Speler > Emmer , P |
---|
Emmer , P |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Oud Molenberg |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10928 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Molenberg-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Molenberg-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Molenberg-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League H, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Molenberg-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Molenberg-B (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Molenberg-C (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Molenberg-D (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Molenberg-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Oud Molenberg-B | 1e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Molenberg-A | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Molenberg-C | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Molenberg-D | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Oud Molenberg-C | 1e League A |
Oud Molenberg-B | 1e League C |
Oud Molenberg-A | 1e League D |
Oud Molenberg-E | 2e League D |
Oud Molenberg-F | 2e League E |
2020-2021 | |
Oud Molenberg-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
Oud Molenberg-B | 1e League C, Jack Wolter Beker |
Oud Molenberg-C | 1e League D, Jack Wolter Beker |
Oud Molenberg-D | 2e League F, Jack Wolter Beker |
Oud Molenberg-E | 2e League E, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Oud Molenberg-F | 2e League D, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Oud Molenberg-C | 1e League B |
Oud Molenberg-B | 1e League C |
Oud Molenberg-A | 1e League D |
Oud Molenberg-F | 2e League A |
Oud Molenberg-D | 2e League C |
Oud Molenberg-E | 2e League D |
Oud Molenberg-A (1e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Oud Molenberg-B (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Oud Molenberg-C (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Oud Molenberg-D (2e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Oud Molenberg-F (2e-A) | Jack Wolter Beker |
Oud Molenberg-E (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Gulikers, Paul
de Reunie-E |
Verlies |
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Verlies |
01.05.2024 2e League D 18. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Overmars, Karin
de Reunie-E |
Winst |
24.04.2024 2e League D 17. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Winst |
24.04.2024 2e League D 17. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
24.04.2024 2e League D 17. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Winst |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Konsten, Patrick
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Heldens, Roland
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
13.03.2024 2e League D 14. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Verlies |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Radcliffe, John
De Sport-D |
Winst |
06.03.2024 2e League D 13. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Owen, Tony
De Sport-D |
Verlies |
28.02.2024 2e League D 12. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Ernst, Claudia
Wilhelmina-D |
Winst |
28.02.2024 2e League D 12. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Verlies |
28.02.2024 2e League D 12. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D |
Verlies |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kremers, Dwayne
Apollo-G |
Winst |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Brendel, Lars
Apollo-G |
Winst |
24.01.2024 2e League D 11. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Loos , Bryan
Apollo-G |
Winst |
16.01.2024 2e League D 10. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Verlies |
16.01.2024 2e League D 10. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Janssens, Kevin
de Kroeg-B |
Verlies |
16.01.2024 2e League D 10. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Reintjens, Peike
d`r Sjutt-C |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-C |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
06.12.2023 2e League D 9. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Overmars, Karin
de Reunie-E |
Winst |
06.12.2023 2e League D 9. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Hondong , Jo
de Reunie-E |
Winst |
06.12.2023 2e League D 9. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Winst |
29.11.2023 2e League D 8. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Eggen, L
De Sjoester-B |
Winst |
29.11.2023 2e League D 8. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Verlies |
29.11.2023 2e League D 8. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Boorn v.d, R.
`t Lauradorp-A (PL) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Marcic , Leroy
`t Lauradorp-A (PL) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Brinkhoff , Jack
`t Lauradorp-A (PL) |
Verlies |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-B |
Winst |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Brasse, Marco
d`r Sjutt-B |
Winst |
08.11.2023 2e League D 6. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Merx, Guido
d`r Sjutt-B |
Verlies |
02.11.2023 2e League D 5. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Dam, Jolanda
D`r Sjtee Uul-C |
Winst |
02.11.2023 2e League D 5. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Konsten, Patrick
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
02.11.2023 2e League D 5. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Meesen, Marian
D`r Sjtee Uul-C |
Verlies |
25.10.2023 2e League D 4. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Lootes, Dion
De Sport-D |
Verlies |
25.10.2023 2e League D 4. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Parry, Daniel
De Sport-D |
Winst |
25.10.2023 2e League D 4. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Owen, Tony
De Sport-D |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-C (2e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-C (2e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C (2e) |
Verlies |
09.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Bemelen, Ilona
Wilhelmina-D |
Winst |
09.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Vestjens, Joyce
Wilhelmina-D |
Winst |
09.10.2023 2e League D 3. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D |
Verlies |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Wijnen, Marco
Apollo-G |
Verlies |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kremers, Dwayne
Apollo-G |
Winst |
04.10.2023 2e League D 2. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Mies , A.
Apollo-G |
Winst |
27.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Verlies |
27.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Peters, Jimmy
de Kroeg-B |
Winst |
27.09.2023 2e League D 1. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Zewe, Sebastiaan
de Kroeg-B |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C (2e) |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C (2e) |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C (2e) |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C (2e) |
Winst |
06.06.2023 2e League B 22. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kessel, P.
In de Vrie-B |
Winst |
06.06.2023 2e League B 22. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Gerekens , Werner
In de Vrie-B |
Verlies |
06.06.2023 2e League B 22. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-B |
Winst |
24.05.2023 2e League B 21. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Rutten, Twan
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
24.05.2023 2e League B 21. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Hinskens, Peter
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
24.05.2023 2e League B 21. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
17.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Leende, Robin
D`r Toeëre-C |
Verlies |
17.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Salden, Bjorn
D`r Toeëre-C |
Verlies |
17.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kiepkowski, Jordy
D`r Toeëre-C |
Winst |
19.04.2023 2e League B 19. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
19.04.2023 2e League B 19. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Vaessen , Martijn
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
19.04.2023 2e League B 19. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Roeks , Bart
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Veeken v/d, Mark
de Varenbeuk-A |
Verlies |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Verbaten, Piet
de Varenbeuk-A |
Verlies |
29.03.2023 2e League B 18. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Vermeer, Albert
`t Eikske-F |
Winst |
29.03.2023 2e League B 18. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Oomen, Marian
`t Eikske-F |
Winst |
29.03.2023 2e League B 18. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Ojana, Michael
`t Eikske-F |
Winst |
22.03.2023 2e League B 17. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Coffie, Jelano
De Sport-E |
Winst |
22.03.2023 2e League B 17. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Schellekens, Mika
De Sport-E |
Verlies |
22.03.2023 2e League B 17. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Durinck, Ilona
De Sport-E |
Verlies |
15.03.2023 2e League B 16. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Winst |
15.03.2023 2e League B 16. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Winst |
15.03.2023 2e League B 16. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Mulders, Tom
`t Brandwapen-C |
Verlies |
08.03.2023 2e League B 15. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A |
Winst |
08.03.2023 2e League B 15. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kroonen, Eric
Wilhelmina-A |
Winst |
08.03.2023 2e League B 15. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Bosten , Rick
Wilhelmina-A |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kerrigan, Dave
De Sport-H |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Kubicsek, Martin
De Sport-H |
Winst |
08.02.2023 2e League B 14. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Franken, Ferry
de Varenbeuk-A |
Verlies |
08.02.2023 2e League B 14. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Motman van, Erwin
de Varenbeuk-A |
Winst |
08.02.2023 2e League B 14. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Vinders, Rene
de Varenbeuk-A |
Verlies |
01.02.2023 2e League B 13. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Beusen, Francis
Schaesbergerveld-C |
Winst |
01.02.2023 2e League B 13. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Zijlstra, Bruce
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
01.02.2023 2e League B 13. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Carlitz, Jolanda
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
25.01.2023 2e League B 12. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Collaris, Luc
Edelweiss-A |
Winst |
25.01.2023 2e League B 12. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Scarrott, Oliver
Edelweiss-A |
Verlies |
25.01.2023 2e League B 12. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Roumans, Gino
Edelweiss-A |
Verlies |
18.01.2023 2e League B 11. Speeldag |
Emmer , P
Oud Molenberg-C |
Zelissen, Janny
In de Vrie-B |
Verlies |