Speler > Schoonbroodt, Leon |
---|
Schoonbroodt, Leon |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Amicitia |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11474 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Amicitia-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
Amicitia-A (1e) | Beker `t Patronaat |
2022-2023 | |
`t Eikske-E | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Eikske-F | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Eikske-C | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Eikske-A | Beker `t Patronaat |
`t Eikske-B | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
`t Eikske-D | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
`t Eikske-A | 1e League A |
`t Eikske-B | 1e League C |
`t Eikske-E | 2e League B |
`t Eikske-F | 2e League D |
`t Eikske-D | 2e League E |
2020-2021 | |
`t Eikske-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Eikske-B | 1e League C, Jack Wolter Beker |
`t Eikske-C | 2e League E, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-D | 2e League B, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-F | 2e League A, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Eikske-E | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
de Lounge-A | 2e League G |
de Lounge-A (2e-G) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
03.05.2024 1e League D 18. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Janssen, Marttijn
Rumpenerhof-D |
Winst |
03.05.2024 1e League D 18. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Nollgen, Ans
Rumpenerhof-D |
Winst |
03.05.2024 1e League D 18. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Opbergen van, Nick
Rumpenerhof-D |
Winst |
23.04.2024 1e League D 17. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-E |
Winst |
23.04.2024 1e League D 17. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Spelen met, Optie
Oud Spaans-E |
Winst |
23.04.2024 1e League D 17. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Paulissen , Remco
Oud Spaans-E |
Winst |
18.04.2024 1e League D 16. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Habets, Leo
De Sport-C |
Verlies |
18.04.2024 1e League D 16. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Holthuijsen, Frank
De Sport-C |
Winst |
18.04.2024 1e League D 16. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Laeven, Rick
De Sport-C |
Winst |
19.03.2024 1e League D 15. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Kessel, P.
In de Vrie-B |
Verlies |
19.03.2024 1e League D 15. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Meulenberg, Frank
In de Vrie-B |
Verlies |
19.03.2024 1e League D 15. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-B |
Verlies |
12.03.2024 1e League D 14. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Thoor van, H
Slek-A |
Verlies |
12.03.2024 1e League D 14. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Roij -Meerten van, M
Slek-A |
Winst |
12.03.2024 1e League D 14. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Roij van, H
Slek-A |
Winst |
05.03.2024 1e League D 13. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Caenen, jeffrey
Ummer d`r neaver-A |
Verlies |
05.03.2024 1e League D 13. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Roumans, Gino
Ummer d`r neaver-A |
Verlies |
05.03.2024 1e League D 13. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Scarrott, Oliver
Ummer d`r neaver-A |
Verlies |
01.03.2024 1e League D 12. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
01.03.2024 1e League D 12. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
01.03.2024 1e League D 12. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
23.01.2024 1e League D 11. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Pluym v.d, Loek
de Sjloes-E |
Winst |
23.01.2024 1e League D 11. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Voorham, Marc
de Sjloes-E |
Verlies |
23.01.2024 1e League D 11. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Schellekens, Mika
de Sjloes-E |
Winst |
19.01.2024 1e League D 10. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Berkers, Theo
Rumpener Beemden-B |
Winst |
19.01.2024 1e League D 10. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B |
Winst |
19.01.2024 1e League D 10. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Jongmans, Roger
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Jong de, Maikel
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Beckers, Martin
`t Steenenkruis-B |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Widlak, Marc
de Reunie-A |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Caanen , Danny
de Reunie-A |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Zwakhalen, Mike
de Reunie-A |
Verlies |
05.12.2023 1e League D 9. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Janssen, Marttijn
Rumpenerhof-D |
Winst |
05.12.2023 1e League D 9. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Opbergen van, Nick
Rumpenerhof-D |
Winst |
05.12.2023 1e League D 9. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Janssen, Sjef
Rumpenerhof-D |
Winst |
29.11.2023 1e League D 8. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Uden v., Frank
Oud Spaans-E |
Verlies |
29.11.2023 1e League D 8. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-E |
Winst |
29.11.2023 1e League D 8. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Paulissen , Remco
Oud Spaans-E |
Winst |
21.11.2023 1e League D 7. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Spelen met, Optie
De Sport-C |
Winst |
21.11.2023 1e League D 7. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Hogenbirk, Jimmy
De Sport-C |
Winst |
21.11.2023 1e League D 7. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Habets, Leo
De Sport-C |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A (1e) |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C (2e) |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A (1e) |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C (2e) |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A (1e) |
Claassen , Ton
de Kroeg-C (2e) |
Winst |
09.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Timmermans, math
In de Vrie-B |
Verlies |
09.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Kessel, P.
In de Vrie-B |
Winst |
09.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-B |
Winst |
31.10.2023 1e League D 5. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Thoor van, H
Slek-A |
Winst |
31.10.2023 1e League D 5. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Roij van, H
Slek-A |
Verlies |
31.10.2023 1e League D 5. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Roij -Meerten van, M
Slek-A |
Winst |
25.10.2023 1e League D 4. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Scarrott, Oliver
Ummer d`r neaver-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League D 4. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Collaris, Luc
Ummer d`r neaver-A |
Winst |
25.10.2023 1e League D 4. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Roumans, Gino
Ummer d`r neaver-A |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A (1e) |
Jägers, Otto
D`n Aezel-B (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A (1e) |
Leeuw de, Bart
D`n Aezel-B (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A (1e) |
Heber, Johan
D`n Aezel-B (2e) |
Winst |
10.10.2023 1e League D 3. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Oudenaar, Nico
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
10.10.2023 1e League D 3. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
10.10.2023 1e League D 3. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
04.10.2023 1e League D 2. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Tholen , Thijs
de Sjloes-E |
Winst |
04.10.2023 1e League D 2. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Schellekens, Mika
de Sjloes-E |
Winst |
04.10.2023 1e League D 2. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Pluym v.d, Loek
de Sjloes-E |
Verlies |
26.09.2023 1e League D 1. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Saals, Raoul
Rumpener Beemden-B |
Verlies |
26.09.2023 1e League D 1. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Jongmans, Roger
Rumpener Beemden-B |
Winst |
26.09.2023 1e League D 1. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
Amicitia-A |
Moerkerk, Michel
Rumpener Beemden-B |
Winst |
15.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Gerekens , Werner
In de Vrie-C |
Verlies |
15.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Kessel, P.
In de Vrie-C |
Winst |
15.06.2023 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Vries de, Luc
de Varenbeuk-C |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Winst |
05.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-D |
Harlock , Steven
Apollo-E |
Winst |
05.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-D |
Mies , A.
Apollo-E |
Winst |
05.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-D |
Kremers, Dwayne
Apollo-E |
Winst |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Winst |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Winst |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Winst |
16.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-F |
Kessel, P.
In de Vrie-B |
Winst |
16.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-F |
Gerekens , Werner
In de Vrie-B |
Verlies |
16.05.2023 2e League B 20. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-F |
Zelissen, Janny
In de Vrie-B |
Verlies |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Nelissen , Bram
Wilhelmina-B |
Winst |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 2e league 5. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Winst |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Winst |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Winst |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Hanssen, Rick
Apollo-F |
Verlies |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Kremers, Dwayne
Apollo-F |
Winst |
18.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-F |
Mulders, Jack
`t Brandwapen-C |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-F |
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-C |
Winst |
05.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-F |
Boijmans , Rob
`t Brandwapen-C |
Winst |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Winst |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 2e league 4. Ronde |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Vluggen, J0hn
Paddock-B |
Winst |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Beenen, Albert
Paddock-B |
Winst |
29.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-E |
Verlies |