Speler > Dassen, Duane |
---|
Dassen, Duane |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Apollo |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 12096 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Apollo-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
Apollo-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Apollo-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-A (SL) | Beker `t Patronaat |
Apollo-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-G | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Apollo-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-D | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Apollo-E | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
Apollo-F | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Apollo-B | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Griek, Peter
Joe`s Place-A |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Verlies |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Verlies |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Beumers, Romy
Utopia-B |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Gortzen, Huub
Utopia-B |
Verlies |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Winst |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Verlies |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Verlies |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Jonker, Herman
De Sjoester-B |
Verlies |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Winkelmolen, Jo
De Sjoester-B |
Verlies |
25.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Marcic, Angelo
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Winst |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
11.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
10.01.2024 2e League D 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Radcliffe, John
De Sport-D |
Verlies |
10.01.2024 2e League D 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Owen, Tony
De Sport-D |
Verlies |
10.01.2024 2e League D 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Jones, Gareth
De Sport-D |
Verlies |
07.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Verlies |
07.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Verlies |
07.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Winst |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Griek, Peter
Joe`s Place-A |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Winst |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
30.10.2023 2e League D 5. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Bemelen, Ilona
Wilhelmina-D |
Verlies |
30.10.2023 2e League D 5. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Palmen, Cindy
Wilhelmina-D |
Verlies |
30.10.2023 2e League D 5. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Verlies |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Owen, Tony
De Sport-E |
Verlies |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Jones, Gareth
De Sport-E |
Winst |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-G |
Lootes, Dion
De Sport-E |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Berendsen, Milan
De Koetsch-A |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Hoekstra, Johan
De Koetsch-A |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Jansen, Marcel
De Koetsch-A |
Verlies |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Verlies |
22.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Verlies |
22.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Winst |
22.05.2023 2e League E 21. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Diependaal, Jamie
Dormans-A |
Winst |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Winst |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Nievelstein, John
Heksenberg-A |
Verlies |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Brouwer, Patrick
Heksenberg-A |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Schendel v, Peter
`t Eikske-C |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Verlies |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Schepper de, Michael
De Sport-B |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Zibret , M.
De Sport-B |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Hendriks, W.
De Sport-B |
Verlies |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-C |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Verlies |
20.03.2023 2e League E 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
20.03.2023 2e League E 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
20.03.2023 2e League E 17. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Jones, Gareth
De Sport-H |
Winst |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Lazdins, Danielle
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Martens, Ritchie
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Winst |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Beenen, Albert
Paddock-B |
Winst |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Vluggen, J0hn
Paddock-B |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Pappers, Jan
Heksenberg-A |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Nievelstein, John
Heksenberg-A |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Winst |
05.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Franssen, Paul
Wilhelmina-C |
Gelijkspel |
05.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |
05.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Winst |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
29.11.2022 2e League C 7. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
15.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Verlies |
15.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Verlies |
15.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Verlies |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-C |
Haghwerdy, Farshad
`t Pumpje-B |
Verlies |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-C |
Somers , Jeremy
`t Pumpje-B |
Winst |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-C |
Albers, R
`t Pumpje-B |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Harmsen, Bernd
Carboon-A |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Schaap, Kenneth
Carboon-A |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Mulder, Gerard
Carboon-A |
Winst |
19.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Joosten, Max
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
19.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Roeks , Bart
Het Kroegje Heerlen-E |
Verlies |
19.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Dassen, Duane
Apollo-E |
Vaessen , Martijn
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |