Speler > Koerts, Jur |
---|
Koerts, Jur |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Galouppe |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 5727 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League E, Beker `t Patronaat 2e league |
Galouppe-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Galouppe-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Galouppe-B (2e) | Beker `t Patronaat |
2022-2023 | |
Paddock-A | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Paddock-B | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Paddock-B | 2e League E |
Paddock-A | 2e League F |
2020-2021 | |
Paddock-A | 2e League D, Jack Wolter Beker |
Paddock-B | 2e League F, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Paddock-A | 2e League D |
Paddock-B | 2e League E |
Paddock-A (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Paddock-B (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
23.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Saya, Quincy
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
23.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Bongartz, M
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
23.04.2024 2e League E 17. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Timmermans, Diego
Witste Waal-A (2e) |
Winst |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Tinsoli, Shannon
Het Centrum-A |
Winst |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Mc Inally, Eddie
Het Centrum-A |
Verlies |
18.04.2024 2e League E 16. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Zwiers, Andre
Het Centrum-A |
Verlies |
19.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Leeuw de, Bart
D`n Aezel-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Savelberg, Patrick
D`n Aezel-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League E 15. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Verlies |
13.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Meijers, John
Spech-A |
Verlies |
13.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Winst |
13.03.2024 2e League E 14. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Nijsten, Math
Spech-A |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-A |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-A |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-A |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Winst |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Jorissen, Revolino
de Sjloes-F |
Verlies |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Verlies |
27.02.2024 2e League E 12. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Thans, Melissa
de Sjloes-F |
Verlies |
01.02.2024 2e League E 10. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Ras, Chadley
de Reunie-C |
Winst |
01.02.2024 2e League E 10. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Winst |
01.02.2024 2e League E 10. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Weijermans, David
de Reunie-C |
Verlies |
23.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Schaefer , T
de Gebroken Keu-C |
Winst |
23.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Jejanan, Ton
de Gebroken Keu-C |
Winst |
23.01.2024 2e League E 11. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Troquet, Peter
de Gebroken Keu-C |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Heber, Johan
D`n Aezel-B |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Leeuw de, Bart
D`n Aezel-B |
Winst |
05.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Vaessen, Ad
Oud Spaans-F |
Winst |
05.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Bugera, J
Oud Spaans-F |
Verlies |
05.12.2023 2e League E 9. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Colson, Trudy
Oud Spaans-F |
Verlies |
30.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Timmermans, Diego
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
30.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Delaet, Frans
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
30.11.2023 2e League E 8. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Odrossley, Randy
Witste Waal-A (2e) |
Verlies |
21.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Stevens, Dave
Het Centrum-A |
Verlies |
21.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Welling, Marianne
Het Centrum-A |
Winst |
21.11.2023 2e League E 7. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Agostinho, Miton
Het Centrum-A |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-A |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-A |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-A |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Troquet, Peter
de Gebroken Keu-C |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Herten van, Herbert
de Gebroken Keu-C |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Schaefer , T
de Gebroken Keu-C |
Winst |
08.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Heber, Johan
D`n Aezel-B |
Verlies |
08.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Leeuw de, Nico
D`n Aezel-B |
Verlies |
08.11.2023 2e League E 6. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Jägers, Otto
D`n Aezel-B |
Verlies |
31.10.2023 2e League E 5. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Scaf, Henry
Spech-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League E 5. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Nijsten, Math
Spech-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League E 5. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Bolderink, Hans
Spech-A |
Winst |
24.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Verlies |
24.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Winst |
24.10.2023 2e League E 4. Speeldag |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Dohmen, Andre
De Sjoester-A |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-B |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-A (2e) |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-A (2e) |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Koerts, Jur
Galouppe-A (2e) |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B (2e) |
Verlies |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Brouwer, Patrick
Heksenberg-A |
Verlies |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Winst |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Verlies |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Winst |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
14.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-A |
Scheffer, Levi
Apollo-E |
Verlies |
14.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-A |
Hodzelmans, Arno
Apollo-E |
Winst |
14.03.2023 2e League E 16. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-A |
Mies , A.
Apollo-E |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Winst |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Kremers, Dwayne
Apollo-F |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
17.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Sweeney, Chris
De Sport-H |
Verlies |
17.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Holthuijsen, Frank
De Sport-H |
Winst |
17.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
10.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
10.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Winst |
10.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Rutten, Twan
`t Steenenkruis-D |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Hinskens, Peter
`t Steenenkruis-D |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
06.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Verlies |
06.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Schrijnemakers, Ruud
Heksenberg-A |
Verlies |
06.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Snellen, Theo
`t Eikske-C |
Winst |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Winst |
23.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
23.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
23.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
08.11.2022 2e League C 4. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Winst |
08.11.2022 2e League C 4. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Verlies |
08.11.2022 2e League C 4. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
01.11.2022 2e League C 3. Speeldag |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-E |
Verlies |