Speler > Gegas, Kosta |
---|
Gegas, Kosta |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Utopia |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 01735 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Utopia-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
Utopia-B | 2e League B |
Utopia-A (1e) | Beker `t Patronaat |
Utopia-B (2e) | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Utopia-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
Utopia-A | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
Utopia-B | 1e League A |
Utopia-A | 1e League B |
Utopia-C | 2e League G |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
01.05.2024 1e League C 18. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
01.05.2024 1e League C 18. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Beacon , C
Mio-B |
Winst |
01.05.2024 1e League C 18. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
25.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Verlies |
25.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Brands, Chris
Rumpenerhof-C |
Winst |
25.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Bours, Frank
Rumpenerhof-C |
Winst |
17.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Peters, Leon
Apollo-C |
Verlies |
17.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
17.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Verlies |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Winst |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
13.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A |
Verlies |
13.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Verlies |
13.03.2024 1e League C 14. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Winst |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Winst |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Linssen, Wil
`t Brandwapen-A |
Winst |
01.03.2024 1e League C 12. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-C |
Winst |
01.03.2024 1e League C 12. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Verlies |
01.03.2024 1e League C 12. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Winst |
24.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Martis, Marco
`t Pumpje-C |
Winst |
24.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Lousberg , Danny
`t Pumpje-C |
Verlies |
24.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Kockelkorn, Arno
`t Pumpje-C |
Verlies |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Winst |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Winst |
16.01.2024 1e League C 10. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Kleinen, Udo
`t Steenenkruis-C |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Jacobs , Leo
In de Vrie-A |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Busschers , Jan
In de Vrie-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Gerekens , Werner
In de Vrie-A |
Verlies |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Verbruggen , Barry
Mio-B |
Winst |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Dekker , Erik
Mio-B |
Winst |
04.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
29.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Winst |
29.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Kesteren v., Peter
Rumpenerhof-C |
Winst |
29.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Weerden v.d, Peter
Rumpenerhof-C |
Winst |
24.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Bok, Rene
Apollo-C |
Winst |
24.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
24.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A (1e) |
Loupias, Magda
Oud Spaans-D (1e) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A (1e) |
Ubben, Roger
Oud Spaans-D (1e) |
Verlies |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A (1e) |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-D (1e) |
Winst |
10.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Winst |
10.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Winst |
10.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Erkens, Ron
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A |
Verlies |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Grijmans, Lambert
Heksenberg-A |
Winst |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Auckel , Hans
`t Brandwapen-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winst |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Mulders , Leon
`t Brandwapen-A |
Verlies |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A (1e) |
Roumans, Gino
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A (1e) |
Caenen, jeffrey
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Winst |
18.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A (1e) |
Collaris, Luc
Ummer d`r neaver-A (1e) |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-C |
Verlies |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-C |
Winst |
10.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Kengen , René
Oud Spaans-C |
Winst |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Greven, Hicham
`t Pumpje-C |
Winst |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Martis, Marco
`t Pumpje-C |
Winst |
02.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Cuijpers, Melvin
`t Pumpje-C |
Winst |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Heidstra, Vincent
`t Steenenkruis-C |
Winst |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Verlies |
27.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Winst |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Verlies |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
07.06.2023 1e League D 22. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Beacon , C
Mio-B |
Winst |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Winst |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Rey van, Anton
Apollo-D |
Winst |
25.05.2023 1e League D 21. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Bonten , Pierre
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Salobir, Pascal
D`r Sjpringbron-A |
Winst |
17.04.2023 1e League D 19. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Baki , A
D`r Sjpringbron-A |
Verlies |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Palmen, Huub
The Royal Pub-D |
Winst |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Frelih, Marcel
The Royal Pub-D |
Winst |
29.03.2023 1e League D 18. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Weerden v.d, Peter
The Royal Pub-D |
Verlies |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Steins , Tim
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Odekerken , Hub
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
24.03.2023 1e League D 17. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Jungblut, Matt
Het Kroegje Heerlen-B |
Winst |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Sanders, Ingrid
D`r Toeëre-B |
Winst |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Janssen, Brian
D`r Toeëre-B |
Winst |
15.03.2023 1e League D 16. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Dauven, Patrick
D`r Toeëre-B |
Verlies |
08.03.2023 1e League D 15. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Virag , Remy
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.03.2023 1e League D 15. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Knobbe, Ger
Oud Molenberg-A |
Winst |
08.03.2023 1e League D 15. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Gerritsen , Hens
Oud Molenberg-A |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Busschers , Jan
In de Vrie-A |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Wilms, Martin
In de Vrie-A |
Winst |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Rompelberg, Wim
In de Vrie-A |
Verlies |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Lechner, Christel
`t Pumpje-B |
Winst |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Albers, R
`t Pumpje-B |
Winst |
09.02.2023 1e League D 14. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Paffen, Anja
`t Pumpje-B |
Winst |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Hanssen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Verlies |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Ritzen , Marco
Schaesbergerveld-B |
Winst |
25.01.2023 1e League D 12. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Diepen, Steven
Schaesbergerveld-B |
Winst |
16.01.2023 1e League D 11. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
16.01.2023 1e League D 11. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Raeven, Roger
Mio-B |
Verlies |
16.01.2023 1e League D 11. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Beacon , C
Mio-B |
Winst |
11.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Zimberlin , J.
Apollo-D |
Winst |
11.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Stoffels, Ronald
Apollo-D |
Verlies |
11.01.2023 1e League D 10. Speeldag |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Horst v/d, Chris
Apollo-D |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Meegen v, Roger
`t Brandwapen-A |
Winst |