Speler > Leistra, Raimond |
---|
Leistra, Raimond |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
D`r Sjtee Uul |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 7134 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 84 | 89 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
2e NBBR RANKING | DE SJLOES | 2e NBBR RANKING | Ma., 09.10.2023 | 97 | 70 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D`r Sjtee Uul-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A (1e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-B (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-C (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-D (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-C | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League F |
2020-2021 | |
Lucky One-A | 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Lucky One-A | 2e League B |
Lucky One-B | 2e League E |
Lucky One-A (2e-B) | Jack Wolter Beker |
Lucky One-B (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Weber, Danny
Carboon-A |
Winst |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Gils van, Leon
Carboon-A |
Winst |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Muys, Danielle
Carboon-A |
Winst |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-D |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C |
Winst |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-D |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C |
Winst |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-D |
Baar, Henk
D`r Toeëre-C |
Verlies |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Verlies |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Verlies |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verlies |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Winst |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Voncken, Dave
Apollo-G |
Winst |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Mies , A.
Apollo-G |
Winst |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Lempers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-D |
Spelen met, Optie
de Varenbeuk-A |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-D |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Winst |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-D |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Velden v/d, John
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Mochel, Jan
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Fuhren, Cindy
Oud Genhei-A |
Verlies |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Keller , Jens
Oud Genhei-A |
Winst |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Winst |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Jongmans, Roger
Rumpener Beemden-B (1e) |
Verlies |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-B (1e) |
Verlies |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B (1e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Winst |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Lopes, Pedro
De Sport-D |
Verlies |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Parry, Daniel
De Sport-D |
Winst |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Verlies |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Winst |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-C |
Winst |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Hoogeveen, Denise
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Vanmeiren, Kevin
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-C (2e) |
Winst |
26.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Verlies |
26.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Bisschops, Patricia
Oud Molenberg-D |
Winst |
26.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Bink, Mitchell
Oud Molenberg-D |
Verlies |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Reintjens, Peike
d`r Sjutt-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Cortjeans, Marco
d`r Sjutt-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Holtus, Daphne
d`r Sjutt-C |
Verlies |
04.04.2023 2e League E 17. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Sijstermans, Maikel
`t Eikske-D |
Winst |
04.04.2023 2e League E 17. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Noijen, Frank
`t Eikske-D |
Winst |
04.04.2023 2e League E 17. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Winst |
30.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Winst |
30.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Winst |
30.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
16.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Dizy, Astrid
de Reunie-E |
Winst |
16.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
16.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Overmars, Karin
de Reunie-E |
Winst |
10.03.2023 2e League E 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
10.03.2023 2e League E 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
10.03.2023 2e League E 15. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Moerkerk, Jolanda
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
09.02.2023 2e League E 14. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Winst |
09.02.2023 2e League E 14. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Winst |
09.02.2023 2e League E 14. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Winst |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Vluggen, J0hn
Paddock-A |
Verlies |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Schlenter, Kenneth
Paddock-A |
Verlies |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Beenen, Albert
Paddock-A |
Verlies |
27.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
27.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
27.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Winst |
19.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Verlies |
19.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Korber, John
Wilhelmina-C |
Verlies |
19.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Franssen, Paul
Wilhelmina-C |
Winst |
12.01.2023 2e League E 10. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Bisschops, Patricia
Oud Molenberg-D |
Winst |
12.01.2023 2e League E 10. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Sambo , Zsamir
Oud Molenberg-D |
Verlies |
12.01.2023 2e League E 10. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Winst |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Winst |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Soerland van, Tom
Apollo-E |
Winst |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Scheffer, Levi
Apollo-E |
Winst |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Mies , A.
Apollo-E |
Verlies |
08.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Verlies |
08.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Raaymakers, Martin
d`r Sjutt-C |
Winst |
08.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-C |
Winst |
29.11.2022 2e League E 7. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Verlies |
29.11.2022 2e League E 7. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
29.11.2022 2e League E 7. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
24.11.2022 2e League E 6. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Verlies |
24.11.2022 2e League E 6. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-D |
Verlies |
24.11.2022 2e League E 6. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Noijen, Frank
`t Eikske-D |
Winst |
16.11.2022 2e League E 5. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Dizy, Astrid
de Reunie-E |
Winst |
16.11.2022 2e League E 5. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
16.11.2022 2e League E 5. Speeldag |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Overmars, Karin
de Reunie-E |
Winst |