Skip to main content

Team-PIN:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 01.03.2024 20:00
1e League C (12. Speeldag)
Apollo-C Rumpenerhof-C 8:16
Vr., 01.03.2024 20:00
1e League D (12. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B Amicitia-A 16:8
Vr., 01.03.2024 20:00
2e League H (12. Speeldag)
Oud Molenberg-A Auwt Einekoeze-B 20:4
Vr., 01.03.2024 20:00
1e League C (12. Speeldag)
Rumpener Beemden-A `t Pumpje-C 12:12
Vr., 01.03.2024 20:00
P league B (12. Speeldag)
Rumpenerhof-B De Sport-B 15:9
Vr., 01.03.2024 20:00
1e League C (12. Speeldag)
Utopia-A Oud Spaans-C 12:12
Vr., 01.03.2024 20:00
2e League H (12. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-A de Varenbeuk-B 14:10
Do., 29.02.2024 20:00
1e League A (12. Speeldag)
Bie Lowieke-A Bie Alois-B 14:10
Do., 29.02.2024 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
de Bar-A Schaesbergerveld-A 6:18
Do., 29.02.2024 20:00
1e League B (12. Speeldag)
de Koempels-A Apollo-D 6:18
Do., 29.02.2024 20:00
2e League E (12. Speeldag)
de Reunie-C de Gebroken Keu-C 16:8
Do., 29.02.2024 20:00
1e League B (12. Speeldag)
Dierks-A `t Steenenkruis-B 6:18
Do., 29.02.2024 20:00
2e League B (12. Speeldag)
Dingus-B Berg en Dal-B 14:10
Do., 29.02.2024 20:00
2e League D (12. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-C De Sport-D 8:16
Do., 29.02.2024 20:00
P league B (12. Speeldag)
Gorissen-A Oud Spaans-A 15:9
Do., 29.02.2024 20:00
2e League E (12. Speeldag)
Het Centrum-A De Sjoester-A 18:6
Do., 29.02.2024 20:00
2e League F (12. Speeldag)
Oud Genhei-A de Residentie-A 16:8
Do., 29.02.2024 20:00
2e League F (12. Speeldag)
Poelkloep Parksjtad-A d`r Sjutt-C 12:12
Do., 29.02.2024 20:00
P league A (12. Speeldag)
Rumpenerhof-A `t Steenenkruis-A 15:9
Do., 29.02.2024 20:00
2e League F (12. Speeldag)
Wilhelmina-C Oud Molenberg-B 10:14
Do., 29.02.2024 20:00
2e League E (12. Speeldag)
Witste Waal-A (2e) D`n Aezel-B 8:16
Do., 29.02.2024 20:00
2e League B (12. Speeldag)
`t Lauradorp-C Utopia-B 6:18
Do., 29.02.2024 20:00
1e League B (12. Speeldag)
`t Pumpje-B Wilhelmina-A 14:10
Wo., 28.02.2024 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
Apollo-A de Sjloes-B 21:3
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League A (12. Speeldag)
Apollo-E Heksenberg-D 10:14
Wo., 28.02.2024 20:00
P league B (12. Speeldag)
Bie Alois-A de Bar-B 6:18
Wo., 28.02.2024 20:00
P league B (12. Speeldag)
de Burcht-A Apollo-B 15:9
Wo., 28.02.2024 20:00
P league B (12. Speeldag)
de Caumerbron-A `t Lauradorp-A 6:18
Wo., 28.02.2024 20:00
Beker `t Patronaat (6. Ronde)
de Gebroken Keu-A (SL) De Sport-B (PL) 12:12
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League C (12. Speeldag)
De Oude Mert-A Heksenberg-C 16:8
Wo., 28.02.2024 20:00
1e League A (12. Speeldag)
de Reunie-A Auwt Einekoeze-A 18:6
Wo., 28.02.2024 20:00
1e League A (12. Speeldag)
de Sjloes-D Rumpener Beemden-C 6:18
Wo., 28.02.2024 20:00
1e League D (12. Speeldag)
de Sjloes-E Rumpenerhof-D 22:2
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League D (12. Speeldag)
De Sjoester-B de Reunie-E 18:6
Wo., 28.02.2024 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
De Sport-A de Sjloes-A 6:18
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League A (12. Speeldag)
De Sport-E de Reunie-D 16:8
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League A (12. Speeldag)
de Varenbeuk-A `t Steenenkruis-D 12:12
Wo., 28.02.2024 20:00
1e League B (12. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-A Berg en Dal-A 14:10
Wo., 28.02.2024 20:00
1e League C (12. Speeldag)
Heksenberg-A `t Steenenkruis-C 18:6
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League D (12. Speeldag)
Oud Molenberg-C Wilhelmina-D 12:12
Wo., 28.02.2024 20:00
1e League D (12. Speeldag)
Oud Spaans-E In de Vrie-B 6:18
Wo., 28.02.2024 20:00
P league A (12. Speeldag)
Schaesbergerveld-B Oud Spaans-B 18:6
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League E (12. Speeldag)
Spech-A Oud Spaans-F 12:12
Wo., 28.02.2024 20:00
1e League D (12. Speeldag)
Ummer d`r neaver-A De Sport-C 12:12
Wo., 28.02.2024 20:00
2e League A (12. Speeldag)
`t Brandwapen-C D`r Toeëre-C 12:12
Wo., 28.02.2024 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
`t Pumpje-A D`r Toeëre-A 9:15
Di., 27.02.2024 20:00
2e League G (12. Speeldag)
Brunssum Noord-A Galouppe-A 16:8
Di., 27.02.2024 20:00
P league A (12. Speeldag)
De Burcht-B de Sjloes-C 18:6
Di., 27.02.2024 20:00
P league A (12. Speeldag)
de Gebroken keu-B Het Kroegje Heerlen-A 21:3
Di., 27.02.2024 20:00
2e League G (12. Speeldag)
De Sport-F de Kroeg-C 6:18
Di., 27.02.2024 20:00
2e League G (12. Speeldag)
de Varenbeuk-C de Reunie-B 20:4
Di., 27.02.2024 20:00
1e League B (12. Speeldag)
d`r Sjutt-A D`r Sjpringbron-A 16:8
Di., 27.02.2024 20:00
2e League E (12. Speeldag)
Galouppe-B de Sjloes-F 4:20
Di., 27.02.2024 20:00
2e League G (12. Speeldag)
Heksenberg-B `t Pumpje-E 2:22
Di., 27.02.2024 20:00
1e League A (12. Speeldag)
In de Vrie-A D`n Aezel-A 20:4
Di., 27.02.2024 20:00
1e League D (12. Speeldag)
Slek-A Rumpener Beemden-B 14:10
Di., 27.02.2024 20:00
2e League F (12. Speeldag)
`t Lauradorp-B Carboon-A 18:6
Di., 27.02.2024 20:00
2e League C (12. Speeldag)
`t Pumpje-D Fratelli-A 12:12
Ma., 26.02.2024 20:00
1e League A (12. Speeldag)
de Bar-C Oud Spaans-D 14:10
Ma., 26.02.2024 20:00
2e League C (12. Speeldag)
de Kroeg-A Brunssum Noord-B 14:10
Ma., 26.02.2024 20:00
P league A (12. Speeldag)
D`r Toeëre-B `t Brandwapen-D 18:6
Ma., 26.02.2024 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
Mio-A de Gebroken Keu-A 12:12
Ma., 26.02.2024 20:00
1e League C (12. Speeldag)
Mio-B `t Brandwapen-A 8:16
Ma., 26.02.2024 20:00
2e League C (12. Speeldag)
`t Brandwapen-B Wilhelmina-B 16:8
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 04.03.2024 20:00
P league B (13. Speeldag)
de Bar-B de Caumerbron-A _:_
Ma., 04.03.2024 20:00
1e League B (13. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A de Koempels-A _:_
Ma., 04.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
D`r Toeëre-A De Sport-A _:_
Ma., 04.03.2024 20:00
P league B (13. Speeldag)
Oud Spaans-A de Burcht-A _:_
Ma., 04.03.2024 20:00
2e League D (13. Speeldag)
Wilhelmina-D de Kroeg-B _:_
Ma., 04.03.2024 20:00
P league A (13. Speeldag)
`t Brandwapen-D Schaesbergerveld-B _:_
Ma., 04.03.2024 20:00
1e League C (13. Speeldag)
`t Pumpje-C Heksenberg-A _:_
Di., 05.03.2024 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Amicitia-A Ummer d`r neaver-A _:_
Di., 05.03.2024 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Bie Alois-B In de Vrie-A _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Brunssum Noord-B `t Brandwapen-B _:_
Di., 05.03.2024 20:00
P league A (13. Speeldag)
De Burcht-B de Gebroken keu-B _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League E (13. Speeldag)
de Gebroken Keu-C Het Centrum-A _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League B (13. Speeldag)
De Koetsch-A Het Kroegje Heerlen-D _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League G (13. Speeldag)
de Kroeg-C Heksenberg-B _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League G (13. Speeldag)
Dingus-A De Sport-F _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League G (13. Speeldag)
Galouppe-A de Varenbeuk-C _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Heksenberg-C `t Pumpje-D _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League H (12. Speeldag)
Mofert-A Oud Spaans-G _:_
Di., 05.03.2024 20:00
1e League C (13. Speeldag)
Oud Spaans-C Apollo-C _:_
Di., 05.03.2024 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Oud Spaans-D de Sjloes-D _:_
Di., 05.03.2024 20:00
1e League B (13. Speeldag)
Wilhelmina-A Dierks-A _:_
Di., 05.03.2024 20:00
P league B (13. Speeldag)
`t Lauradorp-A Rumpenerhof-B _:_
Di., 05.03.2024 20:00
2e League G (13. Speeldag)
`t Pumpje-E Brunssum Noord-A _:_
Di., 05.03.2024 20:00
1e League C (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-C Mio-B _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
P league B (13. Speeldag)
Apollo-B Bie Alois-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League D (13. Speeldag)
Apollo-G De Sjoester-B _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
1e League B (13. Speeldag)
Berg en Dal-A `t Pumpje-B _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
de Gebroken Keu-A Apollo-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
1e League A (13. Speeldag)
de Reunie-A D`n Aezel-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League D (13. Speeldag)
de Reunie-E d`r Sjutt-B _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
de Sjloes-B `t Pumpje-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League E (13. Speeldag)
de Sjloes-F Spech-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
P league B (13. Speeldag)
De Sport-B Gorissen-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League D (13. Speeldag)
De Sport-D Oud Molenberg-C _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League E (13. Speeldag)
D`n Aezel-B de Reunie-C _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League A (13. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-D de Varenbeuk-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League A (13. Speeldag)
D`r Toeëre-C De Sport-E _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Fratelli-A de Kroeg-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League A (13. Speeldag)
Heksenberg-D `t Brandwapen-C _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
P league A (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A Rumpenerhof-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
1e League C (13. Speeldag)
`t Brandwapen-A Utopia-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
1e League B (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-B d`r Sjutt-A _:_
Wo., 06.03.2024 20:00
2e League A (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-D Apollo-E _:_
Do., 07.03.2024 20:00
1e League B (13. Speeldag)
Apollo-D D`r Sjtee Uul-A _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League B (13. Speeldag)
Apollo-F `t Lauradorp-C _:_
Do., 07.03.2024 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Auwt Einekoeze-A de Bar-C _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League B (13. Speeldag)
Berg en Dal-B Joe`s Place-A _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League F (13. Speeldag)
Carboon-A Wilhelmina-C _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League F (13. Speeldag)
de Residentie-A Poelkloep Parksjtad-A _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League E (13. Speeldag)
De Sjoester-A Galouppe-B _:_
Do., 07.03.2024 20:00
1e League D (13. Speeldag)
De Sport-C de Sjloes-E _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League F (13. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-B Oud Genhei-A _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League F (13. Speeldag)
d`r Sjutt-C `t Lauradorp-B _:_
Do., 07.03.2024 20:00
1e League D (13. Speeldag)
In de Vrie-B Het Kroegje Heerlen-B _:_
Do., 07.03.2024 20:00
P league A (13. Speeldag)
Oud Spaans-B de Sjloes-C _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League E (13. Speeldag)
Oud Spaans-F Witste Waal-A (2e) _:_
Do., 07.03.2024 20:00
1e League A (13. Speeldag)
Rumpener Beemden-C Bie Lowieke-A _:_
Do., 07.03.2024 20:00
1e League C (13. Speeldag)
Rumpenerhof-C Rumpener Beemden-A _:_
Do., 07.03.2024 20:00
2e League B (13. Speeldag)
`t Heukske-A Dingus-B _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
2e League H (13. Speeldag)
Auwt Einekoeze-B Schaesbergerveld-C _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
de Sjloes-A de Bar-A _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
2e League H (13. Speeldag)
de Varenbeuk-B Mofert-A _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
2e League H (13. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C `t Volkshoes Gelaen-A _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
2e League C (13. Speeldag)
Oud Molenberg-D De Oude Mert-A _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
2e League H (13. Speeldag)
Oud Spaans-G Oud Molenberg-A _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Rumpener Beemden-B Oud Spaans-E _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
1e League D (13. Speeldag)
Rumpenerhof-D Slek-A _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (13. Speeldag)
Schaesbergerveld-A Mio-A _:_
Vr., 08.03.2024 20:00
P league A (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-A D`r Toeëre-B _:_
Ma., 11.03.2024 20:00
1e League A (14. Speeldag)
de Bar-C de Reunie-A _:_
Ma., 11.03.2024 20:00
1e League A (14. Speeldag)
D`n Aezel-A Bie Alois-B _:_
Ma., 11.03.2024 20:00
1e League B (14. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A `t Steenenkruis-B _:_
Ma., 11.03.2024 20:00
P league A (14. Speeldag)
D`r Toeëre-B De Burcht-B _:_
Ma., 11.03.2024 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Mio-B Rumpenerhof-C _:_
Ma., 11.03.2024 20:00
2e League C (14. Speeldag)
`t Brandwapen-B de Kroeg-A _:_
Di., 12.03.2024 20:00
2e League D (14. Speeldag)
de Kroeg-B d`r Sjutt-B _:_
Di., 12.03.2024 20:00
2e League G (14. Speeldag)
de Varenbeuk-C de Kroeg-C _:_
Di., 12.03.2024 20:00
2e League G (14. Speeldag)
Dingus-A de Reunie-B _:_
Di., 12.03.2024 20:00
2e League G (14. Speeldag)
Galouppe-A `t Pumpje-E _:_
Di., 12.03.2024 20:00
2e League G (14. Speeldag)
Heksenberg-B De Sport-F _:_
Di., 12.03.2024 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Oud Spaans-C `t Brandwapen-A _:_
Di., 12.03.2024 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Slek-A Amicitia-A _:_
Di., 12.03.2024 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Wilhelmina-A Berg en Dal-A _:_
Di., 12.03.2024 20:00
P league B (14. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Bar-B _:_
Di., 12.03.2024 20:00
1e League C (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-C `t Pumpje-C _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
P league B (14. Speeldag)
Apollo-B Oud Spaans-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Apollo-G Wilhelmina-D _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
P league B (14. Speeldag)
Bie Alois-A De Sport-B _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
P league B (14. Speeldag)
de Burcht-A de Caumerbron-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
de Gebroken Keu-A Schaesbergerveld-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League C (14. Speeldag)
De Oude Mert-A Brunssum Noord-B _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League A (14. Speeldag)
de Reunie-D D`r Toeëre-C _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
1e League A (14. Speeldag)
de Sjloes-D In de Vrie-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
1e League D (14. Speeldag)
de Sjloes-E Oud Spaans-E _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League D (14. Speeldag)
De Sjoester-B De Sport-D _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
De Sport-A Mio-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League A (14. Speeldag)
De Sport-E de Varenbeuk-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League E (14. Speeldag)
D`n Aezel-B Oud Spaans-F _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
1e League B (14. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-A de Koempels-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Fratelli-A Heksenberg-C _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Heksenberg-A Utopia-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League D (14. Speeldag)
Oud Molenberg-C D`r Sjtee Uul-C _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League E (14. Speeldag)
Spech-A Galouppe-B _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Ummer d`r neaver-A Het Kroegje Heerlen-B _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League A (14. Speeldag)
`t Brandwapen-C Apollo-E _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
`t Pumpje-A Apollo-A _:_
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League A (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-D D`r Sjtee Uul-D _:_
Do., 14.03.2024 20:00
1e League A (14. Speeldag)
Bie Lowieke-A Auwt Einekoeze-A _:_
Do., 14.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
de Bar-A de Sjloes-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League D (12. Speeldag)
de Kroeg-B Apollo-G _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League E (14. Speeldag)
de Reunie-C de Sjloes-F _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League E (14. Speeldag)
De Sjoester-A de Gebroken Keu-C _:_
Do., 14.03.2024 20:00
1e League B (14. Speeldag)
Dierks-A Apollo-D _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Dingus-B Apollo-F _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League F (14. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-B Oud Molenberg-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League F (14. Speeldag)
d`r Sjutt-C de Residentie-A _:_
Do., 14.03.2024 20:00
P league B (14. Speeldag)
Gorissen-A Rumpenerhof-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League B (14. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-D Berg en Dal-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
1e League D (14. Speeldag)
In de Vrie-B Rumpener Beemden-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League F (14. Speeldag)
Oud Genhei-A Carboon-A _:_
Do., 14.03.2024 20:00
P league A (14. Speeldag)
Oud Spaans-B `t Brandwapen-D _:_
Do., 14.03.2024 20:00
1e League A (14. Speeldag)
Rumpener Beemden-C Oud Spaans-D _:_
Do., 14.03.2024 20:00
P league A (14. Speeldag)
Rumpenerhof-A Schaesbergerveld-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League H (12. Speeldag)
Schaesbergerveld-C Dormans-A _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League F (14. Speeldag)
Wilhelmina-C `t Lauradorp-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League E (14. Speeldag)
Witste Waal-A (2e) Het Centrum-A _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League B (14. Speeldag)
`t Heukske-A Utopia-B _:_
Do., 14.03.2024 20:00
2e League B (14. Speeldag)
`t Lauradorp-C De Koetsch-A _:_
Do., 14.03.2024 20:00
1e League B (14. Speeldag)
`t Pumpje-B d`r Sjutt-A _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
Perfect Preventie SL (14. Speeldag)
de Sjloes-A D`r Toeëre-A _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
P league A (14. Speeldag)
de Sjloes-C de Gebroken keu-B _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
2e League H (14. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C Dormans-A _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
2e League C (14. Speeldag)
Oud Molenberg-D Wilhelmina-B _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
2e League H (14. Speeldag)
Oud Spaans-G de Varenbeuk-B _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
1e League C (14. Speeldag)
Rumpener Beemden-A Apollo-C _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
1e League D (14. Speeldag)
Rumpenerhof-D De Sport-C _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
2e League H (14. Speeldag)
Schaesbergerveld-C Oud Molenberg-A _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
P league A (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-A Het Kroegje Heerlen-A _:_
Vr., 15.03.2024 20:00
2e League H (14. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-A Auwt Einekoeze-B _:_