Speler > Beyer , May |
---|
Beyer , May |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
`t Lauradorp |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 7261 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
`t Lauradorp-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, P league B, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-C | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-A (PL) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B (2e) | Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
`t Lauradorp-A | P league A, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-B | 2e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Preventie league B |
`t Lauradorp-B | 2e League B |
2020-2021 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Brandpreventie SL |
`t Lauradorp-B | 2e League G, Jack Wolter Beker |
2019-2020 | |
`t Lauradorp-A | Perfect Brandpreventie SL |
`t Lauradorp-B | 2e League D |
`t Lauradorp-A (SL) | Jack Wolter Beker |
`t Lauradorp-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e) |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e) |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
19.09.2023 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e) |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A (2e) |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Vluggen, J0hn
Paddock-B |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Essers, Jo
Paddock-B |
Winst |
07.03.2023 2e League C 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Koerts, Jur
Paddock-B |
Verlies |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Theunissen, Theo
Da Visitare-A |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Mennens-Brassé, Ingrid
Da Visitare-A |
Winst |
14.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Brouwers, Bjorn
Da Visitare-A |
Verlies |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Smeets, Justin
de Varenbeuk-C |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Hout van, Rick
de Varenbeuk-C |
Winst |
07.02.2023 2e League C 14. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Hout van, Yorin
de Varenbeuk-C |
Verlies |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Brendel, Lars
Apollo-F |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Loos , Bryan
Apollo-F |
Winst |
31.01.2023 2e League C 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Kremers, Dwayne
Apollo-F |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Verlies |
24.01.2023 2e League C 12. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Sweeney, Chris
De Sport-H |
Verlies |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Ghijsen, Roy
Wilhelmina-B |
Verlies |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Winst |
11.01.2023 2e League C 10. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Calant, Micha
Wilhelmina-B |
Verlies |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Herwegh, Chris
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Ploemen, Roel
D`r Sjtee Uul-A |
Winst |
20.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Leistra, Raimond
D`r Sjtee Uul-A |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Snellen, Theo
`t Eikske-C |
Winst |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Eijden van, Henk
`t Eikske-C |
Verlies |
13.12.2022 2e League C 9. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Niesing, Karel
`t Eikske-C |
Verlies |
22.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Nievelstein, H
Heksenberg-A |
Verlies |
22.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Heesbeen, M
Heksenberg-A |
Verlies |
22.11.2022 2e League C 6. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Pappers, Jan
Heksenberg-A |
Winst |
17.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Oosting, Anita
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
17.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Aretz , John
`t Steenenkruis-E |
Winst |
17.11.2022 2e League C 5. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Maertzdorf, Jacqueline
`t Steenenkruis-E |
Verlies |
01.11.2022 2e League C 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-C |
Verlies |
01.11.2022 2e League C 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Stijfs, Jason
de Varenbeuk-C |
Winst |
01.11.2022 2e League C 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-C |
Verlies |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Martens, Frans
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Wilms, Jean Pierre
Auwt Einekoeze-B |
Winst |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Eijkenboom, Peter
Auwt Einekoeze-B |
Verlies |
27.09.2022 2e League C 1. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Lootes, Dion
De Sport-H |
Verlies |
27.09.2022 2e League C 1. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Spelen met, Optie
De Sport-H |
Verlies |
27.09.2022 2e League C 1. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Parry, Daniel
De Sport-H |
Winst |
23.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
23.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
23.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Verlies |
05.07.2022 2e League B 19. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Spet , M
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
05.07.2022 2e League B 19. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Berg van den, Guido
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
05.07.2022 2e League B 19. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
17.06.2022 2e League B 16. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Bruntink, Jessey
Dormans-A |
Winst |
17.06.2022 2e League B 16. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Linden v/d, Henry
Dormans-A |
Verlies |
17.06.2022 2e League B 16. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Verlies |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Pranger, Sidney
Oud Genhei-B |
Verlies |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Jong de, A
Oud Genhei-B |
Verlies |
07.06.2022 2e League B 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Rademacher., Armin
Oud Genhei-B |
Winst |
24.05.2022 2e League B 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Kentjens, Peter
Brunssum Noord-A |
Winst |
24.05.2022 2e League B 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Hurkens., Marcel
Brunssum Noord-A |
Verlies |
24.05.2022 2e League B 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Bleeser, Jos
Brunssum Noord-A |
Verlies |
21.04.2022 2e League B 8. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Kordik, Frans
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
21.04.2022 2e League B 8. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Willems , Willem
Het Kroegje Heerlen-D |
Winst |
21.04.2022 2e League B 8. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Puts, Wesley
Het Kroegje Heerlen-D |
Verlies |
12.04.2022 2e League B 7. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Lam, Mythanh
`t Eikske-E |
Winst |
12.04.2022 2e League B 7. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Martens, Wendy
`t Eikske-E |
Winst |
12.04.2022 2e League B 7. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Roemgens-Moonen, Anita
`t Eikske-E |
Winst |
23.03.2022 2e League B 4. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Jong de, A
Oud Genhei-B |
Verlies |
23.03.2022 2e League B 4. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Wigman, Jo
Oud Genhei-B |
Winst |
23.03.2022 2e League B 4. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Meyer , Jan
Oud Genhei-B |
Winst |
15.03.2022 2e League B 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Arts, Nicole
de Varenbeuk-B |
Winst |
15.03.2022 2e League B 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
15.03.2022 2e League B 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Schmit, Lenny
de Varenbeuk-B |
Winst |
08.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Hoogmoed, Bianca
d`r Sjutt-C |
Verlies |
08.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Raaijmakers, Natascha
d`r Sjutt-C |
Winst |
08.10.2020 2e League G 3. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Raaymakers, Martin
d`r Sjutt-C |
Verlies |
07.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Diependaal, Jamie
Dormans-A |
Winst |
07.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Duinhoven van, Jolanda
Dormans-A |
Winst |
07.10.2020 2e League G 2. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Semler, Ferdi
Dormans-A |
Verlies |
23.09.2020 2e League G 1. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
23.09.2020 2e League G 1. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Wal v.d, Lambert
De Oude Mert-A |
Verlies |
23.09.2020 2e League G 1. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Palmen, Jaimy
De Oude Mert-A |
Winst |
04.02.2020 2e League D 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Sijstermans , Mitchel
`t Eikske-D |
Winst |
04.02.2020 2e League D 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Sijstermans, Maikel
`t Eikske-D |
Winst |
04.02.2020 2e League D 15. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Foxen , Guus
`t Eikske-D |
Verlies |
21.01.2020 2e League D 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Liere van, Ton
Brunssum Noord-B |
Winst |
21.01.2020 2e League D 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Janssen, J.
Brunssum Noord-B |
Winst |
21.01.2020 2e League D 13. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Reenen v, Wil
Brunssum Noord-B |
Winst |
15.01.2020 2e League D 12. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Dam, Jolanda
De Sport-E |
Verlies |
15.01.2020 2e League D 12. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Eulink, Eugenie
De Sport-E |
Verlies |
15.01.2020 2e League D 12. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Meesen, Marian
De Sport-E |
Winst |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Hollander den, Mitchel
D`r Toeëre-A (2e-F) |
Verlies |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Janssen, Owen
D`r Toeëre-A (2e-F) |
Verlies |
08.01.2020 Jack Wolter Beker 2e league 4. Ronde |
Beyer , May
`t Lauradorp-B (2e-D) |
Baar, Henk
D`r Toeëre-A (2e-F) |
Winst |
10.12.2019 2e League D 11. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Oosten v, Anthoney
Candlelight-B |
Verlies |
10.12.2019 2e League D 11. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Gillich , Sascha
Candlelight-B |
Verlies |
10.12.2019 2e League D 11. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Jonker , Wesley
Candlelight-B |
Verlies |
26.11.2019 2e League D 9. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Claassen , Ton
de Kroeg-B |
Winst |
26.11.2019 2e League D 9. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Janssens , J
de Kroeg-B |
Verlies |
26.11.2019 2e League D 9. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Wilbrink , Jo
de Kroeg-B |
Verlies |
12.11.2019 2e League D 7. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Maassen, Henk
Rolduc-A |
Verlies |
12.11.2019 2e League D 7. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Stevens, Marc
Rolduc-A |
Verlies |
12.11.2019 2e League D 7. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Bremer, Herman
Rolduc-A |
Verlies |
08.11.2019 2e League D 6. Speeldag |
Beyer , May
`t Lauradorp-B |
Waltmans, Valerie
Oud Molenberg-E |
Winst |