Speler > Restrepo , Gustafo |
---|
Restrepo , Gustafo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Utopia |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9546 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Utopia-B | 2e League B |
Utopia-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Utopia-B (2e) | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Utopia-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Utopia-A | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Utopia-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Utopia-B | 1e League A |
Utopia-A | 1e League B |
Utopia-C | 2e League G |
2020-2021 | |
Utopia-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
Utopia-B | 2e League B, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Hofland-A | 1e League A |
Hofland-B | 2e League C |
Hofland-A (1e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Hofland-B (2e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-B |
Verlies |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Winst |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Winst |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Klunder, Roger
Dingus-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Gielis, Chris
Dingus-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Heuts, Guido
`t Lauradorp-C |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Winst |
22.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Thans, Michel
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
22.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Schellekens, Peter
de Sjloes-C (PL) |
Winst |
22.02.2024 Beker `t Patronaat 6. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Nelissen, Wim
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Winst |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Winst |
18.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
18.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
18.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Eijkenboom, Henk
Oud Spaans-A (PL) |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Tseleppis, J
Oud Spaans-A (PL) |
Winst |
05.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Sangen, Aram
De Koetsch-A |
Winst |
05.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Hoekstra, Johan
De Koetsch-A |
Winst |
05.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Reijerman, Guido
De Koetsch-A |
Winst |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Soerland van, Tom
Apollo-F |
Verlies |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Winst |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Voncken, Dave
Apollo-F |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B (1e) |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B (1e) |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B (1e) |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Gielis, Chris
Dingus-B |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Verlies |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Ruitenberg, Liane
`t Heukske-A |
Winst |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Winst |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E (2e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Schots, Ton
`t Pumpje-E (2e) |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Heuts, Guido
`t Lauradorp-C |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Boots, Joshua
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
18.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Palmen, Cindy
Wilhelmina-D (2e) |
Winst |
18.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D (2e) |
Winst |
18.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D (2e) |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Jones, Gareth
De Sport-F |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Verlies |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-B |
Winst |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Schmit, Lenny
de Varenbeuk-B |
Winst |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Verlies |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Winst |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Winst |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Winst |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Baten, Jo
Brunssum Noord-B |
Winst |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Janssen, Dave
Spech-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Wilting, Roland
Spech-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Meijers, John
Spech-A |
Winst |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Winst |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Verlies |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Winst |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Wolbertus, Harry
De Sjoester-A |
Winst |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-D |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Paulissen, Rob
Oud Spaans-D |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Severens, Guus
Oud Spaans-D |
Winst |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Eggen, Huub
De Oude Mert-A |
Winst |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Winst |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Winst |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Winst |
26.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Winst |
26.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
List, Roy
de Reunie-C |
Verlies |
26.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Martin, Armando
de Reunie-C |
Winst |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Parfant, Gregor
De Sport-F |
Winst |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
19.01.2023 2e League F 11. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Winst |
13.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
13.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Winst |
13.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Houkes, Gerda
de Varenbeuk-B |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Haest, Aries
de Gebroken Keu-C |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Troquet, Peter
de Gebroken Keu-C |
Verlies |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Schaefer , T
de Gebroken Keu-C |
Winst |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Winst |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Verlies |
06.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |