Speler > Groeneveld, C |
---|
Groeneveld, C |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
D`r Sjtee Uul |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10752 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D`r Sjtee Uul-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A (1e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-B (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-C (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-D (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
D`r Sjtee Uul-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
D`r Sjtee Uul-C | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2020-2021 | |
de Kroeg-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
de Kroeg-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
de Kroeg-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
de Kroeg-B | 2e League D |
de Kroeg-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
de Kroeg-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 1e League B 18. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
01.05.2024 1e League B 18. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Winst |
01.05.2024 1e League B 18. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
25.04.2024 1e League B 17. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
25.04.2024 1e League B 17. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Verlies |
25.04.2024 1e League B 17. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Hinskens, Peter
Dierks-A |
Winst |
17.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Schaefer, Peter
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
17.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Baki , A
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
17.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
19.03.2024 1e League B 15. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
19.03.2024 1e League B 15. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Winst |
19.03.2024 1e League B 15. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-A |
Winst |
13.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Jaspers , M.
de Koempels-A |
Verlies |
13.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Peelen , Ron
de Koempels-A |
Winst |
13.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-A |
Winst |
07.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Peters, Leon
Apollo-D |
Winst |
07.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Verlies |
07.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Verlies |
28.02.2024 1e League B 12. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Verwoert , Ricardo
Berg en Dal-A |
Winst |
28.02.2024 1e League B 12. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-A |
Winst |
28.02.2024 1e League B 12. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Spelen met, Optie
Berg en Dal-A |
Verlies |
24.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Calant, Micha
Wilhelmina-A |
Winst |
24.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A |
Verlies |
24.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-A |
Winst |
18.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Winst |
18.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Paffen, Anja
`t Pumpje-B |
Winst |
18.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Beckers, Jens
`t Pumpje-B |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Verlies |
06.12.2023 1e League B 9. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Winst |
06.12.2023 1e League B 9. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
06.12.2023 1e League B 9. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-B |
Winst |
29.11.2023 1e League B 8. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Winst |
29.11.2023 1e League B 8. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Spelen met, Optie
Dierks-A |
Winst |
29.11.2023 1e League B 8. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
20.11.2023 1e League B 7. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Bonten , Pierre
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
20.11.2023 1e League B 7. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
20.11.2023 1e League B 7. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Baki , A
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A (1e) |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-A (1e) |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A (1e) |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A (1e) |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A (1e) |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A (1e) |
Winst |
08.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A |
Winst |
08.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Winst |
08.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-A |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A (1e) |
Baar, Henk
D`r Toeëre-C (2e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A (1e) |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C (2e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A (1e) |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C (2e) |
Verlies |
10.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-A |
Winst |
10.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Luurssen , Bart
Berg en Dal-A |
Verlies |
10.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Niesing, Hendrik
Berg en Dal-A |
Verlies |
27.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Paffen, Anja
`t Pumpje-B |
Verlies |
27.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Lechner, Christel
`t Pumpje-B |
Verlies |
27.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Kulkes, Ramon
De Burcht-A |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Dijcks, Sander
De Burcht-A |
Verlies |
07.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Meer van der, Rick
De Burcht-A |
Winst |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Claassen , Ton
de Kroeg-A |
Winst |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Winst |
26.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Seibert , Matthias
de Kroeg-A |
Winst |
20.04.2023 1e League C 17. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Winst |
20.04.2023 1e League C 17. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A |
Verlies |
20.04.2023 1e League C 17. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Verlies |
17.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Winst |
17.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
17.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Verlies |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
10.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Winst |
10.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
10.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
24.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
24.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A |
Verlies |
24.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
20.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Weideman, Collin
De Burcht-A |
Winst |
20.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Schoot v/d, Rob
De Burcht-A |
Winst |
20.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Meer van der, Rick
De Burcht-A |
Verlies |
04.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Wijngaarden v., Wil
Trefpunt-A (PL-B) |
Winst |
04.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Dirkx, Joey
Trefpunt-A (PL-B) |
Winst |
04.03.2020 Jack Wolter Beker PL 6. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Lamberts , Ger
Trefpunt-A (PL-B) |
Verlies |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Michiels, Pascal
The Royal Pub-A (SL) |
Verlies |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Kleef v., Arie
The Royal Pub-A (SL) |
Winst |
13.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Michiels, Wiel
The Royal Pub-A (SL) |
Verlies |
06.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 15. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Jungblut, Matt
De Sport-C |
Winst |
06.02.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 15. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Schellekens, Peter
De Sport-C |
Winst |
29.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 14. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Schrijnewerkers , Jos
Bie Alois-A |
Verlies |
29.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 14. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Widdershoven , Harrie
Bie Alois-A |
Verlies |
23.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 13. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
23.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 13. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Houwen, Rick
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
17.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 12. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Czerw, Dennis
`t Steenenkruis-A |
Verlies |
17.01.2020 Installatiebedrijf Lemmens PL A 12. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Wind, Willy
`t Steenenkruis-A |
Verlies |
20.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL A 11. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
20.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL A 11. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
19.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Jungblut, Matt
De Sport-A (SL) |
Verlies |
19.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Geraards , Peter
De Sport-A (SL) |
Winst |
19.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Groeneveld, C
de Kroeg-A (PL-A) |
Eulink, Albert
De Sport-A (SL) |
Winst |
05.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL A 10. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Jacobs , Leo
In de Vrie-A |
Winst |
05.12.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL A 10. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Roberts , Dave
In de Vrie-A |
Verlies |
28.11.2019 Installatiebedrijf Lemmens PL A 9. Speeldag |
Groeneveld, C
de Kroeg-A |
Delang, M.J.J.
Apollo-B |
Verlies |