Speler > Rook , Roberto |
---|
Rook , Roberto |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Brandwapen |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 10314 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Brandwapen-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A (1e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-C (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Brandwapen-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
2022-2023 | |
`t Brandwapen-C | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Brandwapen-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Brandwapen-B | 1e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
2021-2022 | |
`t Brandwapen-A | 1e League A |
`t Brandwapen-B | 1e League D |
`t Brandwapen-C | 2e League A |
2020-2021 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-B | 1e League D, Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-C | 2e League C, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Brandwapen-A | 1e League B |
`t Brandwapen-B | 1e League C |
`t Brandwapen-C | 2e League C |
`t Brandwapen-B (1e-C) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
`t Brandwapen-C (2e-C) | Jack Wolter Beker |
`t Brandwapen-A (1e-B) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 1e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
03.05.2024 1e League C 18. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Erkens, Ron
Rumpener Beemden-A |
Winst |
03.05.2024 1e League C 18. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
03.05.2024 1e League C 18. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
24.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Verlies |
24.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Greven, Hicham
`t Pumpje-C |
Winst |
24.04.2024 1e League C 17. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Cuijpers, Melvin
`t Pumpje-C |
Verlies |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Heidstra, Vincent
`t Steenenkruis-C |
Winst |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Winst |
16.04.2024 1e League C 16. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Oosting, John
`t Steenenkruis-C |
Winst |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Verlies |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
20.03.2024 1e League C 15. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Winst |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Winst |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Hofland, Jamy
Utopia-A |
Winst |
06.03.2024 1e League C 13. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Hendriks, Ron
Utopia-A |
Verlies |
26.02.2024 1e League C 12. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Raeven, Roger
Mio-B |
Winst |
26.02.2024 1e League C 12. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
26.02.2024 1e League C 12. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Beacon , C
Mio-B |
Winst |
21.02.2024 1e League C 10. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Frelih, Aloys
Rumpenerhof-C |
Verlies |
21.02.2024 1e League C 10. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Weerden v.d, Peter
Rumpenerhof-C |
Winst |
21.02.2024 1e League C 10. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Frelih, Marcel
Rumpenerhof-C |
Winst |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Bertram, Hein
Apollo-C |
Winst |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Winst |
26.01.2024 1e League C 11. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Peters, Leon
Apollo-C |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
10.01.2024 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Willems , Tom
Heksenberg-A |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Luthjens, Rian
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Groeneveld, C
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
13.12.2023 Beker `t Patronaat 1e league 2. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
06.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Herwig, Alex
Rumpener Beemden-A |
Winst |
06.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
06.12.2023 1e League C 9. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
27.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Cuijpers, Melvin
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Beckers, Jens
`t Pumpje-C |
Verlies |
27.11.2023 1e League C 8. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Martis, Marco
`t Pumpje-C |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Steinfeld , Walter
`t Steenenkruis-C |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Heidstra, Vincent
`t Steenenkruis-C |
Winst |
22.11.2023 1e League C 7. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Wauben, Ronald
`t Steenenkruis-C |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 1e league 1. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Peelen , Marco
de Koempels-A |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 1e league 1. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Jaspers , M.
de Koempels-A |
Winst |
15.11.2023 Beker `t Patronaat 1e league 1. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Peelen , Ron
de Koempels-A |
Verlies |
08.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Meijer, Ted
Heksenberg-A |
Winst |
08.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Cleef v., Marco
Heksenberg-A |
Verlies |
08.11.2023 1e League C 6. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Wientjes , R.
Heksenberg-A |
Verlies |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Cleef , Jannie
Oud Spaans-C |
Verlies |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-C |
Winst |
01.11.2023 1e League C 5. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-C |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Schoonens , Steven
Utopia-A |
Winst |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Gegas, Kosta
Utopia-A |
Verlies |
25.10.2023 1e League C 4. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Hendriks, Ron
Utopia-A |
Verlies |
11.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Hulst v.d, W.
Mio-B |
Winst |
11.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Reuling , Piet
Mio-B |
Winst |
11.10.2023 1e League C 3. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Raeven, Roger
Mio-B |
Winst |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Erkens, Wilco
Apollo-C |
Verlies |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Loos , Bryan
Apollo-C |
Verlies |
04.10.2023 1e League C 2. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Stoffels, Ronald
Apollo-C |
Winst |
28.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Palmen, Huub
Rumpenerhof-C |
Winst |
28.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Bours, Frank
Rumpenerhof-C |
Winst |
28.09.2023 1e League C 1. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Frelih, Aloys
Rumpenerhof-C |
Verlies |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Eijpe, Deborah
Oud Spaans-A |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-A |
Winst |
06.06.2023 1e League C 22. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-A |
Winst |
24.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Henssen , Pascal
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
24.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Bruls, Roger
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
24.05.2023 1e League C 21. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Boerestein , Brian
Het Kroegje Heerlen-A |
Winst |
19.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Coenders, Peter
Rumpener Beemden-A |
Winst |
19.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Slenders, Geert
Rumpener Beemden-A |
Winst |
19.05.2023 1e League C 20. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Coenders, Rogier
Rumpener Beemden-A |
Verlies |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Wilms, Martin
In de Vrie-A |
Verlies |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Jacobs , Leo
In de Vrie-A |
Verlies |
09.05.2023 Beker `t Patronaat 1e league 4. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Boesten, Erik
In de Vrie-A |
Verlies |
19.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Schoot v/d, Rob
De Burcht-A |
Verlies |
19.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Kulkes, Ramon
De Burcht-A |
Verlies |
19.04.2023 1e League C 19. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Schoot v/d, Rob
De Burcht-A |
Verlies |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Roij van, H
Slek-B |
Winst |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Thoor van, H
Slek-B |
Winst |
04.04.2023 Beker `t Patronaat 1e league 3. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Ruyters, Leon
Slek-B |
Winst |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Spijkerman, John
Brunssum Noord-A |
Winst |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Verlies |
14.03.2023 1e League C 16. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Schokkenbroek, Ad
Brunssum Noord-A |
Winst |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-A |
Winst |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Seibert , Matthias
de Kroeg-A |
Verlies |
08.03.2023 1e League C 15. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Janssens , J
de Kroeg-A |
Winst |
24.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Thans, Michel
de Sjloes-C |
Winst |
24.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Put v.d, Mauro
de Sjloes-C |
Verlies |
24.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Pluym v.d, Loek
de Sjloes-C |
Verlies |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Lemaire, Ger
d`r Sjutt-A |
Winst |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Slangen, Sonny
d`r Sjutt-A |
Winst |
07.02.2023 1e League C 14. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Karbstein, Dennie
d`r Sjutt-A |
Winst |
03.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Sonntag , Kris
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
03.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Ter Linde, Angelo
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
03.02.2023 1e League C 13. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Curvers, Wiel
D`r Sjtee Uul-B |
Winst |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Kroezen , Jan
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Roovers , Wim
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
25.01.2023 1e League C 12. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Doren van, Ron
`t Steenenkruis-B |
Verlies |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Kengen , René
Oud Spaans-A |
Verlies |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Damoiseaux , Huub
Oud Spaans-A |
Verlies |
18.01.2023 1e League C 11. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Winkens , Frank
Oud Spaans-A |
Verlies |
11.01.2023 1e League C 10. Speeldag |
Rook , Roberto
`t Brandwapen-A |
Boerestein , Brian
Het Kroegje Heerlen-A |
Verlies |