Speler > Mulders , Leon |
---|
Mulders , Leon |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Brandwapen |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9446 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Brandwapen-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-C (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
2022-2023 | |
`t Brandwapen-C | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-B | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Brandwapen-A | 1e League A |
`t Brandwapen-B | 1e League D |
`t Brandwapen-C | 2e League A |
2020-2021 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-C | 2e League C, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B |
`t Brandwapen-B | 1e League C |
`t Brandwapen-C | 2e League C |
`t Brandwapen-B (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Brandwapen-C (2e-C) | Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-C |
Verlies |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Winst |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Severens, Guus
Oud Spaans-C |
Winst |
21.02.2024 1e League C 10. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Frelih, Marcel
Rumpenerhof-C |
Winst |
21.02.2024 1e League C 10. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Winst |
21.02.2024 1e League C 10. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Frelih, Aloys
Rumpenerhof-C |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A |
Winst |
27.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Martis, Marco
`t Pumpje-C |
Winst |
27.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Lousberg , Danny
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Cuijpers, Melvin
`t Pumpje-C |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Heidstra, Vincent
`t Steenenkruis-C |
Winst |
08.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Winst |
08.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
08.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A (1e) |
Boelema, Tim
D`n Aezel-A (1e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A (1e) |
Poulsen, Shirley
D`n Aezel-A (1e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A (1e) |
Dreissen, Jos
D`n Aezel-A (1e) |
Winst |
11.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
11.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Raeven, Roger
Mio-B |
Winst |
11.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Beacon , C
Mio-B |
Verlies |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Loos , Bryan
Apollo-C |
Winst |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Stoffels, Ronald
Apollo-C |
Verlies |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Bok, Rene
Apollo-C |
Winst |
28.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Frelih, Marcel
Rumpenerhof-C |
Verlies |
28.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Verlies |
28.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Bours, Frank
Rumpenerhof-C |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C (2e) |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C (2e) |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C (2e) |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Verlies |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Verlies |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-A |
Verlies |
24.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
24.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
24.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
19.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Schoot v/d, Rob
De Burcht-A |
Winst |
19.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Meer van der, Rick
De Burcht-A |
Winst |
19.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Ridder, Wesley
De Burcht-A |
Winst |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-A |
Verlies |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Winst |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-A |
Winst |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-A |
Winst |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A |
Verlies |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Verlies |
14.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
14.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Winst |
14.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
12.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Schreuder, Peter
Paddock-A |
Winst |
12.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Essers, Jo
Paddock-A |
Winst |
12.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Claessens , R.
Paddock-A |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C |
Schlösser , Yves
In de Vrie-B |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C |
Zelissen, Janny
In de Vrie-B |
Verlies |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-C |
Willems, Luc
In de Vrie-B |
Verlies |
05.10.2022 1e League C 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
05.10.2022 1e League C 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
05.10.2022 1e League C 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
28.09.2022 1e League C 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
28.09.2022 1e League C 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
28.09.2022 1e League C 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
18.07.2022 1e League A 21. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Lempers , R
Oud Molenberg-C |
Winst |
18.07.2022 1e League A 21. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Melchers , T
Oud Molenberg-C |
Winst |
18.07.2022 1e League A 21. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Verlies |
13.07.2022 1e League A 20. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Jagt v.d., Peter
`t Eikske-A |
Winst |
13.07.2022 1e League A 20. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Fransen , C
`t Eikske-A |
Verlies |
13.07.2022 1e League A 20. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Geenen van, Jeroen
`t Eikske-A |
Winst |
06.07.2022 1e League A 19. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
06.07.2022 1e League A 19. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
06.07.2022 1e League A 19. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
29.06.2022 1e League A 18. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Holthuijsen, Frank
de Varenbeuk-A |
Verlies |
29.06.2022 1e League A 18. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Winst |
29.06.2022 1e League A 18. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Winst |
22.06.2022 1e League A 17. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Hellenbrand, Roy
de Caumerbron-A |
Verlies |
22.06.2022 1e League A 17. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Wijngaarden v., Wil
de Caumerbron-A |
Winst |
22.06.2022 1e League A 17. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Dirkx, Joey
de Caumerbron-A |
Verlies |
08.06.2022 1e League A 15. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Gegas, Kosta
Utopia-B |
Winst |
08.06.2022 1e League A 15. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Arts, Berbel,
Utopia-B |
Winst |
08.06.2022 1e League A 15. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Hendriks, Ron
Utopia-B |
Verlies |
13.04.2022 1e League A 7. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Winst |
13.04.2022 1e League A 7. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Winst |
13.04.2022 1e League A 7. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Holthuijsen, Frank
de Varenbeuk-A |
Winst |
05.10.2020 1e League B 3. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Beacon , C
Mio-C |
Verlies |
05.10.2020 1e League B 3. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Venrooy , Martin
Mio-C |
Verlies |
05.10.2020 1e League B 3. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Reuling , Piet
Mio-C |
Winst |
30.09.2020 1e League B 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-A |
Verlies |
30.09.2020 1e League B 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-A |
Winst |
30.09.2020 1e League B 2. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Winst |
21.09.2020 1e League B 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Dervish, Ildijan
Oud Spaans-B |
Verlies |
21.09.2020 1e League B 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Feekes, Erwin
Oud Spaans-B |
Winst |
21.09.2020 1e League B 1. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Kraja, Georgi
Oud Spaans-B |
Verlies |
11.03.2020 1e League B 16. Speeldag |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Geenen van, Roel
`t Eikske-A |
Verlies |