Speler > Dam, Jolanda |
---|
Dam, Jolanda |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Vereniging: |
D`r Sjtee Uul |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11492 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2022-2023 | ||
NBBR Ranking | 81 | 99 |
Dames Ranking | 16 | 19 |
NBBR Ranking 1e & 2e league | 48 | 61 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2022-2023 | |||||
5e NBBR | De Sjloes | Open | Zo., 14.05.2023 | 97 | 59 |
4e NBBR | De Toeere | 1e & 2e league | Za., 01.04.2023 | 9 | 15 |
4e NBBR | De Toeere | Open | Zo., 02.04.2023 | 65 | 64 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D`r Sjtee Uul-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
D`r Sjtee Uul-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A (1e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-B (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-C (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-D (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
D`r Sjtee Uul-C | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
In de Vrie-B | 1e League C |
In de Vrie-D | 2e League D |
In de Vrie-C | 2e League E |
2020-2021 | |
In de Vrie-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
In de Vrie-B | 1e League A, Jack Wolter Beker |
In de Vrie-C | 2e League E, Jack Wolter Beker |
De Sport-E | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
De Sport-F | 2e League F, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
In de Vrie-D | 2e League B, Jack Wolter Beker |
In de Vrie-E | 2e League F, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
De Sport-A | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-B | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
De Sport-E | 2e League D |
De Sport-D | 2e League E |
De Sport-F | 2e League F |
De Sport-A (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-B (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-C (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
De Sport-D (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-E (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-F (2e-F) | Jack Wolter Beker |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
29.04.2024 2e League D 18. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Verlies |
29.04.2024 2e League D 18. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D |
Verlies |
29.04.2024 2e League D 18. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Bemelen, Ilona
Wilhelmina-D |
Winst |
25.04.2024 2e League D 17. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League D 17. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Peters, Jimmy
de Kroeg-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League D 17. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Verlies |
03.04.2024 2e League D 10. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Verlies |
03.04.2024 2e League D 10. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Winkelmolen, Jo
De Sjoester-B |
Verlies |
03.04.2024 2e League D 10. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Lempers , R
Oud Molenberg-C |
Verlies |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Swinkels, S
Oud Molenberg-C |
Verlies |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Verlies |
29.02.2024 2e League D 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Radcliffe, John
De Sport-D |
Verlies |
29.02.2024 2e League D 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Parry, Daniel
De Sport-D |
Verlies |
29.02.2024 2e League D 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Verlies |
25.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Gulikers, Paul
de Reunie-E |
Verlies |
25.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Dizy, Astrid
de Reunie-E |
Winst |
25.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Vissers, John
de Reunie-E |
Verlies |
07.12.2023 2e League D 9. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Winst |
07.12.2023 2e League D 9. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D |
Verlies |
07.12.2023 2e League D 9. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Palmen, Cindy
Wilhelmina-D |
Verlies |
28.11.2023 2e League D 8. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Verlies |
28.11.2023 2e League D 8. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Verlies |
28.11.2023 2e League D 8. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Janssens, Kevin
de Kroeg-B |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Finders, Patrick
Oud Molenberg-A |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Swinkels, S
Oud Molenberg-A |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-B |
Janssen, Leroy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-B |
Hartman, Servy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Brendel, Lars
Apollo-G |
Winst |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Kremers, Dwayne
Apollo-G |
Verlies |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Mies , A.
Apollo-G |
Winst |
02.11.2023 2e League D 5. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Verlies |
02.11.2023 2e League D 5. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Verlies |
02.11.2023 2e League D 5. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Lempers , R
Oud Molenberg-C |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Winst |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Stans, Peter
de Reunie-E |
Verlies |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Overmars, Karin
de Reunie-E |
Winst |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
28.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Winst |
28.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
28.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Ritzen, Ronny
Dingus-A (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Poelmans, Sidney
Dingus-A (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C (2e) |
Goddery , Ben
Dingus-A (2e) |
Verlies |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Jaspers , M.
de Koempels-B |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Verlies |
18.05.2023 2e League A 20. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Verlies |
18.05.2023 2e League A 20. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Jong de, A
Oud Genhei-A |
Verlies |
18.05.2023 2e League A 20. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Keller , Jens
Oud Genhei-A |
Verlies |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-A |
Brendel, Lars
Apollo-E |
Verlies |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-A |
Loos , Bryan
Apollo-E |
Verlies |
18.05.2023 2e League E 20. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-A |
Scheffer, Levi
Apollo-E |
Verlies |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verlies |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Verlies |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Winst |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Verlies |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Verlies |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Martens, Nicolle
Da Visitare-A |
Winst |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Brouwers, Bjorn
Da Visitare-A |
Verlies |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Theunissen, Theo
Da Visitare-A |
Verlies |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Winst |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Wiersma, Peter
De Sport-D |
Verlies |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Lopes, Pedro
De Sport-D |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Oomen, Marian
`t Eikske-E |
Winst |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Winst |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Martens, Wendy
`t Eikske-E |
Verlies |
27.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-A |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
27.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-A |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
27.01.2023 2e League E 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-A |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-B |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Griek, Peter
Joe`s Place-A |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Verlies |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Fuhren, Cindy
Oud Genhei-A |
Verlies |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Winst |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Meyer , Jan
Oud Genhei-A |
Winst |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Schepper de, Andre
de Residentie-A |
Verlies |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Verlies |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Verlies |
01.12.2022 2e League A 7. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Winst |
01.12.2022 2e League A 7. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
01.12.2022 2e League A 7. Speeldag |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Verlies |