Speler > Bremer, Herman |
---|
Bremer, Herman |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Pumpje |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 403 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Pumpje-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, Perfect Preventie SL |
`t Pumpje-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Pumpje-A (SL) | Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-D (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-E (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Pumpje-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
`t Pumpje-C | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-D | 2e League E, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Pumpje-B | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Pumpje-E | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
`t Pumpje-A | Perfect Preventie league B |
`t Pumpje-B | 1e League D |
`t Pumpje-E | 2e League A |
`t Pumpje-C | 2e League F |
2020-2021 | |
Rolduc-B | 2e League C, Jack Wolter Beker |
Rolduc-A | 2e League D, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Rolduc-A | 2e League D |
Rolduc-B | 2e League E |
Rolduc-A (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Rolduc-B (2e-E) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
30.04.2024 2e League G 18. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Vandebeek, Bjorn
de Reunie-B |
Verlies |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Winst |
23.04.2024 2e League G 17. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Overmars, Gerard
de Reunie-B |
Verlies |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Verlies |
16.04.2024 2e League G 16. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
20.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-C |
Winst |
20.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
20.03.2024 2e League G 15. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-C |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Verlies |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Beenen, Albert
Galouppe-A |
Winst |
12.03.2024 2e League G 14. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Essers, Jo
Galouppe-A |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Verlies |
05.03.2024 2e League G 13. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Verlies |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Nievelstein, H
Heksenberg-B |
Winst |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Heesbeen, M
Heksenberg-B |
Winst |
27.02.2024 2e League G 12. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Nievelstein, Frans
Heksenberg-B |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Winst |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Spelen met, Optie
Dingus-A |
Verlies |
16.01.2024 2e League G 10. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Poelmans, Sidney
Dingus-A |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Eulink, Eugenie
De Sport-F |
Verlies |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Zinken, Melissa
De Sport-F |
Winst |
05.12.2023 2e League G 9. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Vaassen, Dennis
de Reunie-B |
Verlies |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Spelen met, Optie
de Reunie-B |
Winst |
28.11.2023 2e League G 8. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Crijns, Paul
de Reunie-B |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Seibert , Matthias
de Kroeg-C |
Winst |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-C |
Verlies |
21.11.2023 2e League G 7. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Claassen , Ton
de Kroeg-C |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hermans, Jordy
Oud Genhei-A |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Yzermans, Ramon
Oud Genhei-A |
Verlies |
16.11.2023 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Zuidland, Richard
Oud Genhei-A |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
07.11.2023 2e League G 6. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Verlies |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Bosch van den, Bert
Galouppe-A |
Winst |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Schreuder, Peter
Galouppe-A |
Verlies |
31.10.2023 2e League G 5. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Vluggen, J0hn
Galouppe-A |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Verlies |
24.10.2023 2e League G 4. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Beumers, Romy
Utopia-B (2e) |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Verlies |
19.10.2023 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Koops, Arnold
Utopia-B (2e) |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Goddery , Ben
Dingus-A |
Winst |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Kisters, Diego
Dingus-A |
Verlies |
26.09.2023 2e League G 1. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Ritzen, Ronny
Dingus-A |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Wilms, Jean Pierre
Auwt Einekoeze-B (2e) |
Verlies |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Martens, Ritchie
Auwt Einekoeze-B (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E (2e) |
Martens, Frans
Auwt Einekoeze-B (2e) |
Winst |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B |
Verlies |
06.06.2023 2e League C 22. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Soer , Rene
`t Lauradorp-B |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Pappers, Jan
Heksenberg-A |
Winst |
23.05.2023 2e League C 21. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Verlies |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
16.05.2023 2e League C 20. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Verlies |
28.03.2023 2e League C 18. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Jones, Gareth
De Sport-H |
Winst |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
21.03.2023 2e League C 17. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Schoonbroodt, Leon
`t Eikske-C |
Winst |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Verlies |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Oosting, Marco
Apollo-F |
Verlies |
14.03.2023 2e League C 16. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Dreumel van, Theo
Dierks-A |
Verlies |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Wetzels , Raoul
Dierks-A |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Philippen , Tim
Dierks-A |
Verlies |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Bosch van den, Bert
Paddock-B |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Beenen, Albert
Paddock-B |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Schreuder, Peter
Paddock-B |
Verlies |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-E |
Winst |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
26.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
18.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B |
Verlies |
18.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B |
Verlies |
18.01.2023 2e League C 11. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Spelen met, Optie
`t Lauradorp-B |
Verlies |
10.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Pranger, Sidney
Heksenberg-A |
Winst |
10.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Winst |
10.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Winst |
03.01.2023 2e League C 7. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Holthuijsen, Frank
De Sport-H |
Verlies |
03.01.2023 2e League C 7. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Jones, Gareth
De Sport-H |
Verlies |
03.01.2023 2e League C 7. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Sweeney, Chris
De Sport-H |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Reinders, Miel
d`r Sjutt-C |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Holtus, Daphne
d`r Sjutt-C |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Goertzen, Robin
de Varenbeuk-C |
Winst |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Winst |
22.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Bremer, Herman
`t Pumpje-E |
Poelmans, Sidney
`t Eikske-C |
Winst |