Speler > Soer , Rene |
---|
Soer , Rene |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Lauradorp |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 1338 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Lauradorp-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Lauradorp-B | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
2021-2022 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Preventie league B |
`t Lauradorp-B | 2e League B |
2020-2021 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Brandpreventie SL |
`t Lauradorp-B | 2e League G, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Brandpreventie SL |
`t Lauradorp-B | 2e League D |
`t Lauradorp-A (SL) | Jack Wolter Beker |
`t Lauradorp-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Velden v/d, John
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
18.04.2024 2e League F 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Mochel, Jan
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Storms, Marc
Wilhelmina-C |
Winst |
14.03.2024 2e League F 14. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Kemperman, Roel
d`r Sjutt-C |
Verlies |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
07.03.2024 2e League F 13. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Kunz, Ben
d`r Sjutt-C |
Verlies |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Winst |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Verlies |
20.02.2024 2e League F 11. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Winst |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Meyer , Jan
Oud Genhei-A |
Verlies |
18.01.2024 2e League F 10. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
15.01.2024 P league B 10. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-A |
Eijkenboom, Henk
Oud Spaans-A |
Verlies |
15.01.2024 P league B 10. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-A |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat PL 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-A |
Dijcks, Sander
de Burcht-A |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat PL 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-A |
Kulkes, Ramon
de Burcht-A |
Verlies |
10.01.2024 Beker `t Patronaat PL 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-A |
Monse, Max
de Burcht-A |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Verlies |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Kremers, Dwayne
Apollo-F |
Winst |
05.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Janssen, Leroy
Oud Molenberg-B |
Winst |
05.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-B |
Winst |
05.12.2023 2e League F 9. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Winst |
21.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Hoogeveen, Denise
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
21.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Franssen, Paul
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
21.11.2023 2e League F 7. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Erven, Jan Pieter
Poelkloep Parksjtad-A |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Beerens, Marco
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Eijkenboom, Henk
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Tseleppis, J
Oud Spaans-A (PL) |
Verlies |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Smeets, Alicia
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
09.11.2023 2e League F 6. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Verlies |
31.10.2023 2e League F 5. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Winst |
31.10.2023 2e League F 5. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Ottenhoff, J.
Wilhelmina-C |
Winst |
31.10.2023 2e League F 5. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-C |
Winst |
24.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Boymans, Nico
d`r Sjutt-C |
Verlies |
24.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-C |
Winst |
24.10.2023 2e League F 4. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Koerts, Jur
Galouppe-A (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Vluggen, J0hn
Galouppe-A (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Essers, Jo
Galouppe-A (2e) |
Winst |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Gils van, Leon
Carboon-A |
Winst |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Hermans, Cheverain
Carboon-A |
Verlies |
12.10.2023 2e League F 3. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Bemelmans, Kim
Carboon-A |
Winst |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Winst |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Dorenberg , Sven
de Residentie-A |
Winst |
05.10.2023 2e League F 2. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Schepper de, Andre
de Residentie-A |
Winst |
26.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
26.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Winst |
26.09.2023 2e League F 1. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B (2e) |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Verlies |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Verlies |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Winst |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Verlies |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Verlies |
03.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Winst |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Winst |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Nievelstein, John
Heksenberg-A |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Beenen, Albert
Paddock-B |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Vluggen, J0hn
Paddock-B |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Essers, Jo
Paddock-B |
Verlies |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Kremers, Dwayne
Apollo-F |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Leeuwenhage, Lies
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
04.10.2022 2e League C 2. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
04.10.2022 2e League C 2. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
04.10.2022 2e League C 2. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Winst |
27.09.2022 2e League C 1. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Spelen met, Optie
De Sport-H |
Verlies |
27.09.2022 2e League C 1. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Winst |
27.09.2022 2e League C 1. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Eulink, Eugenie
De Sport-H |
Verlies |
23.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Durinck, Ilona
De Sport-F |
Winst |
23.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Verlies |
23.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
29.07.2022 2e League B 22. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Rosenboom, Patrick
The Royal Pub-E |
Verlies |
29.07.2022 2e League B 22. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Janssen, Sjef
The Royal Pub-E |
Winst |
29.07.2022 2e League B 22. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Opbergen van, Nick
The Royal Pub-E |
Verlies |
30.06.2022 2e League B 18. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Winst |
30.06.2022 2e League B 18. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Foxen , Guus
`t Eikske-E |
Winst |
30.06.2022 2e League B 18. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Verlies |
17.06.2022 2e League B 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Verlies |
17.06.2022 2e League B 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Winst |
17.06.2022 2e League B 16. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Linden v/d, Henry
Dormans-A |
Winst |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Goritzer, P
Oud Genhei-B |
Winst |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Pranger, Sidney
Oud Genhei-B |
Winst |