Seizoen:     Live-Ticker …
 
Perfect Preventie SL
Pl. Team W W G V Sets Wed. Punten
1
Apollo-A
12 11 1 0 +81 +144 23
2
de Sjloes-A
12 10 1 1 +64 +126 21
3
D`r Toeëre-A
12 8 0 4 +27 +42 16
4
`t Pumpje-A
12 6 2 4 +6 +12 14
5
De Sport-A
12 4 4 4 +9 +12 12
6
Schaesbergerveld-A
12 6 0 6 -17 -30 12
7
de Sjloes-B
12 4 3 5 -12 -18 11
8
de Gebroken Keu-A
12 3 4 5 +4 -6 10
9
Mio-A
12 3 3 6 -37 -60 9
10
de Koempels-A
12 3 1 8 -42 -78 7
11
Gorissen-A
12 2 2 8 -41 -72 6
12
The Royal Pub-A
12 1 1 10 -42 -72 3
Wedstrijden …
 
P league A
Pl. Team W W G V Punten
1
de Bar-A
12 9 2 1 20
2
De Sport-B
12 7 2 3 16
3
de Bar-B
13 6 3 4 15
3
de Gebroken keu-B
12 5 5 2 15
5
Apollo-B
12 6 2 4 14
6
De Sport-C
13 5 3 5 13
6
`t Lauradorp-A
12 6 1 5 13
8
`t Steenenkruis-A
12 4 2 6 10
9
de Caumerbron-A
12 3 3 6 9
10
Oud Spaans-G
11 3 2 6 8
11
de Sjloes-C
12 3 1 8 7
12
`t Eikske-B
11 0 4 7 4
Wedstrijden …
 
1e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
In de Vrie-A
11 9 1 1 19
2
Bie Alois-A
11 8 1 2 17
3
Slek-B
11 7 2 2 16
4
Oud Spaans-B
11 5 3 3 13
5
D`n Aezel-A
11 6 0 5 12
6
Auwt Einekoeze-A
11 3 2 6 8
6
The Royal Pub-C
11 3 2 6 8
8
Oud Molenberg-B
10 2 3 5 7
9
de Reunie-A
11 1 4 6 6
9
de Sjloes-E
9 2 2 5 6
11
`t Kroegje-A
9 2 0 7 4
Wedstrijden …
 
1e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
The Royal Pub-B
11 9 1 1 19
2
de Bar-C
11 8 1 2 17
3
Oud Spaans-C
11 6 4 1 16
4
Berg en Dal-A
11 6 1 4 13
5
`t Steenenkruis-C
11 5 2 4 12
6
Apollo-C
11 4 2 5 10
6
`t Pumpje-C
11 4 2 5 10
8
Bie Lowieke-A
11 3 2 6 8
9
de Reunie-B
11 2 3 6 7
10
`t Brandwapen-B
11 1 3 7 5
11
d`r Sjutt-B
10 0 3 7 3
Wedstrijden …
 
1e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
De Burcht-A
10 7 2 1 16
2
Rumpener Beemden-A
10 5 3 2 13
3
d`r Sjutt-A
10 6 0 4 12
3
Het Kroegje Heerlen-A
9 5 2 2 12
5
Oud Spaans-A
10 5 1 4 11
5
`t Steenenkruis-B
10 5 1 4 11
7
D`r Sjtee Uul-B
10 3 3 4 9
8
Brunssum Noord-A
10 2 3 5 7
9
`t Brandwapen-A
10 2 0 8 4
10
de Kroeg-A
9 1 1 7 3
Wedstrijden …
 
1e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
D`r Toeëre-B
12 6 3 3 15
2
Apollo-D
11 6 1 4 13
2
Mio-B
12 5 3 4 13
2
Schaesbergerveld-B
11 6 1 4 13
5
Utopia-A
11 5 2 4 12
6
The Royal Pub-D
11 5 1 5 11
7
D`r Sjpringbron-A
11 4 2 5 10
7
`t Pumpje-B
10 4 2 4 10
9
Het Kroegje Heerlen-B
11 3 3 5 9
9
Slek-A
11 3 3 5 9
11
Oud Molenberg-A
11 2 3 6 7
Wedstrijden …
 
2e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
de Koempels-B
12 10 1 1 21
2
Dierks-A
12 9 2 1 20
3
de Residentie-A
12 7 2 3 16
4
De Sport-D
12 5 5 2 15
5
Joe`s Place-A
12 6 2 4 14
6
Da Visitare-A
12 5 3 4 13
7
D`r Sjtee Uul-C
12 4 4 4 12
8
Berg en Dal-B
12 5 1 6 11
9
Oud Genhei-A
12 3 2 7 8
9
`t Eikske-E
12 3 2 7 8
11
Het Kroegje Heerlen-D
12 1 3 8 5
12
Carboon-A
12 0 1 11 1
Wedstrijden …
 
2e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
Edelweiss-A
12 11 0 1 22
2
In de Vrie-B
12 8 1 3 17
2
Wilhelmina-A
12 8 1 3 17
4
de Varenbeuk-A
12 7 1 4 15
4
Oud Molenberg-C
12 6 3 3 15
6
`t Steenenkruis-D
12 4 4 4 12
7
De Sport-E
12 5 1 6 11
7
`t Eikske-F
12 5 1 6 11
9
D`r Toeëre-C
12 4 1 7 9
9
`t Brandwapen-C
12 4 1 7 9
11
Schaesbergerveld-C
12 1 3 8 5
12
Het Kroegje Heerlen-E
12 0 1 11 1
Wedstrijden …
 
2e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
De Sport-H
10 8 1 1 17
2
`t Eikske-C
9 7 2 0 16
3
Wilhelmina-B
9 3 4 2 10
4
Heksenberg-A
10 3 3 4 9
4
Paddock-B
10 4 1 5 9
4
`t Pumpje-E
10 4 1 5 9
7
Apollo-F
10 3 2 5 8
7
de Varenbeuk-C
10 4 0 6 8
9
`t Steenenkruis-E
10 2 3 5 7
10
`t Lauradorp-B
10 1 3 6 5
Wedstrijden …
 
2e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
Bie Alois-B
12 9 2 1 20
1
Oud Spaans-D
11 9 2 0 20
3
De Sjoester-B
12 6 1 5 13
3
Mofert-A
11 5 3 3 13
5
de Sjloes-F
11 5 1 5 11
6
Auwt Einekoeze-B
11 4 2 5 10
7
Oud Spaans-F
11 4 1 6 9
8
`t Volkshoes Gelaen-A
11 2 4 5 8
9
de Gebroken Keu-C
10 2 3 5 7
10
de Reunie-D
11 2 2 7 6
11
De Sport-G
11 1 3 7 5
Wedstrijden …
 
2e League E
Pl. Team W W G V Punten
1
Paddock-A
12 10 1 1 21
2
Rumpener Beemden-B
12 9 2 1 20
3
Het Kroegje Heerlen-C
12 7 3 2 17
4
`t Eikske-D
12 6 2 4 14
5
d`r Sjutt-C
12 6 1 5 13
5
`t Pumpje-D
12 5 3 4 13
7
Oud Molenberg-D
12 5 2 5 12
8
Apollo-E
12 5 1 6 11
9
Dormans-A
12 4 2 6 10
10
Wilhelmina-C
12 2 3 7 7
11
de Reunie-E
12 0 3 9 3
11
D`r Sjtee Uul-A
12 1 1 10 3
Wedstrijden …
 
2e League F
Pl. Team W W G V Punten
1
In de Vrie-C
10 9 0 1 18
1
Utopia-B
11 8 2 1 18
3
Spech-A
11 8 1 2 17
4
Fratelli-A
11 5 4 2 14
5
De Oude Mert-A
11 5 3 3 13
5
de Reunie-C
11 6 1 4 13
7
Brunssum Noord-B
11 3 2 6 8
8
Oud Spaans-E
11 3 0 8 6
9
de Varenbeuk-B
11 2 1 8 5
10
De Sjoester-A
11 2 0 9 4
10
De Sport-F
11 2 0 9 4
Wedstrijden …
 
Beker `t Patronaat
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 19.09.2022 20:00 Apollo-E Het Kroegje Heerlen-E 14:10 14:10
Ma., 19.09.2022 20:00 In de Vrie-B vrijlot 24:0 24:0
Di., 20.09.2022 20:00 de Varenbeuk-C Joe`s Place-A 80:57 20:4
Di., 20.09.2022 20:00 Heksenberg-A `t Eikske-D 18:12 12:12
Di., 20.09.2022 20:00 Paddock-B In de Vrie-C 52:62 10:14
Di., 20.09.2022 20:00 Wilhelmina-A De Sport-E 82:84 10:14
Di., 20.09.2022 20:00 `t Eikske-C `t Volkshoes Gelaen-A 93:65 18:6
Di., 20.09.2022 20:00 `t Pumpje-D Paddock-A 76:78 12:12
Di., 20.09.2022 20:00 `t Pumpje-E De Sport-D 82:75 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 de Reunie-D Oud Spaans-F 80:73 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 de Reunie-E Apollo-F 62:76 8:16
Wo., 21.09.2022 20:00 Edelweiss-A `t Steenenkruis-E 90:70 16:8
Wo., 21.09.2022 20:00 Fratelli-A De Sjoester-B 92:66 20:4
Wo., 21.09.2022 20:00 Oud Molenberg-C Schaesbergerveld-C 84:71 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 Spech-A de Koempels-B 10:14 10:14
Wo., 21.09.2022 20:00 Wilhelmina-B Dierks-A 87:82 14:10
Wo., 21.09.2022 20:00 `t Eikske-F Utopia-B 79:76 12:12
Wo., 21.09.2022 20:00 `t Steenenkruis-D de Gebroken Keu-C 68:88 6:18
Do., 22.09.2022 20:00 Berg en Dal-B D`r Sjtee Uul-A 10:14 10:14
Do., 22.09.2022 20:00 Carboon-A Brunssum Noord-B 14:10 14:10
Do., 22.09.2022 20:00 de Residentie-A De Sport-H 77:88 8:16
Do., 22.09.2022 20:00 de Reunie-C Het Kroegje Heerlen-C 82:75 14:10
Do., 22.09.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-C De Sjoester-A 77:80 12:12
Do., 22.09.2022 20:00 d`r Sjutt-C de Sjloes-F 96:0 24:0
Do., 22.09.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Mofert-A 83:77 12:12
Do., 22.09.2022 20:00 Oud Genhei-A Bie Alois-B 85:71 16:8
Do., 22.09.2022 20:00 Oud Spaans-E `t Brandwapen-C 73:90 6:18
Do., 22.09.2022 20:00 Wilhelmina-C De Oude Mert-A 72:87 8:16
Vr., 23.09.2022 20:00 Auwt Einekoeze-B De Sport-G 89:71 18:6
Vr., 23.09.2022 20:00 De Sport-F `t Lauradorp-B 75:89 6:18
Vr., 23.09.2022 20:00 Dormans-A D`r Toeëre-C 57:65 12:12
Vr., 23.09.2022 20:00 Oud Molenberg-D de Varenbeuk-B 75:82 12:12
Vr., 23.09.2022 20:00 Rumpener Beemden-B de Varenbeuk-A 80:86 6:18
Ma., 26.09.2022 20:00 Oud Spaans-D `t Eikske-E 89:74 16:8
2. Ronde
Ma., 10.10.2022 20:00 Apollo-E de Sjloes-E 24:0 24:0
Ma., 10.10.2022 20:00 Mio-B de Gebroken Keu-C 14:10 14:10
Di., 11.10.2022 20:00 Apollo-F Carboon-A 24:0 24:0
Di., 11.10.2022 20:00 De Burcht-A Het Kroegje Heerlen-D 67:72 10:14
Di., 11.10.2022 20:00 De Sport-H De Oude Mert-A 67:81 6:18
Di., 11.10.2022 20:00 D`r Toeëre-C Brunssum Noord-A 78:87 10:14
Di., 11.10.2022 20:00 Heksenberg-A Oud Genhei-A 14:10 14:10
Di., 11.10.2022 20:00 In de Vrie-A D`r Sjpringbron-A 83:67 18:6
Di., 11.10.2022 20:00 In de Vrie-B `t Brandwapen-C 94:70 20:4
Di., 11.10.2022 20:00 `t Lauradorp-B Auwt Einekoeze-B 59:108 12:12
Di., 11.10.2022 20:00 `t Steenenkruis-C Slek-A 18:6 18:6
Wo., 12.10.2022 20:00 Bie Alois-A Bie Lowieke-A 77:73 14:10
Wo., 12.10.2022 20:00 De Sport-E `t Brandwapen-B 63:80 6:18
Wo., 12.10.2022 20:00 D`r Toeëre-B de Varenbeuk-C 77:74 10:14
Wo., 12.10.2022 20:00 Edelweiss-A De Sjoester-A 94:60 22:2
Wo., 12.10.2022 20:00 Fratelli-A Rumpener Beemden-A 78:77 12:12
Wo., 12.10.2022 20:00 Oud Spaans-D Het Kroegje Heerlen-B 10:14 10:14
Wo., 12.10.2022 20:00 Schaesbergerveld-B d`r Sjutt-B 26:4 24:0
Wo., 12.10.2022 20:00 vrijlot Slek-B 0:24 0:24
Wo., 12.10.2022 20:00 `t Brandwapen-A Paddock-A 87:74 14:10
Wo., 12.10.2022 20:00 `t Eikske-F Wilhelmina-B 70:80 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 Apollo-D D`n Aezel-A 82:74 14:10
Do., 13.10.2022 20:00 Auwt Einekoeze-A `t Steenenkruis-B 60:72 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 de Koempels-B Oud Molenberg-C 91:72 18:6
Do., 13.10.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-A `t Eikske-A 10:14 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 d`r Sjutt-C Oud Molenberg-B 74:82 8:16
Do., 13.10.2022 20:00 Oud Spaans-C Da Visitare-A 16:8 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 The Royal Pub-D The Royal Pub-C 88:74 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 `t Kroegje-A de Varenbeuk-A 12:12 12:12
Do., 13.10.2022 20:00 `t Pumpje-B Apollo-C 14:6 14:6
Vr., 14.10.2022 20:00 de Varenbeuk-B de Kroeg-A 4:20 4:20
Vr., 14.10.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-B Het Kroegje Heerlen-A 65:93 4:20
Vr., 14.10.2022 20:00 Oud Molenberg-A Utopia-A 75:78 12:12
Vr., 14.10.2022 20:00 The Royal Pub-B `t Eikske-C 71:63 12:12
Di., 18.10.2022 20:00 `t Pumpje-E `t Pumpje-C 75:87 8:16
Wo., 19.10.2022 20:00 Berg en Dal-A de Reunie-B 20:4 20:4
Wo., 19.10.2022 20:00 de Bar-C de Reunie-C 89:55 18:6
Do., 20.10.2022 20:00 de Reunie-D Oud Spaans-B 68:94 2:22
Do., 20.10.2022 20:00 In de Vrie-C d`r Sjutt-A 74:85 6:18
Wo., 26.10.2022 20:00 Oud Spaans-A de Reunie-A 71:76 10:14
3. Ronde
Ma., 19.12.2022 20:00 de Bar-B `t Lauradorp-A 74:78 12:12
Ma., 19.12.2022 20:00 Mio-B de Bar-C 10:14 10:14
Di., 20.12.2022 20:00 Apollo-F `t Steenenkruis-A 16:8 16:8
Di., 20.12.2022 20:00 Brunssum Noord-A Het Kroegje Heerlen-D 84:50 20:4
Di., 20.12.2022 20:00 de Gebroken keu-B Het Kroegje Heerlen-A 72:77 14:10
Di., 20.12.2022 20:00 de Varenbeuk-C Apollo-E 97:42 20:4
Di., 20.12.2022 20:00 d`r Sjutt-A `t Pumpje-C 78:82 10:14
Di., 20.12.2022 20:00 In de Vrie-A Apollo-D 79:83 12:12
Di., 20.12.2022 20:00 Oud Spaans-B de Koempels-B 82:86 14:10
Di., 20.12.2022 20:00 `t Eikske-C Bie Alois-A 18:12 12:12
Di., 20.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-C de Caumerbron-A 10:14 10:14
Wo., 21.12.2022 20:00 Apollo-B Fratelli-A 20:4 20:4
Wo., 21.12.2022 20:00 De Oude Mert-A In de Vrie-B 91:64 18:6
Wo., 21.12.2022 20:00 de Reunie-A Edelweiss-A 10:14 10:14
Wo., 21.12.2022 20:00 de Varenbeuk-A The Royal Pub-D 16:8 16:8
Wo., 21.12.2022 20:00 Schaesbergerveld-B `t Eikske-B 14:10 14:10
Wo., 21.12.2022 20:00 Utopia-A `t Brandwapen-A 10:14 10:14
Wo., 21.12.2022 20:00 Wilhelmina-B de Kroeg-A 16:8 16:8
Wo., 21.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-B De Sport-B 6:18 6:18
Do., 22.12.2022 20:00 Oud Spaans-C Berg en Dal-A 16:8 16:8
Do., 22.12.2022 20:00 `t Pumpje-B Oud Molenberg-B 10:14 10:14
Vr., 23.12.2022 20:00 de Sjloes-C vrijlot 24:0 24:0
Vr., 23.12.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-B De Sport-C 18:12 12:12
Di., 27.12.2022 20:00 `t Brandwapen-B Slek-B 8:16 8:16
Do., 29.12.2022 20:00 Auwt Einekoeze-B Heksenberg-A 81:79 12:12
Do., 05.01.2023 20:00 Oud Spaans-G de Bar-A 66:80 8:16
4. Ronde
Ma., 13.02.2023 20:00 de Bar-C de Sjloes-A _:_ _:_
Ma., 13.02.2023 20:00 D`r Toeëre-A The Royal Pub-A _:_ _:_
Ma., 13.02.2023 20:00 Mio-A de Varenbeuk-A _:_ _:_
Ma., 13.02.2023 20:00 `t Pumpje-C de Gebroken Keu-A _:_ _:_
Di., 14.02.2023 20:00 Brunssum Noord-A `t Eikske-C _:_ _:_
Di., 14.02.2023 20:00 de Gebroken keu-B Schaesbergerveld-B _:_ _:_
Di., 14.02.2023 20:00 De Sport-A de Varenbeuk-C _:_ _:_
Di., 14.02.2023 20:00 Slek-B Oud Spaans-C _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 Apollo-B `t Lauradorp-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 de Caumerbron-A Apollo-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 de Sjloes-B Oud Spaans-B _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 `t Pumpje-A Edelweiss-A _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 Apollo-D Wilhelmina-B _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 de Bar-A De Oude Mert-A _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 Oud Molenberg-B De Sport-B _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 Auwt Einekoeze-B Apollo-F _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 de Sjloes-C `t Brandwapen-A _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-B de Koempels-A _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 Schaesbergerveld-A Gorissen-A _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat PL
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Do., 16.02.2023 20:00 De Sport-C de Bar-B _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 Oud Spaans-G vrijlot _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 `t Steenenkruis-A `t Eikske-B _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat 1e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 19.12.2022 20:00 d`r Sjutt-B D`n Aezel-A 6:18 6:18
Wo., 21.12.2022 20:00 de Reunie-B Oud Spaans-A 87:85 12:12
Wo., 21.12.2022 20:00 D`r Toeëre-B Slek-A 14:10 14:10
Do., 22.12.2022 20:00 Auwt Einekoeze-A de Sjloes-E 10:14 10:14
Do., 22.12.2022 20:00 Bie Lowieke-A D`r Sjpringbron-A 89:74 16:8
Vr., 23.12.2022 20:00 Apollo-C The Royal Pub-B 4:21 4:20
Vr., 23.12.2022 20:00 Oud Molenberg-A De Burcht-A 80:84 10:14
Vr., 23.12.2022 20:00 Rumpener Beemden-A The Royal Pub-C 85:77 14:10
Vr., 23.12.2022 20:00 `t Kroegje-A D`r Sjtee Uul-B 18:6 18:6
2. Ronde
Ma., 13.02.2023 20:00 Mio-B Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Di., 14.02.2023 20:00 Berg en Dal-A `t Kroegje-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 Bie Alois-A de Kroeg-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 De Burcht-A vrijlot _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 D`n Aezel-A de Reunie-B _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 D`r Toeëre-B d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 Utopia-A In de Vrie-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 `t Steenenkruis-B `t Pumpje-B _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 Bie Lowieke-A de Sjloes-E _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 The Royal Pub-D de Reunie-A _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 The Royal Pub-B `t Steenenkruis-C _:_ _:_
Vr., 17.02.2023 20:00 `t Brandwapen-B Rumpener Beemden-A _:_ _:_
 
Beker `t Patronaat 2e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 10.10.2022 20:00 Bie Alois-B Wilhelmina-C 92:73 18:6
Di., 11.10.2022 20:00 Brunssum Noord-B Oud Molenberg-D 78:71 14:10
Di., 11.10.2022 20:00 De Sport-G De Sport-D 65:74 10:14
Di., 11.10.2022 20:00 `t Eikske-D Het Kroegje Heerlen-E 89:66 18:6
Di., 11.10.2022 20:00 `t Pumpje-D Rumpener Beemden-B 77:78 14:10
Wo., 12.10.2022 20:00 de Sjloes-F Schaesbergerveld-C 16:8 16:8
Wo., 12.10.2022 20:00 De Sjoester-B vrijlot 24:8 22:2
Wo., 12.10.2022 20:00 De Sport-F Mofert-A 77:75 12:12
Wo., 12.10.2022 20:00 Spech-A Dormans-A 85:73 12:12
Wo., 12.10.2022 20:00 `t Steenenkruis-D Oud Spaans-F 83:74 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 de Residentie-A `t Steenenkruis-E 71:64 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 Joe`s Place-A Paddock-B 78:91 6:18
Do., 13.10.2022 20:00 Oud Spaans-E `t Volkshoes Gelaen-A 73:76 10:14
Do., 13.10.2022 20:00 Utopia-B Wilhelmina-A 72:48 16:8
Do., 13.10.2022 20:00 `t Eikske-E D`r Sjtee Uul-C 79:69 12:12
Vr., 14.10.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Berg en Dal-B 92:60 18:6
Do., 20.10.2022 20:00 de Reunie-E Dierks-A 50:83 0:24
2. Ronde
Di., 20.12.2022 20:00 De Sport-H de Reunie-D 85:69 14:10
Di., 20.12.2022 20:00 D`r Toeëre-C de Reunie-C 80:69 12:12
Di., 20.12.2022 20:00 vrijlot `t Eikske-F 24:0 24:0
Di., 20.12.2022 20:00 `t Lauradorp-B D`r Sjtee Uul-A 87:74 16:8
Di., 20.12.2022 20:00 `t Pumpje-D Het Kroegje Heerlen-C 66:84 4:20
Di., 20.12.2022 20:00 `t Pumpje-E d`r Sjutt-C 82:74 12:12
Wo., 21.12.2022 20:00 de Sjloes-F `t Eikske-D 83:69 16:8
Wo., 21.12.2022 20:00 De Sport-F Brunssum Noord-B 64:88 8:16
Wo., 21.12.2022 20:00 Spech-A Oud Molenberg-C 22:37 12:12
Wo., 21.12.2022 20:00 `t Brandwapen-C De Sport-E 87:78 12:12
Wo., 21.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-D Paddock-B 86:70 12:12
Do., 22.12.2022 20:00 Da Visitare-A vrijlot 25:2 24:0
Do., 22.12.2022 20:00 De Sjoester-A Oud Spaans-D 70:89 10:14
Do., 22.12.2022 20:00 Dierks-A `t Volkshoes Gelaen-A 14:10 14:10
Do., 22.12.2022 20:00 In de Vrie-C De Sport-D 81:64 16:8
Do., 22.12.2022 20:00 Oud Genhei-A De Sjoester-B 62:92 4:20
Do., 22.12.2022 20:00 Utopia-B de Gebroken Keu-C 85:84 12:12
Do., 22.12.2022 20:00 `t Eikske-E Bie Alois-B 52:92 4:20
Do., 22.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-E Carboon-A 24:0 24:0
Vr., 23.12.2022 20:00 de Varenbeuk-B Paddock-A 67:85 6:18
3. Ronde
Ma., 13.02.2023 20:00 Bie Alois-B vrijlot _:_ _:_
Di., 14.02.2023 20:00 `t Lauradorp-B Da Visitare-A _:_ _:_
Di., 14.02.2023 20:00 `t Pumpje-E Dierks-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 de Sjloes-F Paddock-A _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 Fratelli-A Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 Oud Molenberg-C De Sport-H _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 `t Brandwapen-C Apollo-E _:_ _:_
Wo., 15.02.2023 20:00 `t Steenenkruis-D Brunssum Noord-B _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-D Heksenberg-A _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 In de Vrie-C D`r Toeëre-C _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 Utopia-B Oud Spaans-D _:_ _:_
Do., 16.02.2023 20:00 `t Steenenkruis-E de Koempels-B _:_ _:_
Wo., 01.03.2023 20:00 De Sjoester-B In de Vrie-B _:_ _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Postbuslocatie
Akerstraat-Noord 282
6431 HW HOENSBROEK

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief