Speler > Starmans , Math |
---|
Starmans , Math |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Apollo |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11670 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Apollo-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
Apollo-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-A (SL) | Beker `t Patronaat |
Apollo-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Apollo-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-G | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
d`r Sjutt-A | 1e League C |
d`r Sjutt-D | 2e League E |
d`r Sjutt-C | 2e League F |
2020-2021 | |
d`r Sjutt-B | 2e League D, Jack Wolter Beker |
d`r Sjutt-A | 1e League C, Jack Wolter Beker |
d`r Sjutt-C | 2e League G, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
d`r Sjutt-A | 2e League C |
d`r Sjutt-B | 2e League E |
D`r Sjutt-A (2e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
D`r Sjutt-B (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C |
Winst |
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C |
Winst |
01.05.2024 2e League A 18. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Slangen, Bob
D`r Toeëre-C |
Verlies |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Verlies |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Durinck, Ilona
De Sport-E |
Winst |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Kneip, Nicole
De Sport-E |
Winst |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Winst |
17.04.2024 2e League A 16. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Verlies |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Heijnen, John
de Reunie-D |
Verlies |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Smit, John
de Reunie-D |
Winst |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Vissers, John
de Reunie-D |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Verlies |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Mulders , Maikel
`t Brandwapen-C |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Spelen met, Optie
`t Steenenkruis-D |
Winst |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Heesbeen, M
Heksenberg-D |
Verlies |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Nievelstein, John
Heksenberg-D |
Winst |
28.02.2024 2e League A 12. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Eijden van, Henk
Heksenberg-D |
Verlies |
24.01.2024 2e League A 11. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Konsten, Patrick
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
24.01.2024 2e League A 11. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-D |
Verlies |
24.01.2024 2e League A 11. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Babb, Michel
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C |
Verlies |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Slangen, Bob
D`r Toeëre-C |
Verlies |
29.11.2023 2e League A 8. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Durinck, Ilona
De Sport-E |
Verlies |
29.11.2023 2e League A 8. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Kneip, Nicole
De Sport-E |
Winst |
29.11.2023 2e League A 8. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Verlies |
22.11.2023 2e League A 7. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Verlies |
22.11.2023 2e League A 7. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Winst |
22.11.2023 2e League A 7. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Vondenhoff, Jordy
Dingus-B |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Moederschein, Roland
de Reunie-D |
Winst |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Smit, Wesley
de Reunie-D |
Verlies |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Smit, John
de Reunie-D |
Verlies |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Mulders, Jack
`t Brandwapen-C |
Winst |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Verlies |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Willems, Frits
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-D |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Alofs, Jos
Auwt Einekoeze-A (1e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-A (1e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Cruz Perez, Jesus
Auwt Einekoeze-A (1e) |
Winst |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Eijden van, Henk
Heksenberg-D |
Winst |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Vermeer, Albert
Heksenberg-D |
Verlies |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Jong de, Patricia
Heksenberg-D |
Verlies |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Vestjens, Manuel
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Babb, Michel
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Starmans , Math
Apollo-E |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Beenen, Albert
Galouppe-B (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Schreuder, Peter
Galouppe-B (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Starmans , Math
Apollo-E |
Essers, Jo
Galouppe-B (2e) |
Winst |
05.10.2020 2e League D 3. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Janssen, Owen
D`r Toeëre-A |
Winst |
05.10.2020 2e League D 3. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-A |
Winst |
05.10.2020 2e League D 3. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Slangen, Bob
D`r Toeëre-A |
Verlies |
28.09.2020 2e League D 2. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Schins, Jo
G.O. Candlelight-A |
Winst |
28.09.2020 2e League D 2. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Albers, R
G.O. Candlelight-A |
Winst |
28.09.2020 2e League D 2. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Neven, Dirk
G.O. Candlelight-A |
Winst |
09.03.2020 2e League E 16. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Verlies |
09.03.2020 2e League E 16. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Durinck, Ilona
De Sport-D |
Winst |
09.03.2020 2e League E 16. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Haaft ten, Kim
De Sport-D |
Winst |
03.02.2020 2e League E 15. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Kerres , Ramon
In de Vrie-C |
Verlies |
03.02.2020 2e League E 15. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Schlösser , Yves
In de Vrie-C |
Verlies |
03.02.2020 2e League E 15. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
31.01.2020 2e League E 14. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Janssen, Sjef
The Royal Pub-E |
Verlies |
31.01.2020 2e League E 14. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Rosenboom, Patrick
The Royal Pub-E |
Winst |
31.01.2020 2e League E 14. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Janssen, Marttijn
The Royal Pub-E |
Verlies |
20.01.2020 2e League E 13. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-B |
Verlies |
20.01.2020 2e League E 13. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Spanjer, Peter
Berg en Dal-B |
Winst |
20.01.2020 2e League E 13. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-B |
Verlies |
14.01.2020 2e League E 12. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Vondenhoff, Marian
Rolduc-B |
Verlies |
14.01.2020 2e League E 12. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Jong de, Angelo
Rolduc-B |
Verlies |
14.01.2020 2e League E 12. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Schots, Ton
Rolduc-B |
Verlies |
09.12.2019 2e League E 11. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Odekerken , Bert
Het Kroegje Heerlen-F |
Winst |
09.12.2019 2e League E 11. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Roeks , Bart
Het Kroegje Heerlen-F |
Winst |
09.12.2019 2e League E 11. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-F |
Verlies |
02.12.2019 2e League E 10. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Eijden van, Remco
`t Eikske-C |
Verlies |
02.12.2019 2e League E 10. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Janssen, Mandy
`t Eikske-C |
Winst |
02.12.2019 2e League E 10. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Dupont, Pierre
`t Eikske-C |
Winst |
25.11.2019 2e League E 9. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Schobesberger , W.
Paddock-B |
Verlies |
25.11.2019 2e League E 9. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Beenen, Albert
Paddock-B |
Verlies |
25.11.2019 2e League E 9. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |
20.11.2019 2e League E 8. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Jong de, A
Oud Genhei-B |
Winst |
20.11.2019 2e League E 8. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Goritzer, P
Oud Genhei-B |
Winst |
20.11.2019 2e League E 8. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Meyer , Jan
Oud Genhei-B |
Verlies |
11.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Niesing, Karel
Guusje-B |
Winst |
11.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Curvers, Wiel
Guusje-B |
Verlies |
11.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Niesing, Hendrik
Guusje-B |
Winst |
07.11.2019 2e League E 6. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Douven , Andrew
Lucky One-B |
Winst |
07.11.2019 2e League E 6. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Dijcks, Sander
Lucky One-B |
Verlies |
07.11.2019 2e League E 6. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Leistra, Raimond
Lucky One-B |
Verlies |
28.10.2019 2e League E 5. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Eulink, Anita
De Sport-D |
Winst |
28.10.2019 2e League E 5. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Durinck, Ilona
De Sport-D |
Winst |
28.10.2019 2e League E 5. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Gennar, Nancy
De Sport-D |
Winst |
24.10.2019 2e League E 4. Speeldag |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Schlösser , Yves
In de Vrie-C |
Winst |