Speler > Eulink, Eugenie |
---|
Eulink, Eugenie |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
De Sport |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 3185 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 47 | 89 |
DAMES RANKING | 8 | 20 |
2022-2023 | ||
NBBR Ranking | 52 | 99 |
Dames Ranking | 9 | 19 |
NBBR Ranking 1e & 2e league | 35 | 61 |
2021-2022 | ||
NBBR Ranking | 31 | 69 |
Dames | 7 | 14 |
2020-2021 | ||
NBBR Ranking | 29 | 76 |
Dames | 2 | 13 |
2019-2020 | ||
NBBR Ranking | 32 | 87 |
Dames | 4 | 17 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
5e NBBR RANKING | OUD SPAANS | 5e NBBR RANKING & DAMES | Za., 13.04.2024 | 49 | 40 |
3e NBBR RANKING | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING & DAMES | Za., 11.11.2023 | 65 | 43 |
2e NBBR RANKING | DE SJLOES | 2e NBBR RANKING | Ma., 09.10.2023 | 49 | 70 |
2022-2023 | |||||
5e NBBR | De Sjloes | Open | Zo., 14.05.2023 | 49 | 59 |
4e NBBR | De Toeere | Open | Zo., 02.04.2023 | 97 | 64 |
3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul | Sjtee Uul | Open | Zo., 20.11.2022 | 65 | 62 |
2e NBBR | Oud Spaans | 1e & 2e league | Zo., 09.10.2022 | 97 | 41 |
2e NBBR | Oud Spaans | Open | Zo., 09.10.2022 | 97 | 65 |
1e NBBR | Cafe De Sport | 1e & 2e league | Zo., 25.09.2022 | 7 | 40 |
1e NBBR | Cafe De Sport | Open | Zo., 25.09.2022 | 97 | 61 |
2021-2022 | |||||
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 12.06.2022 | 49 | 50 |
4e van de 6 NBBR Ranking | De Toeere | Open | Zo., 15.05.2022 | 33 | 41 |
3e van de 6 NBBR Ranking 2021-2022 | Cafe De Sport | Open | Zo., 24.04.2022 | 33 | 41 |
2e NBBR 2021-2022 Oud Spaans | Oud Spaans | Open | Zo., 27.03.2022 | 33 | 38 |
1e van de 6b NBBR ranking Cafe De Sjloes 2021/2022 | Open | Zo., 13.03.2022 | 45 | 42 | |
2020-2021 | |||||
6e van de 6 NBBR Ranking | Open | Zo., 26.09.2021 | 33 | 47 | |
4e van de 6 NBBR ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 15.08.2021 | 25 | 43 |
3e van de 6 NBBR Ranking | Café de Toeere | Open | Zo., 25.07.2021 | 33 | 43 |
2e van de 6 NBBR Ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 11.10.2020 | 33 | 48 |
1e van de 6 NBBR Ranking | Tunnelbar | Open | Zo., 20.09.2020 | 49 | 54 |
2019-2020 | |||||
NBBR Ranking 6 GRANDE FINALE | Café De Sjloes | Open | Ma., 27.07.2020 | 65 | 48 |
NBBR Ranking 5 GRANDE FINALE | Café de Toeere | Open | Zo., 12.07.2020 | 65 | 39 |
NBBR Ranking 4 GRANDE FINALE | Café de Tunnelbar | Open | Zo., 05.07.2020 | 33 | 49 |
NBBR Ranking 3 GRANDE FINALE | Café d`r Belg | Open | Zo., 08.12.2019 | 13 | 59 |
NBBR Ranking 2 GRANDE FINALE | Café Oud Spaans | Open | Za., 26.10.2019 | 49 | 53 |
NBBR Ranking 1 GRANDE FINALE | Café De Sport | Open | Zo., 29.09.2019 | 65 | 59 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Sport-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
De Sport-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
De Sport-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-A (SL) | Beker `t Patronaat |
De Sport-B (PL) | Beker `t Patronaat |
De Sport-C (1e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-D (2e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-E (2e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-F (2e) | Beker `t Patronaat |
De Sport-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
De Sport-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
De Sport-D | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-E | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
De Sport-B | P league A, Beker `t Patronaat |
De Sport-C | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
De Sport-G | 2e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-F | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
De Sport-H | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
De Sport-B | Perfect Preventie league A |
De Sport-C | Perfect Preventie league A |
De Sport-A | Perfect Preventie league B |
De Sport-E | 2e League A |
De Sport-D | 2e League E |
De Sport-F | 2e League F |
De Sport-G | 2e League G |
2020-2021 | |
De Sport-A | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-B | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
De Sport-E | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
De Sport-F | 2e League F, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
De Sport-A | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-B | Perfect Brandpreventie SL |
De Sport-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
De Sport-E | 2e League D |
De Sport-D | 2e League E |
De Sport-F | 2e League F |
De Sport-A (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-B (SL) | Jack Wolter Beker |
De Sport-C (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
De Sport-E (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
De Sport-F (2e-F) | Jack Wolter Beker |
De Sport-D (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Spelen met, Optie
`t Pumpje-E |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Verlies |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Verlies |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Winst |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Winst |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Schreuder, Peter
Galouppe-A |
Verlies |
19.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Vluggen, J0hn
Galouppe-A |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Winst |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
13.03.2024 2e League A 14. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Winst |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-C |
Winst |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Verlies |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Hugens , Wiel
de Kroeg-C |
Verlies |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B |
Verlies |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Widlak, Marc
de Reunie-B |
Verlies |
23.01.2024 2e League G 11. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-C |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Verlies |
29.11.2023 2e League A 8. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Vijgen, Loes
Apollo-E |
Verlies |
29.11.2023 2e League A 8. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Sangen , Wiel
Apollo-E |
Winst |
29.11.2023 2e League A 8. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Starmans , Math
Apollo-E |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Verlies |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Verlies |
22.11.2023 2e League D 7. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Ernst, Claudia
Wilhelmina-D |
Verlies |
22.11.2023 2e League D 7. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Bemelen, Ilona
Wilhelmina-D |
Winst |
22.11.2023 2e League D 7. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Schlenter, Kenneth
Galouppe-A |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Heesbeen, M
Heksenberg-B |
Verlies |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Nievelstein, H
Heksenberg-B |
Verlies |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Vermeer, Albert
Heksenberg-B |
Verlies |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Brendel, Lars
Apollo-G |
Winst |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Harlock , Steven
Apollo-G |
Winst |
28.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Mies , A.
Apollo-G |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Eulink, Anita
Dingus-A |
Winst |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Janssens , J
de Kroeg-C |
Winst |
10.10.2023 2e League G 3. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Spelen met, Optie
de Kroeg-C |
Verlies |
05.10.2023 1e League D 2. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-C |
Paulissen , Remco
Oud Spaans-E |
Winst |
05.10.2023 1e League D 2. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-C |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-E |
Winst |
05.10.2023 1e League D 2. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-C |
Paulissen, Rob
Oud Spaans-E |
Verlies |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Winst |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Verlies |
03.10.2023 2e League G 2. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Eulink, Eugenie
De Sport-F (2e) |
Wolters, Hans
`t Pumpje-D (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Eulink, Eugenie
De Sport-F (2e) |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Eulink, Eugenie
De Sport-F (2e) |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D (2e) |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Verlies |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Martens, Wendy
`t Eikske-E |
Winst |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Winst |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Verlies |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Verlies |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Verlies |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-B |
Winst |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Verlies |
20.04.2023 P league A 18. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-C |
Zwakhalen, F
Oud Spaans-G |
Verlies |
20.04.2023 P league A 18. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-C |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-G |
Verlies |
16.03.2023 P league A 16. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-C |
Hendriks, W.
De Sport-B |
Winst |
16.03.2023 P league A 16. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-C |
Zibret , M.
De Sport-B |
Verlies |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
09.03.2023 2e League A 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
07.03.2023 2e League D 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-G |
Bax, Dagmar
de Sjloes-F |
Winst |
07.03.2023 2e League D 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-G |
Spelen met, Optie
de Sjloes-F |
Verlies |
07.03.2023 2e League D 15. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-G |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Riedel, Reza
Da Visitare-A |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Brouwers, Bjorn
Da Visitare-A |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Martens, Nicolle
Da Visitare-A |
Winst |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Winst |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Verlies |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Verlies |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Verlies |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Oomen, Marian
`t Eikske-E |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Winst |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Lam, Mythanh
`t Eikske-E |
Winst |