-A _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
In de Vrie-A D`r Sjpringbron-A _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
In de Vrie-B `t Brandwapen-C _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Spaans-A de Reunie-A _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
`t Eikske-D Het Kroegje Heerlen-E _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Lauradorp-B Auwt Einekoeze-B _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
`t Pumpje-D Rumpener Beemden-B _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Pumpje-E `t Pumpje-C _:_
Di., 11.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Steenenkruis-C Slek-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Bie Alois-A Bie Lowieke-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Reunie-D Oud Spaans-B _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
de Reunie-E Dierks-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
de Sjloes-F Schaesbergerveld-C _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
De Sjoester-B vrijlot _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
De Sport-E `t Brandwapen-B _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
De Sport-F Mofert-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`r Toeëre-B de Varenbeuk-C _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Edelweiss-A De Sjoester-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Fratelli-A Rumpener Beemden-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Spaans-D Het Kroegje Heerlen-B _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Schaesbergerveld-B d`r Sjutt-B _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
Spech-A Dormans-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
vrijlot Slek-B _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Brandwapen-A Paddock-A _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Eikske-F Wilhelmina-B _:_
Wo., 12.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
`t Steenenkruis-D Oud Spaans-F _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Apollo-D D`n Aezel-A _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Auwt Einekoeze-A `t Steenenkruis-B _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Koempels-B Oud Molenberg-C _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
de Residentie-A `t Steenenkruis-E _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Reunie-C de Bar-C _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`r Sjtee Uul-A `t Eikske-A _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
d`r Sjutt-C Oud Molenberg-B _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
In de Vrie-C d`r Sjutt-A _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
Joe`s Place-A Paddock-B _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Spaans-C Da Visitare-A _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
Oud Spaans-E `t Volkshoes Gelaen-A _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
The Royal Pub-D The Royal Pub-C _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
Utopia-B Wilhelmina-A _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
`t Eikske-E D`r Sjtee Uul-C _:_
Do., 13.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Pumpje-B Apollo-C _:_
Vr., 14.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
de Varenbeuk-B de Kroeg-A _:_
Vr., 14.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
D`r Sjtee Uul-B Het Kroegje Heerlen-A _:_
Vr., 14.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker 2e league (1. Ronde)
Het Kroegje Heerlen-C Berg en Dal-B _:_
Vr., 14.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
Oud Molenberg-A Utopia-A _:_
Vr., 14.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
The Royal Pub-B `t Eikske-C _:_
Vr., 14.10.2022 20:00
Jack Wolter Beker (2. Ronde)
`t Kroegje-A de Varenbeuk-A _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief