Speler > Schoonens, Jeffrey |
---|
Schoonens, Jeffrey |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Utopia |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 12020 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 46 | 89 |
NBBR RANKING 1e & 2e league | 9 | 19 |
2022-2023 | ||
NBBR Ranking | 51 | 99 |
NBBR Ranking 1e & 2e league | 12 | 61 |
2021-2022 | ||
NBBR Ranking | 40 | 69 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
4e NBBR RANKING 1e & 2e League | D`r SJTEE UUL | 4e NBBR RANKING 1e & 2e League | Za., 09.03.2024 | 5 | 10 |
3e NBBR RANKING | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING & DAMES | Za., 11.11.2023 | 97 | 43 |
3e NBBR RANKING 1e & 2e League | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING 1e & 2e League | Za., 18.11.2023 | 7 | 8 |
2e NBBR RANKING | DE SJLOES | 2e NBBR RANKING | Ma., 09.10.2023 | 65 | 70 |
2e NBBR RANKING 1e & 2e League | DE SJLOES | 1e & 2e league | Ma., 18.09.2023 | 9 | 12 |
1e NBBR RANKING | DE SPORT | 1e NBBR 2023-2024 | Zo., 24.09.2023 | 25 | 60 |
1e NBBR RANKING 1e & 2e LEAGUE | DE KROEG HEERLEN | 1e NBBR KROEG HEERLEN 1e & 2e League | Za., 23.09.2023 | 9 | 17 |
2022-2023 | |||||
6e NBBR | De Kroeg | 1e & 2e league | Ma., 03.07.2023 | 13 | 16 |
6e NBBR | De Kroeg | Open | Di., 04.07.2023 | 65 | 52 |
5e NBBR | De Sjloes | Open | Zo., 14.05.2023 | 25 | 59 |
4e NBBR | De Toeere | 1e & 2e league | Za., 01.04.2023 | 13 | 15 |
4e NBBR | De Toeere | Open | Zo., 02.04.2023 | 65 | 64 |
1e NBBR | Cafe De Sport | 1e & 2e league | Zo., 25.09.2022 | 9 | 40 |
1e NBBR | Cafe De Sport | Open | Zo., 25.09.2022 | 97 | 61 |
2021-2022 | |||||
6e van de 6 NBBR 2021-2022 | De Sjloes | Open | Zo., 03.07.2022 | 97 | 41 |
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 12.06.2022 | 97 | 50 |
4e van de 6 NBBR Ranking | De Toeere | Open | Zo., 15.05.2022 | 97 | 41 |
3e van de 6 NBBR Ranking 2021-2022 | Cafe De Sport | Open | Zo., 24.04.2022 | 25 | 41 |
2e NBBR 2021-2022 Oud Spaans | Oud Spaans | Open | Zo., 27.03.2022 | 97 | 38 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Utopia-B (2e) | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Utopia-B | 2e League B |
Utopia-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Utopia-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Utopia-A | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Utopia-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Utopia-B | 1e League A |
Utopia-A | 1e League B |
Utopia-C | 2e League G |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Verlies |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Korsten, John
De Sjoester-B |
Winst |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Winkelmolen, Jo
De Sjoester-B |
Winst |
28.03.2024 Beker `t Patronaat 2e league 6. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Vloon, Ruud
De Sjoester-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Konings, Danny
Dingus-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Klunder, Roger
Dingus-B |
Winst |
14.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Winst |
14.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Verlies |
14.03.2024 2e League B 14. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Heuts, Guido
`t Lauradorp-C |
Winst |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Verlies |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Winst |
18.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
18.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
18.01.2024 2e League B 10. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
05.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Reijerman, Guido
De Koetsch-A |
Winst |
05.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Jansen, Marcel
De Koetsch-A |
Winst |
05.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Sangen, Aram
De Koetsch-A |
Winst |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Luurssen, Andre
Berg en Dal-B |
Verlies |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Marcic, Angelo
Berg en Dal-B |
Winst |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Voncken, Dave
Apollo-F |
Winst |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Wijnen, Marco
Apollo-F |
Verlies |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Soerland van, Tom
Apollo-F |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B (1e) |
Winst |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B (1e) |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B (1e) |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Klunder, Roger
Dingus-B |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Konings, Danny
Dingus-B |
Verlies |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Verlies |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Verlies |
02.11.2023 2e League B 5. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Winst |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Winst |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Schots, Ton
`t Pumpje-E (2e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E (2e) |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E (2e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A (1e) |
Collaris, Luc
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A (1e) |
Scarrott, Oliver
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A (1e) |
Roumans, Gino
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Heuts, Guido
`t Lauradorp-C |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Maertzdorf, W
`t Lauradorp-C |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Aretz , John
`t Lauradorp-C |
Verlies |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-C |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Verlies |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Verlies |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Winst |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Cuijpers, Melvin
`t Pumpje-C |
Verlies |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Aust, Mike
`t Pumpje-C |
Winst |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-A |
Greven, Hicham
`t Pumpje-C |
Verlies |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Boots, Joshua
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
28.09.2023 2e League B 1. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
18.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Bemelen, Ilona
Wilhelmina-D (2e) |
Winst |
18.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Palmen, Cindy
Wilhelmina-D (2e) |
Winst |
18.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B (2e) |
Beek v, Wendy
Wilhelmina-D (2e) |
Verlies |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Verlies |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
07.06.2023 2e League F 22. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Jones, Gareth
De Sport-F |
Verlies |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Winst |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-B |
Winst |
25.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Schmit, Lenny
de Varenbeuk-B |
Winst |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Verlies |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Verlies |
17.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Winst |
14.05.2023 5e NBBR 3. Ronde Hoofdronde |
Schoonens, Jeffrey | Schwarzer, Michael | Verlies |
14.05.2023 5e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Schoonens, Jeffrey | Poelmans, Quincy | Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Muller, Danny
Brunssum Noord-B |
Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Jansen, Mischa
Brunssum Noord-B |
Verlies |
20.04.2023 2e League F 19. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Baten, Jo
Brunssum Noord-B |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Wilting, Roland
Spech-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Meijers, John
Spech-A |
Winst |
29.03.2023 2e League F 18. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Scaf, Henry
Spech-A |
Verlies |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Kessel, P.
In de Vrie-C |
Verlies |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Winst |
23.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Winst |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Wolbertus, Harry
De Sjoester-A |
Winst |
09.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Winst |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Paulissen , Remco
Oud Spaans-D |
Winst |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Coumans, Sandra
Oud Spaans-D |
Verlies |
02.03.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Paulissen, Rob
Oud Spaans-D |
Verlies |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Winst |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Eggen, Huub
De Oude Mert-A |
Winst |
09.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Colson, Trudy
Oud Spaans-E |
Winst |
02.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Winst |