Speler > Loos , Bryan |
---|
Loos , Bryan |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Apollo |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9821 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Apollo-G | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
Apollo-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Apollo-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-A (SL) | Beker `t Patronaat |
Apollo-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Apollo-B | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Apollo-D | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
Apollo-E | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-F | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Apollo-A | Perfect Preventie league A |
Apollo-C | Perfect Preventie league A |
Apollo-B | Perfect Preventie league B |
Apollo-D | 1e League C |
Apollo-G | 1e League D |
Apollo-E | 2e League A |
Apollo-F | 2e League F |
2020-2021 | |
Apollo-A | Perfect Brandpreventie SL |
Apollo-B | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
Apollo-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
Apollo-D | 1e League D, Jack Wolter Beker |
Apollo-E | 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Apollo-F | 2e League D, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Apollo-A | Perfect Brandpreventie SL |
Apollo-B | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
Apollo-E | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
Apollo-C | 1e League A |
Apollo-D | 1e League D |
Apollo-F | 2e League F |
Apollo-A (SL) | Jack Wolter Beker |
Apollo-B (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
Apollo-C (1e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Apollo-E (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
Apollo-F (2e-F) | Jack Wolter Beker |
Apollo-D (1e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Winst |
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Winst |
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Winst |
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Winst |
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Jones, Gareth
De Sport-D |
Winst |
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Owen, Tony
De Sport-D |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Griek, Peter
Joe`s Place-A |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Beumers, Romy
Utopia-B |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Winst |
17.04.2024 2e League D 16. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Hondong , Jo
de Reunie-E |
Winst |
17.04.2024 2e League D 16. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Overmars, Gerard
de Reunie-E |
Winst |
17.04.2024 2e League D 16. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
04.04.2024 2e League B 15. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
04.04.2024 2e League B 15. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
04.04.2024 2e League B 15. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
28.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Verlies |
28.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Gielis, Chris
Dingus-B |
Winst |
28.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Heldens, Roland
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
14.03.2024 2e League D 12. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League D 12. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Spelen met, Optie
de Kroeg-B |
Winst |
14.03.2024 2e League D 12. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Winst |
13.03.2024 P league B 14. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-B |
Staal, Richard
Oud Spaans-A |
Verlies |
13.03.2024 P league B 14. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-B |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Winst |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Winst |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Winst |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Heuts, Guido
`t Lauradorp-C |
Winst |
06.03.2024 P league B 13. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-B |
Widdershoven , Harrie
Bie Alois-A |
Winst |
06.03.2024 P league B 13. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-B |
Krijntjes , Jack
Bie Alois-A |
Winst |
25.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
25.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Marcic, Angelo
Berg en Dal-B |
Winst |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Winst |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Swinkels, S
Oud Molenberg-C |
Verlies |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Verlies |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Kleinen, Udo
`t Steenenkruis-D |
Winst |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Winst |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Winst |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Beumers, Romy
Utopia-B |
Winst |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verlies |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Gortzen, Huub
Utopia-B |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
30.10.2023 P league B 5. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-B |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Winst |
30.10.2023 P league B 5. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-B |
Tseleppis, J
Oud Spaans-A |
Winst |
26.10.2023 2e League B 4. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Heuts, Guido
`t Lauradorp-C |
Winst |
26.10.2023 2e League B 4. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Verlies |
26.10.2023 2e League B 4. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Hoekstra, Johan
De Koetsch-A |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Jansen, Marcel
De Koetsch-A |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Sangen, Aram
De Koetsch-A |
Verlies |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Winst |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Winst |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Janssens, Kevin
de Kroeg-B |
Winst |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-C |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Verlies |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-C |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winst |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-C |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Verlies |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Jurgens , Armand
de Residentie-A (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A (2e) |
Winst |
27.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Hendriks, F
`t Steenenkruis-D |
Winst |
27.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Hinskens, Peter
`t Steenenkruis-D |
Winst |
27.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Winst |
13.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Winst |
13.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
13.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Winst |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-E |
Leeuwenhage, Lies
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-E |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-E |
Damrow, Peter
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Brouwer, Patrick
Heksenberg-A |
Winst |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Pappers, Jan
Heksenberg-A |
Winst |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Winst |
10.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-D |
Winst |
10.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Paulissen, Rob
Oud Spaans-D |
Winst |
10.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Severens, Guus
Oud Spaans-D |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Verlies |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Zibret , M.
De Sport-B |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Hendriks, W.
De Sport-B |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Maassen , M.
De Sport-B |
Winst |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Winst |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |