Speler > Rijnders, Emi |
---|
Rijnders, Emi |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Fratelli-Billiardairs |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9923 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Fratelli-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Fratelli-A | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Fratelli-A | 2e League E |
2020-2021 | |
Fratelli-A | 1e League D, Jack Wolter Beker |
Fratelli-B | 2e League G, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Fratelli Billiardairs-A | 1e League B |
Fratelli Billiardairs-B | 2e League C |
Fratelli Billiardairs-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
27.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Verlies |
27.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
27.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli-A (2e) |
Owen, Tony
De Sport-D (2e) |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli-A (2e) |
Radcliffe, John
De Sport-D (2e) |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli-A (2e) |
Jones, Gareth
De Sport-D (2e) |
Verlies |
01.12.2023 2e League C 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
01.12.2023 2e League C 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Waltmans, Valerie
Oud Molenberg-D |
Winst |
01.12.2023 2e League C 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-B |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Verlies |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Winst |
31.10.2023 2e League C 5. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli-A (2e) |
Zwiers, Andre
Het Centrum-A |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli-A (2e) |
Slagter, Arnold
Het Centrum-A |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli-A (2e) |
Franssen, Roger
Het Centrum-A |
Verlies |
11.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
11.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Winst |
11.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Verlies |
27.09.2023 2e League C 1. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Winst |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Winst |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Winst |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Verlies |
07.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
01.12.2022 2e League F 7. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Winst |
01.12.2022 2e League F 7. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Verlies |
01.12.2022 2e League F 7. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Zelissen , Sonny
In de Vrie-C |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Kessel, P.
In de Vrie-C |
Winst |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Verlies |
04.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B |
Winst |
04.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
04.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Verlies |
28.09.2022 2e League F 1. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Janssen, Dave
Spech-A |
Verlies |
28.09.2022 2e League F 1. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Winst |
28.09.2022 2e League F 1. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Scaf, Henry
Spech-A |
Winst |
14.10.2020 2e League G 4. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
14.10.2020 2e League G 4. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
14.10.2020 2e League G 4. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Baten, Jo
Brunssum Noord-B |
Verlies |
09.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Duinhoven van, Jolanda
Dormans-A |
Winst |
09.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Vianen van, Rita
Dormans-A |
Winst |
09.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Bruntink, Gino
Dormans-A |
Verlies |
02.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Winst |
02.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Saals, Raoul
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
02.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
05.02.2020 2e League C 15. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Mulders , Maikel
`t Brandwapen-C |
Winst |
05.02.2020 2e League C 15. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Winst |
05.02.2020 2e League C 15. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Verlies |
29.01.2020 2e League C 14. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Janssen , Harry
Edelweiss-A |
Verlies |
29.01.2020 2e League C 14. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Roumans, Andre
Edelweiss-A |
Winst |
29.01.2020 2e League C 14. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Vroomen , Sjon
Edelweiss-A |
Winst |
22.01.2020 2e League C 13. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-A |
Verlies |
22.01.2020 2e League C 13. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
22.01.2020 2e League C 13. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
15.01.2020 2e League C 12. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Spierings , Jan
Hofland-B |
Winst |
15.01.2020 2e League C 12. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Gortzen, Huub
Hofland-B |
Winst |
15.01.2020 2e League C 12. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Hofstede , David
Hofland-B |
Winst |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E (2e-B) |
Verlies |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E (2e-B) |
Verlies |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E (2e-B) |
Verlies |
18.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Kneip, Nicole
De Sport-E (2e-D) |
Verlies |
18.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Hellebrand, Luc
De Sport-E (2e-D) |
Verlies |
18.12.2019 Jack Wolter Beker 2e league 3. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Meesen, Marian
De Sport-E (2e-D) |
Winst |
04.12.2019 2e League C 10. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Korach, Sandra
D`r Belg-D |
Winst |
04.12.2019 2e League C 10. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Lataster , Anna
D`r Belg-D |
Verlies |
04.12.2019 2e League C 10. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Datenet, Ruth
D`r Belg-D |
Winst |
27.11.2019 2e League C 9. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Vaessen , Martijn
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
27.11.2019 2e League C 9. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Vaessen, Sander
Het Kroegje Heerlen-E |
Verlies |
27.11.2019 2e League C 9. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-E |
Verlies |
20.11.2019 2e League C 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Mommers, Nicole
Gypsies-A |
Winst |
20.11.2019 2e League C 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Merx, Guido
Gypsies-A |
Verlies |
20.11.2019 2e League C 8. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Senden, Paul
Gypsies-A |
Winst |
13.11.2019 2e League C 7. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Neven, Dirk
Candlelight-A |
Winst |
13.11.2019 2e League C 7. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
kokkelkorn , Jaco
Candlelight-A |
Winst |
13.11.2019 2e League C 7. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Albers, R
Candlelight-A |
Verlies |
06.11.2019 2e League C 6. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Steijaert, Ronald
Guusje-C |
Verlies |
06.11.2019 2e League C 6. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Metzen, Frans
Guusje-C |
Winst |
06.11.2019 2e League C 6. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Duinhoven van, Michel
Guusje-C |
Verlies |
30.10.2019 2e League C 5. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Alexander , Alexander
Oud Molenberg-D |
Winst |
30.10.2019 2e League C 5. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Sambo , Zsamir
Oud Molenberg-D |
Verlies |
30.10.2019 2e League C 5. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Simon , Sherwin
Oud Molenberg-D |
Winst |
23.10.2019 2e League C 4. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-C |
Verlies |
23.10.2019 2e League C 4. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Winst |
23.10.2019 2e League C 4. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Mulders, Tom
`t Brandwapen-C |
Verlies |
17.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) |
Winst |
17.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) |
Winst |
17.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B (2e-C) |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-F (2e-E) |
Winst |
09.10.2019 2e League C 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Janssen , Harry
Edelweiss-A |
Winst |
09.10.2019 2e League C 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Vroomen , Sjon
Edelweiss-A |
Winst |
09.10.2019 2e League C 3. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Roumans, Gino
Edelweiss-A |
Winst |
02.10.2019 2e League C 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
02.10.2019 2e League C 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
02.10.2019 2e League C 2. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Verlies |
25.09.2019 2e League C 1. Speeldag |
Rijnders, Emi
Fratelli Billiardairs-B |
Gortzen, Huub
Hofland-B |
Winst |