Speler > Maertzdorf, Jacqueline |
---|
Maertzdorf, Jacqueline |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Vereniging: |
`t Lauradorp |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11674 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Lauradorp-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Steenenkruis-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-E | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-D | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Steenenkruis-A | Perfect Preventie league A |
`t Steenenkruis-B | 1e League A |
`t Steenenkruis-C | 1e League C |
`t Steenenkruis-E | 2e League D |
`t Steenenkruis-D | 2e League F |
2020-2021 | |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-E | 2e League D, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League B |
`t Steenenkruis-D | 2e League A |
`t Steenenkruis-E | 2e League B |
`t Steenenkruis-F | 2e League F |
`t Steenenkruis-B (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Steenenkruis-F (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-C (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-D (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-E (2e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Verwoert, Ferry
Berg en Dal-B |
Verlies |
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
02.05.2024 2e League B 18. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Klunder, Roger
Dingus-B |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Konings, Danny
Dingus-B |
Winst |
25.04.2024 2e League B 17. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Gielis, Chris
Dingus-B |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
18.04.2024 2e League B 16. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
02.04.2024 2e League B 14. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
De Koetsch-A |
Winst |
02.04.2024 2e League B 14. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Jansen, Marcel
De Koetsch-A |
Winst |
02.04.2024 2e League B 14. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Kalmthout v, Boris
De Koetsch-A |
Verlies |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Verlies |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Winst |
21.03.2024 2e League B 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Metzen, Frans
Joe`s Place-A |
Winst |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Wijnen, Marco
Apollo-F |
Winst |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
07.03.2024 2e League B 13. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Winst |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Schoonens, Jeffrey
Utopia-B |
Verlies |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Verlies |
29.02.2024 2e League B 12. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verlies |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Ruitenberg, Liane
`t Heukske-A |
Winst |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Winst |
25.01.2024 2e League B 11. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Verlies |
07.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Marcic, Angelo
Berg en Dal-B |
Winst |
07.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Verwoert, Sally
Berg en Dal-B |
Winst |
07.12.2023 2e League B 9. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Dekker, Katja
Berg en Dal-B |
Winst |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Holshuijsen, Jo
Dingus-B |
Winst |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Vondenhoff, Jordy
Dingus-B |
Winst |
30.11.2023 2e League B 8. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Konings, Danny
Dingus-B |
Winst |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
23.11.2023 2e League B 7. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Krijsman, Hentie
Joe`s Place-A |
Winst |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Steijaert, Ronald
Joe`s Place-A |
Verlies |
09.11.2023 2e League B 6. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Duinhoven van, Emile
Joe`s Place-A |
Winst |
31.10.2023 2e League B 5. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Reijerman, Guido
De Koetsch-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League B 5. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Jansen, Marcel
De Koetsch-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League B 5. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Kalmthout v, Boris
De Koetsch-A |
Winst |
26.10.2023 2e League B 4. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Voncken, Dave
Apollo-F |
Winst |
26.10.2023 2e League B 4. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Wijnen, Marco
Apollo-F |
Winst |
26.10.2023 2e League B 4. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Janssen, Leroy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Hartman, Servy
Oud Molenberg-B |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Beumers, Romy
Utopia-B |
Winst |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verlies |
12.10.2023 2e League B 3. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Koops, Arnold
Utopia-B |
Verlies |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Martens, Nicolle
`t Heukske-A |
Winst |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Brouwers, Bjorn
`t Heukske-A |
Verlies |
05.10.2023 2e League B 2. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Theunissen, Theo
`t Heukske-A |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Thans, Priscilla
de Sjloes-F (2e) |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Thans, Melissa
de Sjloes-F (2e) |
Winst |
20.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Lauradorp-C |
Geeraets, Monique
de Sjloes-F (2e) |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Verlies |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
07.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Fleuren, Tim
`t Eikske-C |
Verlies |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Verlies |
25.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Radcliffe, John
De Sport-H |
Winst |
20.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
20.04.2023 2e League C 19. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Jones, Gareth
De Sport-H |
Winst |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-A |
Winst |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Pappers, Jan
Heksenberg-A |
Winst |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Verlies |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
10.03.2023 1e League B 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-C |
Bok, Dave
Apollo-C |
Winst |
10.03.2023 1e League B 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-C |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Verlies |
10.03.2023 1e League B 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-C |
Bok, Rene
Apollo-C |
Winst |
09.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
09.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Winst |
09.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
16.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-B |
Winst |
16.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Winst |
16.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Jaspers , M.
de Koempels-B |
Verlies |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Soerland van, Tom
Apollo-F |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Dassen, Duane
Apollo-F |
Verlies |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Essers, Jo
Paddock-B |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Beenen, Albert
Paddock-B |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Schreuder, Peter
Paddock-B |
Verlies |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Schots, Ton
`t Pumpje-E |
Winst |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Maassen, Henk
`t Pumpje-E |
Winst |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Vondenhoff, Marian
`t Pumpje-E |
Winst |
19.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Otten, Kevin
Wilhelmina-B |
Winst |
19.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Winst |
19.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Spelen met, Optie
Wilhelmina-B |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Snellen, Theo
`t Eikske-C |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Carboon-A |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Carboon-A |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Carboon-A |
Winst |
06.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Eulink, Eugenie
De Sport-H |
Verlies |
06.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Winst |
06.12.2022 2e League C 8. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Jones, Gareth
De Sport-H |
Winst |
01.12.2022 2e League C 7. Speeldag |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Schrijnemakers, Ruud
Heksenberg-A |
Verlies |