Team-PIN:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 30.01.2023 20:00
2e League D (13. Speeldag)
Bie Alois-B De Sjoester-B 16:8
Ma., 30.01.2023 20:00
P league A (13. Speeldag)
de Bar-B De Sport-C 6:18
Ma., 30.01.2023 20:00
1e League B (13. Speeldag)
d`r Sjutt-B Bie Lowieke-A
Verantwoordelijk sinds 30.01.2023
8:16
onbevestigd
Ma., 30.01.2023 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Mio-B D`r Toeëre-B 8:16
Vr., 27.01.2023 20:00
1e League B (12. Speeldag)
Apollo-C de Reunie-B 16:8
Vr., 27.01.2023 20:00
P league A (12. Speeldag)
de Sjloes-C Oud Spaans-G 15:9
Vr., 27.01.2023 20:00
2e League E (12. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C D`r Sjtee Uul-A 14:10
Vr., 27.01.2023 20:00
2e League D (12. Speeldag)
Mofert-A de Sjloes-F 18:6
Vr., 27.01.2023 20:00
1e League D (12. Speeldag)
Oud Molenberg-A Mio-B 16:8
Vr., 27.01.2023 20:00
1e League C (12. Speeldag)
Rumpener Beemden-A Oud Spaans-A 18:6
Vr., 27.01.2023 20:00
1e League A (12. Speeldag)
The Royal Pub-C Oud Spaans-B 14:10
Vr., 27.01.2023 20:00
1e League B (12. Speeldag)
`t Brandwapen-B The Royal Pub-B 10:14
Vr., 27.01.2023 20:00
P league A (12. Speeldag)
`t Steenenkruis-A De Sport-B 6:18
Vr., 27.01.2023 20:00
2e League D (12. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-A Auwt Einekoeze-B 16:8
Do., 26.01.2023 20:00
1e League D (12. Speeldag)
Apollo-D Het Kroegje Heerlen-B 14:10
Do., 26.01.2023 20:00
1e League B (12. Speeldag)
Bie Lowieke-A Berg en Dal-A 10:14
Do., 26.01.2023 20:00
2e League A (12. Speeldag)
Carboon-A `t Eikske-E 2:22
Do., 26.01.2023 20:00
P league A (12. Speeldag)
de Bar-A Apollo-B 15:9
Do., 26.01.2023 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
de Koempels-A de Sjloes-A 3:21
Do., 26.01.2023 20:00
2e League A (12. Speeldag)
de Residentie-A Da Visitare-A 12:12
Do., 26.01.2023 20:00
2e League F (12. Speeldag)
de Reunie-C Utopia-B 2:22
Do., 26.01.2023 20:00
P league A (12. Speeldag)
De Sport-C `t Lauradorp-A 9:15
Do., 26.01.2023 20:00
2e League A (12. Speeldag)
Dierks-A De Sport-D 14:10
Do., 26.01.2023 20:00
2e League A (12. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-C Berg en Dal-B 20:4
Do., 26.01.2023 20:00
2e League A (12. Speeldag)
Joe`s Place-A Het Kroegje Heerlen-D 12:12
Do., 26.01.2023 20:00
2e League A (12. Speeldag)
Oud Genhei-A de Koempels-B 8:16
Do., 26.01.2023 20:00
2e League F (12. Speeldag)
Oud Spaans-E De Oude Mert-A 10:14
Do., 26.01.2023 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
The Royal Pub-A Schaesbergerveld-A 9:15
Do., 26.01.2023 20:00
2e League E (12. Speeldag)
Wilhelmina-C Rumpener Beemden-B 6:18
Do., 26.01.2023 20:00
P league A (12. Speeldag)
`t Eikske-B de Caumerbron-A 12:12
Do., 26.01.2023 20:00
2e League C (12. Speeldag)
`t Steenenkruis-E `t Pumpje-E 14:10
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League A (11. Speeldag)
Berg en Dal-B Da Visitare-A 18:6
Wo., 25.01.2023 20:00
1e League A (12. Speeldag)
Bie Alois-A Auwt Einekoeze-A 12:12
Wo., 25.01.2023 20:00
1e League C (12. Speeldag)
De Burcht-A Brunssum Noord-A 14:10
Wo., 25.01.2023 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
de Gebroken Keu-A de Sjloes-B 9:15
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League D (12. Speeldag)
de Reunie-D Bie Alois-B 4:20
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League E (12. Speeldag)
de Reunie-E d`r Sjutt-C 12:12
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League D (12. Speeldag)
De Sjoester-B De Sport-G 6:18
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League F (12. Speeldag)
De Sport-F De Sjoester-A 14:10
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League B (12. Speeldag)
de Varenbeuk-A De Sport-E 14:10
Wo., 25.01.2023 20:00
1e League A (12. Speeldag)
D`n Aezel-A de Reunie-A 14:10
Wo., 25.01.2023 20:00
1e League D (12. Speeldag)
D`r Toeëre-B Slek-A 12:12
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League B (12. Speeldag)
Oud Molenberg-C Edelweiss-A 8:16
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League D (12. Speeldag)
Oud Spaans-F Oud Spaans-D 8:16
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League F (12. Speeldag)
Spech-A Fratelli-A 14:10
Wo., 25.01.2023 20:00
1e League D (12. Speeldag)
Utopia-A Schaesbergerveld-B 10:14
Wo., 25.01.2023 20:00
1e League C (12. Speeldag)
`t Brandwapen-A `t Steenenkruis-B 6:18
Wo., 25.01.2023 20:00
2e League B (12. Speeldag)
`t Eikske-F `t Steenenkruis-D 10:14
Wo., 25.01.2023 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
`t Pumpje-A De Sport-A 18:6
Di., 24.01.2023 20:00
2e League C (12. Speeldag)
Apollo-F Paddock-B 10:14
Di., 24.01.2023 20:00
2e League F (12. Speeldag)
Brunssum Noord-B de Varenbeuk-B 18:6
Di., 24.01.2023 20:00
P league A (12. Speeldag)
de Gebroken keu-B de Bar-B 12:12
Di., 24.01.2023 20:00
2e League C (12. Speeldag)
De Sport-H `t Lauradorp-B 20:4
Di., 24.01.2023 20:00
1e League C (12. Speeldag)
d`r Sjutt-A D`r Sjtee Uul-B 10:14
Di., 24.01.2023 20:00
2e League B (12. Speeldag)
D`r Toeëre-C Het Kroegje Heerlen-E 22:2
Di., 24.01.2023 20:00
2e League C (12. Speeldag)
Heksenberg-A de Varenbeuk-C 8:16
Di., 24.01.2023 20:00
2e League B (12. Speeldag)
In de Vrie-B `t Brandwapen-C 18:6
Di., 24.01.2023 20:00
2e League E (12. Speeldag)
Paddock-A Dormans-A 16:8
Di., 24.01.2023 20:00
1e League A (12. Speeldag)
Slek-B In de Vrie-A 14:10
Di., 24.01.2023 20:00
2e League B (12. Speeldag)
Wilhelmina-A Schaesbergerveld-C 20:4
Di., 24.01.2023 20:00
2e League E (12. Speeldag)
`t Pumpje-D `t Eikske-D 14:10
Di., 24.01.2023 20:00
1e League B (12. Speeldag)
`t Steenenkruis-C `t Pumpje-C 16:8
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Di., 31.01.2023 20:00
1e League B (13. Speeldag)
Berg en Dal-A Apollo-C _:_
Di., 31.01.2023 20:00
1e League C (13. Speeldag)
Brunssum Noord-A d`r Sjutt-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League D (13. Speeldag)
de Gebroken Keu-C `t Volkshoes Gelaen-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
1e League C (13. Speeldag)
de Kroeg-A De Burcht-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
De Sport-A The Royal Pub-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League D (13. Speeldag)
De Sport-G Mofert-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League C (13. Speeldag)
de Varenbeuk-C De Sport-H _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League B (13. Speeldag)
Edelweiss-A de Varenbeuk-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
1e League A (13. Speeldag)
In de Vrie-A D`n Aezel-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
1e League C (13. Speeldag)
Oud Spaans-A Het Kroegje Heerlen-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Oud Spaans-B de Sjloes-E _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Paddock-B `t Steenenkruis-E _:_
Di., 31.01.2023 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Slek-A D`r Sjpringbron-A _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League E (13. Speeldag)
`t Eikske-D Wilhelmina-C _:_
Di., 31.01.2023 20:00
P league A (13. Speeldag)
`t Lauradorp-A `t Eikske-B _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League C (13. Speeldag)
`t Lauradorp-B Apollo-F _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
Apollo-A `t Pumpje-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
P league A (13. Speeldag)
Apollo-B `t Steenenkruis-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
P league A (13. Speeldag)
de Caumerbron-A de Sjloes-C _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
1e League A (13. Speeldag)
de Reunie-A Bie Alois-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
1e League B (13. Speeldag)
de Reunie-B `t Steenenkruis-C _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
de Sjloes-B D`r Toeëre-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League D (13. Speeldag)
de Sjloes-F Oud Spaans-F _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
P league A (13. Speeldag)
De Sport-B de Gebroken keu-B _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League B (13. Speeldag)
De Sport-E D`r Toeëre-C _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League F (13. Speeldag)
Fratelli-A Brunssum Noord-B _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League B (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E `t Eikske-F _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Schaesbergerveld-B Oud Molenberg-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League B (13. Speeldag)
Schaesbergerveld-C Oud Molenberg-C _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Wilhelmina-B `t Eikske-C _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League B (13. Speeldag)
`t Brandwapen-C Wilhelmina-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
1e League C (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Rumpener Beemden-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League B (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-D In de Vrie-B _:_
Do., 02.02.2023 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Auwt Einekoeze-A `t Kroegje-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League A (13. Speeldag)
Berg en Dal-B Oud Genhei-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League A (13. Speeldag)
Da Visitare-A Carboon-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League A (13. Speeldag)
de Koempels-B Joe`s Place-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League F (13. Speeldag)
De Sjoester-A de Reunie-C _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League A (13. Speeldag)
De Sport-D de Residentie-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League E (13. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-A Paddock-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League E (13. Speeldag)
d`r Sjutt-C Apollo-E _:_
Do., 02.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
Gorissen-A de Koempels-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League A (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-D Dierks-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League F (13. Speeldag)
In de Vrie-C Spech-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Oud Molenberg-B Slek-B _:_
Do., 02.02.2023 20:00
P league A (13. Speeldag)
Oud Spaans-G de Bar-A _:_
Do., 02.02.2023 20:00
1e League D (13. Speeldag)
The Royal Pub-D Apollo-D _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League F (13. Speeldag)
Utopia-B Oud Spaans-E _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League A (13. Speeldag)
`t Eikske-E D`r Sjtee Uul-C _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
2e League D (13. Speeldag)
Auwt Einekoeze-B de Reunie-D _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
de Sjloes-A de Gebroken Keu-A _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
2e League F (13. Speeldag)
de Varenbeuk-B De Sport-F _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Dormans-A de Reunie-E _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
1e League C (13. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-B `t Brandwapen-A _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B `t Pumpje-B _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Oud Molenberg-D `t Pumpje-D _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Rumpener Beemden-B Het Kroegje Heerlen-C _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
Schaesbergerveld-A Mio-A _:_
Vr., 03.02.2023 20:00
1e League B (13. Speeldag)
The Royal Pub-B de Bar-C _:_
Ma., 06.02.2023 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Bie Alois-B De Sport-G _:_
Ma., 06.02.2023 20:00
1e League D (14. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A Apollo-D _:_
Ma., 06.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
Mio-A de Koempels-A _:_
Ma., 06.02.2023 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Mio-B Slek-A _:_
Ma., 06.02.2023 20:00
1e League B (14. Speeldag)
`t Pumpje-C The Royal Pub-B _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Apollo-F `t Steenenkruis-E _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Berg en Dal-A de Reunie-B _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League F (14. Speeldag)
Brunssum Noord-B De Sport-F _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League D (14. Speeldag)
de Gebroken Keu-C Auwt Einekoeze-B _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League C (14. Speeldag)
de Kroeg-A Brunssum Noord-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
De Sport-A Schaesbergerveld-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League C (14. Speeldag)
de Varenbeuk-C `t Lauradorp-B _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League C (14. Speeldag)
d`r Sjutt-A `t Brandwapen-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League B (14. Speeldag)
D`r Toeëre-C `t Eikske-F _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Edelweiss-A De Sport-E _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Heksenberg-A De Sport-H _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League A (14. Speeldag)
In de Vrie-A de Reunie-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League B (14. Speeldag)
In de Vrie-B Wilhelmina-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League A (14. Speeldag)
Oud Spaans-B Oud Molenberg-B _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Paddock-B `t Pumpje-E _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League A (14. Speeldag)
Slek-B D`n Aezel-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League E (14. Speeldag)
`t Eikske-D Rumpener Beemden-B _:_
Di., 07.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Caumerbron-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
2e League E (14. Speeldag)
`t Pumpje-D Wilhelmina-C _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League B (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-C `t Brandwapen-B _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
1e League A (14. Speeldag)
Bie Alois-A `t Kroegje-A _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
de Gebroken Keu-A D`r Toeëre-A _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
2e League D (14. Speeldag)
de Reunie-D De Sjoester-B _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
2e League E (14. Speeldag)
de Reunie-E Apollo-E _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
de Sjloes-B Apollo-A _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
2e League D (14. Speeldag)
de Sjloes-F Oud Spaans-D _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
De Sport-B de Bar-B _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E `t Steenenkruis-D _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Oud Molenberg-C de Varenbeuk-A _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
2e League B (14. Speeldag)
`t Brandwapen-C Schaesbergerveld-C _:_
Wo., 08.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
`t Pumpje-A The Royal Pub-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Bie Lowieke-A Apollo-C _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League A (14. Speeldag)
Carboon-A D`r Sjtee Uul-C _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League A (14. Speeldag)
de Koempels-B Het Kroegje Heerlen-D _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League F (14. Speeldag)
de Reunie-C Oud Spaans-E _:_
Do., 09.02.2023 20:00
1e League A (10. Speeldag)
de Sjloes-E `t Kroegje-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
De Sport-C `t Eikske-B _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League A (14. Speeldag)
De Sport-D Da Visitare-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League A (14. Speeldag)
Dierks-A de Residentie-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League E (14. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-A Dormans-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League E (14. Speeldag)
d`r Sjutt-C Oud Molenberg-D _:_
Do., 09.02.2023 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
Gorissen-A de Sjloes-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League F (14. Speeldag)
In de Vrie-C Fratelli-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League A (14. Speeldag)
Oud Genhei-A Joe`s Place-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Oud Spaans-C d`r Sjutt-B _:_
Do., 09.02.2023 20:00
1e League D (14. Speeldag)
The Royal Pub-D Het Kroegje Heerlen-B _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League F (14. Speeldag)
Utopia-B De Oude Mert-A _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League A (14. Speeldag)
`t Eikske-E Berg en Dal-B _:_
Do., 09.02.2023 20:00
1e League D (14. Speeldag)
`t Pumpje-B Utopia-A _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
de Sjloes-C de Bar-A _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
2e League F (14. Speeldag)
de Varenbeuk-B De Sjoester-A _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
1e League C (14. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-B `t Steenenkruis-B _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
2e League E (14. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C Paddock-A _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Mofert-A Oud Spaans-F _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Oud Molenberg-A D`r Toeëre-B _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
Oud Spaans-G Apollo-B _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Rumpener Beemden-A Het Kroegje Heerlen-A _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
1e League A (14. Speeldag)
The Royal Pub-C de Sjloes-E _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Gebroken keu-B _:_
Ma., 13.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (3. Ronde)
Bie Alois-B vrijlot _:_
Ma., 13.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
de Bar-C de Sjloes-A _:_
Ma., 13.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
D`r Toeëre-A The Royal Pub-A _:_
Ma., 13.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
Mio-A de Varenbeuk-A _:_
Ma., 13.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 1e league (2. Ronde)
Mio-B Het Kroegje Heerlen-A _:_
Ma., 13.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
`t Pumpje-C de Gebroken Keu-A _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 1e league (2. Ronde)
Berg en Dal-A `t Kroegje-A _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
Brunssum Noord-A `t Eikske-C _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
de Gebroken keu-B Schaesbergerveld-B _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
De Sport-A de Varenbeuk-C _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat (4. Ronde)
Slek-B Oud Spaans-C _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (3. Ronde)
`t Lauradorp-B Da Visitare-A _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (3. Ronde)
`t Pumpje-E Dierks-A _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Postbuslocatie
Akerstraat-Noord 282
6431 HW HOENSBROEK

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief