Speler > Mast, Remco |
---|
Mast, Remco |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
de Sjloes |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9951 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 29 | 94 |
NBBR RANKING 1e & 2e league | 1 | 20 |
2022-2023 | ||
NBBR Ranking | 37 | 99 |
NBBR Ranking 1e & 2e league | 8 | 61 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
6e NBBR RANKING | DE KROEG | 6e NBBR RANKING & DAMES | Za., 04.05.2024 | 13 | 37 |
6e NBBR RANKING 1e & 2e League | DE SPORT | 6e NBBR 1e & 2e League De Sport | Za., 11.05.2024 | 2 | 9 |
5e NBBR RANKING | OUD SPAANS | 5e NBBR RANKING & DAMES | Za., 13.04.2024 | 13 | 40 |
5e NBBR RANKING 1e & 2e League | OUD SPAANS | 5e NBBR 1e & 2e League Oud Spaans | Za., 20.04.2024 | 2 | 7 |
4e NBBR RANKING 1e & 2e League | D`r SJTEE UUL | 4e NBBR RANKING 1e & 2e League | Za., 09.03.2024 | 7 | 10 |
3e NBBR RANKING | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING & DAMES | Za., 11.11.2023 | 17 | 43 |
3e NBBR RANKING 1e & 2e League | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING 1e & 2e League | Za., 18.11.2023 | 1 | 8 |
2e NBBR RANKING 1e & 2e League | DE SJLOES | 1e & 2e league | Ma., 18.09.2023 | 7 | 12 |
1e NBBR RANKING | DE SPORT | 1e NBBR 2023-2024 | Zo., 24.09.2023 | 97 | 60 |
1e NBBR RANKING 1e & 2e LEAGUE | DE KROEG HEERLEN | 1e NBBR KROEG HEERLEN 1e & 2e League | Za., 23.09.2023 | 4 | 17 |
2022-2023 | |||||
6e NBBR | De Kroeg | 1e & 2e league | Ma., 03.07.2023 | 9 | 16 |
6e NBBR | De Kroeg | Open | Di., 04.07.2023 | 17 | 52 |
5e NBBR | De Sjloes | 1e & 2e league | Za., 13.05.2023 | 2 | 9 |
5e NBBR | De Sjloes | Open | Zo., 14.05.2023 | 13 | 59 |
4e NBBR | De Toeere | 1e & 2e league | Za., 01.04.2023 | 1 | 15 |
4e NBBR | De Toeere | Open | Zo., 02.04.2023 | 13 | 64 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
de Sjloes-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
de Sjloes-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
de Sjloes-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League A, Beker `t Patronaat 1e league |
de Sjloes-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
de Sjloes-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League E, Beker `t Patronaat 2e league |
de Sjloes-A (SL) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-B (SL) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-C (PL) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-D (1e) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-E (1e) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-F (2e) | Beker `t Patronaat |
de Sjloes-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
2022-2023 | |
de Sjloes-B | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
de Sjloes-C | P league A, Beker `t Patronaat |
de Sjloes-F | 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
de Sjloes-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
de Sjloes-E | 1e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
de Sjloes-B | Perfect Preventie league A |
de Sjloes-A | Perfect Preventie league B |
de Sjloes-C | Perfect Preventie league B |
de Sjloes-D | 1e League B |
de Sjloes-G | 1e League D |
de Sjloes-F | 2e League C |
2020-2021 | |
de Sjloes-A | Perfect Brandpreventie SL |
de Sjloes-B | Perfect Brandpreventie SL |
de Sjloes-D | 1e League A |
de Sjloes-E | 2e League A |
de Sjloes-C | 1e League C, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
de Sjloes-A | Perfect Brandpreventie SL |
de Sjloes-B | Perfect Brandpreventie SL |
de Sjloes-D | 1e League A |
de Sjloes-C | 1e League D |
de Sjloes-E | 2e League G |
de Sjloes-F | 2e League H |
de Sjloes-A (SL) | Jack Wolter Beker |
de Sjloes-B (SL) | Jack Wolter Beker |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Verlies |
01.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Heber, Johan
D`n Aezel-B |
Verlies |
01.05.2024 2e League E 18. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Jägers, Otto
D`n Aezel-B |
Winst |
24.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Welling, Marianne
Het Centrum-A |
Winst |
24.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Moonen, Norbert
Het Centrum-A |
Winst |
24.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Slagter, Arnold
Het Centrum-A |
Winst |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Bos , Peter
Oud Spaans-F |
Verlies |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Vaessen, Ad
Oud Spaans-F |
Verlies |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Bugera, B
Oud Spaans-F |
Winst |
22.03.2024 1e League D 15. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Moerkerk, Jolanda
Rumpener Beemden-B |
Winst |
22.03.2024 1e League D 15. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Berkers, Theo
Rumpener Beemden-B |
Winst |
22.03.2024 1e League D 15. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
21.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Kamp op Den, Patrick
De Sjoester-A |
Winst |
21.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
21.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Wolbertus, Harry
De Sjoester-A |
Winst |
14.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Ras, Chadley
de Reunie-C |
Winst |
14.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
List, Roy
de Reunie-C |
Verlies |
14.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Winst |
06.03.2024 2e League E 13. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Janssen, Dave
Spech-A |
Winst |
06.03.2024 2e League E 13. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Wilting, Roland
Spech-A |
Verlies |
06.03.2024 2e League E 13. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Nijsten, Pascal
Spech-A |
Verlies |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Verlies |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Winst |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Beenen, Albert
Galouppe-B |
Winst |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
21.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Jonker, Herman
De Sjoester-B |
Winst |
24.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Timmermans, Diego
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
24.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Bongartz, M
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
24.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Odrossley, Randy
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
16.01.2024 2e League E 10. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Herten van, Herbert
de Gebroken Keu-C |
Winst |
16.01.2024 2e League E 10. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Troquet, Peter
de Gebroken Keu-C |
Winst |
16.01.2024 2e League E 10. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Jejanan, Ton
de Gebroken Keu-C |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
07.12.2023 1e League D 9. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Timmermans, math
In de Vrie-B |
Winst |
07.12.2023 1e League D 9. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Schlösser , Yves
In de Vrie-B |
Winst |
07.12.2023 1e League D 9. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-B |
Winst |
06.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Winst |
06.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Heber, Johan
D`n Aezel-B |
Verlies |
06.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Jägers, Otto
D`n Aezel-B |
Verlies |
29.11.2023 1e League D 8. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
29.11.2023 1e League D 8. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
29.11.2023 1e League D 8. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
28.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Slagter, Arnold
Het Centrum-A |
Winst |
28.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Franssen, Roger
Het Centrum-A |
Winst |
28.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Agostinho, Miton
Het Centrum-A |
Verlies |
22.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Bugera, B
Oud Spaans-F |
Winst |
22.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Colson, Trudy
Oud Spaans-F |
Winst |
22.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Klink, john
Oud Spaans-F |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B (1e) |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B (1e) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Oosting, John
`t Steenenkruis-B (1e) |
Winst |
09.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Winst |
09.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
09.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Winst |
08.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Winst |
08.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B |
Winst |
08.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Saals, Raoul
Rumpener Beemden-B |
Winst |
01.11.2023 2e League E 5. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Ras, Chadley
de Reunie-C |
Winst |
01.11.2023 2e League E 5. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Martin, Armando
de Reunie-C |
Winst |
01.11.2023 2e League E 5. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Winst |
25.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Janssen, Dave
Spech-A |
Winst |
25.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Goessens, Mike
Spech-A |
Winst |
25.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Scaf, Henry
Spech-A |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Vencken, Robert
de Sjloes-D (1e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Kosterman, Kelly
de Sjloes-D (1e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Haar v.d, Eva
de Sjloes-D (1e) |
Winst |
11.10.2023 2e League E 3. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Schlenter, Kenneth
Galouppe-B |
Winst |
11.10.2023 2e League E 3. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Vluggen, J0hn
Galouppe-B |
Winst |
11.10.2023 2e League E 3. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Essers, Jo
Galouppe-B |
Winst |
05.10.2023 2e League E 2. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Kuipers, Alex
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
05.10.2023 2e League E 2. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Timmermans, Diego
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
05.10.2023 2e League E 2. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Odrossley, Randy
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
27.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Haest, Aries
de Gebroken Keu-C |
Winst |
27.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Troquet, Peter
de Gebroken Keu-C |
Winst |
27.09.2023 2e League E 1. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Heus de, Hennes
de Gebroken Keu-C |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Verlies |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Heuts, Guido
`t Lauradorp-C |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mast, Remco
de Sjloes-F (2e) |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Winst |
07.06.2023 2e League D 22. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Jonker, Herman
De Sjoester-B |
Winst |
07.06.2023 2e League D 22. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Verlies |
07.06.2023 2e League D 22. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Dohmen, Andre
De Sjoester-B |
Verlies |
24.05.2023 2e League D 21. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Bokken , Wil
Bie Alois-B |
Winst |
24.05.2023 2e League D 21. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Geelen , W.
Bie Alois-B |
Winst |
24.05.2023 2e League D 21. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Dohmen , Jean
Bie Alois-B |
Verlies |
19.05.2023 2e League D 20. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Martens, Frans
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
19.05.2023 2e League D 20. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Wilms, Jean Pierre
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
19.05.2023 2e League D 20. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Martens, Ritchie
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
14.05.2023 5e NBBR 6. Ronde Hoofdronde |
Mast, Remco | Wroniewicz, Patrik | Verlies |
14.05.2023 5e NBBR 4. Ronde Hoofdronde |
Mast, Remco | Jungblut, Matt | Winst |
14.05.2023 5e NBBR 3. Ronde Hoofdronde |
Mast, Remco | Eulink, Jessica | Winst |
14.05.2023 5e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Mast, Remco | Hermans , Math | Verlies |
19.04.2023 2e League D 19. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Smit, Michael
de Reunie-D |
Winst |
19.04.2023 2e League D 19. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Moederschein, Roland
de Reunie-D |
Verlies |
19.04.2023 2e League D 19. Speeldag |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Vissers, John
de Reunie-D |
Winst |