Speler > Jongen , Jack |
---|
Jongen , Jack |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
de Residentie |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 9203 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
de Residentie-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
de Residentie-A (2e) | Beker `t Patronaat |
2022-2023 | |
de Residentie-A | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
de Residentie-A | 2e League A |
2020-2021 | |
de Residentie-A | 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
de Residentie-A | 2e League B |
de Residentie-A (2e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
25.04.2024 2e League F 17. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Winst |
25.04.2024 2e League F 17. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Lempers , R
Oud Molenberg-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League F 17. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Cortjeans, Marco
d`r Sjutt-C |
Verlies |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Reintjens, Peike
d`r Sjutt-C |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Soomers, Glenn
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Hoogeveen, Denise
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Velden v/d, John
Poelkloep Parksjtad-A |
Verlies |
29.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
29.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Meyer , Jan
Oud Genhei-A |
Winst |
29.02.2024 2e League F 12. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Verlies |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Winst |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Dieteren , Mike
`t Lauradorp-B |
Winst |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Geeraets, Monique
de Sjloes-F |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Thans, Melissa
de Sjloes-F |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Mast, Remco
de Sjloes-F |
Verlies |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Hendrickx , Marc
Gorissen-A (PL) |
Verlies |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Repin , Ivo
Gorissen-A (PL) |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Diederen , Harrie
Gorissen-A (PL) |
Verlies |
07.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |
07.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Maintz, Jurgen
Wilhelmina-C |
Verlies |
07.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Storms, Marc
Wilhelmina-C |
Winst |
30.11.2023 2e League F 8. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Winst |
30.11.2023 2e League F 8. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Hartman, Servy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
30.11.2023 2e League F 8. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
23.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
23.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Vestjens, Manuel
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
23.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Gerekens , Werner
In de Vrie-A (1e) |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Rompelberg, Wim
In de Vrie-A (1e) |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Boesten, Erik
In de Vrie-A (1e) |
Winst |
02.11.2023 2e League F 5. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Verlies |
02.11.2023 2e League F 5. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Holtus, Daphne
d`r Sjutt-C |
Winst |
02.11.2023 2e League F 5. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Cortjeans, Marco
d`r Sjutt-C |
Winst |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Mochel, Jan
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
26.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
16.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-B (2e) |
Winst |
16.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B (2e) |
Winst |
16.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B (2e) |
Verlies |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Fuhren, Cindy
Oud Genhei-A |
Winst |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Winst |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Verlies |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Spelen met, Optie
`t Lauradorp-B |
Verlies |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Bemelmans, Kim
Carboon-A |
Winst |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Muys, Danielle
Carboon-A |
Winst |
28.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Gils van, Leon
Carboon-A |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Soerland van, Tom
Apollo-F |
Winst |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
21.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Jongen , Jack
de Residentie-A (2e) |
Wijnen, Marco
Apollo-F |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Oomen, Marian
`t Eikske-E |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Winst |
08.06.2023 2e League A 22. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Martens, Wendy
`t Eikske-E |
Winst |
01.06.2023 2e League A 20. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Winst |
01.06.2023 2e League A 20. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-B |
Verlies |
01.06.2023 2e League A 20. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
25.05.2023 2e League A 21. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
20.04.2023 2e League A 19. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Verlies |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Verlies |
30.03.2023 2e League A 18. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Horsch, Calvin
Berg en Dal-B |
Winst |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Meyer , Jan
Oud Genhei-A |
Winst |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Verlies |
23.03.2023 2e League A 17. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Jong de, A
Oud Genhei-A |
Winst |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Verlies |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Duinhoven van, Michel
Joe`s Place-A |
Verlies |
16.03.2023 2e League A 16. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Winst |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Kuppers, Gwenda
Dierks-A |
Verlies |
09.02.2023 2e League A 14. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Wiersma, Peter
De Sport-D |
Winst |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Eulink, Eugenie
De Sport-D |
Verlies |
02.02.2023 2e League A 13. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Holthuijsen, Frank
De Sport-D |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Martens, Nicolle
Da Visitare-A |
Verlies |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Breemen, Tony
Da Visitare-A |
Winst |
26.01.2023 2e League A 12. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Riedel, Reza
Da Visitare-A |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Vermeer, Albert
`t Eikske-E |
Verlies |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Winst |
19.01.2023 2e League A 11. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Verlies |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
12.01.2023 2e League A 10. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Verlies |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Jaspers , M.
de Koempels-B |
Winst |
15.12.2022 2e League A 9. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Winst |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Heldens, Roland
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
08.12.2022 2e League A 8. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
01.12.2022 2e League A 7. Speeldag |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Hensels, Huub
Berg en Dal-B |
Winst |