Speler > Schoonens , Steven |
---|
Schoonens , Steven |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Utopia |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11715 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 33 | 94 |
2022-2023 | ||
NBBR Ranking | 21 | 99 |
NBBR Ranking 1e & 2e league | 24 | 61 |
2021-2022 | ||
NBBR Ranking | 28 | 69 |
2020-2021 | ||
NBBR Ranking | 15 | 76 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
4e NBBR RANKING | D`r SJTEE UUL | 4e NBBR RANKING & DAMES | Za., 09.03.2024 | 25 | 44 |
3e NBBR RANKING | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING & DAMES | Za., 11.11.2023 | 65 | 43 |
2e NBBR RANKING | DE SJLOES | 2e NBBR RANKING | Ma., 09.10.2023 | 97 | 70 |
1e NBBR RANKING | DE SPORT | 1e NBBR 2023-2024 | Zo., 24.09.2023 | 9 | 60 |
2022-2023 | |||||
6e NBBR | De Kroeg | Open | Di., 04.07.2023 | 49 | 52 |
5e NBBR | De Sjloes | Open | Zo., 14.05.2023 | 7 | 59 |
4e NBBR | De Toeere | Open | Zo., 02.04.2023 | 17 | 64 |
3e NBBR | Sjtee Uul | 1e & 2e league | Zo., 20.11.2022 | 65 | 33 |
3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul | Sjtee Uul | Open | Zo., 20.11.2022 | 65 | 62 |
2e NBBR | Oud Spaans | 1e & 2e league | Zo., 09.10.2022 | 17 | 41 |
2e NBBR | Oud Spaans | Open | Zo., 09.10.2022 | 17 | 65 |
1e NBBR | Cafe De Sport | 1e & 2e league | Zo., 25.09.2022 | 52 | 40 |
1e NBBR | Cafe De Sport | Open | Zo., 25.09.2022 | 97 | 61 |
2021-2022 | |||||
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 12.06.2022 | 13 | 50 |
4e van de 6 NBBR Ranking | De Toeere | Open | Zo., 15.05.2022 | 49 | 41 |
3e van de 6 NBBR Ranking 2021-2022 | Cafe De Sport | Open | Zo., 24.04.2022 | 9 | 41 |
2e NBBR 2021-2022 Oud Spaans | Oud Spaans | Open | Zo., 27.03.2022 | 9 | 38 |
2020-2021 | |||||
6e van de 6 NBBR Ranking | Open | Zo., 26.09.2021 | 33 | 47 | |
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 05.09.2021 | 49 | 47 |
4e van de 6 NBBR ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 15.08.2021 | 13 | 43 |
3e van de 6 NBBR Ranking | Café de Toeere | Open | Zo., 25.07.2021 | 7 | 43 |
2e van de 6 NBBR Ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 11.10.2020 | 9 | 48 |
1e van de 6 NBBR Ranking | Tunnelbar | Open | Zo., 20.09.2020 | 25 | 54 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Utopia-B | 2e League B |
Utopia-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Utopia-B (2e) | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Utopia-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Utopia-A | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Utopia-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Utopia-B | 1e League A |
Utopia-A | 1e League B |
Utopia-C | 2e League G |
2020-2021 | |
Utopia-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
Utopia-B | 2e League B, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Hofland-A | 1e League A |
Hofland-B | 2e League C |
Hofland-A (1e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Hofland-B (2e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
25.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Weerden v.d, Peter
Rumpenerhof-C |
Winst |
25.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Winst |
25.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Brands, Chris
Rumpenerhof-C |
Winst |
17.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Verlies |
17.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Winst |
17.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Bok, Rene
Apollo-C |
Winst |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
13.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Grijmans, Lambert
Heksenberg-A |
Verlies |
13.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A |
Verlies |
13.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Verlies |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Winst |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Verlies |
01.03.2024 1e League C 12. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Verlies |
01.03.2024 1e League C 12. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Verlies |
01.03.2024 1e League C 12. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-C |
Winst |
24.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Lousberg , Danny
`t Pumpje-C |
Verlies |
24.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Kockelkorn, Arno
`t Pumpje-C |
Verlies |
24.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Aust, Mike
`t Pumpje-C |
Winst |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Winst |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Busschers , Jan
In de Vrie-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Gerekens , Werner
In de Vrie-A |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Rompelberg, Wim
In de Vrie-A |
Winst |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Verbruggen , Barry
Mio-B |
Winst |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Dekker , Erik
Mio-B |
Winst |
29.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Kesteren v., Peter
Rumpenerhof-C |
Winst |
29.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Weerden v.d, Peter
Rumpenerhof-C |
Verlies |
29.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Brands, Harrie
Rumpenerhof-C |
Winst |
24.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Peters, Leon
Apollo-C |
Winst |
24.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Bok, Rene
Apollo-C |
Winst |
24.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A (1e) |
Ubben, Roger
Oud Spaans-D (1e) |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A (1e) |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-D (1e) |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A (1e) |
Rossum van, Rob
Oud Spaans-D (1e) |
Winst |
10.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
10.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
10.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Winst |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Grijmans, Lambert
Heksenberg-A |
Winst |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Winst |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A (1e) |
Caenen, jeffrey
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A (1e) |
Collaris, Luc
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A (1e) |
Scarrott, Oliver
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-C |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-C |
Winst |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-B |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-B |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-B |
Griek, Peter
Joe`s Place-A |
Winst |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Aust, Mike
`t Pumpje-C |
Verlies |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Greven, Hicham
`t Pumpje-C |
Verlies |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Martis, Marco
`t Pumpje-C |
Winst |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Winst |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Beacon , C
Mio-B |
Winst |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Dekker , Erik
Mio-B |
Verlies |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Verlies |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Winst |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Rey van, Anton
Apollo-D |
Winst |
14.05.2023 5e NBBR 9. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Wroniewicz, Patrik | Verlies |
14.05.2023 5e NBBR 7. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Poelmans, Quincy | Winst |
14.05.2023 5e NBBR 5. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Gerards, Roy | Verlies |
14.05.2023 5e NBBR 2. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Hermans , Math | Winst |
14.05.2023 5e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Eulink, Jessica | Winst |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Schaefer, Peter
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Bonten , Pierre
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
02.04.2023 4e NBBR 4. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Jungblut, Matt | Verlies |
02.04.2023 4e NBBR 2. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Eijpe, Patrick | Verlies |
02.04.2023 4e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Schoonens , Steven | Hermans , Math | Winst |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Frelih, Marcel
The Royal Pub-D |
Winst |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Weerden v.d, Peter
The Royal Pub-D |
Verlies |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Brands, Harrie
The Royal Pub-D |
Winst |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Verlies |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Dauven, Patrick
D`r Toeëre-B |
Winst |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Verlies |
08.03.2023 1e League D 15. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.03.2023 1e League D 15. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.03.2023 1e League D 15. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Wilms, Martin
In de Vrie-A |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Rompelberg, Wim
In de Vrie-A |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Jacobs , Leo
In de Vrie-A |
Verlies |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Paffen, Anja
`t Pumpje-B |
Winst |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Haghwerdy, Farshad
`t Pumpje-B |
Verlies |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Lechner, Christel
`t Pumpje-B |
Winst |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Diepen, Steven
Schaesbergerveld-B |
Winst |