Speler > Pluymen, Huub

Pluymen, Huub

 
Informatie
Categorie: Senioren
Vereniging: Wilhelmina
Organisatie: Nederlandse Poolbiljart Bond
Spelersnr.: 11380
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Wilhelmina-A 2e League A, Jack Wolter Beker
2020-2021
Wilhelmina-A 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league
2019-2020
Wilhelmina-A 2e League F
Wilhelmina-A (2e-F) Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
14.10.2020
2e League C
4. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Slangen, Bob
D`r Toeëre-B
Verlies
14.10.2020
2e League C
4. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Elteren v, Dave
D`r Toeëre-B
Winst
14.10.2020
2e League C
4. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Baar, Henk
D`r Toeëre-B
Winst
07.10.2020
2e League C
3. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-C
Winst
07.10.2020
2e League C
3. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Mulders, Jack
`t Brandwapen-C
Winst
07.10.2020
2e League C
3. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C
Verlies
23.09.2020
2e League C
1. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Dörenberg, Roger
de Residentie-A
Winst
23.09.2020
2e League C
1. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Jurgens , Armand
de Residentie-A
Winst
23.09.2020
2e League C
1. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Dorenberg , Sven
de Residentie-A
Winst
11.03.2020
2e League F
16. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-C
Winst
11.03.2020
2e League F
16. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Zijlstra, Bruce
Schaesbergerveld-C
Verlies
11.03.2020
2e League F
16. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-C
Verlies
12.02.2020
2e League F
13. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Eijden van, Remco
`t Eikske-E
Winst
12.02.2020
2e League F
13. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Janssen, Mandy
`t Eikske-E
Winst
12.02.2020
2e League F
13. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Sijstermans, Maikel
`t Eikske-E
Winst
07.02.2020
2e League F
15. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Hollander den, Mitchel
D`r Toeëre-A
Verlies
07.02.2020
2e League F
15. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Janssen, Owen
D`r Toeëre-A
Verlies
07.02.2020
2e League F
15. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Baar, Henk
D`r Toeëre-A
Winst
29.01.2020
2e League F
14. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Palmen, Jaimy
de Ouwe Mert-A
Verlies
29.01.2020
2e League F
14. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Kroes, Ron
de Ouwe Mert-A
Winst
29.01.2020
2e League F
14. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Palmen, Rick
de Ouwe Mert-A
Winst
17.01.2020
2e League F
12. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Mies , A.
Apollo-F
Winst
17.01.2020
2e League F
12. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Dongen v, Jan
Apollo-F
Winst
17.01.2020
2e League F
12. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Giroldi, Fanny
Apollo-F
Winst
18.12.2019
Jack Wolter Beker 2e league
3. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Gerits , Jos
`t Raodhoes-A (2e-H)
Winst
18.12.2019
Jack Wolter Beker 2e league
3. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Bouwens , Jan
`t Raodhoes-A (2e-H)
Winst
18.12.2019
Jack Wolter Beker 2e league
3. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Scaf , Henry
`t Raodhoes-A (2e-H)
Verlies
13.12.2019
2e League F
11. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Wauben , Ronald
`t Steenenkruis-F
Verlies
13.12.2019
2e League F
11. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Remmerde , Ben
`t Steenenkruis-F
Winst
13.12.2019
2e League F
11. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Deckers , T.
`t Steenenkruis-F
Winst
02.12.2019
2e League F
10. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Wolter , Mike
`t Volkshuis-C
Verlies
02.12.2019
2e League F
10. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Zoetbrood, George
`t Volkshuis-C
Winst
02.12.2019
2e League F
10. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Heidstra, Theo
`t Volkshuis-C
Winst
29.11.2019
2e League F
9. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A
Winst
29.11.2019
2e League F
9. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A
Winst
29.11.2019
2e League F
9. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Hurkens. , Marcel
Brunssum Noord-A
Winst
20.11.2019
2e League F
8. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Ghijsen , Roy
D`r Belg-C
Verlies
20.11.2019
2e League F
8. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Greco , Rosario
D`r Belg-C
Winst
20.11.2019
2e League F
8. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Habets , Wiel
D`r Belg-C
Winst
04.11.2019
2e League F
6. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Hellebrand, Luc
De Sport-F
Verlies
04.11.2019
2e League F
6. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Kneip, Nicole
De Sport-F
Winst
04.11.2019
2e League F
6. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F
Winst
01.11.2019
2e League F
5. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Neuman , Michel
Schaesbergerveld-C
Verlies
01.11.2019
2e League F
5. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Gielis, Martin
Schaesbergerveld-C
Winst
01.11.2019
2e League F
5. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-C
Verlies
23.10.2019
2e League F
4. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Valkenburg, Manuel
D`r Toeëre-A
Verlies
23.10.2019
2e League F
4. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Baar, Henk
D`r Toeëre-A
Verlies
23.10.2019
2e League F
4. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-A
Verlies
16.10.2019
Jack Wolter Beker
2. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Schepper de, Andre
Dierks-B (2e-C)
Winst
16.10.2019
Jack Wolter Beker
2. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Jozekowski, Gwenda
Dierks-B (2e-C)
Verlies
16.10.2019
Jack Wolter Beker
2. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Regterschot , Tom
Dierks-B (2e-C)
Verlies
11.10.2019
2e League F
3. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Laan v.d, Herman
de Ouwe Mert-A
Winst
11.10.2019
2e League F
3. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Wal v.d, Lambert
de Ouwe Mert-A
Verlies
11.10.2019
2e League F
3. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Demarteau, Harry
de Ouwe Mert-A
Winst
04.10.2019
2e League F
2. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Janssen, Mandy
`t Eikske-E
Verlies
04.10.2019
2e League F
2. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Sijstermans , Priscilla
`t Eikske-E
Winst
04.10.2019
2e League F
2. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Noijen-Lemmens, Iris
`t Eikske-E
Winst
23.09.2019
2e League F
1. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Mies , A.
Apollo-F
Winst
23.09.2019
2e League F
1. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Dongen v, Jan
Apollo-F
Verlies
23.09.2019
2e League F
1. Speeldag
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A
Seuskens , Rob
Apollo-F
Verlies
20.09.2019
Jack Wolter Beker
1. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Ghijsen , Roy
D`r Belg-D (2e-C)
Winst
20.09.2019
Jack Wolter Beker
1. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Willigenburg , Bert
D`r Belg-D (2e-C)
Winst
20.09.2019
Jack Wolter Beker
1. Ronde
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A (2e-F)
Lataster , Anna
D`r Belg-D (2e-C)
Winst
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief