Speler > Daalmeyer , Leendert |
---|
Daalmeyer , Leendert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
De Sport |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11031 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2020-2021 | ||
NBBR Ranking | 38 | 76 |
2019-2020 | ||
NBBR Ranking | 42 | 87 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2020-2021 | |||||
6e van de 6 NBBR Ranking | Open | Zo., 26.09.2021 | 65 | 47 | |
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 05.09.2021 | 49 | 47 |
3e van de 6 NBBR Ranking | Café de Toeere | Open | Zo., 25.07.2021 | 49 | 43 |
2e van de 6 NBBR Ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 11.10.2020 | 33 | 48 |
1e van de 6 NBBR Ranking | Tunnelbar | Open | Zo., 20.09.2020 | 97 | 54 |
2019-2020 | |||||
NBBR Ranking 6 GRANDE FINALE | Café De Sjloes | Open | Ma., 27.07.2020 | 97 | 48 |
NBBR Ranking 5 GRANDE FINALE | Café de Toeere | Open | Zo., 12.07.2020 | 97 | 39 |
NBBR Ranking 4 GRANDE FINALE | Café de Tunnelbar | Open | Zo., 05.07.2020 | 65 | 49 |
NBBR Ranking 2 GRANDE FINALE | Café Oud Spaans | Open | Za., 26.10.2019 | 49 | 53 |
NBBR Ranking 1 GRANDE FINALE | Café De Sport | Open | Zo., 29.09.2019 | 49 | 59 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Sport-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
De Sport-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
De Sport-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-A (SL) | Beker `t Patronaat |
De Sport-B (PL) | Beker `t Patronaat |
De Sport-C (1e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-D (2e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-E (2e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-F (2e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
De Sport-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
De Sport-D | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-E | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-H | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-G | 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
De Sport-B | P league A, Beker `t Patronaat |
De Sport-F | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-C | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
2021-2022 | |
De Sport-B | Perfect Preventie league A |
De Sport-C | Perfect Preventie league A |
De Sport-A | Perfect Preventie league B |
De Sport-E | 2e League A |
De Sport-D | 2e League E |
De Sport-F | 2e League F |
De Sport-G | 2e League G |
2020-2021 | |
De Sport-A | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-B | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
De Sport-F | 2e League F, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-E | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
De Sport-A | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-B | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
De Sport-E | 2e League D |
De Sport-D | 2e League E |
De Sport-F | 2e League F |
De Sport-A (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-B (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-C (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
De Sport-F (2e-F) | Jack Wolter Beker |
De Sport-D (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-E (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Starmans , Math
Apollo-E |
Winst |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Vijgen, Loes
Apollo-E |
Winst |
24.04.2024 2e League A 17. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Sangen , Wiel
Apollo-E |
Verlies |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-D |
Verlies |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Heldens, Roland
D`r Sjtee Uul-D |
Verlies |
20.03.2024 2e League A 15. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Herwegh, Chris
D`r Sjtee Uul-D |
Verlies |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Winst |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C |
Verlies |
06.03.2024 2e League A 13. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Slangen, Bob
D`r Toeëre-C |
Verlies |
21.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Mulders, Jack
`t Brandwapen-C |
Verlies |
21.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Verlies |
21.02.2024 2e League A 10. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Verlies |
24.01.2024 2e League A 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Vermeer, Albert
Heksenberg-D |
Verlies |
24.01.2024 2e League A 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Jong de, A
Heksenberg-D |
Verlies |
24.01.2024 2e League A 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Nievelstein, John
Heksenberg-D |
Winst |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
06.12.2023 2e League A 9. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Willems, Frits
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Herwegh, Chris
D`r Sjtee Uul-D |
Verlies |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
08.11.2023 2e League A 6. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Engelen, Nivenka
D`r Sjtee Uul-D |
Winst |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Haja, Mieczyslaw
de Varenbeuk-A |
Verlies |
01.11.2023 2e League A 5. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Kersten, Richard
D`r Toeëre-C |
Winst |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C |
Verlies |
25.10.2023 2e League A 4. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Coffie, Jelano
D`r Toeëre-C |
Winst |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Heijnen, John
de Reunie-D |
Verlies |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Smit, John
de Reunie-D |
Verlies |
11.10.2023 2e League A 3. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Moederschein, Roland
de Reunie-D |
Verlies |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Nievelstein, H
Heksenberg-D |
Verlies |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Eijden van, Henk
Heksenberg-D |
Verlies |
04.10.2023 2e League A 2. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Jong de, A
Heksenberg-D |
Verlies |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Mulders , Maikel
`t Brandwapen-C |
Verlies |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Mulders, Tom
`t Brandwapen-C |
Winst |
27.09.2023 2e League A 1. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E |
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-C |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E (2e) |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E (2e) |
Mochel, Jan
Poelkloep Parksjtad-A (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-E (2e) |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A (2e) |
Verlies |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Verlies |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Gortzen, Huub
Utopia-B |
Verlies |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Winst |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Verlies |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
18.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Schlösser , Yves
In de Vrie-C |
Winst |
18.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Kerres , Ramon
In de Vrie-C |
Verlies |
18.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Colson, Trudy
Oud Spaans-E |
Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Verlies |
15.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Verlies |
15.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Scaf, Henry
Spech-A |
Verlies |
15.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Meijers, John
Spech-A |
Verlies |
08.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Verlies |
08.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Verlies |
08.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Verlies |
25.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Winst |
25.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Verlies |
25.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Jonker, Herman
De Sjoester-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Hofland, Rene
Utopia-B |
Verlies |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Verlies |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verlies |
18.01.2023 2e League D 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-G |
Uden v., Frank
Oud Spaans-D |
Verlies |
18.01.2023 2e League D 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-G |
Paulissen, Rob
Oud Spaans-D |
Verlies |
18.01.2023 2e League D 11. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-G |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-D |
Verlies |
11.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Verlies |
11.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
11.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Verlies |
14.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Kerres , Ramon
In de Vrie-C |
Verlies |
14.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Zelissen, Irma
In de Vrie-C |
Verlies |
14.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Schlösser , Yves
In de Vrie-C |
Verlies |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Verlies |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Verlies |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Colson, Trudy
Oud Spaans-E |
Winst |
30.11.2022 2e League F 7. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Verlies |
30.11.2022 2e League F 7. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
30.11.2022 2e League F 7. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Verlies |
16.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Janssen, Dave
Spech-A |
Winst |
16.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Nijsten, Math
Spech-A |
Verlies |
16.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Scaf, Henry
Spech-A |
Verlies |
10.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
List, Roy
de Reunie-C |
Winst |
10.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Verlies |
10.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Goossens , Jos
de Reunie-C |
Winst |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Baten, Jo
Brunssum Noord-B |
Winst |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
12.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Beek v.d, R.
Mofert-A |
Verlies |
12.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Mooren, L.ion
Mofert-A |
Verlies |
12.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Beek-Mooren v.d., Y.
Mofert-A |
Verlies |
05.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-B |
Winst |