Plaatsen > café 't Steenenkruis (Lauradorp-Koempels   < Terug   Volgende >

café 't Steenenkruis (Lauradorp-Koempels

Informatie
Anschrift: Maastrichterlaan 2, 6374 VR Landgraaf-045-5310750
Status: Huidige plaats
Beschrijving: Ma gesloten
Steenenkruis teamcap:
A team: Dennis Czerw 06-30076204
B team: Jan Kroezen
C team: John Oosting 06-40872821
D team: Martin beckers 06-47585903
E team: Jan Jansen 06-22471848
Koempels teamcap:
A team: Leon Moonen 06-50593455
B team: Mirjam v/d Heijden 06-19630562
Lauradorp teamcap:
A team: jack Brinkhoff 06-25330904
B team: Peggy v/d Boorn 06-22325475
 
Huidige thuis teams
Team Type tafel Competites
Dinsdag
`t Lauradorp-A 8-Ball P league A, Beker `t Patronaat
`t Lauradorp-B 8-Ball 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league
`t Steenenkruis-C 8-Ball 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league
Woensdag
`t Steenenkruis-B 8-Ball 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league
`t Steenenkruis-D 8-Ball 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league
Donderdag
de Koempels-A 8-Ball Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat
de Koempels-B 8-Ball 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league
`t Steenenkruis-E 8-Ball 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league
Vrijdag
`t Steenenkruis-A 8-Ball P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL
   
Wedstrijden van de komende twee maanden
Datum Thuis Gast Uitslag
Di., 31.01.2023 20:00
P league A (13. Speeldag)
`t Lauradorp-A `t Eikske-B _:_
Di., 31.01.2023 20:00
2e League C (13. Speeldag)
`t Lauradorp-B Apollo-F _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
1e League C (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Rumpener Beemden-A _:_
Wo., 01.02.2023 20:00
2e League B (13. Speeldag)
`t Steenenkruis-D In de Vrie-B _:_
Do., 02.02.2023 20:00
2e League A (13. Speeldag)
de Koempels-B Joe`s Place-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Caumerbron-A _:_
Di., 07.02.2023 20:00
1e League B (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-C `t Brandwapen-B _:_
Do., 09.02.2023 20:00
2e League A (14. Speeldag)
de Koempels-B Het Kroegje Heerlen-D _:_
Vr., 10.02.2023 20:00
P league A (14. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Gebroken keu-B _:_
Di., 14.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (3. Ronde)
`t Lauradorp-B Da Visitare-A _:_
Wo., 15.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 1e league (2. Ronde)
`t Steenenkruis-B `t Pumpje-B _:_
Wo., 15.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (3. Ronde)
`t Steenenkruis-D Brunssum Noord-B _:_
Do., 16.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (3. Ronde)
`t Steenenkruis-E de Koempels-B _:_
Vr., 17.02.2023 20:00
Beker `t Patronaat PL (1. Ronde)
`t Steenenkruis-A `t Eikske-B _:_
Di., 07.03.2023 20:00
2e League C (15. Speeldag)
`t Lauradorp-B Paddock-B _:_
Wo., 08.03.2023 20:00
1e League C (15. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Oud Spaans-A _:_
Wo., 08.03.2023 20:00
2e League B (15. Speeldag)
`t Steenenkruis-D `t Brandwapen-C _:_
Do., 09.03.2023 20:00
Perfect Preventie SL (15. Speeldag)
de Koempels-A de Gebroken Keu-A _:_
Do., 09.03.2023 20:00
2e League C (15. Speeldag)
`t Steenenkruis-E de Varenbeuk-C _:_
Di., 14.03.2023 20:00
P league A (16. Speeldag)
`t Lauradorp-A de Sjloes-C _:_
Di., 14.03.2023 20:00
2e League C (16. Speeldag)
`t Lauradorp-B `t Steenenkruis-E _:_
Di., 14.03.2023 20:00
1e League B (16. Speeldag)
`t Steenenkruis-C The Royal Pub-B _:_
Do., 16.03.2023 20:00
2e League A (16. Speeldag)
de Koempels-B Dierks-A _:_
Vr., 17.03.2023 20:00
P league A (16. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Bar-B _:_
Di., 21.03.2023 20:00
1e League B (17. Speeldag)
`t Steenenkruis-C Berg en Dal-A _:_
Wo., 22.03.2023 20:00
1e League C (17. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Het Kroegje Heerlen-A _:_
Wo., 22.03.2023 20:00
2e League B (17. Speeldag)
`t Steenenkruis-D Wilhelmina-A _:_
Do., 23.03.2023 20:00
Perfect Preventie SL (17. Speeldag)
de Koempels-A `t Pumpje-A _:_
Di., 28.03.2023 20:00
P league A (18. Speeldag)
`t Lauradorp-A `t Steenenkruis-A _:_
Do., 30.03.2023 20:00
Perfect Preventie SL (18. Speeldag)
de Koempels-A Apollo-A _:_
Do., 30.03.2023 20:00
2e League A (18. Speeldag)
de Koempels-B Carboon-A _:_
 
Begegnungen des vergangenen zwei Monate
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 27.01.2023 20:00
P league A (12. Speeldag)
`t Steenenkruis-A De Sport-B 6:18
Do., 26.01.2023 20:00
Perfect Preventie SL (12. Speeldag)
de Koempels-A de Sjloes-A 3:21
Do., 26.01.2023 20:00
2e League C (12. Speeldag)
`t Steenenkruis-E `t Pumpje-E 14:10
Di., 24.01.2023 20:00
1e League B (12. Speeldag)
`t Steenenkruis-C `t Pumpje-C 16:8
Vr., 20.01.2023 20:00
P league A (11. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Caumerbron-A 12:12
Do., 19.01.2023 20:00
2e League C (11. Speeldag)
`t Steenenkruis-E Wilhelmina-B 12:12
Wo., 18.01.2023 20:00
1e League C (11. Speeldag)
`t Steenenkruis-B Brunssum Noord-A 12:12
Wo., 18.01.2023 20:00
2e League B (11. Speeldag)
`t Steenenkruis-D De Sport-E 8:16
Di., 17.01.2023 20:00
1e League B (11. Speeldag)
`t Steenenkruis-C d`r Sjutt-B 16:8
Do., 12.01.2023 20:00
2e League A (10. Speeldag)
de Koempels-B Da Visitare-A 20:4
Di., 10.01.2023 20:00
P league A (10. Speeldag)
`t Lauradorp-A Apollo-B 6:18
Do., 22.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
`t Steenenkruis-E Carboon-A 24:0
Wo., 21.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
`t Steenenkruis-B De Sport-B 6:18
Wo., 21.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
`t Steenenkruis-D Paddock-B 12:12
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat 2e league (2. Ronde)
`t Lauradorp-B D`r Sjtee Uul-A 16:8
Di., 20.12.2022 20:00
Beker `t Patronaat (3. Ronde)
`t Steenenkruis-C de Caumerbron-A 10:14
Vr., 16.12.2022 20:00
P league A (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-A de Sjloes-C 18:6
Do., 15.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (9. Speeldag)
de Koempels-A De Sport-A 0:24
Wo., 14.12.2022 20:00
1e League C (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-B de Kroeg-A 10:14
Wo., 14.12.2022 20:00
2e League B (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-D Edelweiss-A 4:20
Di., 13.12.2022 20:00
2e League C (9. Speeldag)
`t Lauradorp-B `t Eikske-C 8:16
Di., 13.12.2022 20:00
1e League B (9. Speeldag)
`t Steenenkruis-C Bie Lowieke-A 20:4
Do., 08.12.2022 20:00
Perfect Preventie SL (8. Speeldag)
de Koempels-A D`r Toeëre-A 9:15
Do., 08.12.2022 20:00
2e League A (8. Speeldag)
de Koempels-B De Sport-D 10:14
Di., 06.12.2022 20:00
P league A (8. Speeldag)
`t Lauradorp-A Oud Spaans-G 6:18
Vr., 02.12.2022 20:00
P league A (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-A `t Lauradorp-A 6:18
Do., 01.12.2022 20:00
2e League C (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-E Heksenberg-A 10:14
Wo., 30.11.2022 20:00
1e League C (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-B De Burcht-A 14:10
Wo., 30.11.2022 20:00
2e League B (7. Speeldag)
`t Steenenkruis-D de Varenbeuk-A 12:12
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Postbuslocatie
Akerstraat-Noord 282
6431 HW HOENSBROEK

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief