Speler > Elsbergen , Sjef |
---|
Elsbergen , Sjef |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Brandwapen |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 7394 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Brandwapen-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Brandwapen-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-C (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Brandwapen-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-B | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-C | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
`t Brandwapen-A | 1e League A |
`t Brandwapen-B | 1e League D |
`t Brandwapen-C | 2e League A |
2020-2021 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-C | 2e League C, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B |
`t Brandwapen-B | 1e League C |
`t Brandwapen-C | 2e League C |
`t Brandwapen-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Brandwapen-C (2e-C) | Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-B (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-D |
Verlies |
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Herwegh, Chris
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kleinen, Udo
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Winst |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vijgen, Loes
Apollo-E |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Frederiks, Sjef
Apollo-E |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Starmans , Math
Apollo-E |
Winst |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Jong de, A
Heksenberg-D |
Winst |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vermeer, Albert
Heksenberg-D |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Oomen, Marian
Heksenberg-D |
Verlies |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kersten, Richard
D`r Toeëre-C |
Winst |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Baar, Henk
D`r Toeëre-C |
Winst |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Slangen, Bob
D`r Toeëre-C |
Verlies |
21.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Haaft ten, Kim
De Sport-E |
Verlies |
21.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Winst |
21.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Hellebrand, Luc
De Sport-E |
Verlies |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Babb, Michel
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Herwegh, Chris
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Godehardt, Sandra
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
22.11.2023 2e League A 7. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
22.11.2023 2e League A 7. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-D |
Winst |
22.11.2023 2e League A 7. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kleinen, Udo
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Winst |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Verlies |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Verlies |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Frederiks, Sjef
Apollo-E |
Winst |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Starmans , Math
Apollo-E |
Winst |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vijgen, Loes
Apollo-E |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vermeer, Albert
Heksenberg-D |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Jong de, Patricia
Heksenberg-D |
Winst |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Oomen, Marian
Heksenberg-D |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-C |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kunz, Ben
d`r Sjutt-C |
Verlies |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C |
Verlies |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Baar, Henk
D`r Toeëre-C |
Verlies |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kersten, Richard
D`r Toeëre-C |
Winst |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Smit, John
de Reunie-D |
Verlies |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Heijnen, John
de Reunie-D |
Verlies |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Smit, Wesley
de Reunie-D |
Verlies |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Haaft ten, Kim
De Sport-E |
Verlies |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kneip, Nicole
De Sport-E |
Winst |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Hellebrand, Luc
De Sport-E |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C (2e) |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C (2e) |
Heldens, Roland
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C (2e) |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Verlies |
07.06.2023 2e League B 22. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Ojana, Michael
`t Eikske-F |
Verlies |
07.06.2023 2e League B 22. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vermeer, Albert
`t Eikske-F |
Winst |
07.06.2023 2e League B 22. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Fleuren, Tim
`t Eikske-F |
Verlies |
24.05.2023 2e League B 21. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Haaft ten, Kim
De Sport-E |
Winst |
24.05.2023 2e League B 21. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Coffie, Jelano
De Sport-E |
Verlies |
24.05.2023 2e League B 21. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Schellekens, Mika
De Sport-E |
Verlies |
17.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Verlies |
17.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Verlies |
17.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
18.04.2023 2e League B 19. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Roumans, Gino
Edelweiss-A |
Winst |
18.04.2023 2e League B 19. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Caenen, jeffrey
Edelweiss-A |
Winst |
18.04.2023 2e League B 19. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Veldhuizen, Jorrit
Edelweiss-A |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vermeer, Albert
`t Eikske-F |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Eijden van, Henk
`t Eikske-F |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kole, Martin
`t Eikske-F |
Verlies |
29.03.2023 2e League B 18. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Heitlager, Michel
D`r Toeëre-C |
Verlies |
29.03.2023 2e League B 18. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Hermans, Jordy
D`r Toeëre-C |
Verlies |
29.03.2023 2e League B 18. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kiepkowski, Jordy
D`r Toeëre-C |
Verlies |
22.03.2023 2e League B 17. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Roeks , Bart
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
22.03.2023 2e League B 17. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Joosten, Max
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
22.03.2023 2e League B 17. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Vaessen , Martijn
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
15.03.2023 2e League B 16. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Verlies |
15.03.2023 2e League B 16. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Lempers , R
Oud Molenberg-C |
Winst |
15.03.2023 2e League B 16. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Verlies |
08.03.2023 2e League B 15. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-D |
Winst |
08.03.2023 2e League B 15. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Hendriks, F
`t Steenenkruis-D |
Winst |
08.03.2023 2e League B 15. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Rutten, Twan
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Scheffer, Levi
Apollo-E |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Brendel, Lars
Apollo-E |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Loos , Bryan
Apollo-E |
Winst |
01.02.2023 2e League B 13. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Bosten , Rick
Wilhelmina-A |
Verlies |
01.02.2023 2e League B 13. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Dortants, John
Wilhelmina-A |
Winst |
01.02.2023 2e League B 13. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kuklinsky, Raymond
Wilhelmina-A |
Winst |
24.01.2023 2e League B 12. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Gerekens , Werner
In de Vrie-B |
Verlies |
24.01.2023 2e League B 12. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Kessel, P.
In de Vrie-B |
Verlies |
24.01.2023 2e League B 12. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Roberts , Dave
In de Vrie-B |
Verlies |
18.01.2023 2e League B 11. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Fleuren, Tim
`t Eikske-F |
Verlies |
18.01.2023 2e League B 11. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Eijden van, Henk
`t Eikske-F |
Verlies |
18.01.2023 2e League B 11. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-F |
Verlies |
11.01.2023 2e League B 10. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Coffie, Jelano
De Sport-E |
Verlies |
11.01.2023 2e League B 10. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Schellekens, Mika
De Sport-E |
Winst |
11.01.2023 2e League B 10. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Durinck, Ilona
De Sport-E |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Haaft ten, Kim
De Sport-E |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Coffie, Jelano
De Sport-E |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Schellekens, Mika
De Sport-E |
Verlies |
14.12.2022 2e League B 9. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
14.12.2022 2e League B 9. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Verlies |
14.12.2022 2e League B 9. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Verlies |
07.12.2022 2e League B 8. Speeldag |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Collaris, Luc
Edelweiss-A |
Verlies |