Speler > Klein, Marco |
---|
Klein, Marco |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Wilhelmina |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11991 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Wilhelmina-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
Wilhelmina-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
Wilhelmina-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
Wilhelmina-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Wilhelmina-B (2e) | Beker `t Patronaat |
Wilhelmina-C (2e) | Beker `t Patronaat |
Wilhelmina-D (2e) | Beker `t Patronaat |
Wilhelmina-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Wilhelmina-A | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Wilhelmina-B | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Wilhelmina-C | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Wilhelmina-A | 2e League A |
2020-2021 | |
Wilhelmina-A | 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Winst |
01.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Verlies |
01.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Verlies |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Verlies |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Baten, Jo
Brunssum Noord-B |
Winst |
29.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Winst |
29.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Waltmans, Valerie
Oud Molenberg-D |
Winst |
29.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
20.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Verlies |
20.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
20.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Creusen, Ed
`t Brandwapen-B |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Wiennekendonk , Bjorn
`t Brandwapen-B |
Verlies |
23.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
23.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
23.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Wolters, Hans
`t Pumpje-D |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
29.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
29.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Winst |
29.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Winst |
21.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
21.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
21.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-B |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Ras, Chadley
de Reunie-C |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
List, Roy
de Reunie-C |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Verlies |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Verlies |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Verlies |
01.11.2023 2e League C 5. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Waltmans, Valerie
Oud Molenberg-D |
Winst |
01.11.2023 2e League C 5. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Winst |
01.11.2023 2e League C 5. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Hondong , Jo
de Reunie-E |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Gulikers, Paul
de Reunie-E |
Winst |
04.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Winst |
04.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Winst |
04.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Winst |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-E |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
17.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
17.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Spelen met, Optie
De Sport-H |
Winst |
17.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Radcliffe, John
De Sport-H |
Winst |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Verlies |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Verlies |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Schreuder, Peter
Paddock-A |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Essers, Jo
Paddock-A |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Schlenter, Kenneth
Paddock-A |
Verlies |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Soerland van, Tom
Apollo-F |
Winst |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Hanssen, Rick
Apollo-F |
Verlies |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Kremers, Dwayne
Apollo-F |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Vluggen, J0hn
Paddock-B |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Winst |
15.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Winst |
15.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Nievelstein, John
Heksenberg-A |
Verlies |
15.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Brouwer, Patrick
Heksenberg-A |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Winst |
07.02.2023 2e League B 14. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-A |
Gerekens , Werner
In de Vrie-B |
Verlies |
07.02.2023 2e League B 14. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-A |
Kessel, P.
In de Vrie-B |
Winst |
07.02.2023 2e League B 14. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-A |
Roberts , Dave
In de Vrie-B |
Verlies |
01.02.2023 2e League C 13. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
01.02.2023 2e League C 13. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Snellen, Theo
`t Eikske-C |
Verlies |
01.02.2023 2e League C 13. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Winst |
18.01.2023 2e League B 11. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-A |
Veldhuizen, Jorrit
Edelweiss-A |
Verlies |
18.01.2023 2e League B 11. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-A |
America, Roger
Edelweiss-A |
Verlies |
18.01.2023 2e League B 11. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-A |
Janssen , Harry
Edelweiss-A |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Verlies |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Winst |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Kubicsek, Martin
De Sport-H |
Winst |
07.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-C |
Verlies |
07.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
07.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Soerland van, Tom
Apollo-F |
Verlies |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Winst |
23.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Winst |