Wedstrijden die bezig zijn |
Datum | Thuis | Gast | Uitslag |
---|---|---|---|
Do., 02.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
De Sport-C | Het Kroegje Heerlen-B |
2:2 live |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-B | Carboon-A |
18:6 live |
Do., 02.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Gorissen-A | de Bar-B |
9:6 live |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Poelkloep Parksjtad-A | Oud Genhei-A |
0:0 live |
Do., 02.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Rumpenerhof-A | Oud Spaans-B |
18:0 live |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Witste Waal-A (2e) | De Sjoester-A |
10:14 live |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
In de Vrie-A | Bie Lowieke-A |
10:10 live |
Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Uitslag |
---|---|---|---|
Wo., 01.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-A | de Sjloes-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-C | de Reunie-E | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Schaesbergerveld-B | D`r Toeëre-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Apollo-B | De Sport-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-B | `t Lauradorp-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Oud Spaans-F | Galouppe-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
Rumpener Beemden-C | Auwt Einekoeze-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
Utopia-B | De Koetsch-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Wilhelmina-C | de Residentie-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Dormans-A | Oud Molenberg-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-C | Auwt Einekoeze-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Mofert-A | `t Volkshoes Gelaen-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-D | Brunssum Noord-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
Rumpener Beemden-A | `t Brandwapen-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
Rumpenerhof-D | Amicitia-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
Schaesbergerveld-A | `t Pumpje-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Schaesbergerveld-C | de Varenbeuk-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
`t Steenenkruis-A | De Burcht-B | _:_ |
Ma., 06.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat 1e league (Halve finale) |
de Bar-C | In de Vrie-A | _:_ |
Ma., 06.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat PL (Halve finale) |
D`r Toeëre-B | Oud Spaans-A | _:_ |
Di., 07.05.2024 20:00 2e League E (17. Speeldag) |
de Gebroken Keu-C | Oud Spaans-F | _:_ |
Di., 07.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat 2e league (Halve finale) |
de Kroeg-C | Brunssum Noord-A | _:_ |
Di., 07.05.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
Rumpener Beemden-B | De Sport-C | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat (Halve finale) |
Apollo-A (SL) | de Sjloes-C (PL) | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat (Halve finale) |
De Sport-B (PL) | D`r Toeëre-A (SL) | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 2e League D (17. Speeldag) |
De Sport-D | d`r Sjutt-B | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat PL (Halve finale) |
Schaesbergerveld-B | De Burcht-B | _:_ |
Do., 09.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat 2e league (Halve finale) |
Utopia-B (2e) | De Sport-D | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:00 2e League D (15. Speeldag) |
d`r Sjutt-B | Oud Molenberg-C | _:_ |
Do., 16.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat 1e league (Halve finale) |
Rumpener Beemden-C | Apollo-D | _:_ |