Seizoen:     Live-Ticker …
 
Perfect Brandpreventie SL
Pl. Team W W G V Punten
1
Apollo-A
11 10 0 1 20
2
de Sjloes-A
10 7 2 1 16
2
de Sjloes-B
11 7 2 2 16
4
De Sport-A
11 6 1 4 13
4
Schaesbergerveld-A
10 6 1 3 13
6
de Gebroken Keu-A
10 3 6 1 12
7
`t Lauradorp-A
11 3 3 5 9
8
De Sport-B
11 3 2 6 8
9
de Bar-A
11 2 0 9 4
9
The Royal Pub-A
10 2 0 8 4
11
Mio-A
10 0 1 9 1
Wedstrijden …
 
Installatiebedrijf Lemmens PL A
Pl. Team W W G V Punten
1
Gorissen-B
11 8 1 2 17
2
In de Vrie-A
11 7 2 2 16
3
`t Steenenkruis-A
10 7 1 2 15
4
de Bar-C
10 6 0 4 12
5
Rumpener Beemden-A
10 4 3 3 11
6
Apollo-B
10 3 4 3 10
7
Bie Alois-A
10 1 5 4 7
7
De Sport-C
10 3 1 6 7
7
Het Kroegje Heerlen-A
10 2 3 5 7
10
de Kroeg-A
10 1 3 6 5
10
D`n Aezel-B
10 1 3 6 5
Wedstrijden …
 
Installatiebedrijf Lemmens PL B
Pl. Team W W G V Punten
1
D`n Aezel-A
11 7 3 1 17
2
Gorissen-A
11 5 3 3 13
2
`t Pumpje-A
10 3 7 0 13
4
Apollo-E
11 3 6 2 12
4
Bie Lowieke-A
11 4 4 3 12
6
de Bar-B
11 4 2 5 10
6
de Koempels-A
11 3 4 4 10
6
`t Steenenkruis-C
11 3 4 4 10
9
de Heikaatsje-A
10 2 4 4 8
10
Trefpunt-A
10 2 3 5 7
11
`t Volkshuis-A
11 1 4 6 6
Wedstrijden …
 
1e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
de Bar-D
11 8 1 2 17
2
The Hustler-A
10 7 1 2 15
3
`t Eikske-B
10 6 2 2 14
3
`t Pumpje-C
10 4 6 0 14
5
Apollo-C
11 4 2 5 10
5
Bie Lowieke-B
10 4 2 4 10
5
de Reunie-A
11 4 2 5 10
5
Hofland-A
10 4 2 4 10
9
de Sjloes-D
11 3 2 6 8
10
D`n Aezel-D
10 0 3 7 3
10
Mio-D
10 1 1 8 3
Wedstrijden …
 
1e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
`t Brandwapen-A
12 9 0 3 18
2
The Royal Pub-D
12 6 4 2 16
2
`t Steenenkruis-B
11 7 2 2 16
4
de Leeuwenhoek-A
12 5 4 3 14
5
`t Eikske-A
12 5 3 4 13
6
Fratelli Billiardairs-A
12 5 1 6 11
6
Het Kroegje Heerlen-B
12 5 1 6 11
6
In de Vrie-B
12 4 3 5 11
9
Berg en Dal-A
12 4 1 7 9
9
Oud Molenberg-C
12 3 3 6 9
11
Guusje-A
11 2 4 5 8
12
Oud Spaans-C
12 2 2 8 6
Wedstrijden …
 
1e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
Poolcafe Valkenburg-A
11 6 4 1 16
2
Oud Spaans-A
11 6 3 2 15
3
`t Volkshuis-B
11 6 2 3 14
4
d`r Springbron-A
11 5 2 4 12
4
Mio-B
10 5 2 3 12
4
`t Brandwapen-B
10 5 2 3 12
7
`t Pumpje-B
10 4 3 3 11
8
Bie Alois-B
10 2 4 4 8
9
Wetzels-B
10 2 2 6 6
10
D`r Belg-A
10 2 1 7 5
11
Oud Molenberg-B
10 1 1 8 3
Wedstrijden …
 
1e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
de Sjloes-C
11 7 1 3 15
2
D`r Belg-B
10 6 2 2 14
2
Oud Molenberg-A
10 7 0 3 14
4
D`n Aezel-C
11 6 1 4 13
4
Wetzels-A
11 6 1 4 13
6
Oud Spaans-B
11 4 2 5 10
6
The Royal Pub-B
10 4 2 4 10
8
de Gebroken Keu-B
10 4 1 5 9
9
Mio-C
11 2 3 6 7
10
Apollo-D
10 2 2 6 6
11
Slek-A
11 2 1 8 5
Wedstrijden …
 
2e League A
Pl. Team W W G V Punten
1
Rumpener Beemden-B
8 7 1 0 15
2
Het Kroegje Heerlen-C
8 6 1 1 13
3
Schaesbergerveld-B
8 6 0 2 12
4
`t Volkshoes-B
8 4 2 2 10
5
`t Steenenkruis-D
8 3 2 3 8
6
Oud Molenberg-F
8 1 3 4 5
6
Oud Spaans-F
8 2 1 5 5
8
Carboon-A
8 0 2 6 2
8
de Leeuwenhoek-B
8 1 0 7 2
Wedstrijden …
 
2e League B
Pl. Team W W G V Punten
1
The Royal Pub-C
10 8 2 0 18
2
de Koempels-B
11 7 3 1 17
2
Het Kroegje Heerlen-D
10 7 3 0 17
4
de Residentie-A
11 8 0 3 16
5
D`r Belg-E
10 6 1 3 13
6
Trefpunt-B
11 5 1 5 11
7
Oud Genhei-A
10 2 4 4 8
8
Lucky One-A
11 3 1 7 7
8
`t Steenenkruis-E
10 3 1 6 7
10
Guusje-D
11 1 0 10 2
11
Berg en Dal-C
11 0 0 11 0
Wedstrijden …
 
2e League C
Pl. Team W W G V Punten
1
d`r Sjutt-A
12 10 1 1 21
2
Oud Molenberg-D
12 7 2 3 16
3
Edelweiss-A
12 7 1 4 15
4
Guusje-C
12 5 3 4 13
4
`t Brandwapen-C
12 6 1 5 13
6
Gypsies-A
12 5 2 5 12
7
Candlelight-A
12 3 5 4 11
7
Dierks-B
12 4 3 5 11
7
Fratelli Billiardairs-B
12 5 1 6 11
10
D`r Belg-D
12 4 1 7 9
11
Hofland-B
12 3 2 7 8
12
Het Kroegje Heerlen-E
12 2 0 10 4
Wedstrijden …
 
2e League D
Pl. Team W W G V Punten
1
de Kroeg-B
11 10 1 0 21
1
Rolduc-A
11 10 1 0 21
3
`t Eikske-D
11 6 1 4 13
4
`t Lauradorp-B
11 3 5 3 11
5
Goldfinger-A
11 5 0 6 10
6
de Leeuwenhoek-C
11 3 3 5 9
6
De Sport-E
11 3 3 5 9
8
Paddock-A
11 3 2 6 8
9
Candlelight-B
10 2 3 5 7
10
Oud Molenberg-E
10 3 0 7 6
11
Brunssum Noord-B
10 1 1 8 3
Wedstrijden …
 
2e League E
Pl. Team W W G V Punten
1
Berg en Dal-B
12 12 0 0 24
2
In de Vrie-C
11 10 0 1 20
3
Rolduc-B
12 7 3 2 17
4
Guusje-B
12 7 2 3 16
5
d`r Sjutt-B
12 5 1 6 11
5
Oud Genhei-B
11 5 1 5 11
5
Paddock-B
11 5 1 5 11
8
The Royal Pub-E
11 4 2 5 10
9
Het Kroegje Heerlen-F
11 4 1 6 9
10
Lucky One-B
11 1 4 6 6
11
De Sport-D
12 1 0 11 2
12
`t Eikske-C
12 0 1 11 1
Wedstrijden …
 
2e League F
Pl. Team W W G V Punten
1
Schaesbergerveld-C
11 9 1 1 19
2
`t Steenenkruis-F
11 8 2 1 18
3
Brunssum Noord-A
11 8 1 2 17
4
D`r Toeëre-A
11 6 1 4 13
5
Wilhelmina-A
10 4 4 2 12
6
Apollo-F
10 4 1 5 9
6
de Ouwe Mert-A
11 4 1 6 9
8
D`r Belg-C
11 2 3 6 7
8
`t Volkshuis-C
11 3 1 7 7
10
`t Eikske-E
10 2 1 7 5
11
De Sport-F
11 0 2 9 2
Wedstrijden …
 
2e League G
Pl. Team W W G V Punten
1
t Centrum-A
12 9 1 2 19
2
Kroegje-B
11 9 0 2 18
3
Slek-B
12 8 1 3 17
4
de Lounge-A
12 7 2 3 16
5
Oud Spaans-D
11 6 2 3 14
6
Mofert-A
11 6 0 5 12
6
Oud Spaans-G
11 5 2 4 12
8
de Reunie-B
11 4 1 6 9
9
de Reunie-D
12 3 2 7 8
10
`t Volkshoes-A
12 2 2 8 6
11
In de Vrie-D
12 2 1 9 5
12
de Sjloes-E
11 0 2 9 2
Wedstrijden …
 
2e League H
Pl. Team W W G V Punten
1
`t Volkshoes-C
12 8 0 4 16
2
de Heikaatsje-B
12 6 2 4 14
2
de Reunie-C
11 6 2 3 14
2
de Sjloes-F
11 6 2 3 14
2
Kroegje-A
11 6 2 3 14
2
`t Raodhoes-A
11 6 2 3 14
7
Brand taveerne-A
11 5 3 3 13
8
Wetzels-C
11 4 2 5 10
9
de Reunie-E
12 4 1 7 9
9
Oud Spaans-E
11 4 1 6 9
11
de Gebroken Keu-C
12 3 1 8 7
12
t Centrum-B
11 1 0 10 2
Wedstrijden …
 
Jack Wolter Beker
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 16.09.2019 20:00 Apollo-F (2e-F) `t Steenenkruis-F (2e-F) 8:16 8:16
Ma., 16.09.2019 20:00 De Sport-D (2e-E) Rolduc-B (2e-E) 4:20 4:20
Ma., 16.09.2019 20:00 `t Eikske-C (2e-E) Rumpener Beemden-B (2e-A) 6:18 6:18
Ma., 16.09.2019 20:00 `t Volkshuis-C (2e-F) `t Volkshoes-A (2e-G) 12:12 12:12
Di., 17.09.2019 20:00 Brunssum Noord-A (2e-F) Oud Spaans-D (2e-G) 14:10 14:10
Di., 17.09.2019 20:00 Goldfinger-A (2e-D) `t Eikske-D (2e-D) 14:10 14:10
Di., 17.09.2019 20:00 Rolduc-A (2e-D) Candlelight-B (2e-D) 18:6 18:6
Di., 17.09.2019 20:00 Slek-B (2e-G) de Leeuwenhoek-B (2e-A) 10:14 10:14
Wo., 18.09.2019 20:00 Candlelight-A (2e-C) Oud Spaans-G (2e-G) 22:2 22:2
Wo., 18.09.2019 20:00 de Gebroken Keu-C (2e-H) Guusje-B (2e-E) 6:18 6:18
Wo., 18.09.2019 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) The Royal Pub-E (2e-E) 14:10 14:10
Wo., 18.09.2019 20:00 de Reunie-B (2e-G) de Reunie-E (2e-H) 14:10 14:10
Wo., 18.09.2019 20:00 D`r Belg-C (2e-F) de Leeuwenhoek-C (2e-D) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 Edelweiss-A (2e-C) D`r Sjutt-B (2e-E) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B (2e-C) `t Lauradorp-B (2e-D) 16:8 16:8
Wo., 18.09.2019 20:00 Guusje-C (2e-C) de Lounge-A (2e-G) 14:10 14:10
Wo., 18.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) De Sport-E (2e-D) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 Hofland-B (2e-C) Brunssum Noord-B (2e-D) 12:12 12:12
Wo., 18.09.2019 20:00 t Centrum-A (2e-G) Paddock-B (2e-E) 18:4 2:0
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Brandwapen-C (2e-C) `t Steenenkruis-D (2e-A) 10:14 10:14
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Eikske-E (2e-F) D`r Belg-E (2e-B) 2:22 2:22
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) D`r Sjutt-A (2e-C) 8:16 8:16
Wo., 18.09.2019 20:00 `t Volkshoes-C (2e-H) (*) Lucky One-A (2e-B) 12:12 12:12
Do., 19.09.2019 20:00 045-B (2e-B) Schaesbergerveld-C (2e-F) 0:24 0:24
Do., 19.09.2019 20:00 Carboon-A (2e-A) Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) 4:20 4:20
Do., 19.09.2019 20:00 De Koempels-B (2e-B) 045-A (2e-A) 18:6 18:6
Do., 19.09.2019 20:00 de Residentie-A (2e-B) Paddock-A (2e-D) 18:6 18:6
Do., 19.09.2019 20:00 Guusje-D (2e-B) Dierks-B (2e-C) 10:14 10:14
Do., 19.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) In de Vrie-D (2e-G) 12:12 12:12
Do., 19.09.2019 20:00 In de Vrie-C (2e-E) D`r Toeëre-A (2e-F) 20:4 20:4
Do., 19.09.2019 20:00 Lucky One-B (2e-E) t Centrum-B (2e-H) 20:4 20:4
Do., 19.09.2019 20:00 The Royal Pub-C (2e-B) Kroegje-B (2e-G) 12:12 12:12
Do., 19.09.2019 20:00 Trefpunt-B (2e-B) de Kroeg-B (2e-D) 17:7 17:7
Vr., 20.09.2019 20:00 de Reunie-D (2e-G) de Reunie-C (2e-H) 12:12 12:12
Vr., 20.09.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) Vrijlot 24:0 24:0
Vr., 20.09.2019 20:00 Mofert-A (2e-G) De Sport-F (2e-F) 22:3 22:2
Vr., 20.09.2019 20:00 Oud Molenberg-E (2e-D) Oud Molenberg-D (2e-C) 18:6 18:6
Vr., 20.09.2019 20:00 Oud Spaans-F (2e-A) de Heikaatsje-B (2e-H) 6:18 6:18
Vr., 20.09.2019 20:00 Parkstad Sportcentrum-A (2e-A) `t Volkshoes-B (2e-A) 0:24 0:24
Vr., 20.09.2019 20:00 Schaesbergerveld-B (2e-A) `t Steenenkruis-E (2e-B) 12:6 12:6
Vr., 20.09.2019 20:00 Wetzels-C (2e-H) Oud Spaans-E (2e-H) 12:12 12:12
Vr., 20.09.2019 20:00 Wilhelmina-A (2e-F) D`r Belg-D (2e-C) 24:0 24:0
Do., 26.09.2019 20:00 Oud Molenberg-F (2e-A) Kroegje-A (2e-H) 4:20 4:20
2. Ronde
Ma., 14.10.2019 20:00 de Reunie-E (2e-H) 045-B (2e-B) 14:10 14:10
Ma., 14.10.2019 20:00 D`r Sjutt-B (2e-E) Oud Spaans-E (2e-H) 18:6 18:6
Ma., 14.10.2019 20:00 Oud Spaans-B (1e-D) Guusje-A (1e-B) 14:10 14:10
Ma., 14.10.2019 20:00 Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) `t Volkshuis-B (1e-C) 18:6 18:6
Ma., 14.10.2019 20:00 Wetzels-B (1e-C) Kroegje-A (2e-H) 8:16 8:16
Ma., 14.10.2019 20:00 `t Eikske-D (2e-D) Slek-B (2e-G) 6:18 6:18
Ma., 14.10.2019 20:00 `t Pumpje-B (1e-C) Oud Molenberg-C (1e-B) 16:8 16:8
Ma., 14.10.2019 20:00 `t Volkshoes-A (2e-G) Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) 8:16 8:16
Di., 15.10.2019 20:00 Apollo-D (1e-D) D`r Belg-B (1e-D) 8:16 8:16
Di., 15.10.2019 20:00 Brunssum Noord-B (2e-D) `t Brandwapen-B (1e-C) 6:18 6:18
Di., 15.10.2019 20:00 de Gebroken Keu-B (1e-D) Lucky One-B (2e-E) 16:8 16:8
Di., 15.10.2019 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 15.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-C (2e-D) Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) 6:20 5:19
Di., 15.10.2019 20:00 In de Vrie-B (1e-B) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 15.10.2019 20:00 Rolduc-B (2e-E) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 15.10.2019 20:00 Slek-A (1e-D) Oud Molenberg-B (1e-C) 14:10 14:10
Di., 15.10.2019 20:00 `t Lauradorp-B (2e-D) De Sport-F (2e-F) 16:8 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00 Candlelight-A (2e-C) de Reunie-A (1e-A) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A (1e-B) Guusje-B (2e-E) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) Mio-B (1e-C) 4:20 4:20
Wo., 16.10.2019 20:00 De Sport-E (2e-D) Lucky One-A (2e-B) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Dierks-B (2e-C) Wilhelmina-A (2e-F) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 D`r Belg-D (2e-C) De Sport-D (2e-E) 10:14 10:14
Wo., 16.10.2019 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) Mio-C (1e-D) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-A (1e-B) d`r Springbron-A (1e-C) 16:8 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00 Guusje-C (2e-C) D`r Belg-A (1e-C) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) t Centrum-A (2e-G) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Hofland-B (2e-C) Candlelight-B (2e-D) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 In de Vrie-D (2e-G) Paddock-B (2e-E) 4:20 4:20
Wo., 16.10.2019 20:00 Oud Spaans-C (1e-B) Oud Spaans-A (1e-C) 14:10 14:10
Wo., 16.10.2019 20:00 Paddock-A (2e-D) `t Eikske-E (2e-F) 22:2 22:2
Wo., 16.10.2019 20:00 Schaesbergerveld-C (2e-F) Edelweiss-A (2e-C) 15:9 15:9
Wo., 16.10.2019 20:00 The Royal Pub-B (1e-D) In de Vrie-C (2e-E) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 Wetzels-A (1e-D) The Royal Pub-D (1e-B) 12:12 12:12
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Brandwapen-A (1e-B) Goldfinger-A (2e-D) 18:6 18:6
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Eikske-A (1e-B) `t Steenenkruis-F (2e-F) 10:14 10:14
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) `t Brandwapen-C (2e-C) 16:8 16:8
Wo., 16.10.2019 20:00 `t Volkshoes-C (2e-H) (*) Oud Molenberg-A (1e-D) 8:16 8:16
Do., 17.10.2019 20:00 Carboon-A (2e-A) Oud Spaans-G (2e-G) 10:14 10:14
Do., 17.10.2019 20:00 de Lounge-A (2e-G) Apollo-F (2e-F) 20:4 20:4
Do., 17.10.2019 20:00 D`n Aezel-D (1e-A) Brunssum Noord-A (2e-F) 12:12 12:12
Do., 17.10.2019 20:00 Guusje-D (2e-B) The Royal Pub-C (2e-B) 6:18 6:18
Do., 17.10.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) Fratelli Billiardairs-B (2e-C) 12:12 12:12
Do., 17.10.2019 20:00 Oud Molenberg-F (2e-A) `t Volkshuis-C (2e-F) 10:14 10:14
Do., 17.10.2019 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) D`r Belg-C (2e-F) 16:8 16:8
Do., 17.10.2019 20:00 t Centrum-B (2e-H) `t Eikske-C (2e-E) 16:8 16:8
Do., 17.10.2019 20:00 The Hustler-A (1e-A) Mofert-A (2e-G) 16:8 16:8
Do., 17.10.2019 20:00 Trefpunt-B (2e-B) Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) 20:4 20:4
Do., 17.10.2019 20:00 `t Eikske-B (1e-A) de Residentie-A (2e-B) 10:14 10:14
Do., 17.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-E (2e-B) Hofland-A (1e-A) 6:18 6:18
Vr., 18.10.2019 20:00 de Heikaatsje-B (2e-H) Bie Alois-B (1e-C) 10:14 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00 de Leeuwenhoek-B (2e-A) D`r Belg-E (2e-B) 4:20 4:20
Vr., 18.10.2019 20:00 de Reunie-D (2e-G) D`r Toeëre-A (2e-F) 12:12 12:12
Vr., 18.10.2019 20:00 Kroegje-B (2e-G) Apollo-C (1e-A) 12:12 12:12
Vr., 18.10.2019 20:00 Mio-D (1e-A) De Koempels-B (2e-B) 10:14 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00 Oud Molenberg-E (2e-D) de Reunie-C (2e-H) 8:16 8:16
Vr., 18.10.2019 20:00 Oud Spaans-F (2e-A) Vrijlot 24:0 24:0
Vr., 18.10.2019 20:00 Rumpener Beemden-B (2e-A) `t Pumpje-C (1e-A) 20:4 20:4
Vr., 18.10.2019 20:00 Schaesbergerveld-B (2e-A) Oud Molenberg-D (2e-C) 10:14 10:14
Vr., 18.10.2019 20:00 The Royal Pub-E (2e-E) de Gebroken Keu-C (2e-H) 22:2 22:2
Vr., 18.10.2019 20:00 Wetzels-C (2e-H) Bie Lowieke-B (1e-A) 8:16 8:16
Vr., 18.10.2019 20:00 `t Steenenkruis-D (2e-A) Rolduc-A (2e-D) 6:18 6:18
Vr., 18.10.2019 20:00 `t Volkshoes-B (2e-A) de Reunie-B (2e-G) 8:16 8:16
3. Ronde
Ma., 16.12.2019 20:00 Bie Alois-B (1e-C) D`n Aezel-B (PL-A) 8:16 8:16
Ma., 16.12.2019 20:00 de Bar-B (PL-B) Kroegje-A (2e-H) 10:14 10:14
Ma., 16.12.2019 20:00 Mio-A (SL) Hofland-A (1e-A) 16:8 16:8
Ma., 16.12.2019 20:00 `t Pumpje-B (1e-C) `t Pumpje-A (PL-B) 10:14 10:14
Di., 17.12.2019 20:00 Brunssum Noord-A (2e-F) de Koempels-A (PL-B) 8:16 8:16
Di., 17.12.2019 20:00 de Gebroken Keu-B (1e-D) `t Steenenkruis-C (PL-B) 2:22 2:22
Di., 17.12.2019 20:00 In de Vrie-B (1e-B) Bie Alois-A (PL-A) 14:10 14:10
Di., 17.12.2019 20:00 Rolduc-B (2e-E) Oud Spaans-C (1e-B) 18:6 18:6
Di., 17.12.2019 20:00 `t Lauradorp-A (SL) Rolduc-A (2e-D) 22:2 22:2
Wo., 18.12.2019 20:00 Apollo-E (PL-B) Guusje-C (2e-C) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 Bie Lowieke-A (PL-B) D`r Belg-E (2e-B) 14:10 14:10
Wo., 18.12.2019 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 de Leeuwenhoek-A (1e-B) The Royal Pub-A (SL) 8:16 8:16
Wo., 18.12.2019 20:00 de Sjloes-B (SL) De Koempels-B (2e-B) 22:2 22:2
Wo., 18.12.2019 20:00 De Sport-B (SL) Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) 9:3 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Dierks-B (2e-C) Candlelight-A (2e-C) 16:8 16:8
Wo., 18.12.2019 20:00 D`n Aezel-A (PL-B) Trefpunt-B (2e-B) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) Fratelli Billiardairs-A (1e-B) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Trefpunt-A (PL-B) De Sport-C (PL-A) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Wetzels-A (1e-D) In de Vrie-C (2e-E) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Brandwapen-A (1e-B) Gorissen-B (PL-A) 8:16 8:16
Do., 19.12.2019 20:00 Apollo-B (PL-A) Slek-A (1e-D) 18:6 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 de Kroeg-A (PL-A) De Sport-A (SL) 18:6 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 de Residentie-A (2e-B) Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) 20:4 20:4
Do., 19.12.2019 20:00 D`r Belg-B (1e-D) de Bar-C (PL-A) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 Gorissen-A (PL-B) t Centrum-A (2e-G) 9:3 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) Schaesbergerveld-C (2e-F) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 Mio-B (1e-C) Apollo-A (SL) 6:18 6:18
Vr., 20.12.2019 20:00 de Heikaatsje-A (PL-B) In de Vrie-A (PL-A) 8:16 8:16
Vr., 20.12.2019 20:00 de Sjloes-A (SL) `t Steenenkruis-F (2e-F) 22:2 22:2
Vr., 20.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) de Reunie-C (2e-H) 16:8 16:8
Vr., 20.12.2019 20:00 Rumpener Beemden-A (PL-A) Vrijlot 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 Rumpener Beemden-B (2e-A) Bie Lowieke-B (1e-A) 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) de Reunie-B (2e-G) 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 `t Brandwapen-B (1e-C) Oud Molenberg-A (1e-D) 8:16 8:16
Vr., 20.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-A (PL-A) The Hustler-A (1e-A) 16:8 16:8
Di., 24.12.2019 20:00 de Bar-A (SL) `t Volkshuis-A (PL-B) 10:14 10:14
Vr., 27.12.2019 20:00 Oud Spaans-B (1e-D) Kroegje-B (2e-G) 16:8 16:8
4. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Ma., 06.01.2020 20:00 Mio-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Ma., 06.01.2020 20:00 Oud Spaans-B (1e-D) In de Vrie-A (PL-A) 14:10 14:10
Di., 07.01.2020 20:00 Apollo-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 de Residentie-A (2e-B) Vrijlot 24:0 24:0
Di., 07.01.2020 20:00 de Sjloes-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 In de Vrie-B (1e-B) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 Rolduc-B (2e-E) Vrijlot 24:0 :
Di., 07.01.2020 20:00 `t Lauradorp-A (SL) Vrijlot 24:0 24:0
Wo., 08.01.2020 20:00 Apollo-E (PL-B) D`n Aezel-A (PL-B) 16:8 16:8
Wo., 08.01.2020 20:00 Bie Lowieke-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Wo., 08.01.2020 20:00 de Sjloes-B (SL) Vrijlot 24:0 :
Wo., 08.01.2020 20:00 De Sport-B (SL) Vrijlot 24:0 :
Wo., 08.01.2020 20:00 D`r Sjutt-A (2e-C) Dierks-B (2e-C) 20:4 20:4
Wo., 08.01.2020 20:00 Trefpunt-A (PL-B) Kroegje-A (2e-H) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Pumpje-A (PL-B) `t Steenenkruis-A (PL-A) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Volkshuis-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Apollo-B (PL-A) Wetzels-A (1e-D) 14:10 14:10
Do., 09.01.2020 20:00 D`r Belg-B (1e-D) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Gorissen-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 The Royal Pub-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 `t Steenenkruis-C (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 de Koempels-A (PL-B) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 de Kroeg-A (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 D`n Aezel-B (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Gorissen-B (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Oud Molenberg-A (1e-D) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Rumpener Beemden-A (PL-A) Vrijlot 24:0 :
Vr., 10.01.2020 20:00 Rumpener Beemden-B (2e-A) Vrijlot 24:0 :
5. Ronde
Ma., 10.02.2020 20:00 `t Volkshuis-A (PL-B) Mio-A (SL) _:_ _:_
Di., 11.02.2020 20:00 In de Vrie-B (1e-B) D`n Aezel-B (PL-A) _:_ _:_
Di., 11.02.2020 20:00 Rolduc-B (2e-E) Oud Spaans-B (1e-D) _:_ _:_
Di., 11.02.2020 20:00 `t Lauradorp-A (SL) `t Steenenkruis-C (PL-B) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 Apollo-E (PL-B) Trefpunt-A (PL-B) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 Bie Lowieke-A (PL-B) Rumpener Beemden-B (2e-A) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 de Gebroken Keu-A (SL) de Sjloes-B (SL) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 De Sport-B (SL) `t Pumpje-A (PL-B) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 Apollo-B (PL-A) de Residentie-A (2e-B) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 de Koempels-A (PL-B) Gorissen-B (PL-A) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 Gorissen-A (PL-B) D`r Sjutt-A (2e-C) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-D (2e-B) Apollo-A (SL) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 The Royal Pub-A (SL) de Kroeg-A (PL-A) _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 20:00 Oud Molenberg-A (1e-D) D`r Belg-B (1e-D) _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 20:00 Rumpener Beemden-A (PL-A) Het Kroegje Heerlen-A (PL-A) _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 20:00 Schaesbergerveld-A (SL) de Sjloes-A (SL) _:_ _:_
 
Jack Wolter Beker PL
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 de Bar-C (PL-A) De Sport-C (PL-A) 12:12 12:12
Wo., 08.01.2020 20:00 Bie Alois-A (PL-A) de Bar-B (PL-B) 4:20 4:20
Vr., 10.01.2020 20:00 de Heikaatsje-A (PL-B) Vrijlot 24:0 24:0
2. Ronde
Ma., 10.02.2020 20:00 de Bar-B (PL-B) In de Vrie-A (PL-A) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 D`n Aezel-A (PL-B) De Sport-C (PL-A) _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 20:00 de Heikaatsje-A (PL-B) `t Steenenkruis-A (PL-A) _:_ _:_
 
Jack Wolter Beker 1e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
3. Ronde
Ma., 16.12.2019 20:00 Wetzels-B (1e-C) `t Pumpje-C (1e-A) 14:10 14:10
Di., 17.12.2019 20:00 Oud Spaans-A (1e-C) Apollo-C (1e-A) 14:10 14:10
Di., 17.12.2019 20:00 The Royal Pub-D (1e-B) Mio-C (1e-D) 10:14 10:14
Wo., 18.12.2019 20:00 Guusje-A (1e-B) D`r Belg-A (1e-C) 10:14 10:14
Wo., 18.12.2019 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) Apollo-D (1e-D) 16:8 16:8
Wo., 18.12.2019 20:00 The Royal Pub-B (1e-D) `t Steenenkruis-B (1e-B) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Eikske-A (1e-B) Mio-D (1e-A) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 D`n Aezel-D (1e-A) d`r Springbron-A (1e-C) 12:12 12:12
Do., 19.12.2019 20:00 `t Eikske-B (1e-A) Oud Molenberg-C (1e-B) 18:6 18:6
Vr., 20.12.2019 20:00 Oud Molenberg-B (1e-C) Vrijlot 22:2 22:2
Ma., 23.12.2019 20:00 de Reunie-A (1e-A) `t Volkshuis-B (1e-C) 14:10 14:10
4. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 Bie Alois-B (1e-C) `t Brandwapen-B (1e-C) 10:14 10:14
Ma., 06.01.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) Slek-A (1e-D) 14:10 14:10
Ma., 06.01.2020 20:00 Wetzels-B (1e-C) de Gebroken Keu-B (1e-D) 10:14 10:14
Di., 07.01.2020 20:00 The Royal Pub-B (1e-D) Fratelli Billiardairs-A (1e-B) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) de Leeuwenhoek-A (1e-B) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 Oud Spaans-C (1e-B) d`r Springbron-A (1e-C) 16:8 16:8
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Brandwapen-A (1e-B) Oud Molenberg-B (1e-C) 18:6 18:6
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Eikske-A (1e-B) The Hustler-A (1e-A) 8:16 8:16
Do., 09.01.2020 20:00 de Reunie-A (1e-A) Oud Spaans-A (1e-C) 6:18 6:18
Do., 09.01.2020 20:00 Hofland-A (1e-A) Mio-B (1e-C) 20:4 20:4
Do., 09.01.2020 20:00 `t Eikske-B (1e-A) Mio-C (1e-D) 16:8 16:8
Vr., 10.01.2020 20:00 D`r Belg-A (1e-C) `t Pumpje-B (1e-C) 8:16 8:16
5. Ronde
Ma., 10.02.2020 20:00 Poolcafe Valkenburg-A (1e-C) `t Brandwapen-A (1e-B) _:_ _:_
Di., 11.02.2020 20:00 de Gebroken Keu-B (1e-D) Hofland-A (1e-A) _:_ _:_
Di., 11.02.2020 20:00 Oud Spaans-A (1e-C) The Royal Pub-B (1e-D) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-B (1e-B) Wetzels-A (1e-D) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 Oud Spaans-C (1e-B) Vrijlot _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 The Hustler-A (1e-A) `t Pumpje-B (1e-C) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 `t Eikske-B (1e-A) `t Brandwapen-B (1e-C) _:_ _:_
 
Jack Wolter Beker 2e league
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
3. Ronde
Ma., 16.12.2019 20:00 de Reunie-E (2e-H) `t Steenenkruis-D (2e-A) 8:16 8:16
Ma., 16.12.2019 20:00 `t Volkshoes-A (2e-G) `t Lauradorp-B (2e-D) 4:20 4:20
Di., 17.12.2019 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Lucky One-B (2e-E) 20:4 20:4
Di., 17.12.2019 20:00 Goldfinger-A (2e-D) De Sport-D (2e-E) 12:12 12:12
Di., 17.12.2019 20:00 Slek-B (2e-G) de Leeuwenhoek-C (2e-D) 20:4 20:4
Wo., 18.12.2019 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) Vrijlot 24:0 24:0
Wo., 18.12.2019 20:00 Fratelli Billiardairs-B (2e-C) De Sport-E (2e-D) 18:6 18:6
Wo., 18.12.2019 20:00 Hofland-B (2e-C) The Royal Pub-C (2e-B) 6:18 6:18
Wo., 18.12.2019 20:00 Paddock-A (2e-D) Mofert-A (2e-G) 14:10 14:10
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) Wilhelmina-A (2e-F) 14:10 14:10
Wo., 18.12.2019 20:00 `t Volkshoes-C (2e-H) (*) Oud Spaans-G (2e-G) 12:12 12:12
Do., 19.12.2019 20:00 de Lounge-A (2e-G) D`r Sjutt-B (2e-E) 18:6 18:6
Do., 19.12.2019 20:00 Guusje-B (2e-E) de Heikaatsje-B (2e-H) 12:12 12:12
Do., 19.12.2019 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) Edelweiss-A (2e-C) 14:10 14:10
Do., 19.12.2019 20:00 t Centrum-B (2e-H) Brunssum Noord-B (2e-D) 10:14 10:14
Do., 19.12.2019 20:00 `t Steenenkruis-E (2e-B) Paddock-B (2e-E) 12:12 12:12
Vr., 20.12.2019 20:00 de Leeuwenhoek-B (2e-A) D`r Toeëre-A (2e-F) 4:20 4:20
Vr., 20.12.2019 20:00 Oud Molenberg-E (2e-D) `t Volkshuis-C (2e-F) 12:12 12:12
Vr., 20.12.2019 20:00 Oud Spaans-F (2e-A) The Royal Pub-E (2e-E) 14:10 14:10
Vr., 20.12.2019 20:00 Wetzels-C (2e-H) Oud Molenberg-D (2e-C) 24:0 24:0
Vr., 20.12.2019 20:00 `t Volkshoes-B (2e-A) Het Kroegje Heerlen-E (2e-C) 24:0 24:0
4. Ronde
Ma., 06.01.2020 20:00 De Sport-D (2e-E) Slek-B (2e-G) 8:16 8:16
Di., 07.01.2020 20:00 Brunssum Noord-A (2e-F) de Reunie-C (2e-H) 20:4 20:4
Di., 07.01.2020 20:00 de Kroeg-B (2e-D) `t Volkshoes-B (2e-A) 18:6 18:6
Wo., 08.01.2020 20:00 De Ouwe Mert-A (2e-F) Oud Spaans-G (2e-G) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 D`r Toeëre-A (2e-F) `t Lauradorp-B (2e-D) 8:16 8:16
Wo., 08.01.2020 20:00 Fratelli Billiardairs-B (2e-C) `t Steenenkruis-E (2e-B) 8:16 8:16
Wo., 08.01.2020 20:00 Guusje-C (2e-C) Oud Molenberg-E (2e-D) 14:10 14:10
Wo., 08.01.2020 20:00 Paddock-A (2e-D) de Reunie-B (2e-G) 10:14 10:14
Wo., 08.01.2020 20:00 Schaesbergerveld-C (2e-F) Oud Spaans-F (2e-A) 22:2 22:2
Wo., 08.01.2020 20:00 t Centrum-A (2e-G) Guusje-B (2e-E) 18:6 18:6
Wo., 08.01.2020 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) Vrijlot 24:0 :
Do., 09.01.2020 20:00 de Lounge-A (2e-G) `t Steenenkruis-D (2e-A) 18:6 18:6
Do., 09.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) Brunssum Noord-B (2e-D) 12:12 12:12
Do., 09.01.2020 20:00 In de Vrie-C (2e-E) `t Steenenkruis-F (2e-F) 10:14 10:14
Do., 09.01.2020 20:00 Oud Spaans-D (2e-G) D`r Belg-E (2e-B) 14:10 14:10
Do., 09.01.2020 20:00 Trefpunt-B (2e-B) The Royal Pub-C (2e-B) 12:12 12:12
Vr., 10.01.2020 20:00 Het Kroegje Heerlen-C (2e-A) De Koempels-B (2e-B) 6:18 6:18
Vr., 10.01.2020 20:00 Kroegje-B (2e-G) Rolduc-A (2e-D) 12:12 12:12
Vr., 10.01.2020 20:00 Wetzels-C (2e-H) Candlelight-A (2e-C) 12:12 12:12
5. Ronde
Di., 11.02.2020 20:00 Brunssum Noord-B (2e-D) De Koempels-B (2e-B) _:_ _:_
Di., 11.02.2020 20:00 de Kroeg-B (2e-D) Vrijlot _:_ _:_
Di., 11.02.2020 20:00 Slek-B (2e-G) de Lounge-A (2e-G) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 de Reunie-B (2e-G) Candlelight-A (2e-C) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 Dierks-B (2e-C) `t Steenenkruis-F (2e-F) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 Guusje-C (2e-C) Kroegje-B (2e-G) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 Schaesbergerveld-C (2e-F) Brunssum Noord-A (2e-F) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 t Centrum-A (2e-G) Oud Spaans-D (2e-G) _:_ _:_
Wo., 12.02.2020 20:00 `t Raodhoes-A (2e-H) `t Steenenkruis-E (2e-B) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 Kroegje-A (2e-H) De Ouwe Mert-A (2e-F) _:_ _:_
Do., 13.02.2020 20:00 Trefpunt-B (2e-B) `t Lauradorp-B (2e-D) _:_ _:_
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief