Seizoen:     Live-Ticker …
 
Jack Wolter Bekercompetitie
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Ronde
Ma., 16.09.2019 20:00 Apollo-F (2e-F) `t Steenenkruis-F (2e-F) _:_ _:_
Ma., 16.09.2019 20:00 De Sport-D (2e-E) Rolduc-B (2e-E) _:_ _:_
Ma., 16.09.2019 20:00 `t Eikske-C (2e-E) Rumpener Beemden-B (2e-A) _:_ _:_
Ma., 16.09.2019 20:00 `t Volkshuis-C (2e-F) `t Volkshoes-A (2e-G) _:_ _:_
Di., 17.09.2019 20:00 Brunssum Noord-A (2e-F) Oud Spaans-D (2e-G) _:_ _:_
Di., 17.09.2019 20:00 Goldfinger-A (2e-D) `t Eikske-D (2e-D) _:_ _:_
Di., 17.09.2019 20:00 Rolduc-A (2e-D) Candlelight-B (2e-D) _:_ _:_
Di., 17.09.2019 20:00 Slek-B (2e-G) de Leeuwenhoek-B (2e-A) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 Candlelight-A (2e-C) Oud Spaans-G (2e-G) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 de Gebroken Keu-C (2e-H) Guusje-B (2e-E) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) The Royal Pub-E (2e-E) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 de Reunie-B (2e-G) de Reunie-E (2e-H) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 D`r Belg-C (2e-F) de Leeuwenhoek-C (2e-D) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 Edelweiss-A (2e-C) D`r Sjutt-B (2e-E) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B (2e-C) `t Lauradorp-B (2e-D) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 Guusje-C (2e-C) de Lounge-A (2e-G) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) De Sport-E (2e-D) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 Hofland-B (2e-C) Brunssum Noord-B (2e-D) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 t Centrum-A (2e-G) Paddock-B (2e-E) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Brandwapen-C (2e-C) `t Steenenkruis-D (2e-A) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Eikske-E (2e-F) D`r Belg-E (2e-B) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) D`r Sjutt-A (2e-C) _:_ _:_
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Volkshoes-C (2e-H) Lucky One-A (2e-B) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 045-B (2e-B) Sportcafe Schaesbergerveld-C (2e-F) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 Carboon-A (2e-A) Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 De Koempels-B (2e-B) 045-A (2e-A) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 de Residentie-A (2e-B) Paddock-A (2e-D) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 Guusje-D (2e-B) Dierks-B (2e-C) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) In de Vrie-D (2e-G) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 In de Vrie-C (2e-E) D`r Toeëre-A (2e-F) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 Lucky One-B (2e-E) t Centrum-B (2e-H) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 Oud Molenberg-F (2e-A) Kroegje-A (2e-H) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 The Royal Pub-C (2e-B) Kroegje-B (2e-G) _:_ _:_
Do., 19.09.2019 20:00 Trefpunt-B (2e-B) de Kroeg-B (2e-D) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 de Reunie-D (2e-G) de Reunie-C (2e-H) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) Vrij _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Mofert-A (2e-G) De Sport-F (2e-F) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Oud Molenberg-E (2e-D) Oud Molenberg-D (2e-C) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Oud Spaans-F (2e-A) de Heikaatsje-B (2e-H) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Parkstad Sportcentrum-A (2e-A) `t Volkshoes-B (2e-A) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Sportcafe Schaesbergerveld-B (2e-A) `t Steenenkruis-E (2e-B) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Wetzels-C (2e-H) Oud Spaans-E (2e-H) _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 20:00 Wilhelmina-A (2e-F) D`r Belg-D (2e-C) _:_ _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief