Speler > Muller, Hans |
---|
Muller, Hans |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Vereniging: |
Brunssum Noord |
Organisatie: |
Nederlandse Poolbiljart Bond |
Spelersnr.: | 11766 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Brunssum Noord-A | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League G, Beker `t Patronaat 2e league |
Brunssum Noord-A (2e) | Beker `t Patronaat |
Brunssum Noord-B (2e) | Beker `t Patronaat |
Brunssum Noord-B | Inschrijvingen Seizoen 23-24, 2e League C, Beker `t Patronaat 2e league |
2022-2023 | |
Brunssum Noord-A | 1e League C, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 1e league |
Brunssum Noord-B | 2e League F, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
2021-2022 | |
Brunssum Noord-A | 2e League B |
Brunssum Noord-B | 2e League D |
2020-2021 | |
Brunssum Noord-A | 2e League A, Jack Wolter Beker |
Brunssum Noord-B | 2e League G, Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
2019-2020 | |
Brunssum Noord-B | 2e League D |
Brunssum Noord-A | 2e League F |
Brunssum Noord-A (2e-F) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Brunssum Noord-B (2e-D) | Jack Wolter Beker, Jack Wolter Beker 2e league |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Uitslag |
---|---|---|---|
03.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Winst |
03.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Virag , Remy
Oud Molenberg-D |
Verlies |
03.05.2024 2e League C 18. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Beckers , R
Oud Molenberg-D |
Winst |
23.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Spelen met, Optie
`t Pumpje-D |
Winst |
23.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Winst |
23.04.2024 2e League C 17. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Hillman , William
`t Pumpje-D |
Winst |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Klein, Marco
Wilhelmina-B |
Verlies |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Leegstra, Arnold backer
Wilhelmina-B |
Verlies |
17.04.2024 2e League C 16. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Lennhaarts, Jos
Wilhelmina-B |
Verlies |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Creusen, Ed
`t Brandwapen-B |
Verlies |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Jong de, Bert
`t Brandwapen-B |
Verlies |
05.03.2024 2e League C 13. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Wiennekendonk , Bjorn
`t Brandwapen-B |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Valkenburg, Manuel
de Kroeg-A |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Verlies |
26.02.2024 2e League C 12. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Verlies |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Martens, Wendy
Heksenberg-C |
Verlies |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Sijstermans, Maikel
Heksenberg-C |
Verlies |
16.01.2024 2e League C 10. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Roemgens-Moonen, Anita
Heksenberg-C |
Verlies |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Waltmans, Valerie
Oud Molenberg-D |
Winst |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Winst |
05.12.2023 2e League C 9. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Deursen van, Anja
Oud Molenberg-D |
Verlies |
28.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Jong de, Brandon
`t Pumpje-D |
Verlies |
28.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Hillman , William
`t Pumpje-D |
Winst |
28.11.2023 2e League C 8. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Jong de, Angelo
`t Pumpje-D |
Verlies |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Verlies |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Winst |
08.11.2023 2e League C 6. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Hollow, Martin
Fratelli-A |
Verlies |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Creusen, Ed
`t Brandwapen-B |
Verlies |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Maschino, Angelique
`t Brandwapen-B |
Verlies |
23.10.2023 2e League C 4. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Zenden , Peter
`t Brandwapen-B |
Verlies |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Roer v/d, Marco
de Kroeg-A |
Verlies |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Verbruggen, Kenny
de Kroeg-A |
Verlies |
10.10.2023 2e League C 3. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Ramakers, Maikel
de Kroeg-A |
Winst |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Verlies |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Laan v.d, Herman
De Oude Mert-A |
Verlies |
24.05.2023 2e League F 21. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Verlies |
16.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Alphen van, Chevy
de Reunie-C |
Verlies |
16.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Martin, Armando
de Reunie-C |
Winst |
16.05.2023 2e League F 20. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Verlies |
11.04.2023 2e League F 18. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Winst |
11.04.2023 2e League F 18. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kipp, Patricia
Oud Spaans-E |
Winst |
11.04.2023 2e League F 18. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Verlies |
21.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Post, Willeke
De Sjoester-A |
Winst |
21.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Tholen, Anoek
De Sjoester-A |
Verlies |
21.03.2023 2e League F 17. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kessel, P.
In de Vrie-C |
Verlies |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
16.03.2023 2e League F 16. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Willems, Luc
In de Vrie-C |
Verlies |
08.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Nijsten, Math
Spech-A |
Winst |
08.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Wilting, Roland
Spech-A |
Verlies |
08.03.2023 2e League F 15. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Vaverka, Ondrej
Spech-A |
Verlies |
28.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Haaft ten, Kim
De Sport-F |
Winst |
28.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Verlies |
28.02.2023 2e League F 14. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Parfant, Gregor
De Sport-F |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Jansen , Jan
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Rutten, Twan
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
15.02.2023 Beker `t Patronaat 2e league 3. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Hinskens, Peter
`t Steenenkruis-D |
Verlies |
01.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
01.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Dirkx , Richard
Fratelli-A |
Verlies |
01.02.2023 2e League F 13. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Lester, Collin
Fratelli-A |
Verlies |
24.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Ommen van, Sharon
de Varenbeuk-B |
Verlies |
24.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Houkes, Gerda
de Varenbeuk-B |
Winst |
24.01.2023 2e League F 12. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Oellers, Kirsten
de Varenbeuk-B |
Winst |
10.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Palmen, Rick
De Oude Mert-A |
Winst |
10.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Demarteau, Harry
De Oude Mert-A |
Verlies |
10.01.2023 2e League F 10. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kroes, Ron
De Oude Mert-A |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Winst |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Verlies |
21.12.2022 Beker `t Patronaat 2e league 2. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Parfant, Gregor
De Sport-F |
Verlies |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Martin, Armando
de Reunie-C |
Verlies |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Dewaide, Jordy
de Reunie-C |
Winst |
15.12.2022 2e League F 9. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
List, Roy
de Reunie-C |
Winst |
06.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Restrepo , Gustafo
Utopia-B |
Verlies |
06.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Gortzen, Huub
Utopia-B |
Winst |
06.12.2022 2e League F 8. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Hofstede , David
Utopia-B |
Verlies |
01.12.2022 2e League F 7. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Bugera, J
Oud Spaans-E |
Verlies |
01.12.2022 2e League F 7. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Ramaker , Ruud
Oud Spaans-E |
Verlies |
01.12.2022 2e League F 7. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Blokzijll, Natasja
Oud Spaans-E |
Verlies |
24.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Wolbertus, Harry
De Sjoester-A |
Winst |
24.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Dohmen, Andre
De Sjoester-A |
Verlies |
24.11.2022 2e League F 6. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Esser, Jean
De Sjoester-A |
Winst |
15.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Zelissen, Janny
In de Vrie-C |
Verlies |
15.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kerres , Ramon
In de Vrie-C |
Verlies |
15.11.2022 2e League F 5. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Helwegen , Thijs
In de Vrie-C |
Winst |
08.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Bouwens, Jan
Spech-A |
Verlies |
08.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Nijsten, Math
Spech-A |
Verlies |
08.11.2022 2e League F 4. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Wilting, Roland
Spech-A |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Hellebrand, Luc
De Sport-F |
Winst |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Kneip, Nicole
De Sport-F |
Verlies |
02.11.2022 2e League F 3. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Daalmeyer , Leendert
De Sport-F |
Verlies |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Nollgen , Leo
Oud Molenberg-D |
Verlies |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Bink, Mitchell
Oud Molenberg-D |
Verlies |
11.10.2022 Beker `t Patronaat 2e league 1. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Sambo , Zsamir
Oud Molenberg-D |
Winst |
04.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Henkes, Jolanda
Fratelli-A |
Verlies |
04.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Rijnders, Emi
Fratelli-A |
Verlies |
04.10.2022 2e League F 2. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Janssen, Wiel
Fratelli-A |
Winst |
30.09.2022 2e League F 1. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Rijpkema, Auke
de Varenbeuk-B |
Winst |
30.09.2022 2e League F 1. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Bergers, Cor
de Varenbeuk-B |
Verlies |
30.09.2022 2e League F 1. Speeldag |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Ommen van, Sharon
de Varenbeuk-B |
Verlies |
22.09.2022 Beker `t Patronaat 1. Ronde |
Muller, Hans
Brunssum Noord-B |
Spelen met, Optie
Carboon-A |
Verlies |