Competites > 2e League E   < Terug   Volgende >

2e League E

Pl. Team W W G V Punten
1
Paddock-A
7 5 1 1 11
2
d`r Sjutt-C
7 5 0 2 10
2
Het Kroegje Heerlen-C
7 4 2 1 10
2
Rumpener Beemden-B
7 4 2 1 10
5
Oud Molenberg-D
7 3 2 2 8
5
`t Eikske-D
7 3 2 2 8
5
`t Pumpje-D
7 3 2 2 8
8
Dormans-A
7 3 1 3 7
9
Apollo-E
7 2 1 4 5
10
Wilhelmina-C
7 1 2 4 4
11
de Reunie-E
7 0 2 5 2
12
D`r Sjtee Uul-A
7 0 1 6 1
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Di., 27.09.2022 20:00 `t Eikske-D `t Pumpje-D 12:12 12:12
Do., 29.09.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-A Het Kroegje Heerlen-C 8:16 8:16
Do., 29.09.2022 20:00 d`r Sjutt-C de Reunie-E 20:4 20:4
Vr., 30.09.2022 20:00 Dormans-A Paddock-A 16:8 16:8
Vr., 30.09.2022 20:00 Oud Molenberg-D Apollo-E 8:16 8:16
Vr., 30.09.2022 20:00 Rumpener Beemden-B Wilhelmina-C 20:4 20:4
2. Speeldag
Ma., 03.10.2022 20:00 Apollo-E d`r Sjutt-C 6:18 6:18
Di., 04.10.2022 20:00 Paddock-A D`r Sjtee Uul-A 22:2 22:2
Di., 04.10.2022 20:00 `t Pumpje-D Oud Molenberg-D 12:12 12:12
Wo., 05.10.2022 20:00 de Reunie-E Dormans-A 8:16 8:16
Do., 06.10.2022 20:00 Wilhelmina-C `t Eikske-D 10:14 10:14
Vr., 07.10.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Rumpener Beemden-B 12:12 12:12
3. Speeldag
Ma., 31.10.2022 20:00 Apollo-E de Reunie-E 12:12 12:12
Di., 01.11.2022 20:00 Paddock-A Het Kroegje Heerlen-C 12:12 12:12
Do., 03.11.2022 20:00 Wilhelmina-C `t Pumpje-D 8:16 8:16
Vr., 04.11.2022 20:00 Dormans-A D`r Sjtee Uul-A 16:8 16:8
Vr., 04.11.2022 20:00 Oud Molenberg-D d`r Sjutt-C 10:14 10:14
Vr., 04.11.2022 20:00 Rumpener Beemden-B `t Eikske-D 12:12 12:12
4. Speeldag
Di., 08.11.2022 20:00 `t Eikske-D Oud Molenberg-D 8:16 8:16
Di., 08.11.2022 20:00 `t Pumpje-D Apollo-E 8:16 8:16
Wo., 09.11.2022 20:00 de Reunie-E Paddock-A 4:20 4:20
Do., 10.11.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-A Rumpener Beemden-B 4:20 4:20
Do., 10.11.2022 20:00 d`r Sjutt-C Wilhelmina-C 16:8 16:8
Vr., 11.11.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Dormans-A 18:6 18:6
5. Speeldag
Ma., 14.11.2022 20:00 Apollo-E Paddock-A 10:14 10:14
Di., 15.11.2022 20:00 `t Eikske-D Het Kroegje Heerlen-C 16:8 16:8
Wo., 16.11.2022 20:00 de Reunie-E D`r Sjtee Uul-A 12:12 12:12
Do., 17.11.2022 20:00 d`r Sjutt-C Dormans-A 14:10 14:10
Do., 17.11.2022 20:00 Wilhelmina-C Oud Molenberg-D 12:12 12:12
Vr., 18.11.2022 20:00 Rumpener Beemden-B `t Pumpje-D 20:4 20:4
6. Speeldag
Di., 22.11.2022 20:00 Paddock-A Rumpener Beemden-B 14:10 14:10
Di., 22.11.2022 20:00 `t Pumpje-D d`r Sjutt-C 16:8 16:8
Do., 24.11.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-A `t Eikske-D 4:20 4:20
Vr., 25.11.2022 20:00 Dormans-A Wilhelmina-C 12:12 12:12
Vr., 25.11.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Apollo-E 16:8 16:8
Wo., 30.11.2022 20:00 Oud Molenberg-D de Reunie-E 22:2 22:2
7. Speeldag
Di., 29.11.2022 20:00 `t Eikske-D Paddock-A 8:16 8:16
Di., 29.11.2022 20:00 `t Pumpje-D D`r Sjtee Uul-A 18:6 18:6
Do., 01.12.2022 20:00 d`r Sjutt-C Het Kroegje Heerlen-C 10:14 10:14
Do., 01.12.2022 20:00 Wilhelmina-C de Reunie-E 22:2 22:2
Vr., 02.12.2022 20:00 Oud Molenberg-D Dormans-A 14:10 14:10
Vr., 02.12.2022 20:00 Rumpener Beemden-B Apollo-E 16:8 16:8
8. Speeldag
Ma., 05.12.2022 20:00 Apollo-E Wilhelmina-C 6:6 6:6
live
Di., 06.12.2022 20:00 Paddock-A `t Pumpje-D _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 de Reunie-E `t Eikske-D _:_ _:_
Do., 08.12.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-A d`r Sjutt-C _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 20:00 Dormans-A Rumpener Beemden-B _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Oud Molenberg-D _:_ _:_
9. Speeldag
Ma., 12.12.2022 20:00 Apollo-E D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
Di., 13.12.2022 20:00 `t Eikske-D Dormans-A _:_ _:_
Di., 13.12.2022 20:00 `t Pumpje-D de Reunie-E _:_ _:_
Do., 15.12.2022 20:00 Wilhelmina-C Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Vr., 16.12.2022 20:00 Oud Molenberg-D Paddock-A _:_ _:_
Vr., 16.12.2022 20:00 Rumpener Beemden-B d`r Sjutt-C _:_ _:_
10. Speeldag
Di., 10.01.2023 20:00 Paddock-A Wilhelmina-C _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 de Reunie-E Rumpener Beemden-B _:_ _:_
Do., 12.01.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A Oud Molenberg-D _:_ _:_
Do., 12.01.2023 20:00 d`r Sjutt-C `t Eikske-D _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 20:00 Dormans-A Apollo-E _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C `t Pumpje-D _:_ _:_
11. Speeldag
Di., 17.01.2023 20:00 `t Eikske-D Apollo-E _:_ _:_
Di., 17.01.2023 20:00 `t Pumpje-D Dormans-A _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 de Reunie-E Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Do., 19.01.2023 20:00 d`r Sjutt-C Paddock-A _:_ _:_
Do., 19.01.2023 20:00 Wilhelmina-C D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 20:00 Rumpener Beemden-B Oud Molenberg-D _:_ _:_
12. Speeldag
Ma., 23.01.2023 20:00 Apollo-E Oud Molenberg-D _:_ _:_
Di., 24.01.2023 20:00 Paddock-A Dormans-A _:_ _:_
Di., 24.01.2023 20:00 `t Pumpje-D `t Eikske-D _:_ _:_
Wo., 25.01.2023 20:00 de Reunie-E d`r Sjutt-C _:_ _:_
Do., 26.01.2023 20:00 Wilhelmina-C Rumpener Beemden-B _:_ _:_
Vr., 27.01.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
13. Speeldag
Di., 31.01.2023 20:00 `t Eikske-D Wilhelmina-C _:_ _:_
Do., 02.02.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A Paddock-A _:_ _:_
Do., 02.02.2023 20:00 d`r Sjutt-C Apollo-E _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 20:00 Dormans-A de Reunie-E _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 20:00 Oud Molenberg-D `t Pumpje-D _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 20:00 Rumpener Beemden-B Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
14. Speeldag
Di., 07.02.2023 20:00 `t Eikske-D Rumpener Beemden-B _:_ _:_
Di., 07.02.2023 20:00 `t Pumpje-D Wilhelmina-C _:_ _:_
Wo., 08.02.2023 20:00 de Reunie-E Apollo-E _:_ _:_
Do., 09.02.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A Dormans-A _:_ _:_
Do., 09.02.2023 20:00 d`r Sjutt-C Oud Molenberg-D _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Paddock-A _:_ _:_
15. Speeldag
Ma., 06.03.2023 20:00 Apollo-E `t Pumpje-D _:_ _:_
Di., 07.03.2023 20:00 Paddock-A de Reunie-E _:_ _:_
Do., 09.03.2023 20:00 Wilhelmina-C d`r Sjutt-C _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 20:00 Dormans-A Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 20:00 Oud Molenberg-D `t Eikske-D _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 20:00 Rumpener Beemden-B D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
16. Speeldag
Di., 14.03.2023 20:00 Paddock-A Apollo-E _:_ _:_
Di., 14.03.2023 20:00 `t Pumpje-D Rumpener Beemden-B _:_ _:_
Do., 16.03.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A de Reunie-E _:_ _:_
Vr., 17.03.2023 20:00 Dormans-A d`r Sjutt-C _:_ _:_
Vr., 17.03.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C `t Eikske-D _:_ _:_
Vr., 17.03.2023 20:00 Oud Molenberg-D Wilhelmina-C _:_ _:_
17. Speeldag
Ma., 20.03.2023 20:00 Apollo-E Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Di., 21.03.2023 20:00 `t Eikske-D D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 de Reunie-E Oud Molenberg-D _:_ _:_
Do., 23.03.2023 20:00 d`r Sjutt-C `t Pumpje-D _:_ _:_
Do., 23.03.2023 20:00 Wilhelmina-C Dormans-A _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 20:00 Rumpener Beemden-B Paddock-A _:_ _:_
18. Speeldag
Ma., 27.03.2023 20:00 Apollo-E Rumpener Beemden-B _:_ _:_
Di., 28.03.2023 20:00 Paddock-A `t Eikske-D _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 de Reunie-E Wilhelmina-C _:_ _:_
Do., 30.03.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A `t Pumpje-D _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 20:00 Dormans-A Oud Molenberg-D _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C d`r Sjutt-C _:_ _:_
19. Speeldag
Di., 18.04.2023 20:00 `t Eikske-D de Reunie-E _:_ _:_
Di., 18.04.2023 20:00 `t Pumpje-D Paddock-A _:_ _:_
Do., 20.04.2023 20:00 d`r Sjutt-C D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
Do., 20.04.2023 20:00 Wilhelmina-C Apollo-E _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 20:00 Oud Molenberg-D Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 20:00 Rumpener Beemden-B Dormans-A _:_ _:_
20. Speeldag
Di., 16.05.2023 20:00 Paddock-A Oud Molenberg-D _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 de Reunie-E `t Pumpje-D _:_ _:_
Do., 18.05.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A Apollo-E _:_ _:_
Do., 18.05.2023 20:00 d`r Sjutt-C Rumpener Beemden-B _:_ _:_
Vr., 19.05.2023 20:00 Dormans-A `t Eikske-D _:_ _:_
Vr., 19.05.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C Wilhelmina-C _:_ _:_
21. Speeldag
Ma., 22.05.2023 20:00 Apollo-E Dormans-A _:_ _:_
Di., 23.05.2023 20:00 `t Eikske-D d`r Sjutt-C _:_ _:_
Di., 23.05.2023 20:00 `t Pumpje-D Het Kroegje Heerlen-C _:_ _:_
Do., 25.05.2023 20:00 Wilhelmina-C Paddock-A _:_ _:_
Vr., 26.05.2023 20:00 Oud Molenberg-D D`r Sjtee Uul-A _:_ _:_
Vr., 26.05.2023 20:00 Rumpener Beemden-B de Reunie-E _:_ _:_
22. Speeldag
Ma., 05.06.2023 20:00 Apollo-E `t Eikske-D _:_ _:_
Di., 06.06.2023 20:00 Paddock-A d`r Sjutt-C _:_ _:_
Do., 08.06.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-A Wilhelmina-C _:_ _:_
Vr., 09.06.2023 20:00 Dormans-A `t Pumpje-D _:_ _:_
Vr., 09.06.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-C de Reunie-E _:_ _:_
Vr., 09.06.2023 20:00 Oud Molenberg-D Rumpener Beemden-B _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief