Speler > Zenden , Peter |
---|
Zenden , Peter |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Brandwapen |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11850 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Brandwapen-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Brandwapen-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-C (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Brandwapen-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-C | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-B | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Brandwapen-A | 1e League A |
`t Brandwapen-B | 1e League D |
`t Brandwapen-C | 2e League A |
2020-2021 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-C | 2e League C, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B |
`t Brandwapen-B | 1e League C |
`t Brandwapen-C | 2e League C |
`t Brandwapen-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Brandwapen-B (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Brandwapen-C (2e-C) | Jack Wolter Beker |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
29.04.2024 2e League C 18. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
29.04.2024 2e League C 18. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Winst |
29.04.2024 2e League C 18. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Winst |
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Verlies |
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Winst |
24.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Winst |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Winst |
15.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Verlies |
19.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Winst |
19.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Winst |
19.03.2024 2e League C 15. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Winst |
11.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Winst |
11.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Winst |
11.03.2024 2e League C 14. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-D |
Winst |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Verlies |
22.01.2024 2e League C 11. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Pluymakers, Pedro
Oud Molenberg-D |
Winst |
12.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Winst |
12.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
12.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Finders, Patrick
Oud Molenberg-A |
Winst |
11.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Verlies |
11.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Janssens , J
de Kroeg-A |
Winst |
11.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Verbruggen, Kenny
de Kroeg-A |
Winst |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Winst |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Noijen, Frank
Heksenberg-C |
Winst |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Winst |
22.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Verlies |
22.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Winst |
22.11.2023 2e League C 7. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
20.11.2023 P league A 7. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-D |
Oosting, John
`t Steenenkruis-A |
Verlies |
20.11.2023 P league A 7. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-D |
Ouden den, Pascal
`t Steenenkruis-A |
Winst |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Leek v.d, Math
de Gebroken keu-B (PL) |
Verlies |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Willems, Nick
de Gebroken keu-B (PL) |
Verlies |
13.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Dircks, Leo
de Gebroken keu-B (PL) |
Verlies |
06.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Wolters, Hans
`t Pumpje-D |
Winst |
06.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Spelen met, Optie
`t Pumpje-D |
Winst |
06.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Rey van, Anton
Apollo-D |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Winst |
11.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
11.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Ghijsen, Roy
Wilhelmina-B |
Winst |
11.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C (2e) |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Weijermans, David
de Reunie-C (2e) |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B (2e) |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C (2e) |
Verlies |
08.06.2023 1e League B 22. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Vossen, Roger
Oud Spaans-C |
Verlies |
08.06.2023 1e League B 22. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Augustus, Jos
Oud Spaans-C |
Winst |
08.06.2023 1e League B 22. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-C |
Verlies |
17.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Verwoert , Ricardo
Berg en Dal-A |
Winst |
17.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Niesing, Hendrik
Berg en Dal-A |
Winst |
17.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-A |
Verlies |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Winst |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
30.03.2023 1e League B 18. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Widdershoven, Hen
Bie Lowieke-A |
Winst |
30.03.2023 1e League B 18. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Leek v.d, John
Bie Lowieke-A |
Verlies |
30.03.2023 1e League B 18. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Ritzen, Ron
Bie Lowieke-A |
Winst |
24.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-B |
Winst |
24.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-B |
Verlies |
24.03.2023 1e League B 17. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Kunz, Ben
d`r Sjutt-B |
Verlies |
15.03.2023 1e League B 16. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Caanen , Danny
de Reunie-B |
Verlies |
15.03.2023 1e League B 16. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Vandebeek, Bjorn
de Reunie-B |
Verlies |
15.03.2023 1e League B 16. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Zwakhalen, Mike
de Reunie-B |
Verlies |
03.03.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Erkens, Ron
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
03.03.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
03.03.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
27.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Struver, Yvo
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.02.2023 1e League B 13. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Somers , Jeremy
`t Pumpje-C |
Winst |
07.02.2023 1e League B 14. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Rhee v., Jac
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
07.02.2023 1e League B 14. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Winst |
07.02.2023 1e League B 14. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Winst |
20.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Henssen, Marc
Oud Spaans-C |
Verlies |
20.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Verlies |
20.01.2023 1e League B 11. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Deneer, Martijn
Oud Spaans-C |
Verlies |
27.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Ruyters, Leon
Slek-B |
Verlies |
27.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Thoor van, H
Slek-B |
Verlies |
27.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Roij van, H
Slek-B |
Verlies |
16.12.2022 1e League B 9. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Hendriks, Marcus
de Bar-C |
Verlies |
16.12.2022 1e League B 9. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Spelen met, Optie
de Bar-C |
Verlies |
16.12.2022 1e League B 9. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Sugianto, Richard
de Bar-C |
Verlies |
09.12.2022 1e League B 8. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Bok, Dave
Apollo-C |
Verlies |
09.12.2022 1e League B 8. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
09.12.2022 1e League B 8. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Bok, Rene
Apollo-C |
Verlies |
21.11.2022 1e League B 6. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-B |
Verlies |
21.11.2022 1e League B 6. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Merx, Guido
d`r Sjutt-B |
Winst |
21.11.2022 1e League B 6. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-B |
Verlies |
18.11.2022 1e League B 5. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Dizy, Cynthia
de Reunie-B |
Verlies |
18.11.2022 1e League B 5. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Spelen met, Optie
de Reunie-B |
Winst |
18.11.2022 1e League B 5. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Weijermans, David
de Reunie-B |
Verlies |
08.11.2022 1e League B 4. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Verwoert , Ricardo
Berg en Dal-A |
Verlies |
08.11.2022 1e League B 4. Speeldag |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-A |
Verlies |