Speler > Mies , A. |
---|
Mies , A. |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Apollo |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 8002 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Apollo-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-G | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
Apollo-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Apollo-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-A (SL) | Beker `t Patronaat |
Apollo-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Apollo-B | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Apollo-D | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-F | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
Apollo-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-E | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Apollo-A | Perfect Preventie league A |
Apollo-C | Perfect Preventie league A |
Apollo-B | Perfect Preventie league B |
Apollo-D | 1e League C |
Apollo-G | 1e League D |
Apollo-E | 2e League A |
Apollo-F | 2e League F |
2020-2021 | |
Apollo-A | Perfect Brandpreventie SL |
Apollo-B | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
Apollo-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
Apollo-D | 1e League D, Jack Wolter Beker |
Apollo-E | 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Apollo-F | 2e League D, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Apollo-A | Perfect Brandpreventie SL |
Apollo-B | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
Apollo-E | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
Apollo-C | 1e League A |
Apollo-D | 1e League D |
Apollo-F | 2e League F |
Apollo-A (SL) | Jack Wolter Beker |
Apollo-C (1e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Apollo-E (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
Apollo-F (2e-F) | Jack Wolter Beker |
Apollo-B (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
Apollo-D (1e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Radcliffe, John
De Sport-D |
Winst |
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Verlies |
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Jones, Gareth
De Sport-D |
Verlies |
17.04.2024 2e League D 16. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Overmars, Gerard
de Reunie-E |
Winst |
17.04.2024 2e League D 16. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
17.04.2024 2e League D 16. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Widlak, Marc
de Reunie-E |
Verlies |
28.03.2024 2e League B 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-F |
Reijerman, Guido
De Koetsch-A |
Winst |
28.03.2024 2e League B 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-F |
Sangen, Aram
De Koetsch-A |
Verlies |
28.03.2024 2e League B 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-F |
Hoekstra, Johan
De Koetsch-A |
Verlies |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Konsten, Patrick
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
21.03.2024 2e League D 15. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
14.03.2024 2e League D 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Spelen met, Optie
de Kroeg-B |
Winst |
14.03.2024 2e League D 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Verlies |
14.03.2024 2e League D 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Janssens, Kevin
de Kroeg-B |
Verlies |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Palmen, Cindy
Wilhelmina-D |
Verlies |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Verlies |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D |
Winst |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Winkelmolen, Jo
De Sjoester-B |
Verlies |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Lempers , R
Oud Molenberg-C |
Winst |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Verlies |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Swinkels, S
Oud Molenberg-C |
Winst |
10.01.2024 2e League D 9. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Verlies |
10.01.2024 2e League D 9. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Radcliffe, John
De Sport-D |
Verlies |
10.01.2024 2e League D 9. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Owen, Tony
De Sport-D |
Verlies |
22.11.2023 2e League D 7. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Overmars, Karin
de Reunie-E |
Winst |
22.11.2023 2e League D 7. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Hondong , Jo
de Reunie-E |
Winst |
22.11.2023 2e League D 7. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Konsten, Patrick
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
30.10.2023 2e League D 5. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Verlies |
30.10.2023 2e League D 5. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D |
Winst |
30.10.2023 2e League D 5. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Bemelen, Ilona
Wilhelmina-D |
Winst |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Mies , A.
Apollo-G |
Jones, Gareth
De Sport-E |
Verlies |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Mies , A.
Apollo-G |
Lootes, Dion
De Sport-E |
Verlies |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Mies , A.
Apollo-G |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Verlies |
25.10.2023 2e League D 4. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Winkelmolen, Jo
De Sjoester-B |
Verlies |
25.10.2023 2e League D 4. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
25.10.2023 2e League D 4. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Verlies |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Janssens, Kevin
de Kroeg-B |
Verlies |
11.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Peters, Jimmy
de Kroeg-B |
Verlies |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Verlies |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Swinkels, S
Oud Molenberg-C |
Verlies |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Verlies |
25.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-B |
Verlies |
25.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Merx, Guido
d`r Sjutt-B |
Verlies |
25.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-G |
Senden, Paul
d`r Sjutt-B |
Verlies |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mies , A.
Apollo-G |
Owen, Tony
De Sport-D (2e) |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mies , A.
Apollo-G |
Jones, Gareth
De Sport-D (2e) |
Verlies |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mies , A.
Apollo-G |
Lootes, Dion
De Sport-D (2e) |
Verlies |
05.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Eijden van, Henk
`t Eikske-D |
Verlies |
05.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-D |
Verlies |
05.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Sijstermans, Maikel
`t Eikske-D |
Verlies |
22.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Verlies |
22.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Diependaal, Jamie
Dormans-A |
Verlies |
22.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Winst |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Damrow, Peter
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Leeuwenhage, Lies
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-C |
Winst |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Verlies |
27.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
27.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Saals, Raoul
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
27.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Berkers, Theo
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
20.03.2023 2e League E 17. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
20.03.2023 2e League E 17. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
20.03.2023 2e League E 17. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
14.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Bosch van den, Bert
Paddock-A |
Verlies |
14.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Essers, Jo
Paddock-A |
Verlies |
14.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Koerts, Jur
Paddock-A |
Verlies |
06.03.2023 2e League E 15. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
06.03.2023 2e League E 15. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
06.03.2023 2e League E 15. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Verlies |
08.02.2023 2e League E 14. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Overmars, Karin
de Reunie-E |
Verlies |
08.02.2023 2e League E 14. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
08.02.2023 2e League E 14. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Stans, Peter
de Reunie-E |
Verlies |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Reintjens, Peike
d`r Sjutt-C |
Verlies |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Raaymakers, Martin
d`r Sjutt-C |
Verlies |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Cortjeans, Marco
d`r Sjutt-C |
Verlies |
23.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Bink, Mitchell
Oud Molenberg-D |
Verlies |
23.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Bisschops, Patricia
Oud Molenberg-D |
Winst |
23.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Sambo , Zsamir
Oud Molenberg-D |
Verlies |
17.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Oomen, Marian
`t Eikske-D |
Verlies |
17.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Sijstermans, Maikel
`t Eikske-D |
Verlies |
17.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Winst |
13.01.2023 2e League E 10. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Verlies |
13.01.2023 2e League E 10. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Winst |
13.01.2023 2e League E 10. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Winst |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Mies , A.
Apollo-E |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Mies , A.
Apollo-E |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Mies , A.
Apollo-E |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Verlies |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
05.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Mies , A.
Apollo-E |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Verlies |