Speler > Roemgens-Moonen, Anita |
---|
Roemgens-Moonen, Anita |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Heksenberg |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 6860 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Heksenberg-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Heksenberg-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
Heksenberg-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
Heksenberg-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Heksenberg-B (2e) | Beker `t Patronaat |
Heksenberg-C (2e) | Beker `t Patronaat |
Heksenberg-D (2e) | Beker `t Patronaat |
Heksenberg-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Eikske-E | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Eikske-C | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Eikske-D | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Eikske-A | Beker `t Patronaat |
`t Eikske-F | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Eikske-B | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
2021-2022 | |
`t Eikske-A | 1e League A |
`t Eikske-B | 1e League C |
`t Eikske-E | 2e League B |
`t Eikske-F | 2e League D |
`t Eikske-D | 2e League E |
2020-2021 | |
`t Eikske-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Eikske-B | 1e League C, Jack Wolter Beker |
`t Eikske-D | 2e League B, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-C | 2e League E, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-E | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-F | 2e League A, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
`t Eikske-B | 1e League A |
`t Eikske-A | 1e League B |
`t Eikske-D | 2e League D |
`t Eikske-C | 2e League E |
`t Eikske-E | 2e League F |
`t Eikske-C (2e-E) | Jack Wolter Beker |
`t Eikske-D (2e-D) | Jack Wolter Beker |
`t Eikske-E (2e-F) | Jack Wolter Beker |
`t Eikske-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Eikske-B (1e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
23.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-B |
Winst |
23.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
23.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Storms, Marc
Wilhelmina-B |
Verlies |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Hillman , William
`t Pumpje-D |
Verlies |
28.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
28.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Winst |
28.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Verlies |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Winst |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Verbruggen, Kenny
de Kroeg-A |
Winst |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-B |
Verlies |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
29.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
29.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
29.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
21.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Verlies |
21.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-D |
Winst |
21.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Winst |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Winst |
24.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Wolters, Hans
`t Pumpje-D |
Verlies |
24.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Winst |
24.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C (2e) |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A (2e) |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C (2e) |
Wolbertus, Harry
De Sjoester-A (2e) |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C (2e) |
Esser, Jean
De Sjoester-A (2e) |
Verlies |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Verlies |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Winst |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Verlies |
03.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
03.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Verbruggen, Kenny
de Kroeg-A |
Verlies |
03.10.2023 2e League C 2. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Verlies |
26.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Verlies |
26.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Verlies |
26.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-B |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C (2e) |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-G (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C (2e) |
Vaessen, Ad
Oud Spaans-G (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C (2e) |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-G (2e) |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Verlies |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verlies |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Schepper de, Andre
de Residentie-A |
Verlies |
01.06.2023 2e League A 20. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
01.06.2023 2e League A 20. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
01.06.2023 2e League A 20. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Hogenbirk, Jimmy
De Sport-D |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Laeven, Rick
De Sport-D |
Verlies |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Verlies |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Winst |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Winst |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Verlies |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Verlies |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-B |
Verlies |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Verlies |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Fuhren, Cindy
Oud Genhei-A |
Winst |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Meyer , Jan
Oud Genhei-A |
Verlies |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Jong de, A
Oud Genhei-A |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Heldens, Roland
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Schepper de, Andre
de Residentie-A |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Winst |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Holthuijsen, Frank
De Sport-D |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Lopes, Pedro
De Sport-D |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Dohmen , Jean
Bie Alois-B |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Geelen , W.
Bie Alois-B |
Verlies |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Mols , Ben
Bie Alois-B |
Verlies |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Verlies |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Verlies |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
01.12.2022 2e League A 7. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
01.12.2022 2e League A 7. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Winst |
01.12.2022 2e League A 7. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Winst |
24.11.2022 2e League A 6. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Verlies |
24.11.2022 2e League A 6. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-B |
Verlies |
24.11.2022 2e League A 6. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
17.11.2022 2e League A 5. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Fuhren, Cindy
Oud Genhei-A |
Verlies |
17.11.2022 2e League A 5. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Wigman, Jo
Oud Genhei-A |
Verlies |
17.11.2022 2e League A 5. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Jong de, A
Oud Genhei-A |
Winst |
10.11.2022 2e League A 4. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Mennens-Brassé, Ingrid
Da Visitare-A |
Verlies |
10.11.2022 2e League A 4. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Brouwers, Bjorn
Da Visitare-A |
Verlies |
10.11.2022 2e League A 4. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Martens, Nicolle
Da Visitare-A |
Winst |
03.11.2022 2e League A 3. Speeldag |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Verlies |