Speler > Schokkenbroek, Ad |
---|
Schokkenbroek, Ad |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Brunssum Noord |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 1627 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Brunssum Noord-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
Brunssum Noord-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Brunssum Noord-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Brunssum Noord-B (2e) | Beker `t Patronaat |
2022-2023 | |
Brunssum Noord-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Brunssum Noord-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
Brunssum Noord-A | 2e League B |
Brunssum Noord-B | 2e League D |
2020-2021 | |
Brunssum Noord-A | 2e League A, Jack Wolter Beker |
Brunssum Noord-B | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Brunssum Noord-B | 2e League D |
Brunssum Noord-A | 2e League F |
Brunssum Noord-A (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Brunssum Noord-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
07.05.2024 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Winst |
07.05.2024 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Verlies |
07.05.2024 Beker `t Patronaat 2e league Halve finale |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Gielis, Chris
Dingus-A |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Verlies |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Verlies |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Winst |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Godderij, Silvia
Dingus-B |
Winst |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Zoetbrood, George
Dingus-B |
Verlies |
26.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Verlies |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Smit, John
de Reunie-B |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-B |
Verbruggen, Kenny
de Kroeg-A |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-B |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Winst |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-B |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Winst |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Pappers, Jan
Heksenberg-B |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-B |
Winst |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Brouwer, Patrick
Heksenberg-B |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Swinkels, S
Oud Molenberg-C |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Lempers , R
Oud Molenberg-C |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Konings, Danny
Dingus-A |
Verlies |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-B |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-B |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-B |
Gruisen, Jan
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Winst |
11.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A (2e) |
Lootes, Dion
De Sport-D (2e) |
Verlies |
11.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A (2e) |
Radcliffe, John
De Sport-D (2e) |
Winst |
11.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A (2e) |
Lopes, Pedro
De Sport-D (2e) |
Verlies |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Schreuder, Peter
Galouppe-A |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Schlenter, Kenneth
Galouppe-A |
Verlies |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Nievelstein, John
Heksenberg-B |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Pappers, Jan
Heksenberg-B |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Heesbeen, M
Heksenberg-B |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Winst |
23.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A |
Winst |
23.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Verlies |
23.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Verlies |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
16.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Boerestein , Brian
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Verlies |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Verlies |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
07.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Bleijlevens, Ad
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Winst |
31.01.2023 1e League C 13. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Verlies |
31.01.2023 1e League C 13. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-A |
Winst |
31.01.2023 1e League C 13. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Winst |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Dijcks, Sander
De Burcht-A |
Winst |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Kulkes, Ramon
De Burcht-A |
Verlies |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Meer van der, Rick
De Burcht-A |
Winst |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Winst |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Verlies |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Winst |
10.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
13.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
13.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
13.12.2022 1e League C 9. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Boerestein , Brian
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |
09.12.2022 1e League C 8. Speeldag |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |