Speler > Heus de, Leon |
---|
Heus de, Leon |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Lauradorp |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 12023 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Lauradorp-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Lauradorp-B | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
2021-2022 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Preventie league B |
`t Lauradorp-B | 2e League B |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Janssen, Leroy
Oud Molenberg-B |
Winst |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Winst |
02.05.2024 2e League F 18. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Mochel, Jan
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League F 15. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Storms, Marc
Wilhelmina-C |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Vluggen, Harrie
Wilhelmina-C |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Holtus, Daphne
d`r Sjutt-C |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Kemperman, Roel
d`r Sjutt-C |
Verlies |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
27.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Gils van, Leon
Carboon-A |
Winst |
27.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Hermans, Cheverain
Carboon-A |
Verlies |
27.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Weber, Danny
Carboon-A |
Verlies |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Verlies |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Winst |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Verlies |
05.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
05.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
05.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-B |
Verlies |
21.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Mochel, Jan
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
21.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Hoogeveen, Denise
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
21.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Eijkenboom, Henk
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Tseleppis, J
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
31.10.2023 2e League F 5. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |
31.10.2023 2e League F 5. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-C |
Verlies |
31.10.2023 2e League F 5. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Vluggen, Harrie
Wilhelmina-C |
Verlies |
24.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-C |
Verlies |
24.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Verlies |
24.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Holtus, Daphne
d`r Sjutt-C |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Vluggen, J0hn
Galouppe-A (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A (2e) |
Verlies |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Muys, Danielle
Carboon-A |
Winst |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Gils van, Leon
Carboon-A |
Verlies |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Hermans, Cheverain
Carboon-A |
Winst |
26.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Wigman, Jo
Oud Genhei-A |
Winst |
26.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
26.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Verlies |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Verlies |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Verlies |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Pappers, Jan
Heksenberg-A |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Beenen, Albert
Paddock-B |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Vluggen, J0hn
Paddock-B |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Riedel, Reza
Da Visitare-A |
Verlies |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Theunissen, Theo
Da Visitare-A |
Verlies |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Mennens-Brassé, Ingrid
Da Visitare-A |
Verlies |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Sweeney, Chris
De Sport-H |
Winst |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Kerrigan, Dave
De Sport-H |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
18.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
18.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Verlies |
18.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Calant, Micha
Wilhelmina-B |
Verlies |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Snellen, Theo
`t Eikske-C |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
22.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Nievelstein, John
Heksenberg-A |
Winst |
22.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
22.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Winst |
17.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
17.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Winst |
17.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
08.11.2022 2e League C 4. Speeldag |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |