Competites > 2e League H   < Terug   Volgende >

2e League H

Pl. Team W W G V Punten
1
`t Volkshoes-C
3 3 0 0 6
2
Brand taveerne-A
3 2 1 0 5
2
de Heikaatsje-B
3 2 1 0 5
2
de Sjloes-F
3 2 1 0 5
5
de Reunie-C
3 2 0 1 4
5
Wetzels-C
3 2 0 1 4
7
`t Raodhoes-A
3 1 1 1 3
8
Kroegje-A
3 0 2 1 2
8
Oud Spaans-E
3 1 0 2 2
10
de Gebroken Keu-C
3 0 0 3 0
10
de Reunie-E
3 0 0 3 0
10
t Centrum-B
3 0 0 3 0
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Wo., 25.09.2019 20:00 `t Raodhoes-A Kroegje-A 12:12 12:12
Wo., 25.09.2019 20:00 `t Volkshoes-C de Reunie-E 16:8 16:8
Do., 26.09.2019 20:00 de Reunie-C t Centrum-B 22:2 22:2
Do., 26.09.2019 20:00 de Sjloes-F Brand taveerne-A 12:12 12:12
Vr., 27.09.2019 20:00 de Heikaatsje-B de Gebroken Keu-C 14:10 14:10
Vr., 27.09.2019 20:00 Wetzels-C Oud Spaans-E 10:14 10:14
2. Speeldag
Ma., 30.09.2019 20:00 de Reunie-E Wetzels-C 6:18 6:18
Wo., 02.10.2019 20:00 de Gebroken Keu-C `t Volkshoes-C 6:18 6:18
Do., 03.10.2019 20:00 Brand taveerne-A `t Raodhoes-A 16:8 16:8
Do., 03.10.2019 20:00 Kroegje-A de Reunie-C 10:14 10:14
Do., 03.10.2019 20:00 Oud Spaans-E de Sjloes-F 8:16 8:16
Do., 03.10.2019 20:00 t Centrum-B de Heikaatsje-B 6:18 6:18
3. Speeldag
Wo., 09.10.2019 20:00 `t Raodhoes-A de Reunie-C 14:10 14:10
Wo., 09.10.2019 20:00 `t Volkshoes-C t Centrum-B 16:8 16:8
Do., 10.10.2019 20:00 Brand taveerne-A Oud Spaans-E 14:10 14:10
Do., 10.10.2019 20:00 de Sjloes-F de Reunie-E 16:8 16:8
Vr., 11.10.2019 20:00 de Heikaatsje-B Kroegje-A 12:12 12:12
Vr., 11.10.2019 20:00 Wetzels-C de Gebroken Keu-C 18:6 18:6
4. Speeldag
Ma., 21.10.2019 20:00 de Reunie-E Brand taveerne-A _:_ _:_
Wo., 23.10.2019 20:00 de Gebroken Keu-C de Sjloes-F _:_ _:_
Do., 24.10.2019 20:00 de Reunie-C de Heikaatsje-B _:_ _:_
Do., 24.10.2019 20:00 Kroegje-A `t Volkshoes-C _:_ _:_
Do., 24.10.2019 20:00 Oud Spaans-E `t Raodhoes-A _:_ _:_
Do., 24.10.2019 20:00 t Centrum-B Wetzels-C _:_ _:_
5. Speeldag
Wo., 30.10.2019 20:00 `t Raodhoes-A de Heikaatsje-B _:_ _:_
Wo., 30.10.2019 20:00 `t Volkshoes-C de Reunie-C _:_ _:_
Do., 31.10.2019 20:00 Brand taveerne-A de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Do., 31.10.2019 20:00 de Sjloes-F t Centrum-B _:_ _:_
Do., 31.10.2019 20:00 Oud Spaans-E de Reunie-E _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 20:00 Wetzels-C Kroegje-A _:_ _:_
6. Speeldag
Ma., 04.11.2019 20:00 de Reunie-E `t Raodhoes-A _:_ _:_
Wo., 06.11.2019 20:00 de Gebroken Keu-C Oud Spaans-E _:_ _:_
Do., 07.11.2019 20:00 de Reunie-C Wetzels-C _:_ _:_
Do., 07.11.2019 20:00 Kroegje-A de Sjloes-F _:_ _:_
Do., 07.11.2019 20:00 t Centrum-B Brand taveerne-A _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 20:00 de Heikaatsje-B `t Volkshoes-C _:_ _:_
7. Speeldag
Ma., 11.11.2019 20:00 de Reunie-E de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Wo., 13.11.2019 20:00 `t Raodhoes-A `t Volkshoes-C _:_ _:_
Do., 14.11.2019 20:00 Brand taveerne-A Kroegje-A _:_ _:_
Do., 14.11.2019 20:00 de Sjloes-F de Reunie-C _:_ _:_
Do., 14.11.2019 20:00 Oud Spaans-E t Centrum-B _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 20:00 Wetzels-C de Heikaatsje-B _:_ _:_
8. Speeldag
Wo., 20.11.2019 20:00 de Gebroken Keu-C `t Raodhoes-A _:_ _:_
Wo., 20.11.2019 20:00 `t Volkshoes-C Wetzels-C _:_ _:_
Do., 21.11.2019 20:00 de Reunie-C Brand taveerne-A _:_ _:_
Do., 21.11.2019 20:00 Kroegje-A Oud Spaans-E _:_ _:_
Do., 21.11.2019 20:00 t Centrum-B de Reunie-E _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 20:00 de Heikaatsje-B de Sjloes-F _:_ _:_
9. Speeldag
Ma., 25.11.2019 20:00 de Reunie-E Kroegje-A _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 de Gebroken Keu-C t Centrum-B _:_ _:_
Wo., 27.11.2019 20:00 `t Raodhoes-A Wetzels-C _:_ _:_
Do., 28.11.2019 20:00 Brand taveerne-A de Heikaatsje-B _:_ _:_
Do., 28.11.2019 20:00 de Sjloes-F `t Volkshoes-C _:_ _:_
Do., 28.11.2019 20:00 Oud Spaans-E de Reunie-C _:_ _:_
10. Speeldag
Wo., 04.12.2019 20:00 `t Raodhoes-A t Centrum-B _:_ _:_
Wo., 04.12.2019 20:00 `t Volkshoes-C Brand taveerne-A _:_ _:_
Do., 05.12.2019 20:00 de Reunie-C de Reunie-E _:_ _:_
Do., 05.12.2019 20:00 Kroegje-A de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 20:00 de Heikaatsje-B Oud Spaans-E _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 20:00 Wetzels-C de Sjloes-F _:_ _:_
11. Speeldag
Ma., 09.12.2019 20:00 de Reunie-E de Heikaatsje-B _:_ _:_
Wo., 11.12.2019 20:00 de Gebroken Keu-C de Reunie-C _:_ _:_
Do., 12.12.2019 20:00 Brand taveerne-A Wetzels-C _:_ _:_
Do., 12.12.2019 20:00 de Sjloes-F `t Raodhoes-A _:_ _:_
Do., 12.12.2019 20:00 Oud Spaans-E `t Volkshoes-C _:_ _:_
Do., 12.12.2019 20:00 t Centrum-B Kroegje-A _:_ _:_
12. Speeldag
Ma., 13.01.2020 20:00 de Reunie-E `t Volkshoes-C _:_ _:_
Wo., 15.01.2020 20:00 de Gebroken Keu-C de Heikaatsje-B _:_ _:_
Do., 16.01.2020 20:00 Brand taveerne-A de Sjloes-F _:_ _:_
Do., 16.01.2020 20:00 Kroegje-A `t Raodhoes-A _:_ _:_
Do., 16.01.2020 20:00 Oud Spaans-E Wetzels-C _:_ _:_
Do., 16.01.2020 20:00 t Centrum-B de Reunie-C _:_ _:_
13. Speeldag
Wo., 22.01.2020 20:00 `t Raodhoes-A Brand taveerne-A _:_ _:_
Wo., 22.01.2020 20:00 `t Volkshoes-C de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Do., 23.01.2020 20:00 de Reunie-C Kroegje-A _:_ _:_
Do., 23.01.2020 20:00 de Sjloes-F Oud Spaans-E _:_ _:_
Vr., 24.01.2020 20:00 de Heikaatsje-B t Centrum-B _:_ _:_
Vr., 24.01.2020 20:00 Wetzels-C de Reunie-E _:_ _:_
14. Speeldag
Ma., 27.01.2020 20:00 de Reunie-E de Sjloes-F _:_ _:_
Wo., 29.01.2020 20:00 de Gebroken Keu-C Wetzels-C _:_ _:_
Do., 30.01.2020 20:00 de Reunie-C `t Raodhoes-A _:_ _:_
Do., 30.01.2020 20:00 Kroegje-A de Heikaatsje-B _:_ _:_
Do., 30.01.2020 20:00 Oud Spaans-E Brand taveerne-A _:_ _:_
Do., 30.01.2020 20:00 t Centrum-B `t Volkshoes-C _:_ _:_
15. Speeldag
Wo., 05.02.2020 20:00 `t Raodhoes-A Oud Spaans-E _:_ _:_
Wo., 05.02.2020 20:00 `t Volkshoes-C Kroegje-A _:_ _:_
Do., 06.02.2020 20:00 Brand taveerne-A de Reunie-E _:_ _:_
Do., 06.02.2020 20:00 de Sjloes-F de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 20:00 de Heikaatsje-B de Reunie-C _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 20:00 Wetzels-C t Centrum-B _:_ _:_
16. Speeldag
Ma., 09.03.2020 20:00 de Reunie-E Oud Spaans-E _:_ _:_
Wo., 11.03.2020 20:00 de Gebroken Keu-C Brand taveerne-A _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 de Reunie-C `t Volkshoes-C _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 Kroegje-A Wetzels-C _:_ _:_
Do., 12.03.2020 20:00 t Centrum-B de Sjloes-F _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 20:00 de Heikaatsje-B `t Raodhoes-A _:_ _:_
17. Speeldag
Wo., 18.03.2020 20:00 `t Raodhoes-A de Reunie-E _:_ _:_
Wo., 18.03.2020 20:00 `t Volkshoes-C de Heikaatsje-B _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 Brand taveerne-A t Centrum-B _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 de Sjloes-F Kroegje-A _:_ _:_
Do., 19.03.2020 20:00 Oud Spaans-E de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 20:00 Wetzels-C de Reunie-C _:_ _:_
18. Speeldag
Wo., 25.03.2020 20:00 de Gebroken Keu-C de Reunie-E _:_ _:_
Wo., 25.03.2020 20:00 `t Volkshoes-C `t Raodhoes-A _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 de Reunie-C de Sjloes-F _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 Kroegje-A Brand taveerne-A _:_ _:_
Do., 26.03.2020 20:00 t Centrum-B Oud Spaans-E _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 20:00 de Heikaatsje-B Wetzels-C _:_ _:_
19. Speeldag
Ma., 30.03.2020 20:00 de Reunie-E t Centrum-B _:_ _:_
Wo., 01.04.2020 20:00 `t Raodhoes-A de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 Brand taveerne-A de Reunie-C _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 de Sjloes-F de Heikaatsje-B _:_ _:_
Do., 02.04.2020 20:00 Oud Spaans-E Kroegje-A _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 20:00 Wetzels-C `t Volkshoes-C _:_ _:_
20. Speeldag
Wo., 22.04.2020 20:00 `t Volkshoes-C de Sjloes-F _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 de Reunie-C Oud Spaans-E _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 Kroegje-A de Reunie-E _:_ _:_
Do., 23.04.2020 20:00 t Centrum-B de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 20:00 de Heikaatsje-B Brand taveerne-A _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 20:00 Wetzels-C `t Raodhoes-A _:_ _:_
21. Speeldag
Ma., 04.05.2020 20:00 de Reunie-E de Reunie-C _:_ _:_
Wo., 06.05.2020 20:00 de Gebroken Keu-C Kroegje-A _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 Brand taveerne-A `t Volkshoes-C _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 de Sjloes-F Wetzels-C _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 Oud Spaans-E de Heikaatsje-B _:_ _:_
Do., 07.05.2020 20:00 t Centrum-B `t Raodhoes-A _:_ _:_
22. Speeldag
Wo., 13.05.2020 20:00 `t Raodhoes-A de Sjloes-F _:_ _:_
Wo., 13.05.2020 20:00 `t Volkshoes-C Oud Spaans-E _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 de Reunie-C de Gebroken Keu-C _:_ _:_
Do., 14.05.2020 20:00 Kroegje-A t Centrum-B _:_ _:_
Vr., 15.05.2020 20:00 de Heikaatsje-B de Reunie-E _:_ _:_
Vr., 15.05.2020 20:00 Wetzels-C Brand taveerne-A _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief