Speler > Maschino, Angelique |
---|
Maschino, Angelique |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Vereniging: |
`t Brandwapen |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10584 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 52 | 94 |
DAMES RANKING | 10 | 21 |
2019-2020 | ||
NBBR Ranking | 10 | 87 |
Dames | 1 | 17 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
3e NBBR RANKING | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING & DAMES | Za., 11.11.2023 | 65 | 43 |
2e NBBR RANKING | DE SJLOES | 2e NBBR RANKING | Ma., 09.10.2023 | 33 | 70 |
1e NBBR RANKING | DE SPORT | 1e NBBR 2023-2024 | Zo., 24.09.2023 | 65 | 60 |
2019-2020 | |||||
NBBR Ranking 6 GRANDE FINALE | Café De Sjloes | Open | Ma., 27.07.2020 | 13 | 48 |
NBBR Ranking 5 GRANDE FINALE | Café de Toeere | Open | Zo., 12.07.2020 | 25 | 39 |
NBBR Ranking 4 GRANDE FINALE | Café de Tunnelbar | Open | Zo., 05.07.2020 | 17 | 49 |
NBBR Ranking 3 GRANDE FINALE | Café d`r Belg | Open | Zo., 08.12.2019 | 9 | 59 |
NBBR Ranking 2 GRANDE FINALE | Café Oud Spaans | Open | Za., 26.10.2019 | 19 | 53 |
NBBR Ranking 1 GRANDE FINALE | Café De Sport | Open | Zo., 29.09.2019 | 33 | 59 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Brandwapen-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Brandwapen-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Brandwapen-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-C | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-B | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Brandwapen-A | 1e League A |
`t Brandwapen-B | 1e League D |
`t Brandwapen-C | 2e League A |
2020-2021 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-C | 2e League C, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B |
`t Brandwapen-B | 1e League C |
`t Brandwapen-C | 2e League C |
`t Brandwapen-C (2e-C) | Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Brandwapen-B (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Verlies |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Verlies |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Geel v., Ron
Fratelli-A |
Winst |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Winst |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Liere van, R.
Brunssum Noord-B |
Verlies |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
19.02.2024 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Verlies |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Winst |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-D |
Verlies |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Foxen , Guus
Heksenberg-C |
Verlies |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Winst |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
27.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Verlies |
27.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
27.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Verlies |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B (2e) |
Willems, Nick
de Gebroken keu-B (PL) |
Verlies |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B (2e) |
Dircks, Leo
de Gebroken keu-B (PL) |
Verlies |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B (2e) |
Leek v.d., Dailey
de Gebroken keu-B (PL) |
Verlies |
06.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Spelen met, Optie
`t Pumpje-D |
Verlies |
06.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Winst |
06.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
30.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Winst |
30.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Verlies |
30.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Verlies |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Winst |
17.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Luurssen , Bart
Berg en Dal-A |
Winst |
17.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Verwoert , Ricardo
Berg en Dal-A |
Verlies |
17.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Niesing, Hendrik
Berg en Dal-A |
Winst |
15.05.2023 1e League B 20. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Hendriks, Marcus
de Bar-C |
Verlies |
15.05.2023 1e League B 20. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Gelissen, Raymond
de Bar-C |
Winst |
15.05.2023 1e League B 20. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Poulsen, Maurice
de Bar-C |
Winst |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-B |
Winst |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Winst |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Winst |
24.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-B |
Winst |
24.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kunz, Ben
d`r Sjutt-B |
Winst |
24.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Senden, Paul
d`r Sjutt-B |
Verlies |
27.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Aust, Mike
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Struver, Yvo
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.01.2023 1e League B 12. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kisters, Tim
The Royal Pub-B |
Verlies |
27.01.2023 1e League B 12. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Vrenken, Danny
The Royal Pub-B |
Winst |
27.01.2023 1e League B 12. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Michiels, Roy
The Royal Pub-B |
Verlies |
20.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Verlies |
20.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-C |
Verlies |
20.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Vossen, Roger
Oud Spaans-C |
Verlies |
16.12.2022 1e League B 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Spelen met, Optie
de Bar-C |
Winst |
16.12.2022 1e League B 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Sugianto, Richard
de Bar-C |
Verlies |
16.12.2022 1e League B 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Gelissen, Raymond
de Bar-C |
Verlies |
21.11.2022 1e League B 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-B |
Winst |
21.11.2022 1e League B 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Senden, Paul
d`r Sjutt-B |
Winst |
21.11.2022 1e League B 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-B |
Verlies |
18.11.2022 1e League B 5. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Weijermans, David
de Reunie-B |
Verlies |
18.11.2022 1e League B 5. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Dewaide, Jordy
de Reunie-B |
Verlies |
18.11.2022 1e League B 5. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Dizy, Cynthia
de Reunie-B |
Verlies |
08.11.2022 1e League B 4. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-A |
Winst |
08.11.2022 1e League B 4. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-A |
Verlies |
08.11.2022 1e League B 4. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Luurssen , Bart
Berg en Dal-A |
Verlies |
30.09.2022 1e League B 1. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Smeets, Wilco
The Royal Pub-B |
Verlies |
30.09.2022 1e League B 1. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Michiels, Roy
The Royal Pub-B |
Verlies |
30.09.2022 1e League B 1. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jonkers, Raymond
The Royal Pub-B |
Winst |
25.07.2022 1e League D 21. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Tseleppis, J
de Sjloes-G |
Verlies |
25.07.2022 1e League D 21. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Eijkenboom, Henk
de Sjloes-G |
Winst |
25.07.2022 1e League D 21. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Zwakhalen, Shendo
de Sjloes-G |
Verlies |
01.07.2022 1e League D 18. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jongmans, Roger
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
01.07.2022 1e League D 18. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Saals, Raoul
Rumpener Beemden-B |
Winst |
01.07.2022 1e League D 18. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
24.06.2022 1e League D 17. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-A |
Verlies |
24.06.2022 1e League D 17. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Winst |
24.06.2022 1e League D 17. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-A |
Verlies |
17.06.2022 1e League D 16. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Bertram, Hein
Apollo-G |
Verlies |
17.06.2022 1e League D 16. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Bok, Rene
Apollo-G |
Winst |
17.06.2022 1e League D 16. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Rey van, Anton
Apollo-G |
Winst |
20.05.2022 1e League D 12. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
20.05.2022 1e League D 12. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Spelen met, Optie
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
20.05.2022 1e League D 12. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Cruz Perez, Jesus
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
13.05.2022 1e League D 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Verlies |
13.05.2022 1e League D 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Beacon , C
Mio-B |
Verlies |
13.05.2022 1e League D 11. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Dekker , Erik
Mio-B |
Verlies |
06.05.2022 1e League D 10. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Zwakhalen, F
de Sjloes-G |
Verlies |
06.05.2022 1e League D 10. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Tseleppis, J
de Sjloes-G |
Verlies |
06.05.2022 1e League D 10. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Zwakhalen, Shendo
de Sjloes-G |
Verlies |
29.04.2022 1e League D 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
29.04.2022 1e League D 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
29.04.2022 1e League D 9. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
15.04.2022 1e League D 7. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jongmans, Roger
Rumpener Beemden-B |
Winst |
15.04.2022 1e League D 7. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
15.04.2022 1e League D 7. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Moerkerk, Jolanda
Rumpener Beemden-B |
Winst |
08.04.2022 1e League D 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-A |
Verlies |
08.04.2022 1e League D 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.04.2022 1e League D 6. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Hartman, Servy
Oud Molenberg-A |
Verlies |
11.03.2022 1e League D 2. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Leeuw de, Nico
Slek-B |
Winst |
11.03.2022 1e League D 2. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Meijers, Hans
Slek-B |
Winst |
11.03.2022 1e League D 2. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Jägers, Otto
Slek-B |
Verlies |
11.11.2021 1e League D 1. Speeldag |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Alofs, Jos
Auwt Einekoeze-B |
Winst |