Team-PIN:     Live-Ticker …
 
Wedstrijden die bezig zijn
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 05.12.2022 20:00
2e League E (8. Speeldag)
Apollo-E Wilhelmina-C 6:6
live
 
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 05.12.2022 20:00
1e League B (8. Speeldag)
de Bar-C de Reunie-B
Verantwoordelijk sinds 05.12.2022
16:8
onbevestigd
Ma., 05.12.2022 20:00
1e League B (8. Speeldag)
d`r Sjutt-B The Royal Pub-B 8:16
Vr., 02.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (7. Speeldag)
de Sjloes-A Schaesbergerveld-A 24:0
Vr., 02.12.2022 20:00
1e League C (7. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-B Het Kroegje Heerlen-A 12:12
Vr., 02.12.2022 20:00
1e League D (7. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B D`r Toeëre-B 6:18
Vr., 02.12.2022 20:00
2e League D (7. Speeldag)
Mofert-A de Gebroken Keu-C 12:12
Vr., 02.12.2022 20:00
2e League E (7. Speeldag)
Oud Molenberg-D Dormans-A 14:10
Vr., 02.12.2022 20:00
2e League D (7. Speeldag)
Oud Spaans-F de Reunie-D 18:6
Vr., 02.12.2022 20:00
P league A (7. Speeldag)
Oud Spaans-G De Sport-C 9:15
Vr., 02.12.2022 20:00
2e League E (7. Speeldag)
Rumpener Beemden-B Apollo-E 16:8
Vr., 02.12.2022 20:00
1e League B (7. Speeldag)
The Royal Pub-B Apollo-C 18:6
Vr., 02.12.2022 20:00
1e League B (7. Speeldag)
`t Brandwapen-B Bie Lowieke-A 12:12
Vr., 02.12.2022 20:00
1e League A (7. Speeldag)
`t Kroegje-A Slek-B 14:10
Vr., 02.12.2022 20:00
P league A (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-A `t Lauradorp-A 6:18
Do., 01.12.2022 20:00
1e League D (7. Speeldag)
Apollo-D Oud Molenberg-A 14:10
Do., 01.12.2022 20:00
1e League A (7. Speeldag)
Auwt Einekoeze-A de Sjloes-E 8:16
Do., 01.12.2022 20:00
2e League A (7. Speeldag)
Berg en Dal-B de Residentie-A 10:14
Do., 01.12.2022 20:00
2e League A (7. Speeldag)
Carboon-A de Koempels-B 0:24
Do., 01.12.2022 20:00
2e League A (7. Speeldag)
Da Visitare-A Het Kroegje Heerlen-D 14:10
Do., 01.12.2022 20:00
P league A (5. Speeldag)
de Bar-A `t Eikske-B 15:9
Do., 01.12.2022 20:00
P league A (6. Speeldag)
de Caumerbron-A de Gebroken keu-B 9:15
Do., 01.12.2022 20:00
2e League F (7. Speeldag)
de Reunie-C In de Vrie-C 16:8
Do., 01.12.2022 20:00
2e League F (7. Speeldag)
De Sjoester-A Fratelli-A 6:18
Do., 01.12.2022 20:00
2e League A (7. Speeldag)
De Sport-D Oud Genhei-A 12:12
Do., 01.12.2022 20:00
2e League A (7. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-C Dierks-A 12:12
Do., 01.12.2022 20:00
2e League E (7. Speeldag)
d`r Sjutt-C Het Kroegje Heerlen-C 10:14
Do., 01.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (7. Speeldag)
Gorissen-A `t Pumpje-A 12:12
Do., 01.12.2022 20:00
2e League F (7. Speeldag)
Oud Spaans-E Brunssum Noord-B 16:8
Do., 01.12.2022 20:00
1e League D (7. Speeldag)
The Royal Pub-D Utopia-A 16:8
Do., 01.12.2022 20:00
2e League F (7. Speeldag)
Utopia-B Spech-A 14:10
Do., 01.12.2022 20:00
2e League E (7. Speeldag)
Wilhelmina-C de Reunie-E 22:2
Do., 01.12.2022 20:00
2e League A (7. Speeldag)
`t Eikske-E Joe`s Place-A 6:18
Do., 01.12.2022 20:00
2e League C (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-E Heksenberg-A 10:14
Wo., 30.11.2022 20:00
Perfect Preventie SL (7. Speeldag)
Apollo-A de Koempels-A 18:6
Wo., 30.11.2022 20:00
P league A (7. Speeldag)
Apollo-B de Caumerbron-A 15:9
Wo., 30.11.2022 20:00
1e League A (7. Speeldag)
Bie Alois-A Oud Spaans-B 10:14
Wo., 30.11.2022 20:00
Perfect Preventie SL (7. Speeldag)
de Gebroken Keu-A De Sport-A 12:12
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League F (7. Speeldag)
De Oude Mert-A De Sport-F 18:6
Wo., 30.11.2022 20:00
1e League A (7. Speeldag)
de Reunie-A Oud Molenberg-B 12:12
Wo., 30.11.2022 20:00
1e League B (7. Speeldag)
de Reunie-B d`r Sjutt-B 18:6
Wo., 30.11.2022 20:00
Perfect Preventie SL (7. Speeldag)
de Sjloes-B The Royal Pub-A 15:9
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League D (7. Speeldag)
de Sjloes-F `t Volkshoes Gelaen-A 12:12
Wo., 30.11.2022 20:00
P league A (7. Speeldag)
De Sport-B `t Eikske-B 18:6
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League B (7. Speeldag)
De Sport-E Schaesbergerveld-C 14:10
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League B (7. Speeldag)
Edelweiss-A In de Vrie-B 24:0
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League B (7. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E Wilhelmina-A 6:18
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League E (6. Speeldag)
Oud Molenberg-D de Reunie-E 22:2
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League D (7. Speeldag)
Oud Spaans-D De Sjoester-B 14:10
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League B (7. Speeldag)
`t Eikske-F Oud Molenberg-C 10:14
Wo., 30.11.2022 20:00
1e League C (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-B De Burcht-A 14:10
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League B (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-D de Varenbeuk-A 12:12
Di., 29.11.2022 20:00
2e League C (7. Speeldag)
Apollo-F Wilhelmina-B 14:10
Di., 29.11.2022 20:00
1e League B (7. Speeldag)
Berg en Dal-A de Bar-C 10:14
Di., 29.11.2022 20:00
P league A (7. Speeldag)
de Gebroken keu-B de Sjloes-C 15:9
Di., 29.11.2022 20:00
1e League C (7. Speeldag)
de Kroeg-A Rumpener Beemden-A 10:14
Di., 29.11.2022 20:00
2e League D (7. Speeldag)
De Sport-G Auwt Einekoeze-B 12:12
Di., 29.11.2022 20:00
1e League C (7. Speeldag)
d`r Sjutt-A Oud Spaans-A 10:14
Di., 29.11.2022 20:00
2e League B (7. Speeldag)
D`r Toeëre-C `t Brandwapen-C 16:8
Di., 29.11.2022 20:00
1e League A (7. Speeldag)
In de Vrie-A The Royal Pub-C 22:2
Di., 29.11.2022 20:00
2e League C (7. Speeldag)
Paddock-B `t Eikske-C 10:14
Di., 29.11.2022 20:00
1e League D (7. Speeldag)
Slek-A Schaesbergerveld-B 10:14
Di., 29.11.2022 20:00
2e League E (7. Speeldag)
`t Eikske-D Paddock-A 8:16
Di., 29.11.2022 20:00
2e League E (7. Speeldag)
`t Pumpje-D D`r Sjtee Uul-A 18:6
Di., 29.11.2022 20:00
1e League B (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-C Oud Spaans-C 12:12
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Ma., 05.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (8. Speeldag)
Mio-A de Sjloes-B _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League F (8. Speeldag)
Brunssum Noord-B Utopia-B _:_
Di., 06.12.2022 20:00
1e League C (8. Speeldag)
De Burcht-A `t Brandwapen-A _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League D (8. Speeldag)
de Gebroken Keu-C Bie Alois-B _:_
Di., 06.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (8. Speeldag)
De Sport-A Gorissen-A _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League C (8. Speeldag)
De Sport-H `t Steenenkruis-E _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League C (8. Speeldag)
Heksenberg-A Paddock-B _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League B (8. Speeldag)
In de Vrie-B De Sport-E _:_
Di., 06.12.2022 20:00
1e League C (8. Speeldag)
Oud Spaans-A de Kroeg-A _:_
Di., 06.12.2022 20:00
1e League A (8. Speeldag)
Oud Spaans-B In de Vrie-A _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League E (8. Speeldag)
Paddock-A `t Pumpje-D _:_
Di., 06.12.2022 20:00
1e League A (8. Speeldag)
Slek-B Auwt Einekoeze-A _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League B (8. Speeldag)
Wilhelmina-A D`r Toeëre-C _:_
Di., 06.12.2022 20:00
2e League C (8. Speeldag)
`t Eikske-C Apollo-F _:_
Di., 06.12.2022 20:00
P league A (8. Speeldag)
`t Lauradorp-A Oud Spaans-G _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
P league A (8. Speeldag)
de Caumerbron-A de Bar-B _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League D (8. Speeldag)
de Reunie-D de Sjloes-F _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League E (8. Speeldag)
de Reunie-E `t Eikske-D _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
1e League A (8. Speeldag)
de Sjloes-E Bie Alois-A _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League D (8. Speeldag)
De Sjoester-B Oud Spaans-F _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League F (8. Speeldag)
De Sport-F Oud Spaans-E _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League B (8. Speeldag)
de Varenbeuk-A `t Eikske-F _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
1e League D (8. Speeldag)
D`r Toeëre-B Apollo-D _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League F (8. Speeldag)
Fratelli-A De Oude Mert-A _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
1e League C (8. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-A d`r Sjutt-A _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League B (8. Speeldag)
Oud Molenberg-C Het Kroegje Heerlen-E _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
1e League D (8. Speeldag)
Schaesbergerveld-B Het Kroegje Heerlen-B _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League B (8. Speeldag)
Schaesbergerveld-C `t Steenenkruis-D _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League F (8. Speeldag)
Spech-A de Reunie-C _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
1e League A (8. Speeldag)
The Royal Pub-C de Reunie-A _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
1e League D (8. Speeldag)
Utopia-A D`r Sjpringbron-A _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League C (8. Speeldag)
Wilhelmina-B de Varenbeuk-C _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
2e League B (8. Speeldag)
`t Brandwapen-C Edelweiss-A _:_
Wo., 07.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (8. Speeldag)
`t Pumpje-A de Sjloes-A _:_
Do., 08.12.2022 20:00
1e League B (8. Speeldag)
Bie Lowieke-A `t Pumpje-C _:_
Do., 08.12.2022 20:00
P league A (8. Speeldag)
de Bar-A de Gebroken keu-B _:_
Do., 08.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (8. Speeldag)
de Koempels-A D`r Toeëre-A _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League A (8. Speeldag)
de Koempels-B De Sport-D _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League A (8. Speeldag)
de Residentie-A D`r Sjtee Uul-C _:_
Do., 08.12.2022 20:00
P league A (8. Speeldag)
De Sport-C Apollo-B _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League A (8. Speeldag)
Dierks-A `t Eikske-E _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League E (8. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-A d`r Sjutt-C _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League A (8. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-D Berg en Dal-B _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League F (8. Speeldag)
In de Vrie-C de Varenbeuk-B _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League A (8. Speeldag)
Joe`s Place-A Carboon-A _:_
Do., 08.12.2022 20:00
2e League A (8. Speeldag)
Oud Genhei-A Da Visitare-A _:_
Do., 08.12.2022 20:00
1e League B (8. Speeldag)
Oud Spaans-C Berg en Dal-A _:_
Do., 08.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (8. Speeldag)
The Royal Pub-A de Gebroken Keu-A _:_
Do., 08.12.2022 20:00
P league A (8. Speeldag)
`t Eikske-B `t Steenenkruis-A _:_
Do., 08.12.2022 20:00
1e League D (8. Speeldag)
`t Pumpje-B Slek-A _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
1e League B (8. Speeldag)
Apollo-C `t Brandwapen-B _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
2e League D (8. Speeldag)
Auwt Einekoeze-B Oud Spaans-D _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
P league A (8. Speeldag)
de Sjloes-C De Sport-B _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
2e League E (8. Speeldag)
Dormans-A Rumpener Beemden-B _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
1e League A (8. Speeldag)
D`n Aezel-A `t Kroegje-A _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
2e League E (8. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-C Oud Molenberg-D _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
1e League D (8. Speeldag)
Oud Molenberg-A The Royal Pub-D _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
1e League C (8. Speeldag)
Rumpener Beemden-A Brunssum Noord-A _:_
Vr., 09.12.2022 20:00
2e League D (8. Speeldag)
`t Volkshoes Gelaen-A Mofert-A _:_
Ma., 12.12.2022 20:00
2e League E (9. Speeldag)
Apollo-E D`r Sjtee Uul-A _:_
Ma., 12.12.2022 20:00
P league A (9. Speeldag)
de Bar-B Oud Spaans-G _:_
Ma., 12.12.2022 20:00
1e League D (9. Speeldag)
D`r Sjpringbron-A Oud Molenberg-A _:_
Ma., 12.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (9. Speeldag)
D`r Toeëre-A `t Pumpje-A _:_
Ma., 12.12.2022 20:00
1e League B (9. Speeldag)
`t Pumpje-C d`r Sjutt-B _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League C (9. Speeldag)
Apollo-F Heksenberg-A _:_
Di., 13.12.2022 20:00
1e League C (9. Speeldag)
Brunssum Noord-A Het Kroegje Heerlen-A _:_
Di., 13.12.2022 20:00
1e League C (9. Speeldag)
De Burcht-A Oud Spaans-A _:_
Di., 13.12.2022 20:00
P league A (9. Speeldag)
de Gebroken keu-B De Sport-C _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League D (9. Speeldag)
De Sport-G `t Volkshoes Gelaen-A _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League C (9. Speeldag)
De Sport-H Wilhelmina-B _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League B (9. Speeldag)
D`r Toeëre-C Oud Molenberg-C _:_
Di., 13.12.2022 20:00
1e League D (9. Speeldag)
Slek-A Utopia-A _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League E (9. Speeldag)
`t Eikske-D Dormans-A _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League C (9. Speeldag)
`t Lauradorp-B `t Eikske-C _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League E (9. Speeldag)
`t Pumpje-D de Reunie-E _:_
Di., 13.12.2022 20:00
2e League C (9. Speeldag)
`t Pumpje-E de Varenbeuk-C _:_
Di., 13.12.2022 20:00
1e League B (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-C Bie Lowieke-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (9. Speeldag)
Apollo-A Gorissen-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
P league A (9. Speeldag)
Apollo-B `t Eikske-B _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
1e League A (9. Speeldag)
Bie Alois-A Slek-B _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (9. Speeldag)
de Gebroken Keu-A Mio-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League F (9. Speeldag)
De Oude Mert-A de Varenbeuk-B _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
1e League A (9. Speeldag)
de Reunie-A de Sjloes-E _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (9. Speeldag)
de Sjloes-B Schaesbergerveld-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League D (9. Speeldag)
de Sjloes-F Auwt Einekoeze-B _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League D (9. Speeldag)
De Sjoester-B de Gebroken Keu-C _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
P league A (9. Speeldag)
De Sport-B de Caumerbron-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League B (9. Speeldag)
De Sport-E Wilhelmina-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League F (9. Speeldag)
De Sport-F In de Vrie-C _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League B (9. Speeldag)
de Varenbeuk-A `t Brandwapen-C _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
1e League D (9. Speeldag)
D`r Toeëre-B `t Eikske-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League B (9. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-E Schaesbergerveld-C _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League D (9. Speeldag)
Oud Spaans-D Bie Alois-B _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
1e League C (9. Speeldag)
`t Brandwapen-A Rumpener Beemden-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League B (9. Speeldag)
`t Eikske-F In de Vrie-B _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
1e League C (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-B de Kroeg-A _:_
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League B (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-D Edelweiss-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
1e League D (9. Speeldag)
Apollo-D `t Pumpje-B _:_
Do., 15.12.2022 20:00
1e League A (9. Speeldag)
Auwt Einekoeze-A Oud Molenberg-B _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League A (9. Speeldag)
Berg en Dal-B De Sport-D _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League A (9. Speeldag)
Carboon-A Dierks-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League A (9. Speeldag)
Da Visitare-A Joe`s Place-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
P league A (9. Speeldag)
de Bar-A `t Lauradorp-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (9. Speeldag)
de Koempels-A De Sport-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League A (9. Speeldag)
de Residentie-A de Koempels-B _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League F (9. Speeldag)
de Reunie-C Brunssum Noord-B _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League F (9. Speeldag)
De Sjoester-A Spech-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League A (9. Speeldag)
D`r Sjtee Uul-C Oud Genhei-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
1e League D (9. Speeldag)
The Royal Pub-D Schaesbergerveld-B _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League F (9. Speeldag)
Utopia-B Fratelli-A _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League E (9. Speeldag)
Wilhelmina-C Het Kroegje Heerlen-C _:_
Do., 15.12.2022 20:00
2e League A (9. Speeldag)
`t Eikske-E Het Kroegje Heerlen-D _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
1e League B (9. Speeldag)
Apollo-C Oud Spaans-C _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (9. Speeldag)
de Sjloes-A The Royal Pub-A _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
1e League A (9. Speeldag)
D`n Aezel-A Oud Spaans-B _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
1e League D (9. Speeldag)
Het Kroegje Heerlen-B Mio-B _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
2e League D (9. Speeldag)
Mofert-A de Reunie-D _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
2e League E (9. Speeldag)
Oud Molenberg-D Paddock-A _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
2e League E (9. Speeldag)
Rumpener Beemden-B d`r Sjutt-C _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (8. Speeldag)
Schaesbergerveld-A Apollo-A _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
1e League B (9. Speeldag)
The Royal Pub-B Berg en Dal-A _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
1e League B (9. Speeldag)
`t Brandwapen-B de Bar-C _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
1e League A (9. Speeldag)
`t Kroegje-A The Royal Pub-C _:_
Vr., 16.12.2022 20:00
P league A (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Sjloes-C _:_
Ma., 19.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
de Bar-B `t Lauradorp-A _:_
Ma., 19.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 1e league (1. Ronde)
d`r Sjutt-B D`n Aezel-A _:_
Ma., 19.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
Mio-B de Bar-C _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
Apollo-F `t Steenenkruis-A _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
Brunssum Noord-A Het Kroegje Heerlen-D _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
de Gebroken keu-B Het Kroegje Heerlen-A _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
De Sport-H de Reunie-D _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
de Varenbeuk-C Apollo-E _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
d`r Sjutt-A `t Pumpje-C _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
D`r Toeëre-C de Reunie-C _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
Oud Spaans-B de Koempels-B _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
vrijlot `t Eikske-F _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
`t Eikske-C Bie Alois-A _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
`t Lauradorp-B D`r Sjtee Uul-A _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
`t Pumpje-D Het Kroegje Heerlen-C _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
`t Pumpje-E d`r Sjutt-C _:_
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
`t Steenenkruis-C de Caumerbron-A _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief