Kan ik van lokaal wisselen?

Indien door problemen binnen een vereniging of lokaal een team van speellokatie wilt wisselen is dat mogelijk (artikel 02.06.16).
Hierbij geldt wel de volgende 2 voorwaarden:
1) Alle spelers van dat team meegaan naar het nieuwe lokaal. ( De NPB toetst dit aan de hand van de wedstrijdformulieren. Hieruit moet duidelijk blijken dat het om 4 dezelfde spelers gaat )
2) De teamnaam ongewijzigd blijft

No questions yet.

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief