Team-PIN:     Live-Ticker …
     
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 10.05.2021 20:00
1e League A (21. Speeldag)
Bie Alois-B Slek-A _:_
Ma., 10.05.2021 20:00
2e League B (21. Speeldag)
de Reunie-D In de Vrie-D _:_
Ma., 10.05.2021 20:00
1e League C (21. Speeldag)
Dierks-A `t Pumpje-C _:_
Ma., 10.05.2021 20:00
1e League D (21. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A `t Brandwapen-B _:_
Ma., 10.05.2021 20:00
2e League D (21. Speeldag)
d`r Sjutt-B Oud Molenberg-F _:_
Ma., 10.05.2021 20:00
2e League B (21. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-A De Sjoester-A _:_
Di., 11.05.2021 00:00
2e League D (21. Speeldag)
Apollo-F D`r Toeëre-A _:_
Di., 11.05.2021 00:00
1e League D (21. Speeldag)
De Burcht-A de Kroeg-B _:_
Di., 11.05.2021 00:00
2e League C (21. Speeldag)
D`r Toeëre-B Dierks-B _:_
Di., 11.05.2021 20:00
2e League D (21. Speeldag)
Berg en Dal-B `t Steenenkruis-E _:_
Di., 11.05.2021 20:00
2e League G (21. Speeldag)
Brunssum Noord-B `t Lauradorp-B _:_
Di., 11.05.2021 20:00
1e League A (21. Speeldag)
de Gebroken Keu-C de Sjloes-D _:_
Di., 11.05.2021 20:00
1e League B (21. Speeldag)
de Kroeg-A The Royal Pub-B _:_
Di., 11.05.2021 20:00
1e League B (21. Speeldag)
D`n Aezel-C Hofland-A _:_
Di., 11.05.2021 20:00
1e League C (21. Speeldag)
d`r Sjutt-A Poolcafe Valkenburg-A _:_
Di., 11.05.2021 20:00
2e League E (21. Speeldag)
In de Vrie-C Het Kroegje Heerlen-F _:_
Di., 11.05.2021 20:00
1e League C (21. Speeldag)
Oud Spaans-A Wetzels-A _:_
Di., 11.05.2021 20:00
2e League D (21. Speeldag)
Paddock-A Rolduc-A _:_
Di., 11.05.2021 20:00
2e League C (21. Speeldag)
Rolduc-B Berg en Dal-D _:_
Di., 11.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (21. Speeldag)
`t Steenenkruis-C de Gebroken keu-B _:_
Wo., 12.05.2021 00:00
2e League G (21. Speeldag)
De Sport-E Rumpener Beemden-B _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (21. Speeldag)
Apollo-C de Heikaatsje-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
1e League D (21. Speeldag)
Berg en Dal-A Mio-B _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (21. Speeldag)
Bie Alois-A `t Steenenkruis-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (21. Speeldag)
de Gebroken Keu-A The Royal Pub-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (21. Speeldag)
de Sjloes-B De Sport-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League A (21. Speeldag)
de Sjloes-E Mofert-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (21. Speeldag)
De Sport-B Mio-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
1e League B (21. Speeldag)
de Varenbeuk-A `t Brandwapen-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League C (21. Speeldag)
D`r Belg-C Edelweiss-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
1e League D (21. Speeldag)
Fratelli-A `t Pumpje-B _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League B (21. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E Wetzels-D _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League B (21. Speeldag)
Hofland-B Oud Spaans-F _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League F (21. Speeldag)
In de Vrie-E Oud Genhei-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League E (21. Speeldag)
Oud Genhei-B De Sport-D _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
1e League C (21. Speeldag)
The Royal Pub-D Oud Molenberg-B _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League C (21. Speeldag)
Wilhelmina-A Apollo-E _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League C (21. Speeldag)
`t Brandwapen-C Lucky One-A _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
1e League B (21. Speeldag)
`t Eikske-A Oud Spaans-B _:_
Wo., 12.05.2021 20:00
2e League A (21. Speeldag)
`t Raodhoes-A de Reunie-C _:_
Do., 13.05.2021 00:00
2e League A (21. Speeldag)
Brand taveerne-A Brunssum Noord-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (21. Speeldag)
Apollo-B de Bar-C _:_
Do., 13.05.2021 20:00
1e League D (21. Speeldag)
Apollo-D Oud Molenberg-C _:_
Do., 13.05.2021 20:00
2e League G (21. Speeldag)
Berg en Dal-C De Oude Mert-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (21. Speeldag)
de Bar-A Schaesbergerveld-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
2e League D (21. Speeldag)
de Koempels-B G.O. Candlelight-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
1e League A (21. Speeldag)
de Reunie-A In de Vrie-B _:_
Do., 13.05.2021 20:00
2e League G (21. Speeldag)
d`r Sjutt-C Dormans-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (21. Speeldag)
Gorissen-A D`n Aezel-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
1e League B (21. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-D D`r Belg-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (21. Speeldag)
In de Vrie-A de Koempels-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
2e League E (21. Speeldag)
Oud Molenberg-E The Royal Pub-E _:_
Do., 13.05.2021 20:00
2e League A (21. Speeldag)
Oud Spaans-E `t Eikske-F _:_
Do., 13.05.2021 20:00
2e League F (21. Speeldag)
The Royal Pub-C Joe`s place-A _:_
Do., 13.05.2021 20:00
2e League G (21. Speeldag)
`t Eikske-E Fratelli-B _:_
Do., 13.05.2021 20:00
1e League A (21. Speeldag)
`t Kroegje-A Oud Spaans-C _:_
Vr., 14.05.2021 00:00
2e League E (21. Speeldag)
de Varenbeuk-B Schaesbergerveld-B _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
2e League E (21. Speeldag)
de Reunie-B `t Eikske-C _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (21. Speeldag)
de Sjloes-A Apollo-A _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
1e League C (21. Speeldag)
de Sjloes-C `t Eikske-B _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
2e League F (21. Speeldag)
De Sport-F Paddock-B _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
1e League A (21. Speeldag)
D`n Aezel-B Wetzels-B _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
1e League D (21. Speeldag)
D`r Belg-B `t Steenenkruis-B _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
2e League B (21. Speeldag)
G.O. Candlelight-B `t Kroegje-B _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (21. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A The Hustler-A _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
1e League C (21. Speeldag)
Mio-D Het Kroegje Heerlen-B _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
1e League B (21. Speeldag)
Oud Molenberg-A Mio-C _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
2e League F (21. Speeldag)
Oud Molenberg-D Oud Spaans-D _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (21. Speeldag)
Rumpener Beemden-A De Sport-C _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
2e League F (21. Speeldag)
Schaesbergerveld-C Het Kroegje Heerlen-C _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
2e League A (21. Speeldag)
Wetzels-C de Gebroken Keu-D _:_
Vr., 14.05.2021 20:00
2e League A (21. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-B de Heikaatsje-B _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (22. Speeldag)
de Bar-B Apollo-C _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
2e League B (22. Speeldag)
de Reunie-D Het Kroegje Heerlen-E _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (22. Speeldag)
D`n Aezel-A de Bar-C _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
1e League D (22. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A Berg en Dal-A _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
2e League D (22. Speeldag)
d`r Sjutt-B de Koempels-B _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
1e League B (22. Speeldag)
Mio-C D`r Belg-A _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
1e League B (22. Speeldag)
Oud Spaans-B Oud Molenberg-A _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
1e League A (22. Speeldag)
Wetzels-B Bie Lowieke-A _:_
Ma., 17.05.2021 20:00
1e League D (22. Speeldag)
`t Pumpje-B Mio-B _:_
Di., 18.05.2021 00:00
2e League C (22. Speeldag)
D`r Toeëre-B `t Brandwapen-C _:_
Di., 18.05.2021 00:00
2e League A (22. Speeldag)
`t Eikske-F Brand taveerne-A _:_
Di., 18.05.2021 20:00
2e League A (22. Speeldag)
Brunssum Noord-A de Reunie-C _:_
Di., 18.05.2021 20:00
2e League A (22. Speeldag)
de Gebroken Keu-D `t Volkshoes Gelaen-B _:_
Di., 18.05.2021 20:00
1e League D (22. Speeldag)
de Kroeg-B Oud Molenberg-C _:_
Di., 18.05.2021 20:00
1e League B (22. Speeldag)
D`n Aezel-C Het Kroegje Heerlen-D _:_
Di., 18.05.2021 20:00
1e League A (22. Speeldag)
In de Vrie-B de Gebroken Keu-C _:_
Di., 18.05.2021 20:00
2e League B (22. Speeldag)
In de Vrie-D G.O. Candlelight-B _:_
Di., 18.05.2021 20:00
1e League C (22. Speeldag)
Oud Spaans-A d`r Sjutt-A _:_
Di., 18.05.2021 20:00
2e League D (22. Speeldag)
Paddock-A Apollo-F _:_
Di., 18.05.2021 20:00
2e League D (22. Speeldag)
Rolduc-A Berg en Dal-B _:_
Di., 18.05.2021 20:00
1e League C (22. Speeldag)
Wetzels-A Mio-D _:_
Di., 18.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (22. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Bar-A _:_
Di., 18.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (22. Speeldag)
`t Steenenkruis-C Apollo-B _:_
Wo., 19.05.2021 00:00
2e League G (22. Speeldag)
Fratelli-B De Sport-E _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (22. Speeldag)
Apollo-A Schaesbergerveld-A _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (22. Speeldag)
Bie Alois-A Rumpener Beemden-A _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (22. Speeldag)
de Gebroken keu-B In de Vrie-A _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
1e League A (22. Speeldag)
de Sjloes-D Oud Spaans-C _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (22. Speeldag)
De Sport-B de Sjloes-B _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
2e League E (22. Speeldag)
De Sport-D In de Vrie-C _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
2e League C (22. Speeldag)
D`r Belg-C Wilhelmina-A _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
2e League C (22. Speeldag)
Edelweiss-A de Residentie-A _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
1e League C (22. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B `t Eikske-B _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
2e League B (22. Speeldag)
Hofland-B `t Eikske-D _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
2e League F (22. Speeldag)
In de Vrie-E The Royal Pub-C _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
2e League E (22. Speeldag)
Oud Genhei-B de Reunie-B _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
1e League C (22. Speeldag)
The Royal Pub-D de Sjloes-C _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
1e League B (22. Speeldag)
`t Brandwapen-A The Royal Pub-B _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
1e League B (22. Speeldag)
`t Eikske-A de Kroeg-A _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL A (22. Speeldag)
`t Pumpje-A Gorissen-A _:_
Wo., 19.05.2021 20:00
1e League D (22. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Fratelli-A _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League C (22. Speeldag)
Berg en Dal-D Apollo-E _:_
Do., 20.05.2021 20:00
1e League A (22. Speeldag)
de Reunie-A Bie Alois-B _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League B (22. Speeldag)
De Sjoester-A Wetzels-D _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League C (22. Speeldag)
Dierks-B Rolduc-B _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League G (22. Speeldag)
d`r Sjutt-C Berg en Dal-C _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League E (22. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-F Schaesbergerveld-B _:_
Do., 20.05.2021 20:00
1e League B (22. Speeldag)
Hofland-A de Varenbeuk-A _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League F (22. Speeldag)
Oud Genhei-A de Varenbeuk-C _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League E (22. Speeldag)
Oud Molenberg-E de Varenbeuk-B _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League D (22. Speeldag)
Oud Molenberg-F D`r Belg-D _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League F (22. Speeldag)
Oud Spaans-D Joe`s place-A _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League A (22. Speeldag)
Oud Spaans-E de Sjloes-E _:_
Do., 20.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (22. Speeldag)
The Hustler-A De Sport-C _:_
Do., 20.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (22. Speeldag)
The Royal Pub-A De Sport-A _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League G (22. Speeldag)
`t Eikske-E Brunssum Noord-B _:_
Do., 20.05.2021 20:00
1e League C (22. Speeldag)
`t Pumpje-C Poolcafe Valkenburg-A _:_
Do., 20.05.2021 20:00
2e League D (22. Speeldag)
`t Steenenkruis-E G.O. Candlelight-A _:_
Vr., 21.05.2021 00:00
2e League A (22. Speeldag)
de Heikaatsje-B Mofert-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
Perfect Brandpreventie SL (22. Speeldag)
de Sjloes-A Mio-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
2e League G (22. Speeldag)
Dormans-A Carboon-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
1e League A (22. Speeldag)
D`n Aezel-B `t Kroegje-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
1e League D (22. Speeldag)
D`r Belg-B Apollo-D _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
2e League F (22. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C Oud Molenberg-D _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
1e League C (22. Speeldag)
Oud Molenberg-B Dierks-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
2e League B (22. Speeldag)
Oud Spaans-F `t Volkshoes Gelaen-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
2e League G (22. Speeldag)
Rumpener Beemden-B De Oude Mert-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
2e League F (22. Speeldag)
Schaesbergerveld-C De Sport-F _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
2e League E (22. Speeldag)
The Royal Pub-E `t Steenenkruis-D _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
2e League A (22. Speeldag)
Wetzels-C `t Raodhoes-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
1e League D (22. Speeldag)
`t Brandwapen-B De Burcht-A _:_
Vr., 21.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (22. Speeldag)
`t Steenenkruis-A Gorissen-B _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
1e League A (9. Speeldag)
Bie Alois-B Oud Spaans-C _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
Installatiebedrijf Lemmens PL B (9. Speeldag)
de Bar-B The Hustler-A _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
2e League B (9. Speeldag)
de Reunie-D `t Kroegje-B _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
1e League C (9. Speeldag)
Dierks-A Het Kroegje Heerlen-B _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
1e League D (9. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A `t Steenenkruis-B _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
2e League D (9. Speeldag)
d`r Sjutt-B Rolduc-A _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
1e League C (9. Speeldag)
Poolcafe Valkenburg-A de Sjloes-C _:_
Ma., 31.05.2021 20:00
2e League B (9. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-A Wetzels-D _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief