Speler > Schins, Jo |
---|
Schins, Jo |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
`t Pumpje |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10270 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Pumpje-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
`t Pumpje-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Pumpje-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-A (SL) | Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-D (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-E (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Pumpje-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-E | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Pumpje-B | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-D | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2020-2021 | |
G.O. Candlelight-A | 2e League D, Jack Wolter Beker |
G.O. Candlelight-B | 2e League B, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Candlelight-A | 2e League C |
Candlelight-B | 2e League D |
Candlelight-B (2e-D) | Jack Wolter Beker |
Candlelight-A (2e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
18.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
18.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Hinskens, Peter
Dierks-A |
Winst |
18.04.2024 1e League B 16. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Verlies |
14.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
14.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A |
Verlies |
14.03.2024 1e League B 14. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Winst |
06.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Verwoert , Ricardo
Berg en Dal-A |
Winst |
06.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Niesing, Hendrik
Berg en Dal-A |
Winst |
06.03.2024 1e League B 13. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Luurssen , Bart
Berg en Dal-A |
Verlies |
25.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Winst |
25.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Dammers, Ton
Apollo-D |
Verlies |
25.01.2024 1e League B 11. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Verlies |
18.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
18.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Godehardt, Sjereno
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
18.01.2024 1e League B 10. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
30.11.2023 1e League B 8. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Peelen , Ron
de Koempels-A |
Verlies |
30.11.2023 1e League B 8. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Vanderheijden, Mirjam
de Koempels-A |
Winst |
30.11.2023 1e League B 8. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Peelen , Marco
de Koempels-A |
Winst |
23.11.2023 1e League B 7. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
23.11.2023 1e League B 7. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Dierks, Edy
Dierks-A |
Winst |
23.11.2023 1e League B 7. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Winst |
09.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Winst |
09.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
09.11.2023 1e League B 6. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Deckers , T.
`t Steenenkruis-B |
Winst |
31.10.2023 1e League B 5. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A |
Verlies |
31.10.2023 1e League B 5. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Winst |
31.10.2023 1e League B 5. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-A |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Jurriens , Bart
de Reunie-B (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B (2e) |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Bouhuys, Benny
de Reunie-B (2e) |
Winst |
10.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Calant, Micha
Wilhelmina-A |
Winst |
10.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Bosten , Rick
Wilhelmina-A |
Verlies |
10.10.2023 1e League B 3. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Debets, Iwan
Wilhelmina-A |
Winst |
27.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
27.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Bleijlevens, Ad
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
27.09.2023 1e League B 1. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
08.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Os v, Remco
Oud Molenberg-A |
Verlies |
08.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
18.05.2023 1e League D 20. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Frederiks, Sjef
Apollo-D |
Verlies |
18.05.2023 1e League D 20. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
18.05.2023 1e League D 20. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Winst |
06.04.2023 1e League D 18. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Beacon , C
Mio-B |
Winst |
06.04.2023 1e League D 18. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Dekker , Erik
Mio-B |
Winst |
06.04.2023 1e League D 18. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Reuling , Piet
Mio-B |
Verlies |
22.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Frijns, Melvin
D`r Toeëre-B |
Winst |
22.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-B |
Verlies |
22.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Verlies |
16.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Kesteren v., Peter
The Royal Pub-D |
Winst |
16.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Frelih, Marcel
The Royal Pub-D |
Winst |
16.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Palmen, Huub
The Royal Pub-D |
Winst |
03.02.2023 1e League D 13. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
03.02.2023 1e League D 13. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
03.02.2023 1e League D 13. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
12.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Schaefer, Peter
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
12.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Baki , A
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
12.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-B |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Kölker , Hans
Oud Molenberg-B |
Winst |
22.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-B |
Winst |
28.11.2022 1e League D 7. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
28.11.2022 1e League D 7. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Raeven, Roger
Mio-B |
Winst |
28.11.2022 1e League D 7. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
10.11.2022 1e League D 4. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Neuman, Michel
Schaesbergerveld-B |
Winst |
10.11.2022 1e League D 4. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
10.11.2022 1e League D 4. Speeldag |
Schins, Jo
`t Pumpje-B |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
13.10.2020 2e League D 4. Speeldag |
Schins, Jo
G.O. Candlelight-A |
Bogman , Bjorn
Berg en Dal-B |
Verlies |
13.10.2020 2e League D 4. Speeldag |
Schins, Jo
G.O. Candlelight-A |
Luurssen , Bart
Berg en Dal-B |
Verlies |
13.10.2020 2e League D 4. Speeldag |
Schins, Jo
G.O. Candlelight-A |
Verwoerdt, Johan
Berg en Dal-B |
Verlies |
28.09.2020 2e League D 2. Speeldag |
Schins, Jo
G.O. Candlelight-A |
Starmans , Math
d`r Sjutt-B |
Verlies |
28.09.2020 2e League D 2. Speeldag |
Schins, Jo
G.O. Candlelight-A |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-B |
Winst |
28.09.2020 2e League D 2. Speeldag |
Schins, Jo
G.O. Candlelight-A |
Weiss, R.
d`r Sjutt-B |
Winst |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Schins, Jo
Candlelight-A (2e-C) |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Verlies |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Schins, Jo
Candlelight-A (2e-C) |
Moerkerk, Jolanda
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Verlies |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Schins, Jo
Candlelight-A (2e-C) |
Saals, Raoul
Rumpener Beemden-B (2e-A) |
Verlies |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Schins, Jo
Candlelight-A (2e-C) |
List, Roy
de Reunie-B (2e-G) |
Winst |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Schins, Jo
Candlelight-A (2e-C) |
Dizy, Cynthia
de Reunie-B (2e-G) |
Verlies |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Schins, Jo
Candlelight-A (2e-C) |
Pieters, Jo
de Reunie-B (2e-G) |
Verlies |
22.01.2020 2e League C 13. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Willigenburg , Bert
D`r Belg-D |
Winst |
22.01.2020 2e League C 13. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Korach, Sandra
D`r Belg-D |
Winst |
22.01.2020 2e League C 13. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Lataster , Anna
D`r Belg-D |
Winst |
15.01.2020 2e League C 12. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Elsbergen , Sjef
`t Brandwapen-C |
Winst |
15.01.2020 2e League C 12. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Mulders, Jack
`t Brandwapen-C |
Verlies |
15.01.2020 2e League C 12. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Rothkrans, Leo
`t Brandwapen-C |
Winst |
11.12.2019 2e League C 11. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Vaessen , Martijn
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
11.12.2019 2e League C 11. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Blijdenstein , Ryan
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
11.12.2019 2e League C 11. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Vaessen, Sander
Het Kroegje Heerlen-E |
Winst |
04.12.2019 2e League C 10. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Roumans, Andre
Edelweiss-A |
Winst |
04.12.2019 2e League C 10. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
America, Roger
Edelweiss-A |
Verlies |
04.12.2019 2e League C 10. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Roumans, Gino
Edelweiss-A |
Verlies |
20.11.2019 2e League C 8. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Verlies |
20.11.2019 2e League C 8. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Eijfferts, Albert
d`r Sjutt-A |
Verlies |
20.11.2019 2e League C 8. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Braun, Patrick
d`r Sjutt-A |
Verlies |
15.11.2019 2e League D 7. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-B |
Edwards , G
de Kroeg-B |
Verlies |
15.11.2019 2e League D 7. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-B |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-B |
Winst |
15.11.2019 2e League D 7. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-B |
Claassen , Ton
de Kroeg-B |
Verlies |
13.11.2019 2e League C 7. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Henkes, Jolanda
Fratelli Billiardairs-B |
Winst |
13.11.2019 2e League C 7. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Hollow, Martin
Fratelli Billiardairs-B |
Verlies |
13.11.2019 2e League C 7. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Lester, Collin
Fratelli Billiardairs-B |
Verlies |
30.10.2019 2e League C 5. Speeldag |
Schins, Jo
Candlelight-A |
Duinhoven van, Michel
Guusje-C |
Verlies |