Mededeling: Om uit te komen op twee teams in de finale zijn in de hoofdronde nu een aantal vrijloten gegeven. In de terugvalrondes kan dit pas nadat er geen teams meer (kunnen) terugvallen. Veel succes in 2020 TEAM NPB
Seizoen:     Live-Ticker …
 
Jack Wolter Beker
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 16.09.2019 20:00 Apollo-F (2e-F) `t Steenenkruis-F (2e-F) 8:16 8:16
Ma., 16.09.2019 20:00 De Sport-D (2e-E) Rolduc-B (2e-E) 4:20 4:20
Ma., 16.09.2019 20:00 `t Eikske-C (2e-E) Rumpener Beemden-B (2e-A) 6:18 6:18
Ma., 16.09.2019 20:00 `t Volkshuis-C (2e-F) `t Volkshoes-A (2e-G) 12:12 12:12
Di., 17.09.2019 20:00 Brunssum Noord-A (2e-F) Oud Spaans-D (2e-G) 14:10 14:10
Di., 17.09.2019 20:00 Goldfinger-A (2e-D) `t Eikske-D (2e-D) 14:10 14:10
Di., 17.09.2019 20:00 Rolduc-A (2e-D) Candlelight-B (2e-D) 18:6 18:6
Di., 17.09.2019 20:00 Slek-B (2e-G) de Leeuwenhoek-B (2e-A) 10:14 10:14
Wo., 18.09.2019 20:00 Candlelight-A (2e-C) Oud Spaans-G (2e-G) 22:2 22:2
Wo., 18.09.2019 20:00 de Gebroken Keu-C (2e-H) Guusje-B (2e-E) 6:18 6:18
Wo., 18.09.2019 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) The Royal Pub-E (2e-E) 14:10 14:10
Wo., 18.09.2019 20:00 de Reunie-B (2e-G) de Reunie-E (2e-H) 14:10 14:10
Wo., 18.09.2019 20:00 D`r Belg-C (2e-F) de Leeuwenhoek-C (2e-D) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 Edelweiss-A (2e-C) D`r Sjutt-B (2e-E) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B (2e-C) `t Lauradorp-B (2e-D) 16:8 16:8
Wo., 18.09.2019 20:00 Guusje-C (2e-C) de Lounge-A (2e-G) 14:10 14:10
Wo., 18.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) De Sport-E (2e-D) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 Hofland-B (2e-C) Brunssum Noord-B (2e-D) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 t Centrum-A (2e-G) Paddock-B (2e-E) 18:4 2:0
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Brandwapen-C (2e-C) `t Steenenkruis-D (2e-A) 10:14 10:14
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Eikske-E (2e-F) D`r Belg-E (2e-B) 2:22 2:22
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) D`r Sjutt-A (2e-C) 8:16 8:16
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Volkshoes-C (2e-H) (*) Lucky One-A (2e-B) 12:12 12:12
Do., 19.09.2019 20:00 045-B (2e-B) Schaesbergerveld-C (2e-F) 0:24 0:24
Do., 19.09.2019 20:00 Carboon-A (2e-A) Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) 4:20 4:20
Do., 19.09.2019 20:00 De Koempels-B (2e-B) 045-A (2e-A) 18:6 18:6
Do., 19.09.2019 20:00 de Residentie-A (2e-B) Paddock-A (2e-D) 18:6 18:6
Do., 19.09.2019 20:00 Guusje-D (2e-B) Dierks-B (2e-C) 10:14 10:14
Do., 19.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) In de Vrie-D (2e-G) 12:12 12:12
Do., 19.09.2019 20:00 In de Vrie-C (2e-E) D`r Toeëre-A (2e-F) 20:4 20:4
Do., 19.09.2019 20:00 Lucky One-B (2e-E) t Centrum-B (2e-H) 20:4 20:4
Do., 19.09.2019 20:00 The Royal Pub-C (2e-B) Kroegje-B (2e-G) 12:12 12:12
Do., 19.09.2019 20:00 Trefpunt-B (2e-B) de Kroeg-B (2e-D) 17:7 17:7
Vr., 20.09.2019 20:00 de Reunie-D (2e-G) de Reunie-C (2e-H) 12:12 12:12
Vr., 20.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) Vrijlot 24:0 24:0
Vr., 20.09.2019 20:00 Mofert-A (2e-G) De Sport-F (2e-F) 22:3 22:2
Vr., 20.09.2019 20:00 Oud Molenberg-E (2e-D) Oud Molenberg-D (2e-C) 18:6 18:6
Vr., 20.09.2019 20:00 Oud Spaans-F (2e-A) de Heikaatsje-B (2e-H) 6:18 6:18
Vr., 20.09.2019 20:00 Parkstad Sportcentrum-A (2e-A) `t Volkshoes-B (2e-A) 0:24 0:24
Vr., 20.09.2019 20:00 Schaesbergerveld-B (2e-A) `t Steenenkruis-E (2e-B) 12:6 12:6
Vr., 20.09.2019 20:00 Wetzels-C (2e-H) Oud Spaans-E (2e-H) 12:12 12:12
Vr., 20.09.2019 20:00 Wilhelmina-A (2e-F) D`r Belg-D (2e-C) 24:0 24:0
Do., 26.09.2019 20:00 Oud Molenberg-F (2e-A) Kroegje-A (2e-H) 4:20 4:20
2. Ronde
Ma., 14.10.2019 20:00 de Reunie-E (2e-H) 045-B (2e-B) 14:10 14:10
Ma., 14.10.2019 20:00 D`r Sjutt-B (2e-E) Oud Spaans-E (2e-H) 18:6 18:6
Ma., 14.10.2019 20:00 Oud Spaans-B (1e-D) Guusje-A (1e-B) 14:10 14:10
Ma., 14.10.2019 20:00 Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) `t Volkshuis-B (1e-C) 18:6 18:6
Ma., 14.10.2019 20:00 Wetzels-B (1e-C) Kroegje-A (2e-H) 8:16 8:16
Ma., 14.10.2019 20:00 `t Eikske-D (2e-D) Slek-B (2e-G) 6:18 6:18
Ma., 14.10.2019 20:00 `t Pumpje-B (1e-C) Oud Molenberg-C (1e-B) 16:8 16:8
Ma., 14.10.2019 20:00 `t Volkshoes-A (2e-G) Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) 8:16 8:16
Di., 15.10.2019 20:00 Apollo-D (1e-D) D`r Belg-B (1e-D) 8:16 8:16
Di., 15.10.2019 20:00 Brunssum Noord-B (2e-D) `t Brandwapen-B (1e-C) 6:18 6:18
Di., 15.10.2019 20:00 de Gebroken Keu-B (1e-D) Lucky One-B (2e-E) 16:8 16:8
Di., 15.10.2019 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 15.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-C (2e-D) Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) 6:20 5:19
Di., 15.10.2019 20:00 In de Vrie-B (1e-B) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 15.10.2019 20:00 Rolduc-B (2e-E) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 15.10.2019 20:00 Slek-A (1e-D) Oud Molenberg-B (1e-C) 14:10 14:10
Di., 15.10.2019 20:00 `t Lauradorp-B (2e-D) De Sport-F (2e-F) 16:8 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00 Candlelight-A (2e-C) de Reunie-A (1e-A) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A (1e-B) Guusje-B (2e-E) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) Mio-B (1e-C) 4:20 4:20
Wo., 16.10.2019 20:00 De Sport-E (2e-D) Lucky One-A (2e-B) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Dierks-B (2e-C) Wilhelmina-A (2e-F) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 D`r Belg-D (2e-C) De Sport-D (2e-E) 10:14 10:14
Wo., 16.10.2019 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) Mio-C (1e-D) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A (1e-B) d`r Springbron-A (1e-C) 16:8 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00 Guusje-C (2e-C) D`r Belg-A (1e-C) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) t Centrum-A (2e-G) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Hofland-B (2e-C) Candlelight-B (2e-D) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 In de Vrie-D (2e-G) Paddock-B (2e-E) 4:20 4:20
Wo., 16.10.2019 20:00 Oud Spaans-C (1e-B) Oud Spaans-A (1e-C) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 Paddock-A (2e-D) `t Eikske-E (2e-F) 22:2 22:2
Wo., 16.10.2019 20:00 Schaesbergerveld-C (2e-F) Edelweiss-A (2e-C) 15:9 15:9
Wo., 16.10.2019 20:00 The Royal Pub-B (1e-D) In de Vrie-C (2e-E) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Wetzels-A (1e-D) The Royal Pub-D (1e-B) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Brandwapen-A (1e-B) Goldfinger-A (2e-D) 18:6 18:6
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Eikske-A (1e-B) `t Steenenkruis-F (2e-F) 10:14 10:14
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) `t Brandwapen-C (2e-C) 16:8 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Volkshoes-C (2e-H) (*) Oud Molenberg-A (1e-D) 8:16 8:16
Do., 17.10.2019 20:00 Carboon-A (2e-A) Oud Spaans-G (2e-G) 10:14 10:14
Do., 17.10.2019 20:00 de Lounge-A (2e-G) Apollo-F (2e-F) 20:4 20:4
Do., 17.10.2019 20:00 D`n Aezel-D (1e-A) Brunssum Noord-A (2e-F) 12:12 12:12
Do., 17.10.2019 20:00 Guusje-D (2e-B) The Royal Pub-C (2e-B) 6:18 6:18
Do., 17.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) Fratelli Billiardairs-B (2e-C) 12:12 12:12
Do., 17.10.2019 20:00 Oud Molenberg-F (2e-A) `t Volkshuis-C (2e-F) 10:14 10:14
Do., 17.10.2019 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) D`r Belg-C (2e-F) 16:8 16:8
Do., 17.10.2019 20:00 t Centrum-B (2e-H) `t Eikske-C (2e-E) 16:8 16:8
Do., 17.10.2019 20:00 The Hustler-A (1e-A) Mofert-A (2e-G) 16:8 16:8
Do., 17.10.2019 20:00 Trefpunt-B (2e-B) Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) 20:4 20:4
Do., 17.10.2019 20:00 `t Eikske-B (1e-A) de Residentie-A (2e-B) 10:14 10:14
Do., 17.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-E (2e-B) Hofland-A (1e-A) 6:18 6:18
Vr., 18.10.2019 20:00 de Heikaatsje-B (2e-H) Bie Alois-B (1e-C) 10:14 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-B (2e-A) D`r Belg-E (2e-B) 4:20 4:20
Vr., 18.10.2019 20:00 de Reunie-D (2e-G) D`r Toeëre-A (2e-F) 12:12 12:12
Vr., 18.10.2019 20:00 Kroegje-B (2e-G) Apollo-C (1e-A) 12:12 12:12
Vr., 18.10.2019 20:00 Mio-D (1e-A) De Koempels-B (2e-B) 10:14 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00 Oud Molenberg-E (2e-D) de Reunie-C (2e-H) 8:16 8:16
Vr., 18.10.2019 20:00 Oud Spaans-F (2e-A) Vrijlot 24:0 24:0
Vr., 18.10.2019 20:00 Rumpener Beemden-B (2e-A) `t Pumpje-C (1e-A) 20:4 20:4
Vr., 18.10.2019 20:00 Schaesbergerveld-B (2e-A) Oud Molenberg-D (2e-C) 10:14 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00 The Royal Pub-E (2e-E) de Gebroken Keu-C (2e-H) 22:2 22:2
Vr., 18.10.2019 20:00 Wetzels-C (2e-H) Bie Lowieke-B (1e-A) 8:16 8:16
Vr., 18.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-D (2e-A) Rolduc-A (2e-D) 6:18 6:18
Vr., 18.10.2019 20:00 `t Volkshoes-B (2e-A) de Reunie-B (2e-G) 8:16 8:16
3. Ronde
Ma., 16.12.2019 20:00 Bie Alois-B (1e-C) D`n Aezel-B (PL-A) 8:16 8:16
Ma., 16.12.2019 20:00 de Bar-B (PL-B) Kroegje-A (2e-H) 10:14 10:14
Ma., 16.12.2019 20:00 Mio-A (SL) Hofland-A (1e-A) 16:8 16:8
Ma., 16.12.2019 20:00 `t Pumpje-B (1e-C) `t Pumpje-A (PL-B) 10:14 10:14
Di., 17.12.2019 20:00 Brunssum Noord-A (2e-F) de Koempels-A (PL-B) 8:16 8:16
Di., 17.12.2019 20:00 de Gebroken Keu-B (1e-D) `t Steenenkruis-C (PL-B) 2:22 2:22
Di., 17.12.2019 20:00 In de Vrie-B (1e-B) Bie Alois-A (PL-A) 14:10 14:10
Di., 17.12.2019 20:00 Rolduc-B (2e-E) Oud Spaans-C (1e-B) 18:6 18:6
Di., 17.12.2019 20:00 `t Lauradorp-A (SL) Rolduc-A (2e-D) 22:2 22:2
Wo., 18.12.2019 20:00 Apollo-E (PL-B) Guusje-C (2e-C) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 Bie Lowieke-A (PL-B) D`r Belg-E (2e-B) 14:10 14:10
Wo., 18.12.2019 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A (1e-B) The Royal Pub-A (SL) 8:16 8:16
Wo., 18.12.2019 20:00 de Sjloes-B (SL) De Koempels-B (2e-B) 22:2 22:2
Wo., 18.12.2019 20:00 De Sport-B (SL) Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) 9:3 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Dierks-B (2e-C) Candlelight-A (2e-C) 16:8 16:8
Wo., 18.12.2019 20:00 D`n Aezel-A (PL-B) Trefpunt-B (2e-B) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) Fratelli Billiardairs-A (1e-B) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Trefpunt-A (PL-B) De Sport-C (PL-A) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Wetzels-A (1e-D) In de Vrie-C (2e-E) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Brandwapen-A (1e-B) Gorissen-B (PL-A) 8:16 8:16
Do., 19.12.2019 20:00 Apollo-B (PL-A) Slek-A (1e-D) 18:6 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 de Kroeg-A (PL-A) De Sport-A (SL) 18:6 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 de Residentie-A (2e-B) Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) 20:4 20:4
Do., 19.12.2019 20:00 D`r Belg-B (1e-D) de Bar-C (PL-A) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 Gorissen-A (PL-B) t Centrum-A (2e-G) 9:3 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) Schaesbergerveld-C (2e-F) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 Mio-B (1e-C) Apollo-A (SL) 6:18 6:18
Vr., 20.12.2019 20:00 de Heikaatsje-A (PL-B) In de Vrie-A (PL-A) 8:16 8:16
Vr., 20.12.2019 20:00 de Sjloes-A (SL) `t Steenenkruis-F (2e-F) 22:2 22:2
Vr., 20.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) de Reunie-C (2e-H) 16:8 16:8
Vr., 20.12.2019 20:00 Rumpener Beemden-A (PL-A) Vrijlot 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 Rumpener Beemden-B (2e-A) Bie Lowieke-B (1e-A) 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) de Reunie-B (2e-G) 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 `t Brandwapen-B (1e-C) Oud Molenberg-A (1e-D) 8:16 8:16
Vr., 20.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-A (PL-A) The Hustler-A (1e-A) 16:8 16:8
Di., 24.12.2019 20:00 de Bar-A (SL) `t Volkshuis-A (PL-B) 10:14 10:14
Vr., 27.12.2019 20:00 Oud Spaans-B (1e-D) Kroegje-B (2e-G) 16:8 16:8
4. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Ma., 06.01.2020 20:00 Mio-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Ma., 06.01.2020 20:00 Oud Spaans-B (1e-D) In de Vrie-A (PL-A) 14:10 14:10
Di., 07.01.2020 20:00 Apollo-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 de Residentie-A (2e-B) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 07.01.2020 20:00 de Sjloes-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 In de Vrie-B (1e-B) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 Rolduc-B (2e-E) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 `t Lauradorp-A (SL) Vrijlot 24:0 24:0
Wo., 08.01.2020 20:00 Apollo-E (PL-B) D`n Aezel-A (PL-B) 16:8 16:8
Wo., 08.01.2020 20:00 Bie Lowieke-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Wo., 08.01.2020 20:00 de Sjloes-B (SL) Vrijlot 24:0 :
Wo., 08.01.2020 20:00 De Sport-B (SL) Vrijlot 24:0 :
Wo., 08.01.2020 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) Dierks-B (2e-C) 20:4 20:4
Wo., 08.01.2020 20:00 Trefpunt-A (PL-B) Kroegje-A (2e-H) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Pumpje-A (PL-B) `t Steenenkruis-A (PL-A) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Volkshuis-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Apollo-B (PL-A) Wetzels-A (1e-D) 14:10 14:10
Do., 09.01.2020 20:00 D`r Belg-B (1e-D) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Gorissen-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 The Royal Pub-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-C (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 de Koempels-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 de Kroeg-A (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 D`n Aezel-B (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Gorissen-B (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Oud Molenberg-A (1e-D) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Rumpener Beemden-A (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Rumpener Beemden-B (2e-A) Vrijlot 24:0 :
5. Ronde
Ma., 10.02.2020 20:00 `t Volkshuis-A (PL-B) Mio-A (SL) 10:14 10:14
Di., 11.02.2020 20:00 In de Vrie-B (1e-B) D`n Aezel-B (PL-A) 14:10 14:10
Di., 11.02.2020 20:00 Rolduc-B (2e-E) Oud Spaans-B (1e-D) 8:16 8:16
Di., 11.02.2020 20:00 `t Lauradorp-A (SL) `t Steenenkruis-C (PL-B) 20:4 20:4
Wo., 12.02.2020 20:00 Apollo-E (PL-B) Trefpunt-A (PL-B) 14:10 14:10
Wo., 12.02.2020 20:00 Bie Lowieke-A (PL-B) Rumpener Beemden-B (2e-A) 20:4 20:4
Wo., 12.02.2020 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) de Sjloes-B (SL) 12:12 12:12
Wo., 12.02.2020 20:00 De Sport-B (SL) `t Pumpje-A (PL-B) 14:10 14:10
Do., 13.02.2020 20:00 Apollo-B (PL-A) de Residentie-A (2e-B) 12:12 12:12
Do., 13.02.2020 20:00 de Koempels-A (PL-B) Gorissen-B (PL-A) 14:10 14:10
Do., 13.02.2020 20:00 Gorissen-A (PL-B) D`r Sjutt-A (2e-C) 16:8 16:8
Do., 13.02.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) Apollo-A (SL) 6:18 6:18
Do., 13.02.2020 20:00 The Royal Pub-A (SL) de Kroeg-A (PL-A) 14:10 14:10
Vr., 14.02.2020 20:00 Oud Molenberg-A (1e-D) D`r Belg-B (1e-D) 2:22 2:22
Vr., 14.02.2020 20:00 Rumpener Beemden-A (PL-A) Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) 10:14 10:14
Vr., 14.02.2020 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) de Sjloes-A (SL) 14:10 14:10
6. Ronde
Ma., 02.03.2020 20:00 Mio-A (SL) The Royal Pub-A (SL) 18:6 18:6
Ma., 02.03.2020 20:00 Oud Spaans-B (1e-D) de Residentie-A (2e-B) 18:6 18:6
Di., 03.03.2020 20:00 `t Lauradorp-A (SL) Apollo-E (PL-B) 14:10 14:10
Wo., 04.03.2020 20:00 Apollo-A (SL) de Gebroken Keu-A (SL) 14:10 14:10
Wo., 04.03.2020 20:00 De Sport-B (SL) Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) 18:6 18:6
Do., 05.03.2020 20:00 de Koempels-A (PL-B) In de Vrie-B (1e-B) 18:6 18:6
Do., 05.03.2020 20:00 Gorissen-A (PL-B) D`r Belg-B (1e-D) 16:8 16:8
Vr., 06.03.2020 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) Bie Lowieke-A (PL-B) 20:4 20:4
7. Ronde
Ma., 06.04.2020 20:00 Mio-A (SL) Apollo-A (SL) _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 De Sport-B (SL) `t Lauradorp-A (SL) _:_ _:_
Do., 09.04.2020 20:00 de Koempels-A (PL-B) Gorissen-A (PL-B) _:_ _:_
Vr., 10.04.2020 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) Oud Spaans-B (1e-D) _:_ _:_
 
Jack Wolter Beker PL
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 de Bar-C (PL-A) De Sport-C (PL-A) 12:12 12:12
Wo., 08.01.2020 20:00 Bie Alois-A (PL-A) de Bar-B (PL-B) 4:20 4:20
Vr., 10.01.2020 20:00 de Heikaatsje-A (PL-B) Vrijlot 24:0 24:0
2. Ronde
Ma., 10.02.2020 20:00 de Bar-B (PL-B) In de Vrie-A (PL-A) 14:10 14:10
Wo., 12.02.2020 20:00 D`n Aezel-A (PL-B) De Sport-C (PL-A) 76:73 10:14
Vr., 14.02.2020 20:00 de Heikaatsje-A (PL-B) `t Steenenkruis-A (PL-A) 10:14 10:14
6. Ronde
Ma., 02.03.2020 20:00 de Bar-B (PL-B) `t Steenenkruis-A (PL-A) 16:8 16:8
Ma., 02.03.2020 20:00 `t Volkshuis-A (PL-B) D`n Aezel-B (PL-A) 16:8 16:8
Wo., 04.03.2020 20:00 Trefpunt-A (PL-B) de Kroeg-A (PL-A) 12:12 12:12
Wo., 04.03.2020 20:00 `t Pumpje-A (PL-B) De Sport-C (PL-A) 22:2 22:2
Do., 05.03.2020 20:00 Apollo-B (PL-A) `t Steenenkruis-C (PL-B) 14:10 14:10
Vr., 06.03.2020 20:00 Rumpener Beemden-A (PL-A) Gorissen-B (PL-A) 8:16 8:16
7. Ronde
Wo., 08.04.2020 20:00 Apollo-B (PL-A) Vrijlot _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 Apollo-E (PL-B) Vrijlot _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 Bie Lowieke-A (PL-B) Gorissen-B (PL-A) _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 de Bar-B (PL-B) Vrijlot _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) Vrijlot _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 Trefpunt-A (PL-B) Vrijlot _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 `t Pumpje-A (PL-B) Vrijlot _:_ _:_
Wo., 08.04.2020 20:00 `t Volkshuis-A (PL-B) Vrijlot _:_ _:_
 
Jack Wolter Beker 1e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
3. Ronde
Ma., 16.12.2019 20:00 Wetzels-B (1e-C) `t Pumpje-C (1e-A) 14:10 14:10
Di., 17.12.2019 20:00 Oud Spaans-A (1e-C) Apollo-C (1e-A) 14:10 14:10
Di., 17.12.2019 20:00 The Royal Pub-D (1e-B) Mio-C (1e-D) 10:14 10:14
Wo., 18.12.2019 20:00 Guusje-A (1e-B) D`r Belg-A (1e-C) 10:14 10:14
Wo., 18.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) Apollo-D (1e-D) 16:8 16:8
Wo., 18.12.2019 20:00 The Royal Pub-B (1e-D) `t Steenenkruis-B (1e-B) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Eikske-A (1e-B) Mio-D (1e-A) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 D`n Aezel-D (1e-A) d`r Springbron-A (1e-C) 12:12 12:12
Do., 19.12.2019 20:00 `t Eikske-B (1e-A) Oud Molenberg-C (1e-B) 18:6 18:6
Vr., 20.12.2019 20:00 Oud Molenberg-B (1e-C) Vrijlot 22:2 22:2
Ma., 23.12.2019 20:00 de Reunie-A (1e-A) `t Volkshuis-B (1e-C) 14:10 14:10
4. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 Bie Alois-B (1e-C) `t Brandwapen-B (1e-C) 10:14 10:14
Ma., 06.01.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) Slek-A (1e-D) 14:10 14:10
Ma., 06.01.2020 20:00 Wetzels-B (1e-C) de Gebroken Keu-B (1e-D) 10:14 10:14
Di., 07.01.2020 20:00 The Royal Pub-B (1e-D) Fratelli Billiardairs-A (1e-B) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) de Leeuwenhoek-A (1e-B) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 Oud Spaans-C (1e-B) d`r Springbron-A (1e-C) 16:8 16:8
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Brandwapen-A (1e-B) Oud Molenberg-B (1e-C) 18:6 18:6
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Eikske-A (1e-B) The Hustler-A (1e-A) 8:16 8:16
Do., 09.01.2020 20:00 de Reunie-A (1e-A) Oud Spaans-A (1e-C) 6:18 6:18
Do., 09.01.2020 20:00 Hofland-A (1e-A) Mio-B (1e-C) 20:4 20:4
Do., 09.01.2020 20:00 `t Eikske-B (1e-A) Mio-C (1e-D) 16:8 16:8
Vr., 10.01.2020 20:00 D`r Belg-A (1e-C) `t Pumpje-B (1e-C) 8:16 8:16
5. Ronde
Ma., 10.02.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) `t Brandwapen-A (1e-B) 14:10 14:10
Di., 11.02.2020 20:00 de Gebroken Keu-B (1e-D) Hofland-A (1e-A) 8:16 8:16
Di., 11.02.2020 20:00 Oud Spaans-A (1e-C) The Royal Pub-B (1e-D) 14:10 14:10
Wo., 12.02.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) Wetzels-A (1e-D) 8:16 8:16
Wo., 12.02.2020 20:00 Oud Spaans-C (1e-B) Vrijlot 24:0 24:0
Do., 13.02.2020 20:00 The Hustler-A (1e-A) `t Pumpje-B (1e-C) 10:14 10:14
Do., 13.02.2020 20:00 `t Eikske-B (1e-A) `t Brandwapen-B (1e-C) 14:10 14:10
6. Ronde
Ma., 02.03.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) `t Pumpje-B (1e-C) 4:20 4:20
Di., 03.03.2020 20:00 Oud Spaans-A (1e-C) Wetzels-A (1e-D) 8:16 8:16
Wo., 04.03.2020 20:00 Oud Spaans-C (1e-B) Oud Molenberg-A (1e-D) 20:4 20:4
Do., 05.03.2020 20:00 Hofland-A (1e-A) `t Eikske-B (1e-A) 10:14 10:14
7. Ronde
Di., 07.04.2020 20:00 In de Vrie-B (1e-B) D`r Belg-B (1e-D) _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 Wetzels-A (1e-D) Vrijlot _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 `t Pumpje-B (1e-C) Vrijlot _:_ _:_
Do., 09.04.2020 20:00 `t Eikske-B (1e-A) Oud Spaans-C (1e-B) _:_ _:_
 
Jack Wolter Beker 2e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
3. Ronde
Ma., 16.12.2019 20:00 de Reunie-E (2e-H) `t Steenenkruis-D (2e-A) 8:16 8:16
Ma., 16.12.2019 20:00 `t Volkshoes-A (2e-G) `t Lauradorp-B (2e-D) 4:20 4:20
Di., 17.12.2019 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Lucky One-B (2e-E) 20:4 20:4
Di., 17.12.2019 20:00 Goldfinger-A (2e-D) De Sport-D (2e-E) 12:12 12:12
Di., 17.12.2019 20:00 Slek-B (2e-G) de Leeuwenhoek-C (2e-D) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) Vrijlot 24:0 24:0
Wo., 18.12.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B (2e-C) De Sport-E (2e-D) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Hofland-B (2e-C) The Royal Pub-C (2e-B) 6:18 6:18
Wo., 18.12.2019 20:00 Paddock-A (2e-D) Mofert-A (2e-G) 14:10 14:10
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) Wilhelmina-A (2e-F) 14:10 14:10
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Volkshoes-C (2e-H) (*) Oud Spaans-G (2e-G) 12:12 12:12
Do., 19.12.2019 20:00 de Lounge-A (2e-G) D`r Sjutt-B (2e-E) 18:6 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 Guusje-B (2e-E) de Heikaatsje-B (2e-H) 12:12 12:12
Do., 19.12.2019 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) Edelweiss-A (2e-C) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 t Centrum-B (2e-H) Brunssum Noord-B (2e-D) 10:14 10:14
Do., 19.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-E (2e-B) Paddock-B (2e-E) 12:12 12:12
Vr., 20.12.2019 20:00 de Leeuwenhoek-B (2e-A) D`r Toeëre-A (2e-F) 4:20 4:20
Vr., 20.12.2019 20:00 Oud Molenberg-E (2e-D) `t Volkshuis-C (2e-F) 12:12 12:12
Vr., 20.12.2019 20:00 Oud Spaans-F (2e-A) The Royal Pub-E (2e-E) 14:10 14:10
Vr., 20.12.2019 20:00 Wetzels-C (2e-H) Oud Molenberg-D (2e-C) 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 `t Volkshoes-B (2e-A) Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) 24:0 24:0
4. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 De Sport-D (2e-E) Slek-B (2e-G) 8:16 8:16
Di., 07.01.2020 20:00 Brunssum Noord-A (2e-F) de Reunie-C (2e-H) 20:4 20:4
Di., 07.01.2020 20:00 de Kroeg-B (2e-D) `t Volkshoes-B (2e-A) 18:6 18:6
Wo., 08.01.2020 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) Oud Spaans-G (2e-G) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 D`r Toeëre-A (2e-F) `t Lauradorp-B (2e-D) 8:16 8:16
Wo., 08.01.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B (2e-C) `t Steenenkruis-E (2e-B) 8:16 8:16
Wo., 08.01.2020 20:00 Guusje-C (2e-C) Oud Molenberg-E (2e-D) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 Paddock-A (2e-D) de Reunie-B (2e-G) 10:14 10:14
Wo., 08.01.2020 20:00 Schaesbergerveld-C (2e-F) Oud Spaans-F (2e-A) 22:2 22:2
Wo., 08.01.2020 20:00 t Centrum-A (2e-G) Guusje-B (2e-E) 18:6 18:6
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 de Lounge-A (2e-G) `t Steenenkruis-D (2e-A) 18:6 18:6
Do., 09.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) Brunssum Noord-B (2e-D) 12:12 12:12
Do., 09.01.2020 20:00 In de Vrie-C (2e-E) `t Steenenkruis-F (2e-F) 10:14 10:14
Do., 09.01.2020 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) D`r Belg-E (2e-B) 14:10 14:10
Do., 09.01.2020 20:00 Trefpunt-B (2e-B) The Royal Pub-C (2e-B) 12:12 12:12
Vr., 10.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) De Koempels-B (2e-B) 6:18 6:18
Vr., 10.01.2020 20:00 Kroegje-B (2e-G) Rolduc-A (2e-D) 12:12 12:12
Vr., 10.01.2020 20:00 Wetzels-C (2e-H) Candlelight-A (2e-C) 12:12 12:12
5. Ronde
Di., 11.02.2020 20:00 Brunssum Noord-B (2e-D) De Koempels-B (2e-B) 12:12 12:12
Di., 11.02.2020 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 11.02.2020 20:00 Slek-B (2e-G) de Lounge-A (2e-G) 18:6 18:6
Wo., 12.02.2020 20:00 de Reunie-B (2e-G) Candlelight-A (2e-C) 12:12 12:12
Wo., 12.02.2020 20:00 Dierks-B (2e-C) `t Steenenkruis-F (2e-F) 10:14 10:14
Wo., 12.02.2020 20:00 Guusje-C (2e-C) Kroegje-B (2e-G) 10:14 10:14
Wo., 12.02.2020 20:00 Schaesbergerveld-C (2e-F) Brunssum Noord-A (2e-F) 16:8 16:8
Wo., 12.02.2020 20:00 t Centrum-A (2e-G) Oud Spaans-D (2e-G) 2:22 2:22
Wo., 12.02.2020 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) `t Steenenkruis-E (2e-B) 10:14 10:14
Do., 13.02.2020 20:00 Kroegje-A (2e-H) De Ouwe Mert-A (2e-F) 18:6 18:6
Do., 13.02.2020 20:00 Trefpunt-B (2e-B) `t Lauradorp-B (2e-D) 6:18 6:18
6. Ronde
Di., 03.03.2020 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Kroegje-A (2e-H) 14:10 14:10
Di., 03.03.2020 20:00 Rolduc-B (2e-E) Kroegje-B (2e-G) 24:0 24:0
Di., 03.03.2020 20:00 Slek-B (2e-G) Vrijlot 24:0 24:0
Wo., 04.03.2020 20:00 Candlelight-A (2e-C) Rumpener Beemden-B (2e-A) 10:14 10:14
Wo., 04.03.2020 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) `t Steenenkruis-F (2e-F) 16:8 16:8
Wo., 04.03.2020 20:00 Schaesbergerveld-C (2e-F) De Koempels-B (2e-B) 14:10 14:10
Do., 05.03.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) `t Steenenkruis-E (2e-B) 12:12 12:12
Do., 05.03.2020 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) `t Lauradorp-B (2e-D) 14:10 14:10
7. Ronde
Di., 07.04.2020 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Schaesbergerveld-C (2e-F) _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 de Residentie-A (2e-B) Vrijlot _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) Vrijlot _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) Vrijlot _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 Rolduc-B (2e-E) Vrijlot _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 Rumpener Beemden-B (2e-A) Vrijlot _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 Slek-B (2e-G) Vrijlot _:_ _:_
Di., 07.04.2020 20:00 `t Steenenkruis-E (2e-B) Vrijlot _:_ _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief