Speler > Ploemen, Roel |
---|
Ploemen, Roel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
D`r Sjtee Uul |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10560 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D`r Sjtee Uul-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League D, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
D`r Sjtee Uul-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-A (1e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-B (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-C (2e) | Beker `t Patronaat |
D`r Sjtee Uul-D (2e) | Beker `t Patronaat |
2022-2023 | |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-C | 2e League A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
D`r Sjtee Uul-B | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
D`r Sjtee Uul-A | 2e League F |
2020-2021 | |
Lucky One-A | 2e League C, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Lucky One-A | 2e League B |
Lucky One-B | 2e League E |
Lucky One-A (2e-B) | Jack Wolter Beker |
Lucky One-B (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Lindelauf, Patrick
Rumpener Beemden-B (1e) |
Verlies |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Moerkerk, Jolanda
Rumpener Beemden-B (1e) |
Winst |
20.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-B (2e) |
Jongmans, Roger
Rumpener Beemden-B (1e) |
Verlies |
08.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-C |
Verlies |
08.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Franssen, Paul
Wilhelmina-C |
Verlies |
08.06.2023 2e League E 22. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Vluggen, Harrie
Wilhelmina-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Holtus, Daphne
d`r Sjutt-C |
Winst |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-C |
Verlies |
20.04.2023 2e League E 19. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Reintjens, Peike
d`r Sjutt-C |
Verlies |
04.04.2023 2e League E 17. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Verlies |
04.04.2023 2e League E 17. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Martens, Wendy
`t Eikske-D |
Winst |
04.04.2023 2e League E 17. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Sijstermans, Maikel
`t Eikske-D |
Verlies |
30.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Verlies |
30.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
30.03.2023 2e League E 18. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Amory, Sjaak
`t Pumpje-D |
Winst |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Beenen, Albert
Paddock-A |
Winst |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Essers, Jo
Paddock-A |
Verlies |
02.02.2023 2e League E 13. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Vluggen, J0hn
Paddock-A |
Winst |
19.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Franssen, Paul
Wilhelmina-C |
Winst |
19.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Vluggen, Frans
Wilhelmina-C |
Verlies |
19.01.2023 2e League E 11. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Pellekooren, Arie
Wilhelmina-C |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Winst |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Mies , A.
Apollo-E |
Winst |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Kremers, Dwayne
Apollo-E |
Winst |
12.12.2022 2e League E 9. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Soerland van, Tom
Apollo-E |
Winst |
29.11.2022 2e League E 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
29.11.2022 2e League E 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Stevens, Marc
`t Pumpje-D |
Winst |
29.11.2022 2e League E 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Verlies |
16.11.2022 2e League E 5. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Hondong , Jo
de Reunie-E |
Winst |
16.11.2022 2e League E 5. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Dizy, Astrid
de Reunie-E |
Winst |
16.11.2022 2e League E 5. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Hondong, Raymond
de Reunie-E |
Verlies |
04.11.2022 2e League E 3. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Duinhoven van, Jolanda
Dormans-A |
Verlies |
04.11.2022 2e League E 3. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Winst |
04.11.2022 2e League E 3. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Aelmans, Janine
Dormans-A |
Winst |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-C |
Oomen, Marian
`t Eikske-E |
Verlies |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-C |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Verlies |
13.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-C |
Eijden van, Henk
`t Eikske-E |
Verlies |
04.10.2022 2e League E 2. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Essers, Jo
Paddock-A |
Verlies |
04.10.2022 2e League E 2. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Claessens , R.
Paddock-A |
Verlies |
04.10.2022 2e League E 2. Speeldag |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Schlenter, Kenneth
Paddock-A |
Verlies |
07.10.2020 2e League C 3. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Datenet, Ruth
D`r Belg-C |
Verlies |
07.10.2020 2e League C 3. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Korach, Sandra
D`r Belg-C |
Verlies |
07.10.2020 2e League C 3. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Leegstra, Arnold backer
D`r Belg-C |
Winst |
12.03.2020 2e League B 16. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
12.03.2020 2e League B 16. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jungblut , John
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
12.03.2020 2e League B 16. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jungblut , Nicky
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
06.02.2020 2e League B 15. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jaspers , M.
de Koempels-B |
Verlies |
06.02.2020 2e League B 15. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Smeets, Lilian
de Koempels-B |
Verlies |
06.02.2020 2e League B 15. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Winst |
30.01.2020 2e League B 14. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
30.01.2020 2e League B 14. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
30.01.2020 2e League B 14. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-E |
Winst |
23.01.2020 2e League B 13. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Wigman, Jo
Oud Genhei-A |
Verlies |
23.01.2020 2e League B 13. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jong de, A
Oud Genhei-A |
Verlies |
23.01.2020 2e League B 13. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Schrijnemakers, Ruud
Oud Genhei-A |
Verlies |
15.01.2020 2e League B 12. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Aelmans, Janine
Guusje-D |
Winst |
15.01.2020 2e League B 12. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Semler, Ferdi
Guusje-D |
Verlies |
15.01.2020 2e League B 12. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Duinhoven van, Emile
Guusje-D |
Winst |
12.12.2019 2e League B 11. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jurgens , Armand
de Residentie-A |
Winst |
12.12.2019 2e League B 11. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jongen , Jack
de Residentie-A |
Verlies |
12.12.2019 2e League B 11. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Dörenberg, Roger
de Residentie-A |
Winst |
28.11.2019 2e League B 9. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Zimberlin, Jeffrey
D`r Belg-E |
Verlies |
28.11.2019 2e League B 9. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Calant, Micha
D`r Belg-E |
Verlies |
28.11.2019 2e League B 9. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Curvers, Dave
D`r Belg-E |
Verlies |
21.11.2019 2e League B 8. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Dammers , Peter
Trefpunt-B |
Winst |
21.11.2019 2e League B 8. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Lamberts , Ger
Trefpunt-B |
Verlies |
21.11.2019 2e League B 8. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Heijnen, frank
Trefpunt-B |
Verlies |
14.11.2019 2e League B 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Brands, Harrie
The Royal Pub-C |
Verlies |
14.11.2019 2e League B 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Sijbesma , Jack
The Royal Pub-C |
Winst |
14.11.2019 2e League B 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Palmen, Huub
The Royal Pub-C |
Verlies |
12.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-B |
Schots, Ton
Rolduc-B |
Verlies |
12.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-B |
Amory, Sjaak
Rolduc-B |
Verlies |
12.11.2019 2e League E 7. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-B |
Vondenhoff, Marian
Rolduc-B |
Winst |
07.11.2019 2e League B 6. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Dekker, Katja
Berg en Dal-C |
Winst |
07.11.2019 2e League B 6. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Smeijsters , L.
Berg en Dal-C |
Verlies |
07.11.2019 2e League B 6. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Weyers, K
Berg en Dal-C |
Winst |
31.10.2019 2e League B 5. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
31.10.2019 2e League B 5. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Jonkman , Wijtze
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
31.10.2019 2e League B 5. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
24.10.2019 2e League B 4. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Peelen , Ron
de Koempels-B |
Verlies |
24.10.2019 2e League B 4. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Smeets, Lilian
de Koempels-B |
Verlies |
24.10.2019 2e League B 4. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Peelen , Marco
de Koempels-B |
Verlies |
16.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Ploemen, Roel
Lucky One-A (2e-B) |
Pas in, aanvraag
De Sport-E (2e-D) |
Winst |
16.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Ploemen, Roel
Lucky One-A (2e-B) |
Leenders, Samantha
De Sport-E (2e-D) |
Verlies |
16.10.2019 Jack Wolter Beker 2. Ronde |
Ploemen, Roel
Lucky One-A (2e-B) |
Dam, Jolanda
De Sport-E (2e-D) |
Winst |
03.10.2019 2e League B 2. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Keller , Jens
Oud Genhei-A |
Verlies |
03.10.2019 2e League B 2. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Schrijnemakers, Ruud
Oud Genhei-A |
Verlies |
03.10.2019 2e League B 2. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Goritzer, P
Oud Genhei-A |
Verlies |
26.09.2019 2e League B 1. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Duinhoven van, Jolanda
Guusje-D |
Verlies |
26.09.2019 2e League B 1. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Semler, Ferdi
Guusje-D |
Winst |
26.09.2019 2e League B 1. Speeldag |
Ploemen, Roel
Lucky One-A |
Aelmans, Janine
Guusje-D |
Winst |
18.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Ploemen, Roel
Lucky One-A (2e-B) |
Overmars, Karin
`t Volkshoes-C (2e-H) (*) |
Winst |
18.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Ploemen, Roel
Lucky One-A (2e-B) |
Overmars, Gerard
`t Volkshoes-C (2e-H) (*) |
Verlies |
18.09.2019 Jack Wolter Beker 1. Ronde |
Ploemen, Roel
Lucky One-A (2e-B) |
Beckers , L
`t Volkshoes-C (2e-H) (*) |
Verlies |