Speler > Wauben, Ronald |
---|
Wauben, Ronald |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
`t Steenenkruis |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10551 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Steenenkruis-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-B (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-C (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-D (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Steenenkruis-A | Perfect Preventie league A |
`t Steenenkruis-B | 1e League A |
`t Steenenkruis-C | 1e League C |
2020-2021 | |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-E | 2e League D, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Steenenkruis-D | 2e League E, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Steenenkruis-A | Installatiebedrijf Lemmens PL A |
`t Steenenkruis-C | Installatiebedrijf Lemmens PL B |
`t Steenenkruis-B | 1e League B |
`t Steenenkruis-D | 2e League A |
`t Steenenkruis-E | 2e League B |
`t Steenenkruis-F | 2e League F |
`t Steenenkruis-B (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Steenenkruis-C (PL-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-E (2e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-F (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
`t Steenenkruis-A (PL-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker PL |
`t Steenenkruis-D (2e-A) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
30.04.2024 1e League C 18. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bours, Frank
Rumpenerhof-C |
Verlies |
30.04.2024 1e League C 18. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Frelih, Marcel
Rumpenerhof-C |
Winst |
30.04.2024 1e League C 18. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Winst |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Winst |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Verlies |
26.03.2024 1e League C 17. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Winst |
26.03.2024 1e League C 17. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Winkens , Frank
Oud Spaans-C |
Winst |
26.03.2024 1e League C 17. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Verlies |
22.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Verlies |
22.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Peters, Leon
Apollo-C |
Verlies |
22.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bok, Rene
Apollo-C |
Verlies |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Lousberg , Danny
`t Pumpje-C |
Winst |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Greven, Hicham
`t Pumpje-C |
Winst |
12.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Winst |
05.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Beacon , C
Mio-B |
Verlies |
05.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
05.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Dekker , Erik
Mio-B |
Verlies |
28.02.2024 1e League C 12. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Verlies |
28.02.2024 1e League C 12. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
28.02.2024 1e League C 12. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Verlies |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Winst |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Verlies |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Hofland, Jamy
Utopia-A |
Verlies |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Hendriks, Ron
Utopia-A |
Winst |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Hendriks, Marcus
de Bar-C |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Rademakers, Wim
de Bar-C |
Verlies |
09.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Gelissen, Guido
de Bar-C |
Verlies |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Winst |
12.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bok, Dave
Apollo-C |
Winst |
07.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Frelih, Aloys
Rumpenerhof-C |
Verlies |
07.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bours, Frank
Rumpenerhof-C |
Verlies |
07.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Frelih, Marcel
Rumpenerhof-C |
Winst |
28.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-C |
Winst |
28.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Winkens , Frank
Oud Spaans-C |
Verlies |
28.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Verlies |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C (1e) |
Thans, Michel
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C (1e) |
Nelissen, Wim
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
17.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C (1e) |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C (PL) |
Verlies |
07.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
07.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Verlies |
07.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Bok, Dave
Apollo-C |
Winst |
30.10.2023 1e League C 5. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Aust, Mike
`t Pumpje-C |
Winst |
30.10.2023 1e League C 5. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Winst |
30.10.2023 1e League C 5. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Greven, Hicham
`t Pumpje-C |
Winst |
23.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
23.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
23.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Raeven, Roger
Mio-B |
Verlies |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C (1e) |
Hellebrand, Luc
De Sport-F (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C (1e) |
Kneip, Nicole
De Sport-F (2e) |
Winst |
17.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C (1e) |
Durinck, Ilona
De Sport-F (2e) |
Verlies |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A |
Verlies |
03.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
03.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
03.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Winst |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Arts, Berbel,
Utopia-A |
Winst |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Lemaire, Ger
D`r Sjutt-A (2e-C) |
Verlies |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Karbstein, Dennie
D`r Sjutt-A (2e-C) |
Winst |
04.03.2020 Jack Wolter Beker 2e league 6. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Braun, Patrick
D`r Sjutt-A (2e-C) |
Verlies |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Wetzels , Raoul
Dierks-B (2e-C) |
Winst |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Regterschot , Tom
Dierks-B (2e-C) |
Verlies |
12.02.2020 Jack Wolter Beker 2e league 5. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Dreumel van, Theo
Dierks-B (2e-C) |
Winst |
06.02.2020 2e League F 15. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Verlies |
06.02.2020 2e League F 15. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Winst |
06.02.2020 2e League F 15. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
29.01.2020 2e League F 14. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Gielis, Martin
Schaesbergerveld-C |
Winst |
29.01.2020 2e League F 14. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-C |
Winst |
29.01.2020 2e League F 14. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-C |
Verlies |
23.01.2020 2e League F 13. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Janssen, Owen
D`r Toeëre-A |
Winst |
23.01.2020 2e League F 13. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Hollander den, Mitchel
D`r Toeëre-A |
Verlies |
23.01.2020 2e League F 13. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-A |
Verlies |
15.01.2020 2e League F 12. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Meer van der, Rick
de Ouwe Mert-A |
Winst |
15.01.2020 2e League F 12. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Schoot v/d, Rob
de Ouwe Mert-A |
Winst |
15.01.2020 2e League F 12. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Laan v.d, Herman
de Ouwe Mert-A |
Winst |
09.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Kerres , Ramon
In de Vrie-C (2e-E) |
Verlies |
09.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Rantong, Josef
In de Vrie-C (2e-E) |
Winst |
09.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Zelissen , Sonny
In de Vrie-C (2e-E) |
Winst |
20.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Frenken, R.
de Sjloes-A (SL) |
Winst |
20.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Hendrix , Davy
de Sjloes-A (SL) |
Verlies |
20.12.2019 Jack Wolter Beker 3. Ronde |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F (2e-F) |
Holzken , Wesley
de Sjloes-A (SL) |
Verlies |
13.12.2019 2e League F 11. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Pluymen, Huub
Wilhelmina-A |
Winst |
13.12.2019 2e League F 11. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Bosten , Rick
Wilhelmina-A |
Winst |
13.12.2019 2e League F 11. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Smaling, Stephan
Wilhelmina-A |
Winst |
05.12.2019 2e League F 10. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Dongen v, Jan
Apollo-F |
Winst |
05.12.2019 2e League F 10. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Mies , A.
Apollo-F |
Winst |
05.12.2019 2e League F 10. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Weckseler, Jeanny
Apollo-F |
Winst |
27.11.2019 2e League F 9. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Janssen, Kelly
`t Eikske-E |
Winst |
27.11.2019 2e League F 9. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Lemmens, Iris
`t Eikske-E |
Winst |
27.11.2019 2e League F 9. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-F |
Janssen, Mandy
`t Eikske-E |
Winst |
26.11.2019 1e League B 9. Speeldag |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-B |
Stevelmans, Mark
The Royal Pub-D |
Verlies |