Speler > Groot de, Jan |
---|
Groot de, Jan |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Rumpener Beemden |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11116 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Rumpener Beemden-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
Rumpener Beemden-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
Rumpener Beemden-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Rumpener Beemden-B (1e) | Beker `t Patronaat |
Rumpener Beemden-C (1e) | Beker `t Patronaat |
Rumpener Beemden-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League A, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Rumpener Beemden-B | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Rumpener Beemden-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
Rumpener Beemden-A | 1e League B |
Rumpener Beemden-B | 1e League D |
2020-2021 | |
Rumpener Beemden-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
Rumpener Beemden-B | 2e League G, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Rumpener Beemden-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
Rumpener Beemden-B | 2e League A |
Rumpener Beemden-B (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Rumpener Beemden-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
14.03.2024 1e League D 14. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Zelissen, Janny
In de Vrie-B |
Verlies |
14.03.2024 1e League D 14. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Gerekens , Werner
In de Vrie-B |
Winst |
14.03.2024 1e League D 14. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Timmermans, math
In de Vrie-B |
Verlies |
08.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Mast, Remco
de Sjloes-E |
Verlies |
08.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Voorham, Marc
de Sjloes-E |
Verlies |
08.11.2023 1e League D 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Pluym v.d, Loek
de Sjloes-E |
Verlies |
09.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Linden v/d, Henry
Dormans-A |
Winst |
09.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Winst |
09.12.2022 2e League E 8. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Verlies |
04.11.2022 2e League E 3. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-D |
Verlies |
04.11.2022 2e League E 3. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Verlies |
04.11.2022 2e League E 3. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Oomen, Marian
`t Eikske-D |
Verlies |
22.06.2022 1e League D 17. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Kremers, Paul
Apollo-G |
Verlies |
22.06.2022 1e League D 17. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Bertram, Hein
Apollo-G |
Verlies |
22.06.2022 1e League D 17. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Bok, Rene
Apollo-G |
Winst |
13.05.2022 1e League D 11. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
13.05.2022 1e League D 11. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
13.05.2022 1e League D 11. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Verlies |
06.05.2022 1e League D 10. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Alofs, Jos
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
06.05.2022 1e League D 10. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Dreissen, Jos
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
06.05.2022 1e League D 10. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Wordragen van, John
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
22.04.2022 1e League D 8. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Feller, Theo
Slek-B |
Winst |
22.04.2022 1e League D 8. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Meijers, Hans
Slek-B |
Verlies |
22.04.2022 1e League D 8. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Jeurissen, John
Slek-B |
Verlies |
15.04.2022 1e League D 7. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Winst |
15.04.2022 1e League D 7. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Winst |
15.04.2022 1e League D 7. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Wiennekendonk , Bjorn
`t Brandwapen-B |
Verlies |
08.04.2022 1e League D 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Kremers, Paul
Apollo-G |
Verlies |
08.04.2022 1e League D 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Bok, Rene
Apollo-G |
Verlies |
08.04.2022 1e League D 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Erkens, Wilco
Apollo-G |
Verlies |
01.04.2022 1e League D 5. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Dekker , Erik
Mio-B |
Verlies |
01.04.2022 1e League D 5. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Eulink, Jessica
Mio-B |
Verlies |
01.04.2022 1e League D 5. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
25.03.2022 1e League D 4. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Eijkenboom, Henk
de Sjloes-G |
Verlies |
25.03.2022 1e League D 4. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Zwakhalen, Shendo
de Sjloes-G |
Winst |
25.03.2022 1e League D 4. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Tseleppis, J
de Sjloes-G |
Winst |
02.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Rijnders, Emi
Fratelli-B |
Verlies |
02.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Lester, Collin
Fratelli-B |
Winst |
02.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Geel van, Yvonne
Fratelli-B |
Winst |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Struver , Robin
Candlelight-A (2e-C) |
Verlies |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Albers, R
Candlelight-A (2e-C) |
Verlies |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Paffen, Anja
Candlelight-A (2e-C) |
Verlies |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Leek van der, Djorney
Bie Lowieke-A (PL-B) |
Verlies |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Helzel, Stef
Bie Lowieke-A (PL-B) |
Verlies |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 5. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Roij van, H
Bie Lowieke-A (PL-B) |
Verlies |
07.02.2020 2e League A 15. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Mulder, Gerard
Carboon-A |
Winst |
07.02.2020 2e League A 15. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Grootjans, Tim
Carboon-A |
Winst |
07.02.2020 2e League A 15. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Franssen , Marcel
Carboon-A |
Verlies |
31.01.2020 2e League A 14. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Weerman, Janny
`t Volkshoes-B |
Winst |
31.01.2020 2e League A 14. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Weerman , Albert
`t Volkshoes-B |
Verlies |
31.01.2020 2e League A 14. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Breidenbach , M
`t Volkshoes-B |
Verlies |
06.12.2019 2e League A 10. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-F |
Winst |
06.12.2019 2e League A 10. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Kip, Tiny
Oud Spaans-F |
Winst |
06.12.2019 2e League A 10. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Colson, Trudy
Oud Spaans-F |
Winst |
15.11.2019 2e League A 7. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Engbers , Jurgen
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
15.11.2019 2e League A 7. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Lindelauf , Peter
Het Kroegje Heerlen-C |
Verlies |
15.11.2019 2e League A 7. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-C |
Winst |
08.11.2019 2e League A 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Kerkdijk, Tamar
Schaesbergerveld-B |
Winst |
08.11.2019 2e League A 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Schuncken , M
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
08.11.2019 2e League A 6. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Carlitz, Jolanda
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
24.10.2019 2e League A 4. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Scholte, Ricky
Carboon-A |
Winst |
24.10.2019 2e League A 4. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Duister, Peter
Carboon-A |
Winst |
24.10.2019 2e League A 4. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Franssen , Marcel
Carboon-A |
Verlies |
11.10.2019 2e League A 3. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Meulen v/d, Hayo
`t Volkshoes-B |
Verlies |
11.10.2019 2e League A 3. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Niersmann , Rob
`t Volkshoes-B |
Verlies |
11.10.2019 2e League A 3. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Niersmann , Jo
`t Volkshoes-B |
Verlies |
27.09.2019 2e League A 1. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Ommen van, Sharon
de Leeuwenhoek-B |
Verlies |
27.09.2019 2e League A 1. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Bergers, Cor
de Leeuwenhoek-B |
Verlies |
27.09.2019 2e League A 1. Speeldag |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B |
Oellers, Kirsten
de Leeuwenhoek-B |
Verlies |
16.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Lameriks , Paul
`t Eikske-C (2e-E) |
Winst |
16.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Lemmens, Iris
`t Eikske-C (2e-E) |
Winst |
16.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Groot de, Jan
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Dupont, Pierre
`t Eikske-C (2e-E) |
Winst |