Speler > Hermans , Math |
---|
Hermans , Math |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Oud Spaans |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 698 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|
2023-2024 | ||
NBBR RANKING 2023-2024 | 12 | 89 |
2022-2023 | ||
NBBR Ranking | 9 | 99 |
2021-2022 | ||
NBBR Ranking | 8 | 69 |
2020-2021 | ||
NBBR Ranking | 8 | 76 |
2019-2020 | ||
NBBR Ranking | 45 | 87 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | Pl. | Deelnemers |
---|---|---|---|---|---|
2023-2024 | |||||
5e NBBR RANKING | OUD SPAANS | 5e NBBR RANKING & DAMES | Za., 13.04.2024 | 3 | 40 |
4e NBBR RANKING | D`r SJTEE UUL | 4e NBBR RANKING & DAMES | Za., 09.03.2024 | 65 | 44 |
3e NBBR RANKING | DE TOEERE | 3e NBBR RANKING & DAMES | Za., 11.11.2023 | 13 | 43 |
2e NBBR RANKING | DE SJLOES | 2e NBBR RANKING | Ma., 09.10.2023 | 49 | 70 |
1e NBBR RANKING | DE SPORT | 1e NBBR 2023-2024 | Zo., 24.09.2023 | 9 | 60 |
2022-2023 | |||||
6e NBBR | De Kroeg | Open | Di., 04.07.2023 | 13 | 52 |
5e NBBR | De Sjloes | Open | Zo., 14.05.2023 | 17 | 59 |
4e NBBR | De Toeere | Open | Zo., 02.04.2023 | 17 | 64 |
3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul | Sjtee Uul | Open | Zo., 20.11.2022 | 5 | 62 |
2e NBBR | Oud Spaans | Open | Zo., 09.10.2022 | 4 | 65 |
1e NBBR | Cafe De Sport | Open | Zo., 25.09.2022 | 17 | 61 |
2021-2022 | |||||
6e van de 6 NBBR 2021-2022 | De Sjloes | Open | Zo., 03.07.2022 | 3 | 41 |
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 12.06.2022 | 7 | 50 |
4e van de 6 NBBR Ranking | De Toeere | Open | Zo., 15.05.2022 | 17 | 41 |
3e van de 6 NBBR Ranking 2021-2022 | Cafe De Sport | Open | Zo., 24.04.2022 | 7 | 41 |
2e NBBR 2021-2022 Oud Spaans | Oud Spaans | Open | Zo., 27.03.2022 | 9 | 38 |
1e van de 6b NBBR ranking Cafe De Sjloes 2021/2022 | Open | Zo., 13.03.2022 | 65 | 42 | |
2020-2021 | |||||
6e van de 6 NBBR Ranking | Open | Zo., 26.09.2021 | 9 | 47 | |
5e van de 6 NBBR Ranking | Cafe De Sport | Open | Zo., 05.09.2021 | 9 | 47 |
4e van de 6 NBBR ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 15.08.2021 | 2 | 43 |
3e van de 6 NBBR Ranking | Café de Toeere | Open | Zo., 25.07.2021 | 4 | 43 |
2e van de 6 NBBR Ranking | Café Oud Spaans | Open | Zo., 11.10.2020 | 49 | 48 |
1e van de 6 NBBR Ranking | Tunnelbar | Open | Zo., 20.09.2020 | 33 | 54 |
2019-2020 | |||||
NBBR Ranking 5 GRANDE FINALE | Café de Toeere | Open | Zo., 12.07.2020 | 49 | 39 |
NBBR Ranking 4 GRANDE FINALE | Café de Tunnelbar | Open | Zo., 05.07.2020 | 33 | 49 |
NBBR Ranking 3 GRANDE FINALE | Café d`r Belg | Open | Zo., 08.12.2019 | 97 | 59 |
NBBR Ranking 1 GRANDE FINALE | Café De Sport | Open | Zo., 29.09.2019 | 129 | 59 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Spaans-F | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League E, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Spaans-G | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League H, Beker `t Patronaat 2e league |
Oud Spaans-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league A, Beker `t Patronaat PL |
Oud Spaans-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
Oud Spaans-D | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League A, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Spaans-E | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
Oud Spaans-A (PL) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-B (PL) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-C (1e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-D (1e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-E (1e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-F (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-G (2e) | Beker `t Patronaat |
Oud Spaans-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
2022-2023 | |
Schaesbergerveld-A | Perfect Preventie SL, Beker `t Patronaat |
Schaesbergerveld-B | 1e League D, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Schaesbergerveld-C | 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Schaesbergerveld-A | Perfect Preventie league B |
Schaesbergerveld-B | 1e League A |
Schaesbergerveld-D | 2e League A |
Schaesbergerveld-C | 2e League F |
2020-2021 | |
Schaesbergerveld-A | Perfect Brandpreventie SL |
Schaesbergerveld-B | 2e League E, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Schaesbergerveld-C | 2e League F, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
Schaesbergerveld-A | Perfect Brandpreventie SL |
Schaesbergerveld-B | 2e League A |
Schaesbergerveld-C | 2e League F |
Schaesbergerveld-A (SL) | Jack Wolter Beker |
Schaesbergerveld-B (2e-A) | Jack Wolter Beker |
Schaesbergerveld-C (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
22.04.2024 P league B 17. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Hochstenbach , Henk
de Bar-B |
Winst |
22.04.2024 P league B 17. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Geluck , John
de Bar-B |
Winst |
15.04.2024 P league B 16. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Schepper de, Michael
De Sport-B |
Verlies |
15.04.2024 P league B 16. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Maassen , M.
De Sport-B |
Verlies |
18.03.2024 P league B 15. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Widdershoven , Harrie
Bie Alois-A |
Winst |
18.03.2024 P league B 15. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Krijntjes , Jack
Bie Alois-A |
Verlies |
13.03.2024 P league B 14. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Pelzer , Martin
Apollo-B |
Winst |
13.03.2024 P league B 14. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Loos , Bryan
Apollo-B |
Verlies |
04.03.2024 P league B 13. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Monse, Max
de Burcht-A |
Winst |
04.03.2024 P league B 13. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Dijcks, Sander
de Burcht-A |
Winst |
29.02.2024 P league B 12. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Diederen , Harrie
Gorissen-A |
Verlies |
29.02.2024 P league B 12. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Repin , Ivo
Gorissen-A |
Winst |
24.01.2024 P league B 11. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Ringma, M.
de Caumerbron-A |
Verlies |
24.01.2024 P league B 11. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Hellenbrand, Roy
de Caumerbron-A |
Winst |
15.01.2024 P league B 10. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Marcic , Leroy
`t Lauradorp-A |
Winst |
15.01.2024 P league B 10. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Soer , Rene
`t Lauradorp-A |
Verlies |
08.01.2024 Beker `t Patronaat PL 2. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Geluck , John
de Bar-B |
Winst |
08.01.2024 Beker `t Patronaat PL 2. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Custers, Pieter
de Bar-B |
Verlies |
08.01.2024 Beker `t Patronaat PL 2. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Hochstenbach , Henk
de Bar-B |
Winst |
15.12.2023 P league B 9. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Smeets, Wilco
Rumpenerhof-B |
Winst |
15.12.2023 P league B 9. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Michiels, Roy
Rumpenerhof-B |
Winst |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Gortzen, Huub
Utopia-B (2e) |
Verlies |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B (2e) |
Verlies |
14.12.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Hofstede , David
Utopia-B (2e) |
Winst |
27.11.2023 P league B 8. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Hochstenbach , Henk
de Bar-B |
Winst |
27.11.2023 P league B 8. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Geluck , John
de Bar-B |
Verlies |
22.11.2023 P league B 7. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Schepper de, Michael
De Sport-B |
Winst |
22.11.2023 P league B 7. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Maassen , M.
De Sport-B |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Moonen , Sjef
`t Lauradorp-B (2e) |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Grzesik, Marcel
`t Lauradorp-B (2e) |
Winst |
14.11.2023 Beker `t Patronaat 3. Ronde |
Hermans , Math
Oud Spaans-A (PL) |
Heus de, Leon
`t Lauradorp-B (2e) |
Winst |
25.10.2023 P league B 4. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Dijcks, Sander
de Burcht-A |
Winst |
25.10.2023 P league B 4. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Weideman, Collin
de Burcht-A |
Winst |
09.10.2023 P league B 3. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Repin , Ivo
Gorissen-A |
Winst |
09.10.2023 P league B 3. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Vroemen, Ilja
Gorissen-A |
Winst |
02.10.2023 P league B 2. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Hellenbrand, Roy
de Caumerbron-A |
Winst |
02.10.2023 P league B 2. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Ringma, M.
de Caumerbron-A |
Winst |
26.09.2023 P league B 1. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Marcic , Leroy
`t Lauradorp-A |
Verlies |
26.09.2023 P league B 1. Speeldag |
Hermans , Math
Oud Spaans-A |
Wennekes , Ben
`t Lauradorp-A |
Winst |
25.05.2023 Perfect Preventie SL 21. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Ridder, Patrick
de Koempels-A |
Winst |
25.05.2023 Perfect Preventie SL 21. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Klippelaar , R.
de Koempels-A |
Winst |
14.05.2023 5e NBBR 4. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Michiels, Michel | Verlies |
14.05.2023 5e NBBR 2. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Schoonens , Steven | Verlies |
14.05.2023 5e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Mast, Remco | Winst |
19.04.2023 Perfect Preventie SL 19. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Heyboer, Dave
Apollo-A |
Verlies |
19.04.2023 Perfect Preventie SL 19. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Wanders, Theo
Apollo-A |
Verlies |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Simons , Pascal
de Bar-A |
Verlies |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Fuchs , Maikel
de Bar-A |
Winst |
06.04.2023 Beker `t Patronaat 5. Ronde |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Fuchs , Davy
de Bar-A |
Winst |
02.04.2023 4e NBBR 4. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Mast, Remco | Verlies |
02.04.2023 4e NBBR 3. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Schwarzer, Michael | Winst |
02.04.2023 4e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Schoonens , Steven | Verlies |
31.03.2023 Perfect Preventie SL 18. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Eijpe, Patrick
de Sjloes-A |
Verlies |
31.03.2023 Perfect Preventie SL 18. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Hendrix , Davy
de Sjloes-A |
Verlies |
17.03.2023 Perfect Preventie SL 16. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Repin , Ivo
Gorissen-A |
Winst |
17.03.2023 Perfect Preventie SL 16. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Vroemen, Ilja
Gorissen-A |
Winst |
17.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Vroemen, Ilja
Gorissen-A |
Winst |
17.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Diederen , Harrie
Gorissen-A |
Winst |
17.02.2023 Beker `t Patronaat 4. Ronde |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Hendrickx , Marc
Gorissen-A |
Winst |
03.02.2023 Perfect Preventie SL 13. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Verbruggen , Barry
Mio-A |
Winst |
03.02.2023 Perfect Preventie SL 13. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Raeven, Rick
Mio-A |
Winst |
18.01.2023 Perfect Preventie SL 11. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Wroniewicz, Petra
de Gebroken Keu-A |
Winst |
18.01.2023 Perfect Preventie SL 11. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Knoben, Theo
de Gebroken Keu-A |
Verlies |
14.12.2022 Perfect Preventie SL 9. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Land v.d, Youri
de Sjloes-B |
Winst |
14.12.2022 Perfect Preventie SL 9. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Schwarzer, Michael
de Sjloes-B |
Winst |
02.12.2022 Perfect Preventie SL 7. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Aarts, Ivo
de Sjloes-A |
Verlies |
02.12.2022 Perfect Preventie SL 7. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Hendrix , Davy
de Sjloes-A |
Verlies |
25.11.2022 Perfect Preventie SL 6. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Michiels, Michel
D`r Toeëre-A |
Winst |
25.11.2022 Perfect Preventie SL 6. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Lamphen, Nigel
D`r Toeëre-A |
Verlies |
20.11.2022 3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul 10. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Willemsen, Bert | Verlies |
20.11.2022 3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul 8. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Gerards, Roy | Verlies |
20.11.2022 3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul 5. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Schellekens, Peter | Winst |
20.11.2022 3e NBBR 2022-2023 Sjtee Uul 2. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Poelmans, Quincy | Winst |
09.10.2022 2e NBBR 12. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Gerards, Roy | Verlies |
09.10.2022 2e NBBR 10. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Falize, Jeffrey | Winst |
09.10.2022 2e NBBR 8. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Michiels, Michel | Verlies |
09.10.2022 2e NBBR 5. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Eijpe, Patrick | Winst |
09.10.2022 2e NBBR 2. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Voriatzidis, Kosta | Winst |
09.10.2022 2e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Schellekens, Peter | Winst |
03.10.2022 Perfect Preventie SL 2. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Raeven, Rick
Mio-A |
Verlies |
03.10.2022 Perfect Preventie SL 2. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Janssen , Alexander
Mio-A |
Verlies |
25.09.2022 1e NBBR 4. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Falize, Jeffrey | Verlies |
25.09.2022 1e NBBR 3. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Durinck, Ilona | Winst |
25.09.2022 1e NBBR 1. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Voriatzidis, Kosta | Verlies |
28.07.2022 Perfect Preventie league B 22. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Kerstens , Leon
de Bar-A |
Winst |
28.07.2022 Perfect Preventie league B 22. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Simons , Pascal
de Bar-A |
Winst |
18.07.2022 Perfect Preventie league B 21. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Dijk van, Gerrit
Mio-A |
Verlies |
18.07.2022 Perfect Preventie league B 21. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Verbruggen , Barry
Mio-A |
Winst |
08.07.2022 Perfect Preventie league B 19. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Pluym v.d, Loek
de Sjloes-C |
Verlies |
08.07.2022 Perfect Preventie league B 19. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Thans, Michel
de Sjloes-C |
Winst |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 13. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Knoben, Theo | Verlies |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 12. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Eulink, Albert | Winst |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 10. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Rossum van, Rob | Winst |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 9. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Hendriks, W. | Winst |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 7. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Wiersma, Peter | Winst |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 5. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Eulink, Albert | Verlies |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 2. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Tseleppis, J | Winst |
03.07.2022 6e van de 6 NBBR 2021-2022 1. Ronde Hoofdronde |
Hermans , Math | Holthuijsen, Frank | Winst |
24.06.2022 Perfect Preventie league B 17. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Greven, Hicham
`t Pumpje-A |
Winst |
24.06.2022 Perfect Preventie league B 17. Speeldag |
Hermans , Math
Schaesbergerveld-A |
Hoofs , Peter
`t Pumpje-A |
Winst |